ABU DHABI KING OF THE MATS TOKYO

Przy okazji Grand Slama w Tokio 27-28 lipca, organizacja UAEJJF zorganizuje kolejny turniej spod szyldu Abu Dhabi King Of The Mats tym razem zawodników wagi lekkiej. Siódemka zawodników została już przedstawiona, a ostatni zawodnik w stawce powinien być przedstawiony wkrótce.

Obecna lista zawodników

Gabriel de Sousa (Brazylia) – Obecny lider rankingu czarnych pasów UAEJJF. W poprzedniej edycji ADKOM wagi lekkiej uplasował się na trzecim miejscu, więc  na pewno będzie głodny sukcesu w Tokio.

Tomoyuki Hashimoto (Japonia) – Jeden z największych japońskich. Wygrał japoński Grand Slam przed rokiem co zwiastuje, że znowu może być bardzo mocny w starciach przed własną publicznością.

Diego “Pato” Batista (Brazylia) – Ze swojego pierwszego startu w czarnych pasach wrócił jako złoty medalista Grand Slamu w Moskwie. Tamten start pokazał, że jest gotowy na starty na najwyższym poziomie.

Nobuhiro Sawada (Japonia) – Kolejny talent z Japonii. Sawada jest bardzo aktywny na zawodach UAEJJF i przed swoją publicznością może być bardzo groźnym rywalem dla każdego.

Carlos Alberto “Bebeto” Oliveira (Brazylia) – Bebeto również startował na poprzedniej edycji ADKOM. Tym razem będzie liczył na lepszy wynik niż przy pierwszym starcie.

Isaac Doederlein (USA) – Chyba największy obecnie faworyt do zostania „Królem Mat” w Japonii. Isaac miał bardzo dobry sezon gdzie udawało mu się wygrywać z takimi zawodnikami ja Paulo Miyao czy Rafael Mansur.

Thiago Macedo (Brazylia) – Zawodnik z teamu Rodrigo Pinheiro może nie jest tak bardzo znany, jednak przez to może okazać się czarnym koniem rywalizacji w stolicy Japonii.

shares