6 Grand Prix Polski W Brazylijskim Jiu Jitsu 2019 | WYNIKI

Wyniki drużynowe 49 klubów całej Polski i Europy !!!
Puchary czekają :) możemy wysłać :)

1 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland 
2 Berserker`s Team
3 Copacabana 

4 Academia Gorila, 5 Klub Walki Grappler, 6 SAI CLUB Martin Slovakia 7 Unity Team 8 Roger Gracie Academy 9 Berkut Arrachion Olsztyn 10 Husaria 11 Katana 12 Złomiarz Team 13 Zenith BJJ 14 Team Sukata Poland 15 Rosomak 16 Checkmat 17 Rio Grappling 18 Orły Zakręt Dragon`s Den
19 EAGLE GYM 20 UKS Budo Grodzisk Mazowiecki 21 Akademia młodego wojownika 22 JU JITSU RUDA 23 Gentleman Jiu Jitsu 24 Akademia Lwa 25 Fabryka Jiu jitsu Suwałki 26 Gracie Barra Team Draculino 27 Rolling Spider Team 28 Copacabana-Kauża Team 29 Akademia Fenix 30 Marga Submission Fighting Gym Garwolin 31 Octopus Łódź 32 Holy Family Gym 33 Eskulap 34 Dziki wschód Biała Podlaska 35 GLADIO 36 RGC Animmal 37 Gladiator 38 Unia Jiu Jitsu 39 Vale Tudo Zenith Bialystok 40 LFC Legia Fight Club 41 Gold Team Polska 42 KAITO TEAM 43 OCTOPUS ŁÓDŹ 44 UNITED GYM 45 Control Naczaj Team 46 Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn 47 Flow House Academy 48 Bastion 49 DOJO

Wyniki Kategorii

6 Grand Prix Polski Brazylijskiego Jiu Jitsu 2019
dzieci; 6-7 lat; chłopcy; -23 kg 2019-03-09 10:13:35
#Imię i nazwiskoKlub
1Nataniel KowalAcademia Gorila / Warszawa
2Gabriel KowalczykAcademia Gorila / Warszawa
3Stanisław LechKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
3Stanisław ChwesiukKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
dzieci; 6-7 lat; chłopcy; -26 kg 2019-03-09 10:20:37
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin BorzymAcademia Gorila / Warszawa
2Oliwier CiborowskiCopacabana / Warszawa
3Borys LenarciakDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
3Eryk Bezatakademia młodego wojownika / Łódź
dzieci; 6-7 lat; chłopcy; +29 kg 2019-03-09 10:34:31
#Imię i nazwiskoKlub
1Antoni Gudalaakademia młodego wojownika / Łódź
2Wiktor MazurUKS Budo Grodzisk Mazowiecki / Grodzisk Mazowiecki
dzieci; 6-7 lat; dziewczynki; -23 kg 2019-03-09 10:42:11
#Imię i nazwiskoKlub
1Hanna MatusiakCopacabana / Warszawa
2Zyta SosnowskaCopacabana / Warszawa
3Matylda NocuńDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszwa
3Pola GodalaDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
dzieci; 8-9 lat; chłopcy; -24 kg 2019-03-09 11:12:30
#Imię i nazwiskoKlub
1Gabriel ŻabińskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
2Sebastian WnukBerserker`s Team / Łódź
3Jan JurekDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
3Błażej RusinowskiBerserker`s Team / Suwałki
dzieci; 8-9 lat; chłopcy; -27 kg 2019-03-09 11:52:26
#Imię i nazwiskoKlub
1Mikołaj KowalskiEAGLE GYM / Łódź
2Julian StępieńDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
3Łukasz WitowskiKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
3Szymon SkibińskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
dzieci; 8-9 lat; chłopcy; -30 kg 2019-03-09 12:29:03
#Imię i nazwiskoKlub
1Mikołaj DrabDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
2Krzysztof Chołujakademia młodego wojownika / Łódź
3Maksymilian GrabekUKS Budo Grodzisk Mazowiecki / Grodzisk Mazowiecki
3Olaf SzulcUKS Budo Grodzisk Mazowiecki / Grodzisk Mazowiecki
dzieci; 8-9 lat; chłopcy; -34 kg 2019-03-09 12:58:03
#Imię i nazwiskoKlub
1Dominik SurowiecRosomak / Ciasne
2Wiktor MichalczukDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
3Kacper HoroszkoKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
3Jarosława BodeckiKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
dzieci; 8-9 lat; chłopcy; -38 kg 2019-03-09 13:21:18
#Imię i nazwiskoKlub
1Dariusz BancBerserker`s Team / Suwałki
2Jan PyśkAkademia Lwa / brak
3Mikołaj CzyżewskiKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
3Marcel WojnaUnia Jiu Jitsu / Lodz
dzieci; 8-9 lat; chłopcy; -42 kg 2019-03-09 13:03:18
#Imię i nazwiskoKlub
1Igor SzewczakKatana / Szczytno
2Stanisław Żaromińskiakademia młodego wojownika / Łódź
dzieci; 8-9 lat; chłopcy; +42 kg 2019-03-09 13:37:36
#Imię i nazwiskoKlub
1Jan MaurCopacabana / Warszawa
2Ivan NovykKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
3Stanisław Żaromińskiakademia młodego wojownika / Łódź
3Michał PoradaDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
dzieci; 8-9 lat; dziewczynki; -24 kg 2019-03-09 14:07:16
#Imię i nazwiskoKlub
1Lena StroykZłomiarz Team / Gdańsk
2Lena ŁysońUnity Team / Unity Team
3Tosia MiszczykKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
dzieci; 8-9 lat; dziewczynki; -27 kg 2019-03-09 14:10:24
#Imię i nazwiskoKlub
1Eliza KozdrańskaCopacabana / Warszawa
2Ada GontarekCopacabana / Warszawa
3Lena KocDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
3Janina SalamonOrły Zakręt Dragon`s Den / Zakręt
dzieci; 8-9 lat; dziewczynki; -34 kg 2019-03-09 14:27:14
#Imię i nazwiskoKlub
1Oliwia SurowiecDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
2Antonina KowalAcademia Gorila / Warszawa
3Klaudia LeszczyńskaCopacabana / Warszawa
3Maja ŻukowskaJU JITSU RUDA / Dębe Wielkie
dzieci; 8-9 lat; dziewczynki; -38 kg 2019-03-09 14:30:42
#Imię i nazwiskoKlub
1Kinga StępieńDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
2Zuzanna SokołowskaUnity Team / Unity Team
3Nadia TeublerBerserker`s Team / Łódź
3Martyna DąbrowskaOrły Zakręt Dragon`s Den / Zakręt
dzieci; 10-11 lat; chłopcy; -27 kg 2019-03-09 10:17:43
#Imię i nazwiskoKlub
1Dawid BałtrukanisBerserker`s Team / Suwałki
2Ksawery OchenkowskiKatana / Szczytno
3Jakub ZbrońskiBerserker`s Team / Łódź
dzieci; 10-11 lat; chłopcy; -30 kg 2019-03-09 10:36:42
#Imię i nazwiskoKlub
1Antoni LewanderskiUnity Team / Unity Team
2Evan BilskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
3Michał ChwesiukKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
3Marcin BłaszczakKatana / Szczytno
dzieci; 10-11 lat; chłopcy; -34 kg 2019-03-09 11:01:16
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub BatorowiczBerkut Arrachion Olsztyn / Olsztyn
2Kacper BurzyńskiBerserker`s Team / Suwałki
3Bernard UlińskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
3Robert RuśćRolling Spider Team / Cavalcanti Poland
dzieci; 10-11 lat; chłopcy; -38 kg 2019-03-09 11:47:09
#Imię i nazwiskoKlub
1Julian MarszałDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
2Patryk BrzezińskiBerserker`s Team / Łódź
3Paweł KosińskiBerkut Arrachion Olsztyn / Olsztyn
3Adrian KośkoRosomak / Białystok
dzieci; 10-11 lat; chłopcy; -42 kg 2019-03-09 12:43:27
#Imię i nazwiskoKlub
1Bartosz KlimRosomak / Białystok
2Gerardas UktverisRoger Gracie Academy / Kaunas
3Jakub SodolskiUnia Jiu Jitsu / Pabianice
3Łukasz CyranKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
dzieci; 10-11 lat; chłopcy; -46 kg 2019-03-09 13:10:37
#Imię i nazwiskoKlub
1Gabriel NowikRosomak / Białystok
2Adam CińskiBerkut Arrachion Olsztyn / Olsztyn
3Mikołaj RolaDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
3Robert MatusiakCopacabana / Warszawa
dzieci; 10-11 lat; chłopcy; +50 kg 2019-03-09 13:19:48
#Imię i nazwiskoKlub
1Nojus MartuseviciusRoger Gracie Academy / Kaunas
2Dovydas NesokocasRoger Gracie Academy / Kaunas
3Kamil DzikowskiGold Team Polska / Piotrków Trybunalski
3Bartek TruszkowskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
dzieci; 10-11 lat; dziewczynki; -27 kg 2019-03-09 13:15:33
#Imię i nazwiskoKlub
1Martyna KołakowskaBerkut Arrachion Olsztyn / Olsztyn
2Natalia DrobikUnity Team / Unity Team
dzieci; 10-11 lat; dziewczynki; -30 kg 2019-03-09 13:45:44
#Imię i nazwiskoKlub
1Wiktoria WyszyńskaAkademia Lwa / brak
2Bianca GórskiBerserker`s Team / Suwałki
3Julia BirgielDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
3Agata LipskaKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
dzieci; 10-11 lat; dziewczynki; -34 kg 2019-03-09 13:32:22
#Imię i nazwiskoKlub
1Gabriela KozłowskaBerserker`s Team / Suwałki
2Lidka BłażejczykKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
dzieci; 10-11 lat; dziewczynki; -38 kg 2019-03-09 14:03:45
#Imię i nazwiskoKlub
1Małgorzata SalamonOrły Zakręt Dragon`s Den / Zakręt
2Wiktoria KalinkoBerserker`s Team / Suwałki
3Marlena RencewiczDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
3Alicja MiszczykKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
dzieci; 10-11 lat; dziewczynki; -42 kg 2019-03-09 14:19:32
#Imię i nazwiskoKlub
1Wiktoria KowalskaEAGLE GYM / Łódź
2Sylwia WelcOrły Zakręt Dragon`s Den / Zakręt
3Aleksandra RogulskaJU JITSU RUDA / Dębe Wielkie
3Julia LewandowskaUKS Budo Grodzisk Mazowiecki / Grodzisk Mazowiecki
dzieci; 10-11 lat; dziewczynki; -46 kg 2019-03-09 14:09:29
#Imię i nazwiskoKlub
1Maria MistewiczUnity Team / Unity Team
2Lena SierakKatana / Szczytno
dzieci; 10-11 lat; dziewczynki; -50 kg 2019-03-09 14:14:00
#Imię i nazwiskoKlub
1Agata ChaberaKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2Ashley BeczkowskaBerserker`s Team / Suwałki
dzieci; 12-14 lat; chłopcy; -34 kg 2019-03-09 09:39:43
#Imię i nazwiskoKlub
1Jan ChojnowskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
2Franek ChojnowskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
3Szymon ŻabińskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
3Andrzej FrankiewiczKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
dzieci; 12-14 lat; chłopcy; -37 kg 2019-03-09 09:46:46
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub WolskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
2Kacper MajszczykOrły Zakręt Dragon`s Den / Zakręt
3Antoni RosaKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
3Krystian WolińskiKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
dzieci; 12-14 lat; chłopcy; -41 kg 2019-03-09 10:09:42
#Imię i nazwiskoKlub
1Maciej WolskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
2Marcin ChmielewskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
3Maksymilian StroykZłomiarz Team / Gdańsk
3Arnas KavoliunasRoger Gracie Academy / Kaunas
dzieci; 12-14 lat; chłopcy; -45 kg 2019-03-09 10:34:56
#Imię i nazwiskoKlub
1Aleks KowalskiBerserker`s Team / Łódź
2Tymoteusz StachulaKatana / Szczytno
3Jan-Jakub KlimRosomak / Białystok
3Artur SzymańskiOCTOPUS ŁÓDŹ / Pabianice
dzieci; 12-14 lat; chłopcy; -50 kg 2019-03-09 10:57:13
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał SiaraDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
2Tymoteusz GwackiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
3Wiktor SawaOrły Zakręt Dragon`s Den / Zakręt
3Oliwier BąbelDOJO / Łódź
dzieci; 12-14 lat; chłopcy; -55 kg 2019-03-09 11:46:46
#Imię i nazwiskoKlub
1Šimon KleinSAI CLUB Martin Slovakia / Martin
2Marek ZacharSAI CLUB Martin Slovakia / Martin
3Krzysztof KisielewiczDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
3Aleksander OknińskiUnity Team / Unity Team
dzieci; 12-14 lat; chłopcy; -60 kg 2019-03-09 12:01:54
#Imię i nazwiskoKlub
1Gaspar ŚwięcińskiKatana / Szczytno
2Filip KosutKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
3Jakub ZawadzkiBerkut Arrachion Olsztyn / Olsztyn
dzieci; 12-14 lat; chłopcy; -66 kg 2019-03-09 12:16:31
#Imię i nazwiskoKlub
1Kacper PierzakCopacabana-Kauża Team / Łódź
2Jan SiekierzyńskiUnity Team / Unity Team
3Antoni SkowrońskiKatana / Szczytno
dzieci; 12-14 lat; chłopcy; +66 kg 2019-03-09 12:46:04
#Imię i nazwiskoKlub
1Igor PoredaMarga Submission Fighting Gym Garwolin / Marga Submission Fighting Gym Garwolin
2Grzegorz KowalskiBerserker`s Team / Olsztyn
3Artur OtlewskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
dzieci; 12-14 lat; dziewczynki; -37 kg 2019-03-09 12:58:48
#Imię i nazwiskoKlub
1Zuzanna KowalskaDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
2Jagna JasiewiczCopacabana / Warszawa
3Sandra WróblewskaUKS Budo Grodzisk Mazowiecki / Grodzisk Mazowiecki
dzieci; 12-14 lat; dziewczynki; -50 kg 2019-03-09 12:53:12
#Imię i nazwiskoKlub
1Maja MaksimiukDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
2Suzana BednarczykGladiator / Ostrołęka
dzieci; 12-14 lat; dziewczynki; -55 kg 2019-03-09 13:19:46
#Imię i nazwiskoKlub
1Karolina KamińskaRolling Spider Team / Cavalcanti Poland
2Maja SalamonOrły Zakręt Dragon`s Den / Zakręt
3Wiktoria RuśćRolling Spider Team / Cavalcanti Poland
3Weronika HanusewiczDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
dzieci; 12-14 lat; dziewczynki; +66 kg 2019-03-09 13:09:10
#Imię i nazwiskoKlub
1Slávka HolubjakováSAI CLUB Martin Slovakia / Martin
2Klaudia RogulskaJU JITSU RUDA / Dębe Wielkie
dzieci; 15-17 lat; chłopcy; -55 kg 2019-03-09 14:53:49
#Imię i nazwiskoKlub
1Šimon KleinSAI CLUB Martin Slovakia / Martin
2Marcin MilerZłomiarz Team / Gdańsk
3Marcin WolskiZłomiarz Team / Gdańsk
dzieci; 15-17 lat; chłopcy; -60 kg 2019-03-09 14:57:05
#Imię i nazwiskoKlub
1Martin SegečSAI CLUB Martin Slovakia / Martin
2Mateusz GłażewskiVale Tudo Zenith Bialystok / Białystok
dzieci; 15-17 lat; chłopcy; -66 kg 2019-03-09 15:13:13
#Imię i nazwiskoKlub
1Adam KoziełDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
2Szymon BogdanDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
3Maciek PruszkowskiControl Naczaj Team / Wołomin
3Filip DziągCopacabana / Kielce
dzieci; 15-17 lat; chłopcy; -73 kg 2019-03-09 15:40:12
#Imię i nazwiskoKlub
1Paweł JaworskiHusaria / Mława
2Marcin UzarekCopacabana / Copacabana Lublin
3Mikołaj BłażejczykJU JITSU RUDA / Dębe Wielkie
3Hubert GrązKAITO TEAM / Stalowa Wola
dzieci; 15-17 lat; chłopcy; -81 kg 2019-03-09 15:28:18
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcel KuźmińskiBerserker`s Team / Ostrołęka
2Elonas BudzysRoger Gracie Academy / Kaunas
3Igor SzatkowskiKatana / Szczytno
3Matej HusárSAI CLUB Martin Slovakia / Martin
dzieci; 15-17 lat; chłopcy; +81 kg 2019-03-09 15:35:45
#Imię i nazwiskoKlub
1Laurynas PetruskeviciusRoger Gracie Academy / Kaunas
2Simonas PoskusRoger Gracie Academy / Kaunas
3Nojus ValuckasRoger Gracie Academy / Kaunas
dzieci; 15-17 lat; dziewczynki; -46 kg 2019-03-09 14:38:46
#Imię i nazwiskoKlub
1Aleksandra BodeckaKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2Gabriela LewandowskaUnia Jiu Jitsu / Pabianice
dzieci; 15-17 lat; dziewczynki; -60 kg 2019-03-09 14:48:43
#Imię i nazwiskoKlub
1Wiktoria KlepackaKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2Martyna BerkowskaGLADIO / Lublin
3Dominika DąbrowskaKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
junior; -69 kg 2019-03-09 12:17:22
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał RobakTeam Sukata Poland / Mielec
2Przemysław RupińskiAcademia Gorila / Warszawa
3Szymon PozorskiLFC Legia Fight Club / Ząbki
3Grzegorz KowalskiBerserker`s Team / olsztyn
junior; -74 kg 2019-03-09 13:01:34
#Imię i nazwiskoKlub
1Paweł JaworskiHusaria / Mława
2Mateusz SzatkowskiAcademia Gorila / Płock
3Hubert GrązKAITO TEAM / Stalowa Wola
3Mateusz-Dziki KubełGladiator / Ostrołęka
junior; -79.3 kg 2019-03-09 13:19:31
#Imię i nazwiskoKlub
1Bartosz SasinDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
2Błażej GabryszewskiBerserker`s Team / Łódź
3Matej HusárSAI CLUB Martin Slovakia / Martin
junior; +84.3 kg 2019-03-09 13:26:16
#Imię i nazwiskoKlub
1Igor RudnickiBerserker`s Team / Łódź
2Jakub GolaHusaria / Mława
3Hubert GorlewskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
juniorki; -66 kg 2019-03-09 13:16:08
#Imię i nazwiskoKlub
1Wiktoria WalasikDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
2Natalia KutyłoFabryka Jiu jitsu Suwałki / Fabryka Jiu jitsu Suwałki
adult; biały; -64 kg 2019-03-09 10:36:52
#Imię i nazwiskoKlub
1Martin SegečSAI CLUB Martin Slovakia / Martin
2Kamil SuwkaRGC Animmals / Zawiercie
3Jacek MyszewskiSempre Jiu Jitsu Kwidzyn / Kwidzyn
3Michał KulmaFlow House Academy / Warszawa
adult; biały; -70 kg 2019-03-09 13:29:33
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz KudłaBerserker`s Team / Warszawa
2Przemysław RupińskiAcademia Gorila / Warszawa
3Lukáš NagySAI CLUB Martin Slovakia / Martin
3Mateusz AntoniakCopacabana / Lublin
adult; biały; -76 kg 2019-03-09 15:10:05
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał DuongBerserker`s Team / Warszawa
2Tomas NavickasRoger Gracie Academy / Kaunas
3Mateusz SypniewskiZenith BJJ / Iława
3Maciej BaeckerAcademia Gorila / Warszawa
adult; biały; -82.3 kg 2019-03-09 16:44:11
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał JuszczykHusaria / Mława
2Jakub KoseckiLFC Legia Fight Club / Warszawa
3Szymon ObrębalskiBerserker`s Team / Lublin
3Adrian MożdżeńCopacabana / Lublin
adult; biały; -88.3 kg 2019-03-09 17:11:35
#Imię i nazwiskoKlub
1Artur UfnalBerserker`s Team / Warszawa
2Jakub DeskaZenith BJJ / Flow House Academy Warszawa
3Robert ZabilskiUNITED GYM / Aleksandrów łódzki
3Sebastian DelowiczKatana / Szczytno
adult; biały; -94.3 kg 2019-03-09 16:54:59
#Imię i nazwiskoKlub
1Krzysztof ŁukszaCheckmat / Checkmat Poznań
2Tomasz SerafinAcademia Gorila / Płock
3Łukasz ŚwięcickiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
3Przemysław AdamiecAcademia Gorila / Rybnik
adult; biały; -100.5 kg 2019-03-09 10:56:45
#Imię i nazwiskoKlub
1Grzegorz GnaśBerserker`s Team / Warszawa
2Tomasz PiotrowskiAcademia Gorila / Warszawa
3Jakub NiewińskiCopacabana / Warszawa
3Maciej ŚniegockiRio Grappling / Wrocław
adult; biały; +100.5 kg 2019-03-09 11:44:09
#Imię i nazwiskoKlub
1Łukasz MikulskiEskulap / Otwock
2Jarosław GajewskiCopacabana / Pruszków
3Vladyslav LuhovskyyUnity Team / Unity Team
3Filip FesiakKAITO TEAM / Stalowa Wola
adult; niebieski; -64 kg 2019-03-09 10:46:28
#Imię i nazwiskoKlub
1Damian GąsińskiGracie Barra Team Draculino / Octopus Pabianice
2Krzysztof DaniszewskiBerserker`s Team / Warszawa
3Adam KoziełDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
3Mariusz MikulskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Garwolin
adult; niebieski; -70 kg 2019-03-09 11:48:56
#Imię i nazwiskoKlub
1Stanislav ShakunOctopus Łódź / Łódź
2Mykolas KorsakovasRoger Gracie Academy / Kaunas
3Filip DyrkaczAkademia Fenix / Kraków
3Mateusz MacholaCheckmat / Poznań
adult; niebieski; -76 kg 2019-03-09 17:25:12
#Imię i nazwiskoKlub
1Igor DziągCopacabana / Kielce
2Dawid LeśTeam Sukata Poland / Mielec
3Yauhen ZakreuskiVale Tudo Zenith Bialystok / Bialystok
3Jakub WiśniewskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
adult; niebieski; -82.3 kg 2019-03-09 16:36:51
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin ErtmannAcademia Gorila / Warszawa
2Dawid TęczarTeam Sukata Poland / Mielec
3Norbert RosiakCopacabana-Kauża Team / Ksawerów
3Dawid MleczkoControl Naczaj Team / Wołomin
adult; niebieski; -88.3 kg 2019-03-09 15:18:13
#Imię i nazwiskoKlub
1Grzegorz PernakRio Grappling / Ostrów Wielkopolski
2Kacper GackaCheckmat / Poznań
3Jakub ŻeromińskiGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
3Damian WolnyOCTOPUS ŁÓDŹ / Warszawa
adult; niebieski; -94.3 kg 2019-03-09 12:03:37
#Imię i nazwiskoKlub
1Miłosz MisiakAcademia Gorila / Płock
2Mateusz UchaczCopacabana / Warszawa
3Grzegorz KodzikZłomiarz Team / Gdańsk
3Łukasz CieślewskiCopacabana / Warszawa
adult; niebieski; -100.5 kg 2019-03-09 12:48:19
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr OchockiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
2Łukasz ElbrudaKatana / Szczytno
3Mateusz KarczmarczykGLADIO / Świdnik
3Clement ChaumetteCopacabana / Warszawa
adult; niebieski; +100.5 kg 2019-03-09 13:31:38
#Imię i nazwiskoKlub
1Kamil ZielińskiUnity Team / Unity Team
2Przemysław BoufałBerserker`s Team / Warszawa
3Łukasz SadowskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
adult; purpurowy; -70 kg 2019-03-09 11:13:53
#Imię i nazwiskoKlub
1Mateusz HałasBerserker`s Team / Olsztyn
2Marcin WelkKatana / Szczytno
3Eliasz PawlukowskiAcademia Gorila / Warszawa
3Jakub RubajCopacabana / Lublin
adult; purpurowy; -76 kg 2019-03-09 12:08:15
#Imię i nazwiskoKlub
1Grzegorz DokowiczCheckmat / Poznań
2Marcin SoszyńskiZłomiarz Team / Gdańsk
3Piotr CzajkowskiAcademia Gorila / Warszawa
3Igor KabacińskiGracie Barra Team Draculino / OCTOPUS
adult; purpurowy; -82.3 kg 2019-03-09 14:14:40
#Imię i nazwiskoKlub
1Krzysztof OstrowskiZłomiarz Team / Gdańsk
2Michał MiranowskiZłomiarz Team / Gdańsk
3Marcin TuremkaCopacabana / Warszawa
3Szymon BorowskiBastion / Tychy
adult; purpurowy; -88.3 kg 2019-03-09 15:31:34
#Imię i nazwiskoKlub
1Matas StebuliauskasRoger Gracie Academy / Kaunas
2Rafał SzejnaBerkut Arrachion Olsztyn / Olsztyn
3Herve RedonRio Grappling / Wrocław
3Grzegorz GamdzykAcademia Gorila / Ostrów Mazowiecka
adult; purpurowy; -94.3 kg 2019-03-09 12:29:31
#Imię i nazwiskoKlub
1Oliwier SzczygiełAcademia Gorila / rybnik
2Filip OstrowskiUnity Team / Unity Team
3Bartosz KacaBerkut Arrachion Olsztyn / Olsztyn
3Marek RawłuszkoBerserker`s Team / Olsztyn
adult; purpurowy; +100.5 kg 2019-03-09 13:02:02
#Imię i nazwiskoKlub
1Sebastian GarbieńCopacabana / Warszawa
2Robert WodzyńskiHusaria / Mława
3Mateusz GamdzykAcademia Gorila / Ostrów Mazowiecka
adult; brązowe/czarne; -76 kg 2019-03-09 09:56:10
#Imię i nazwiskoKlub
1Mateusz SłotwińskiUnity Team / Unity Team
2Tomasz KaźmierczakBerserker`s Team / Łódź
3Michał KorytowskiBerserker`s Team / Warszawa
3Jakub CegiełkoUKS Budo Grodzisk Mazowiecki / Grodzisk Mazowiecki
adult; brązowe/czarne; -94.3 kg 2019-03-09 10:14:21
#Imię i nazwiskoKlub
1Adam ZygaCopacabana / Warszawa
2Andrzej CzajkaAcademia Gorila / Warszawa
3Michał WodowskiHusaria / Mława
3Krzysztof SkarbińskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
adult; brązowe/czarne; +100.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Krzysztof ZagrajekCopacabana / Warszawa
kobiety; biały/niebieski; -53.5 kg 2019-03-09 10:28:02
#Imię i nazwiskoKlub
1Agnieszka WypychowskaZenith BJJ / LFC Warszawa
2Magdalena AlbrechtCopacabana / Lublin
3Agnieszka PogodaTeam Sukata Poland / Mielec
3Alicja KardasZłomiarz Team / Gdańsk
kobiety; biały/niebieski; -56 kg 2019-03-09 11:05:40
#Imię i nazwiskoKlub
1Anna StolarekZenith BJJ / LFC Legia Fight Club Warszawa
2Wiktoria BorsukZłomiarz Team / Gdańsk
3Viki GumkaBerserker`s Team / Warszawa
kobiety; biały/niebieski; -58.5 kg 2019-03-09 09:44:35
#Imię i nazwiskoKlub
1Beata DemczukDziki wschód Biała Podlaska / Biała Podlaska
2Olga ZabulewiczZłomiarz Team / Gdańsk
3Agnieszka HildebrandAcademia Gorila / Warszawa
kobiety; biały/niebieski; -66 kg 2019-03-09 11:23:11
#Imię i nazwiskoKlub
1Małgorzata WcisłoAkademia Fenix / Kraków
2Daria CybulskaAcademia Gorila / Warszawa
3Leyla KoziejRio Grappling / Wrocław
3Marta TomasikCopacabana / Warszawa
kobiety; biały/niebieski; +66 kg 2019-03-09 12:21:47
#Imię i nazwiskoKlub
1Slávka HolubjakováSAI CLUB Martin Slovakia / Martin
2Paulina AntosAcademia Gorila / Warszawa
3Edyta BrzęckaUnity Team / Unity Team
3Weronika PieniaszekZłomiarz Team / Gdańsk
kobiety; purpurowy/brązowy/czarny; +66 kg 2019-03-09 12:11:30
#Imię i nazwiskoKlub
1Joanna WiśniewskaFabryka Jiu jitsu Suwałki / Fabryka Jiu jitsu Suwałki
2Małgorzata PtaszyńskaCopacabana / Warszawa
master; biały; -76 kg 2019-03-09 14:18:15
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin ŻywiołekUKS Budo Grodzisk Mazowiecki / Grodzisk Mazowiecki
2Kamil RuszczykDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
3Jan ZaleskiCopacabana / Warszawa
3Witold BednarczykGladiator / Ostrołęka
master; biały; -82.3 kg 2019-03-09 14:58:00
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub BożekTeam Sukata Poland / Mielec
2Paweł BierekBerserker`s Team / Ostrołeka
3Maciej StępieńDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
3Arkadiusz SeweryniakAcademia Gorila / Płock
master; biały; -88.3 kg 2019-03-09 15:42:46
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin SilwonikCopacabana / Białystok
2Sebastian DelowiczKatana / Szczytno
3Kamil KowalAcademia Gorila / Płock
3Artur GalińskiGLADIO / Świdnik
master; biały; -94.3 kg 2019-03-09 16:04:07
#Imię i nazwiskoKlub
1Jarosław WojciechBerkut Arrachion Olsztyn / Olsztyn
2Rafał CichańskiGentleman Jiu Jitsu / Rokietnica
3Michał TurykDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
3Piotr SiekAcademia Gorila / Warszawa
master; biały; -100.5 kg 2019-03-09 16:20:28
#Imię i nazwiskoKlub
1Adam LaskowskiAcademia Gorila / Ostrów Mazowiecka
2Rafał CabańBerserker`s Team / Lublin
3Grzegorz GnaśBerserker`s Team / Warszawa
master; biały; +100.5 kg 2019-03-09 16:42:27
#Imię i nazwiskoKlub
1Kamil ŻuchewiczBerserker`s Team / Warszawa
2Łukasz PaźTeam Sukata Poland / Mielec
3Sebastian SakowskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
master; niebieski; -76 kg 2019-03-09 13:09:43
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr SiłkaJU JITSU RUDA / Dębe Wielkie
master; niebieski; -82.3 kg 2019-03-09 13:48:23
#Imię i nazwiskoKlub
1Marek ForyńskiBerserker`s Team / Łódź
2Michał JasińskiCopacabana / Warszawa
3Mariusz GodalaUNITED GYM / Aleksandrów Łódzki
3Zbigniew OpalińskiGLADIO / Świdnik
master; niebieski; -88.3 kg 2019-03-09 13:50:52
#Imię i nazwiskoKlub
1Grzegorz PernakRio Grappling / Ostrów Wielkopolski
master; niebieski; -94.3 kg 2019-03-09 14:32:08
#Imię i nazwiskoKlub
1Grzegorz SypniewskiZenith BJJ / Iława
2Jakub SolańskiAcademia Gorila / Warszawa
3Adam GuzewiczAcademia Gorila / Warszawa
3Tomasz IndykTeam Sukata Poland / Mielec
master; niebieski; -100.5 kg 2019-03-09 14:25:39
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr OchockiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
2Adam JanowskiGentleman Jiu Jitsu / Poznań
master; niebieski; +100.5 kg 2019-03-09 15:14:23
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz JabłonowskiAcademia Gorila / Płock
2Przemysław BoufałBerserker`s Team / Warszawa
3Remigiusz GóreckiJU JITSU RUDA / Dębe Wielkie
master; purpurowy; -70 kg 2019-03-09 09:28:48
#Imię i nazwiskoKlub
1Oleg BourdoHoly Family Gym / Minsk
2Eliasz PawlukowskiAcademia Gorila / Warszawa
master; purpurowy; -82.3 kg 2019-03-09 09:14:03
#Imię i nazwiskoKlub
1Wawrzyniec ChmielDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
2Mikołaj ŁadniakRGC Animmals / Zawiercie
master; purpurowy; -88.3 kg 2019-03-09 09:46:17
#Imię i nazwiskoKlub
1Rafał SzejnaBerkut Arrachion Olsztyn / Olsztyn
2Jacek SzewczakKatana / Szczytno
master; purpurowy; +100.5 kg 2019-03-09 09:39:49
#Imię i nazwiskoKlub
1Robert WodzyńskiHusaria / Mława
2Sebastian GarbieńCopacabana / Warszawa
master; brązowe/czarne; -76 kg 2019-03-09 10:23:50
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin ToberaCopacabana / Kielce
2Tomasz KruczyńskiCopacabana / KSW Włocławek
3Bogdan WróblewskiHusaria / Mława
3Łukasz BilskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
master; brązowe/czarne; -82.3 kg 2019-03-09 10:06:58
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub SłuszczakGentleman Jiu Jitsu / Poznań
2Piotr OlbromskiCopacabana / Pruszków
3Grzegorz PielarzKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
master; brązowe/czarne; -88.3 kg 2019-03-09 09:17:01
#Imię i nazwiskoKlub
1Grzegorz PielarzKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2Krystian MierczakGold Team Polska / Fido Gold Team
master; brązowe/czarne; -94.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał WodowskiHusaria / Mława
master; brązowe/czarne; +100.5 kg 2019-03-09 09:39:36
#Imię i nazwiskoKlub
1Krzysztof ZagrajekCopacabana / Warszawa
2Marcin FrankiewiczKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki

Link do wyników – https://panel-rejestracyjny.pl/events/7-grandprixbjj/results?fbclid=IwAR3e-eZxBzBblU_Ia2mqWmqRd5BNiZIRiapmv77yMW6bIb_yb_qzJXOygBs