ACB 10- Wardziński show, czyli co działo się w São Paulo

26 stycznia 2018 roku  przez wielu nazwane największym wydarzeniem ostatnich czasów dobiegło końca. ACB 10 pozwoliło nam obserwować najlepszych zawodników gi na świecie, którzy stanęli przeciwko sobie na matach São Paulo dając niesamowite widowisko.

Najszybsze poddanie nocy stało się dziełem Mikey’a Musumeci.  Jego pojedynek przeciwko Rafael’owi Freitas został przesunięty na sam początek wydarzenia ze względu na napięty harmonogram Michael’a (wracał do USA tej samej nocy). Może dlatego czując presję czasu Musumeci ruszył od razu do ostrego boju kończąc pojedynek po minucie akcji.

Jedną z najbardziej elektryzujących walk było zwycięskie starcie Adama Wardzińskiego z Erberth’em Santos. Po prostu niesamowity pojedynek w każdym momencie trwania. Erberth zaczął znakomicie przelatując przez gardę Adama i wychodząc na prowadzenie 10×0 w pierwszej rundzie. W drugiej Polak odnalazł spokój i własne tempo gry przejmując kontrolę nad walką, następnie przejął prowadzenie na 9×2. Po kilku sekundach bycia na górze nad Santosem, Erberth odklepał zaskakując publiczność. Adam po dosiadzie zabrał przeciwnikowi ręce i biodrami „zgniótł” przeponę ucinając dopływ powietrza. Chapeau bas Adamie!!!!!!!