ACA 96 STWORZONE DLA GRAPPLERÓW

Aca 96 już za Kilka dni! A co graplerskie oko skupi się na czarne pasy. Tu Gala ACA jest zdecydowanie bogata w nazwiska. Między innymi mamy tu dwóch polaków: Marcin Bandel oraz Marcin Held. Czy zawodnicy dopieszczą widzów poddaniami, czy mają przeciwny game plan? O tym przekonamy się już niebawem. Przybliżmy odrobinę obecnych na gali przedstawicieli Czarnych Pasów Brazylijskiego JiuJitsu. Ciężko się powstrzymać, aby nie zacząć od wspomnianych wcześniej Polaków. Na pierwszy ogień …

Ostatnie bilety na gale dostępne na platformie EVENTIM.pl

Marcin Bandel 18-6-1 / Łodzianin, który swoimi medalami mógłby zasłonić ścianę. Utalentowany i przekrojowy zawodnik Brazylijskiego Jiu-Jitsu oraz Mieszanych Sztuk Walki. Na początku maja 2014 wyprzedził legendarnych członków rodziny Granie Ricksona i Royce’a, którzy mieli po 11 udokumentowanych zwycięskich walk z rzędu przez poddanie w formułach MMA/ValeTudo. Bandel pobił również rekord zwycięstw przez poddanie w 1. Rundzie, który należał do Royce’a.

Marcin Held 25-7 / Tyszanin, z bogatym dorobkiem międzynarodowych zwycięstw. Weteran Bellatora, były zawodnik UFC, a obecnie Niepokonany pod banderą ACA. W Łodzi stoczy trzecią walkę dla tej organizacji. Jeśli zakończy się powodzeniem, będzie to hattrick w klatce. Czy Miłośnik skrętówek podda próbie swojego przeciwnika Diego Brandao? Nie możemy się doczekać!

Diego Brandao 24 – 13 – 0 / 32-letni Brazylijczyk, który zmierzy się z Marcinem. Były weteran UFC sprawdzi dyspozycję Polaka i z przyjemnością przerwie jego niepokonaną serię zwycięstw. Warto przypomnieć, iż Diego walczył z takimi zawodnikami jak Brian Ortega czy Conor McGregor także jego doświadczenie jest ogromne. Jestem przekonany, że parter w tym zestawieniu będzie gratką dla oka miłośników sportów parterowych.

Rodolfo Vieira 4-0 / Jak dotąd niepokonany Brazylijczyk z Team Nogueira wejdzie do klatki w Łodzi z myślą o kolejnym poddaniu. Jak do tej pory Rodolfo poddał dwukrotnie Duszeniem zza pleców oraz raz duszeniem Trójkątnym. Czy Dusiciel z Brazylii dołoży 5 zwycięstwo z rzędu? Jeśli tak to świetny początek 29-letniego zawodnika. Jego przeciwnik V. Nemchinov ma nie mały orzech do zgryzienia.

Felipe Froes 16-4-1 / Walka pomiędzy Szwedzkim niepokonanym Frantz’em Slioa 6:0 a Brazyliczykiem z 3 krotnotną ilością walk w rekordzie. Czy doświadczenie oraz umiejętności parterowe przeważą na rezultacie? Warto nadmienić, iż jego przeciwnik w połowie wygranych rezultatem była decyzja sędziowska co nie wróży mocnych ciosów, przed którymi Felipe powinien uciekać. Sprawa rozstrzygnie się już za nieco ponad tydzień w Łódzkiej Hali Sportowej.

Elias Silverio 15-4-1 / Brazylijski były zawodnik UFC podejmie swojego przeciwnika po wygranej na gali ACA 91 przez decyzje. 32-letni czarny Pas ostatnie cztery walki wygrywał poprzez decyzje. Czy w tej gali także zostawi swój los w rękach sędziów, czy może dokręci poddanie w parterze? Na te pytania znajdziemy odpowiedzi, obserwując galę ACA — w Łodzi 8 czerwca.

Jak widać gala ACA w nowym obiekcie w Łodzi, pełna jest świetnych zawodników, którzy nie pozwolą, aby wkradła się nuda. Pamiętajcie, aby obserwować relację na BJJ Fanatics.pl, a także na Instagramie. Przed nami masa wywiadów i ciekawostek, jakie uzupełnią emocje zebrane podczas gali 8 czerwca.

Do usłyszenia – BJJFANATICS/GerwazBjj

shares