Babilon MMA 3 okiem PIT BULL WEST COAST

Mimo, że mma to nieco inne środowisko niż bjj to szkodą byłoby przeoczyć relacje Pit Bull West Coast z trzeciej gali Babilon MMA. Tomasz Babiloński dał jasny znak, że jego wejście do mma to nie tylko kaprys i jednorazowy wyczyn.

Dodatkowym czynnikiem jest start kilku osób bliżej związanych ze sceną bjj, dodatkowo prezenterem Pit Bull’a jest dobrze znany w świadku, czarny pas bjj – Filip Sadowski. Niestety brązowy pas Damian Zorczykowski przegrał swój pojedynek przez decyzję sędziowską, czarny pas Michał Elsner (Virtus Radom/Zenith BJJ) w drugiej rundzie poddał balachą swojego oponenta.

Jeden z najlepszych grraplerów bez kimon, srebrny medalista Mistrzostw Europy ADCC, Daniel Skibiński odniósł najcenniejsze zwycięstwo w swojej karierze. Stłamsił zapaśniczo i grapplingowo bardzo mocnego Francuza – Davy Galllona (czarny pas w judo i medalista mistrzostw Francji). Bardzo cieszy widok wygrywającego Daniel, w końcu zaczyna pokazywać potencjał, który w nim drzemie, oby tak dalej, a zobaczymy kolejnego zawodnika w UFC.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *