ACB Jiu Jitsu World Grand Prix już w najbliższy weekend!!!

Już w tę sobotę, 25 lutego w kalifornijskim stanie Orange, odbędzie się kolejna gala z cyklu Absolute Championship Berkut. Na najbliższej edycji odbędą się dwa turnieje, które po brzegi są naładowane mocnymi zawodnikami.

Pierwszy turniej czyli Grand Prix w kategorii 75kg zapowiada mnóstwo dobrych zestawień. Wśród nazwisk znaleźli się Michael Langhi, Davi Ramos, AJ Agazarm, Edwin Najmi, Marcio Andre czy AJ Souza. W pierwszej walce turnieju będziemy oglądali Davi Ramosa z AJ Agazarmem, co może być niezwykle ciekawym pojedynkiem. Na scene wraca Michael Langhi, który też może namieszać w kategorii, ale zdecydowanymi faworytami są Marcio Andre i Edwin Najmi.

Drugim Grand Prix będzie kategoria średnia czyli 85kg, która także zaserwuje nam dużo emocji. O najwyższe trofeum będą się bili Otavio Souza, Josh Hinger, Vitor Silveiro oraz młody prospekt Gabriel Arges. Nie należy zapominać o Claudio Calasans’ie, który w tym roku był finalistą absoluto na Mistrzostwach Europy w Lizbonie, pokazując świetną formę. Transmisja gali odbędzie się w systemie PPV, które można wykupić na stronie organizatora.