Academia Gorila Winter Camp Lubienia 06-10.02.2019

Po raz kolejny Academia Gorila ma przyjemność zaprosić wszystkich bez względu na przynależność klubową na sparingowo-treningowy camp zimowy w ośrodku sportowym Maraton w Lubieni.

6-10 luty 2018

Obozy organizowane przez Academia Gorila w założeniu mają się charakteryzować możliwie najwyższym poziomem jiu jitsu, przy zachowaniu wyjątkowej, luźnej i koleżeńskiej atmosfery. W przeciwieństwie do zagranicznych campów bjj, większość zaawansowanych stopniem uczestników naszego zgrupowania to czynni zawodnicy, co doskonale przekłada się na poziom i korzyści płynące ze wspólnego treningu, zarówno dla tych bardziej jak i mniej doświadczonych jiu-jitseros.

Kadra prowadząca zajęcia to najlepsi obecnie zawodnicy Jiu Jitsu w naszym kraju, jednak obóz nie jest zarezerwowany tylko dla profesjonalistów, zapewniamy, że każdy świetnie odnajdzie się wśród Goryli!!

Ośrodek w Lubieni to sprawdzone przez nas miejsce. Sala treningowa znajduje się w tym samym budynku co pokoje, oszczędza nam to zwyczajowych podróży pomiędzy miejscem zakwaterowania a miejscem treningowym.

Na wyróżnienie zasługują również fenomenalne posiłki jedne z lepszych jakich w 6 letnim okresie organizowania obozów mieliśmy przyjemność doświadczać.

Dodatkowo na terenie ośrodka znajduje się siłownia, sauna, restauracja.

Codziennie

Kiedy: Obóz trwa od 6 do 10 lutego

Gdzie: Ośrodek Aktywnego Wypoczynku MARATON, 36-042 Lubenia 618 k/Rzeszowa, woj. podkarpackie.

Dodatkowo do naszej dyspozycji będzie: – siłownia, – odnowa biologiczna, – sauna

Zakwaterowanie w pokojach 2/3/4 osobowych z łazienkami

Prowadzący: Tradycyjnie formułą obozów gorylowych jest formuła jeden dzień – jedno seminarium jedna sesja sparingowa, korzystając z tego, że na obozie obecni będą absolutnie topowi zawodnicy Polskiej sceny BJJ poprosiliśmy każdego z nich o poprowadzenie jednego 2 godzinnego treningu technicznego. Dzięki takiej formule uczestnicy będą mogli poznać warsztaty najlepszych trenerów i zawodników w Polsce!

Pełen skład kadry i uczestników będziemy uzupełniali na bierząco. Na tą chwilę swoją obecność potwierdzili.

Jędrek Loska – Czarny Pas BJJ, Jeden z najbardziej technicznie walczących zawodników w Poslce, V-ce mistrz Świata UAEJJF czarnych pasów, mistrz świata i Europy grapplingu, mistrz świata Jiu jitsu Ne Waza , Wielokrotny mistrz Polski BJJ i ADCC. Niepodzielnie panujący w dywizji lekkiej w Polsce od wielu wielu lat.

Rober Henek – Czarny Pas BJJ, Aktualny mistrz Polski czarnych pasów, członek kadry narodowej ne waza, trener Academia Gorila Rybnik, doskonały technik, który przebojem wdarł się do czołówki czarnych pasów w Polsce udowadniając że w obecnej dyspozycji nie ma na niego mocnych.

Mateusz Szczeciński – Czarny pas BJJ v-ce mistrz europy ADCC

Zwycięzca MP ADCC pro oraz MP NO-GI czarnych pasów. Jeden z najlepszych zawodników no gi kategori lekkiej w naszym kraju.

Tomasz Paszek – Academia Gorila Ruda Śląska

Marcin Polczyk – Academia Gorila Warszawa

Jarek Rataj – Academia Gorila Ruda Śląska

Grzegorz Kowalczyk – Academia Gorila Warszawa\Ostrów mazowiecka

Arkadiusz Klasa – Academia Gorila Bochnia

Marek Ujejski – Academia Gorila Bochnia

Mimo bardzo mocnego składu zawodniczego na pokładzie obecna będzie pokaźna załoga białych i niebieskich pasów, więc jest to obóz absolutnie dla wszystkich a dobrze przepracowany tydzień w tak doborowym towarzystwie nie może nie odbić się pozytywnie na waszym BJJ

Kto może wziąć udział: Każdy!!! Niezależnie od poziomu zaawansowania i przynależności klubowej. Academia Gorila Winter Camp to miejsce gdzie łączy nas BJJ a z im będzie nas więcej tym atmosfera lepsza!

Cena: 799zł

Co w cenie: – 2 treningi dziennie – ciągły dostęp do obiektów sportowych mat, siłowni – zakwaterowanie – pełne OBFITE I SMACZNE wyżywienie (menu rozpisane przez dietetyka sportowego) – ubezpieczenie NNW – opcja posiłków wegetariańskich – tysiące innych atrakcji niespodzianek ;).

UWAGA LICZBA MIEJSC MOCNO OGRANICZONA (50 osób)!!!!!

Cena nie zawiera transportu aczkolwiek KAŻDEMU zainteresowanemu pomożemy w znalezieniu miejscówki w gorylowym samochodzie

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest przelew zaliczki 300zł na konto

Academia Gorila sp. z o.o.  66 1030 0019 0109 8503 0013 2072

tytułem – winter bjj camp

Pytania i informacje polczykmarcin@gmail.com

shares