ACA’96 – kilka słów po konferencji prasowej

Organizacja ACA silnym krokiem uderzy prosto do Łodzi.  Miasto wielu znanych zawodników ponownie stanie się stolilcą MMA. Już 8 czerwca w Łódź Sport Arena pojawi się klatka w której zawalczą takie nazwiska jak: Marcin Bandel, Marcin Held, Daniel Omaleńczuk, Piotr Strus, Paweł Pawlak I wielu innych. Lokalni kibice mogą także dopingować swoich zawodników z Łodzi. Reprezentować Łódź będzie, także Łukasz Kopera oraz Piotr Szczodrowski. Karuzela emocji już za dwa tygodnie. Na ten moment zerknijmy na przebieg konferencji prasowej!

Konferencja zaczęła się od ogłoszenia przeciwnika Radosława Paczuskiego. Jest nim zawodnik Octopus Łódź, Piotr Szczodrowski. Zawodnik z rekordem 1 wygrana oraz 1 przegrana skrzyżuje rękawice z Radosławem, który z pewnością chętnie doda ujemny wynik rywalowi.

Marcin Held, to od niego prowadzący zaczał rozmowy z zawodnikami. Marcin szczegółowo opisał swoj camp przygotowawczy I na szczęscie nie skarżył się na kontuzje, które mogą przeszkodzić w walce. Następny w kolejce pod ostrzał pytań wpadł Daniel Omaleńczuk. Ku zaskoczeniu, pierwsze pytania odnosiły się do sfery prywatnej, oraz jego roli jako Ojciec. Po powrocie do przewodniego tematu, Daniel przyznał z uśmiechem o konieczności zbicja ostatnich kilogramów ale bez obaw.

Piotr Strus I jego walka przynosi wiele emocji. Sam przyznał, że jest chłodna głowa I obiecuje pelność serca I stuprocentowe przygotowanie. Piotrek dodał, iż zmienia podejście do pierwszej rundy I robi wszystko aby jej nie przespać tak jak sie to zdarzało.

Przyszedł czas I na reprezentantów Łodzkiej Ziemi. Paweł Pawlak na pierwszy ogień. Poruszona została sprawa niedoszłej walki z Kontuzjowanym przeciwnikiem Pawła. Zawodnik zapewnił o mocnej motywacji, dobrej atmosferze oraz przygotowaniach pod, jak to określił ,,zawodnik jest z rosji, więc jest bardzo twardy”. Zaraz po Nim nadszedł czas by odpowiedział na pytania Łukasz Kopera. Z tego co powiedział nam Łukasz, przygotowania idą dobrze a sparing partnerzy są przygotowani tak aby odzwierciedlić walkę jak najdokładniej. Zaraz po Łukaszu mikrofon przejął jego klubowy kolega, Marcin Bandel. Po mocnym przedstawieniu Marcina przez prowadzącego Marcin odpowiedział pewnym ,,Nie ma słabych rosjan, są charakterni I bitni.” Marcin zawalczy przed własną publicznością pomoże w tym by podnieśc zwycięską rękę.

Nie pozostaje nic innego jak pojawić sie osobiście na Gali ACA 8 czerwca, lecz jeśli nie ma możliwości pojawic się osobiście włodarze przewidują transmisję PPV a także padło słowo o rozmowach z Polską telewizją.
Pamiętajcie o oglądaniu relacji I wywiadów BJJFanatics, które specjalnie dla Was będziemy przeprowadzać.

Pozdrawiam GerwazBJJ
Bjjfanatics

Oss.

Share
shares