POLSKIE CZARNE PASY

Fotogaleria polskich Czarnych Pasów. Pełna lista pod linkiem www.bjjfanatics.pl/bjj-fanatics/polskie-czarne-pasy/…

Opublikowany przez BJJ Fanatics – Combat Sports News Poniedziałek, 29 października 2018
POLSKIE CZARNE PASY – GALERIA
Lp.Imię i NazwiskoAkademiaDataMistrzStopień
1Mariusz LinkeGold Team29 kwietnia 2006Jorge „Macaco” PatinoIII
2Piotr BagińskiBerserkers Team27 lstopada 2006Felipe CostaII
3Robert SiedziakoBerserkers Team2 marca 2008Felipe Costa –
4Mariusz KoziejRio Grappling Club14 kwietnia 2008Roberto AtallaIII
5Maciej LinkeGold Team15 grudnia 2008Jorge „Macaco” PatinoIII
6Sebastian SłowekAlliance Jiu-Jitsu29 stycznia 2009Alexandre PaivaIII
7Sławomir BarczakBarracuda BJJ28 marca 2009Roy HarrisIII
8Karol MatuszczakUnia Jiu Jitsu28 marca 2009Roy HarrisII
9Sławomir SzamotaGracie Barra5 pażdzierniak 2009Vinnicius„Draculino”MagalhaesIII
10Marcin DudekGrappling Krakow17 października 2009Vagner „Boca” GuimaresII
11Mirosław OknińskiOkniński MMA19 marca 2009Mario Sukata –
12Przemysław GnatZenith BJJ25 lipca 2010Robert DrysdaleII
13Radosław TurekBerserkers Team4 sierpnia 2010Alexandre PaivaII
14Grzegorz FirlitGold Team9 pażdzierniak 2010Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
15Sylwester DziekanowskiGold Team9 pażdzierniak 2010Macaco/Mariusz Linke/Mariusz LinkeII
16Robert TrzcionkaGracie Barra14 listopada 2010Vinnicius„Draculino”MagalhaesIII
17Maciej PolokGracie Barra12 października 2010Vinnicius„Draculino”MagalhaesII
18Krzysztof MilaEspadon Bydgoszcz27 luty 2011r.Joe MoreiraI
19Marek MatusiakEspadon Bydgoszcz27 luty 2011r.Joe MoreiraI
20Grzegorz JarząbekOctagon Rybnik27 luty 2011r.Joe MoreiraI
21Mariusz AndlerHusaria27 luty 2011r.Joe MoreiraII
22Jakub BorkowskiBarracuda BJJ27 luty 2011r.Joe MoreiraI
23Paweł SzubartChekmat BJJ8 lipiec 2011Fernando „Boi” Marques –
24Rafał SzymańskiBarracuda BJJ27 lipiec 2011Karol Matuszczak –
25Paweł KamińskiZenith BJJ31 lipiec 2011Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat –
26Maciej KowalskiZenith BJJ31 lipiec 2011Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat –
27Zbigniew TyszkaZenith BJJ31 lipiec 2011Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat –
28Kornel ZapadkaBerserkers Team5 sierpień 2011Ricardo De la RivaII
29Stefan OsińskiGold Team7 sierpień 2011Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
30Grzegorz KlocBerserkers Team29 sierpień 2011Piotr Bagiński –
31Tomasz StasiakBerserkers Team29 sierpień 2011Piotr Bagiński –
32Łukasz BagińskiZłomiarz Team29 sierpień 2011Piotr Bagiński –
33Ireneusz MilaShooters Konin4 październik 2011Joe MoreiraI
34Marcin RogowskiGracie Barra13 listopad 2011Vinicius„Draculino”MagalhaesI
35Przemysław WojnowskiGracie Barra13 listopad 2011Vinicius„Draculino”MagalhaesIII
36Jarosław KochUnia Jiu Jitsu22 listopad 2011Eduardo RochaI
37Tomasz RydzewskiRoger Gracie Academy11 grudzień 2011Roger Gracie –
38Norbert NowakZe Radiola8 grudzień 2011Braulio EstimaII
39Grzegorz SzatkowskiGold Team21 styczeń 2012Macaco/Mariusz Linke/Mariusz LinkeII
40Jarosław GajekGold Team21 styczeń 2012Macaco/Mariusz Linke/Mariusz LinkeII
41Leszek PawlęgaCopacabana Team19 luty 2012Braulio EstimaI
42Marek PasierbskiCopacabana Team19 luty 2012Braulio EstimaI
43Krzysztof ŁukaszewiczZR Radiola19 luty 2012Braulio Estima –
44Paweł MistewiczOkniński MMA8 marzec 2012Felipe Mota –
45Michał AdamczakAses Jiu-Jitsu8 maj 2012Ezequiel Zayas –
46Paweł JóźwiakCavalcanti Team19 maj 2012Macaco/Mariusz Linke/Mariusz LinkeII
47Przemysław FrąszczakGold Team19 maj 2012Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
48Krzysztof WęgrowskiBellator Warszawa28 czerwiec 2012?Joe Moreira –
49Jarosław ZjeżdżałkaZenith BJJ21 lipiec 2012Robert Drysdale/Cavaca/Przemo GnatI
50Maksymilian WiśniewskiInvictus BJJ21 lipiec 2012Robert Drysdale/Cavaca/Przemo GnatII
51Daniel WrześniewskiZłomiarz Team12 sierpień 2012Marcin Dudek/Vagner „Boca” GuimaresII
52Karol DzieniszewskiBerserkers Team7 sierpień 2012Macaco/Mariusz Linke/Mariusz LinkeII
53Krystian Kwiecień Rio Grappling Club21 sierpień 2012Roberto Atalla –
54Tomasz ŁuckiewiczBerserkers Team22 sierpień 2012Alexandre Paiva –
55Paweł MarciniakGold Team29 sierpień 2012Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
56Paweł ZiółkowskiAkademia Sarmatia18 listopad 2012Karol Matuszczak –
57Jędrzej LoskaAcademia Gorila27 listopad 2012Adilson „Bitta” LimaII
58Daniel ZielińskiGracie Barra11 grudzień 2012Eduardo Carriello –
59Piotr KapralCopacabana Team13 grudzień 2012Braulio EstimaII
60Paweł WysockiGold Team6 luty 2013Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
61Piotr KoprowskiBerserkers Team6 luty 2013Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
62Marek KowalczykGold Team6 luty 2013Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
63Artur PiotrowskiGold Team6 luty 2013Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
64Tomasz JabłonkaUnia Jiu Jitsu6 luty 2013Macaco/Mariusz Linke/Mariusz LinkeI
65Tomasz PiwowarskiGracie Barra3 marzec 2013Vinicius „Draculino” MagalhaesII
66Marcin HeldGracie Barra3 marzec 2013Vinicius „Draculino” MagalhaesII
67Grzegorz BąkGold Team20 marzec 2013Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
68Mariusz AbramiukBerserkers Team13 kwiecień 2013Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
69Maciej SzczudrawaAkademia Fenix12 maj 2013Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares –
70Wojciech MoskalewiczGrappling Krakow12 maj 2013Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares –
71Arkadiusz WielińskiGold Team24 lipiec 2013Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
72Mariusz DomasatBerserkers Team3 sierpień 2013Marcello Monteiro –
73Bartosz BąkGold Team12 sierpień 2013Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
74Michał MusiołGold Team12 sierpień 2013Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
75Karol StankiewiczGold Team12 sierpień 2013Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
76Roman RutkowskiRio Grappling Club13 sierpień 2013Roberto Atalla –
77Wojciech MachulakRio Grappling Club13 sierpień 2013Roberto Atalla –
78Jakub ZawadzkiZenith BJJ24 sierpień 2013Abmar Barbosa/ Przemysław Gnat –
79Dariusz BagrowskiZenith BJJ24 sierpień 2013Abmar Barbosa/ Przemysław Gnat –
80Jędrzej KubskiZenith BJJ24 sierpień 2013Abmar Barbosa/ Przemysław GnatI
81Arkadiusz ZienkiewiczGold Team28 sierpień 2013Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
82Karol StasiakKS Pretorian6 październik 2013Felipe Costa/Piotr Bagiński –
83Lubomir GrochockiKS Pretorian6 październik 2013Felipe Costa/Piotr Bagiński –
84Krystian GrzejszczakBerserkers Team6 październik 2013Felipe Costa/Piotr Bagiński –
85Michał MaterlaBerserkers Team6 październik 2013Felipe Costa/Piotr Bagiński –
86Maciej StudzińskiUnia Jiu Jitsu16 listopad 2013Karol Matuszczak –
87Jakub SawickiCopacabana Team3 grudzień 2013Braulio Estima –
88Marcin ToberaCopacabana Team3 grudzień 2013Braulio EstimaI
89Aleksander KujawaCopacabana Team3 grudzień 2013Braulio Estima –
90Paweł ŁukasiakCopacabana Team3 grudzień 2013Braulio EstimaI
91Piotr WojtkowskiCopacabana Team3 grudzień 2013Braulio EstimaI
92Paweł NakoniecznyAthletic Fight Team22 grudzień 2013Gustavo Picone –
93Tomasz SkórkowskiAtos Jiu-Jitsu8 luty 2014Andre Galvao –
94Damian BartnickiSerpentes Słupsk9 marzec 2014Joe MoreiraI
95Andrzej NawrockiShooters Konin9 marzec 2014Joe Moreira –
96Paweł NowickiGracie Barra13 kwiecień 2014Vinnicius „Draculino” MagalhaesI
97Emil GrzelakBone Breakers13 kwiecień 2014Vinnicius „Draculino” Magalhaes –
98Jan MłynarczykCopacabana Team13 kwiecień 2014Vinnicius „Draculino” MagalhaesI
99Kamil RutkowskiSBG Ireland15 kwiecień 2014John Kavanagh –
100Alicja RybakGold Team28 kwiecień 2014Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
101Leszek JaremkowskiGold Team16 maj 2014Macaco/Mariusz Linke/Mariusz LinkeI
102Tomasz WalickiGold Team16 maj 2014Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke
103Tomasz ZwierzakGold Team16 maj 2014Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
104Marcin KochUnia Jiu Jitsu18 maj 2014Chico Mendes –
105Krzysztof GerkeMMA Grudziądz6 lipiec 1905Joe Moreira –
106Marcin FuhresGold Team2 czerwiec 2015Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
107Jan SzczudrawaAkademia Fenix8 czerwiec 2014Marcin Dudek/Vagner „Boca” GuimaresI
108Maciej KozakAkademia Fenix8 czerwiec 2014Marcin Dudek/Vagner „Boca” GuimaresI
109Irena PreissGrappling Krakow8 czerwiec 2014Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares –
110Maciej SobieśniewskiGold Team2 lipiec 2014Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
111Karol MigoGrappling Krakow28 lipiec 2014Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares –
112Radosław SengerZenith BJJ1 sierpień 2014Robert Drysdale/Cavaca/Przemo GnatI
113Mieszko MaciejewskiZR Radiola14 czerwiec 2014Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares –
114Dominik DebiecRoger Gracie Academy19 lipiec 2014Roger Gracie –
115Arkadiusz SternalskiStraight Blast Gym Ireland6 lipiec 1905Johna Kavanagha –
116Dariusz LeśniewskiBerserker’s Team31 sierpień 2014Piotr Bagiński –
117Karol KroplewskiBerserker’s Team31 sierpień 2014Piotr Bagiński –
118Marcin MajerskiBerserker’s Team31 sierpień 2014Piotr Bagiński –
119Artur MrowiecBerserker’s Team31 sierpień 2014Piotr Bagiński –
120Filip MarkiewiczBerserker’s Team31 sierpień 2014Piotr Bagiński –
121Tomasz MichałowskiBerserker’s Team31 sierpień 2014Piotr Bagiński –
122Sandra PaszkiewiczBerserker’s Team31 sierpień 2014Piotr Bagiński –
123Rafał SkorupaBerserker’s Team31 sierpień 2014Piotr Bagiński –
124Karolina ZawodnikBerserker’s Team31 sierpień 2014Piotr Bagiński –
125Adam G?rnyZłomiarz Team31 sierpień 2014Piotr Bagiński –
126Magdalena LoskaAcademia Gorila27 wrzesień 2014Luanna Alzuguir –
127Tomasz LinkeGold Team28 wrzesień 2014Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
128Jakub SłuszczakBarracuda BJJ19 październik 2014Joe Moreira –
129Daniel PuścianCopacabana Team29 listopad 2014Braulio Estima –
130Wojciech PiekutCopacabana Team29 listopad 2014Braulio Estima –
131Marek PietrzakCopacabana Team29 listopad 2014Braulio EstimaI
132Maciek JędrzejewskiCopacabana Team29 listopad 2014Braulio Estima –
133Paweł KaczyńskiGold Team6 grudzień 2014Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
134Tomasz PilarskiGold Team6 grudzień 2014Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
135Daniel OchmanGold Team26 styczeń 2015Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
136Adam KrajewskiInnercity MMA Toronto20 styczeń 2015Shah Franco –
137Szymon BońkowskiZenith BJJ8 styczeń 2015Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat –
138Marcin KozbiałShooters7 luty 2015Joe Moreira
139Jakub PindychGracie Barra8 marzec 2015Vinicius „Draculino” MagalhaesI
140Paweł PilarzGracie Barra8 marzec 2015Vinicius „Draculino” MagalhaesI
141Przemysław KostarzGracie Barra8 marzec 2015Vinicius „Draculino” Magalhaes –
142Patryk OstrowskiGracie Barra8 marzec 2015Vinicius „Draculino” MagalhaesI
143Andrzej StolzmanChekmat BJJ10 marzec 2015Karol Matuszczak –
144Radosław OlczykUnited Gym19 marzec 2015Cadu Francis –
145Tomasz BaranGold Team19 marzec 2015Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
146Michał SzeligaGold Team19 marzec 2015Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
147Kamil UmińskiBerserker’s Team1 maj 2015Radosław Turek –
148Piotr KleinCopacabana Team6 maj 2015Braulio Estima –
149Krzysztof KikCopacabana Team6 maj 2015Braulio Estima –
150Marek ZbrógCopacabana Team6 maj 2015Braulio Estima –
151Maciej SawoszCopacabana Team6 maj 2015Braulio Estima –
152Michał MuchaCopacabana Team6 maj 2015Braulio Estima –
153Marcin JankowskiGold Team2 czerwiec 2015Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
154Marcin StarzeckiGold Team2 czerwiec 2015Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
155Marcin FuhresGold Team2 czerwiec 2015Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
156Jacek RzeczkowskiHusaria17 czerwiec 2015Mariusz AndlerI
157Marek SurdykZenith BJJ12 lipiec 2015Robert Drysdale/Cavaca/Przemo GnatI
158Jan WallusZenith BJJ12 lipiec 2015Robert Drysdale/Cavaca/Przemo GnatI
159Tomasz SmierzchalskiZenith BJJ12 lipiec 2015Robert Drysdale/Cavaca/Przemo GnatI
160Marcin BandelZenith BJJ12 lipiec 2015Robert Drysdale/Cavaca/Przemo GnatI
161Łukasz MichalecZenith BJJ12 lipiec 2015Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat –
162Marcin KabatGold Team18 lipiec 2015Macaco/Mariusz Linke/Mariusz LinkeI
163Adam MorawiecRio Grappling Club9 sierpień 2015Roberto Atalla –
164Tomasz SzychowiakRio Grappling Club9 sierpień 2015Roberto Atalla –
165Piotr PodstawczukBerserker’s Team29 sierpień 2015Piotr Bagiński –
166Maciej RóżańskiBerserker’s Team29 sierpień 2015Piotr Bagiński –
167Michał KsepkoBerserker’s Team29 sierpień 2015Piotr Bagiński –
168Piotr KisielBerserker’s Team29 sierpień 2015Piotr Bagiński –
169Piotr FirlejBerserker’s Team29 sierpień 2015Piotr Bagiński –
170Artur KrerowiczBerserker’s Team29 sierpień 2015Piotr Bagiński –
171Tomasz ArabaszBerserker’s Team29 sierpień 2015Piotr Bagiński –
172Maciej KałuszewskiBerserker’s Team29 sierpień 2015Piotr Bagiński –
173Piotr RutkowskiBerserker’s Team29 sierpień 2015Piotr Bagiński –
174Paweł NędziBerserker’s Team29 sierpień 2015Piotr Bagiński –
175Łukasz BartoszUnia Jiu Jitsu7 lipiec 1905Karol Matuszczak –
176Paweł KoryckiAtos Jiu-Jitsu15 wrzesień 2015Andre Galvao –
177Krzysztof SuchorabskiCopacabana Team7 lipiec 2015Braulio Estima –
178Jan TokarskiCopacabana Team7 lipiec 2015Braulio Estima –
179Maciej TazbirCopacabana Team7 lipiec 2015Braulio Estima –
180Michał PilchCopacabana Team7 lipiec 2015Braulio Estima –
181Tomasz NiewiaraGold Team5 listopada 2015Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
182Sebastian ProtasiewiczGold Team5 listopada 2015Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
183Arkadiusz KlasaAcademia Gorila7 lipiec 2015Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares –
184Rafał LasotaGrappling Krakow7 lipiec 2015Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares –
185Michał MoskalewiczGrappling Krakow7 lipiec 2015Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares –
186Łukasz LesKojaks Sukata8 lipiec 2015Mario Sukata –
187Dawid BugdalskiGracie Barra8 lipiec 2015Vinicius „Draculino” Magalhaes –
188Łukasz Niejodek Gracie Barra8 lipiec 2015Vinicius „Draculino” MagalhaesI
189Tomek PaszekGracie Barra8 lipiec 2015Vinicius „Draculino” Magalhaes –
190Tomasz KamińskiGracie Barra8 lipiec 2015Vinicius „Draculino” Magalhaes –
191Piotr TrajdosGracie Barra8 lipiec 2015Vinicius „Draculino” MagalhaesI
192Bartosz RadowskiGracie Barra8 lipiec 2015Vinicius „Draculino” MagalhaesI
193Łukasz Warchoł Gracie Barra8 lipiec 2015Vinicius „Draculino” Magalhaes –
194Jarosław OgiegłoGracie Barra8 lipiec 2015Vinicius „Draculino” Magalhaes –
195Arek KwiatkowskGracie Barra8 lipiec 2015Vinicius „Draculino” Magalhaes –
196Jarosław JermakowiczGold Team8 lipiec 2015Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
197Marcin RynkiewiczGold Team8 lipiec 2015Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
198Rafał JurgaGold Team8 lipiec 2015Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
199Marek Jakubowicz *Roger Gracie Academy8 lipiec 2015Sebastian Słowek –
200Dominik ChmielKS Pretorian8 lipiec 2015Piotr Bagiński –
201Maciej GrochockiKS Pretorian8 lipiec 2015Piotr Bagiński –
202Piotr KurylczykKS Pretorian8 lipiec 2015Piotr Bagiński –
203Jacek StachowiakGold Team8 lipiec 2015Mariusz Linke –
204Grzegorz RadarGold Team8 lipiec 2015Mariusz Linke –
205Łukasz Niejodek Gold Team23 kwietnia 2016Vinnicius „Draculino” Magalhaes –
206Grzegorz StańczukBerserker’s Team1 czerwca 2016Radek Turek –
207Marcin KabatUnia Jiu Jitsu2016 Chico Mendes/Jarosław Koch –
208Piotr OssowskiUnia Jiu Jitsu2016 Chico Mendes/Jarosław Koch –
209Michał ChełkowskiUnia Jiu Jitsu2016 Chico Mendes/Jarosław Koch –
210Grzegorz StańczukBerserker’s Team2016 Radek Turek –
211Patryk GałkowskiGold Team2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
212Aleksander JabłońskiGold Team2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
213Patryk WysockiGold Team2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
214Mateusz ŁuckiewiczAlliance Jiu Jitsu2016 Sebastian SłowekI
215Bartosz KulczyckiRio Grappling Club2016 Roberto Atalla –
216Łukasz Jabłoński Rio Grappling Club2016 Roberto Atalla –
217Sebastian KapustkaRio Grappling Club2016 Roberto Atalla –
218Wojciech BąkMikyo Riggs Jiu-Jitsu2016 Mikyo Riggs –
219Mariusz IlinBerserker’s Team2016 Piotr Bagiński –
220Łukasz WiniarskiBerserker’s Team2016 Piotr Bagiński –
221Eugeniusz BarańskiBerserker’s Team2016 Piotr Bagiński –
222Łukasz ŁątkaBerserker’s Team2016 Piotr Bagiński –
223Adam WardzińskiCheckmat BJJ2016 Alan Finfou –
224Filip SadowskiZenith BJJ2016 Robert Drysdale –
225Adrian RatajczykCopacabana Team2016 Braulio Estima –
226Łukasz PawłowskiCopacabana Team2016 Braulio Estima –
227Jacek WrobelCopacabana Team2016 Braulio Estima –
228Marian KłosowskiBerserker’s Team2016 Piotr Bagiński –
229Jakub WitkowskiBerserker’s Team2016 Radek Turek –
230Krzystof FlakCopacabana Team2016 Boca –
231Łukasz BilskiZe Radiola2016 Ze Radiola –
232Arkadiusz SobolewskiBerserker’s Team2016 Piotr Bagiński –
233Daniel KurpikBerserker’s Team2016 Piotr Bagiński –
234Wojciech KlimkiewiczRick Yong Academy2016 Rick Yong –
235Dariusz PawlikowskiUnia Jiu Jitsu16 litsopada 2016Karol Matuszczak –
236Leszek KellnerCavalcanti Team2016 Ricardo Cavalcanti –
237Piotr HwałekCavalcanti Team2016 Ricardo Cavalcanti –
238Krzysztof PociechaGold Team2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
239Grzegorz SienickiGold Team2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
240Jacek PodkowińskiGold Team2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
241Roman SzymańskiGold Team2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
242Dawid StachowiakGold Team2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
243Marcin JoachimiakGold Team2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
244Kacper RotGold Team2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
245Sławek ZakrzewskiGold Team2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
246Marzena DziekanowskaGold Team2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
247Maciej KriwienokGold Team2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
248Damian FidałaGold Team2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
249Jerzy ToeplitzBerserker’s Team2016 Radek Turek –
250Piotr OsińskiBerserker’s Team2016 Radek Turek –
251Adam Parafiańczuk Berserker’s Team2016 Radek Turek –
252Tomasz MączkaBerserker’s Team2016 Radek Turek –
253Adam GrabowskiBerserker’s Team2016 Radek Turek –
254Sławek GrabowskiGold Team5 listopada 2016Mariusz Linke –
255Arkadiusz SobolewskiBerserker’s Team17 listopada 2016Piotr Bagiński –
256Robert WardzałaLegion Team Tarnów20 listopada 2016Vagner „Boca” Guimares –
257Jarosław PawlakGold Team30 styczeń 2017Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
258Michał MargośGold Team30 styczeń 2017Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
259Czarek TomczakGold Team30 styczeń 2017Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
260Błażej NagórskiGold Team30 styczeń 2017Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
261Rafał FarjaszewskiGold Team30 styczeń 2017Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
262Marcin NosalGold Team30 styczeń 2017Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
263Łukasz JackiewiczGold Team30 styczeń 2017Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
264Sławomir Bogdaszewski Espadon Bydgoszcz27 luty 2017Joe Moreira
265Janusz AndrejczukZe Radiola2017 r.Krzysztof Łukasiewicz –
266Łukasz SowaBjj Revolution2017 r.Rodrigo Medeirosa –
267Tomasz Wawrzycki?Gold Team2017 r.Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
268Dominik MałkowskiExlilados Koszalin2017 r.Renato Tavares –
269Wojciech BiernackiGold Team2017 r.Vinicius „Draculino” Magalhaes –
270Wojciech BaranGracie Barra2017 r.Vinicius „Draculino” Magalhaes –
271Przemysław KonieczkaGracie Barra2017 r.Vinicius „Draculino” Magalhaes –
272Piotr ChmielarzGracie Barra2017 r.Vinicius „Draculino” Magalhaes –
273Martyna CzechGracie Barra2017 r.Vinicius „Draculino” Magalhaes –
274Sebastian MaciejewskiGracie Barra2017 r.Vinicius „Draculino” Magalhaes –
275Łukasz GolińskiGracie Barra2017 r.Vinicius „Draculino” Magalhaes –
276Tomasz PacześnyGracie Barra2017 r.Vinicius „Draculino” Magalhaes –
277Maciej DąbrowskiGracie Barra2017 r.Vinicius „Draculino” Magalhaes –
278Maciej KiszewskiGracie Barra2017 r.Vinicius „Draculino” Magalhaes –
279Marek KomarnickiGracie Barra2017 r.Vinicius „Draculino” Magalhaes –
280Igor BartosGracie Barra2017 r.Vinicius „Draculino” Magalhaes –
281Bartosz SobczyńskiGracie Barra2017 r.Vinicius „Draculino” Magalhaes –
282Bartek KwitowskiCheckmat BJJ25 marca 2017Alan Finfou –
283Paweł JeziółkowskiCheckmat BJJ25 marca 2017Alan Finfou –
284Dominik ZwolakGold Team4 kwiecień 2017Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
285Przemek BaśGold Team14 kwiecień 2017Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
286Piotr FręchowiczBerserker’s Team26 kwietnia 2017Radek Turek –
287Robert HenekAcademia Gorila7 maja 2017Jedrek Loska –
288Marcin PolczykAcademia Gorila7 maja 2017Jedrek Loska –
289Oskar PiechotaZenith BJJ7 maja 2017Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat –
290Cezary StefańczukCopacabana Team27 maja 2017Braulio Estima –
291Damian PiaskowyCopacabana Team27 maja 2017Braulio Estima –
292Paweł ReszkaCopacabana Team27 maja 2017Braulio Estima –
293Kamil DąbrówkaCopacabana Team27 maja 2017Braulio Estima –
294Jakub MroczkowskiCopacabana Team27 maja 2017Braulio Estima –
295Michał KaużyńskiCopacabana Team27 maja 2017Braulio Estima –
296Tomasz CiszewskiCopacabana Team27 maja 2017Braulio Estima –
297Robert DudzińskiUnia Jiu Jitsu27 maja 2017Karol Matuszczak –
298Dawid PolomkaGracie Barra30 maja 2017Victor Estima –
299Michał Kamiński Gold Team5 czerwca 2017Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
300Tomasz WietrzyńskiGold Team5 czerwca 2017Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
301Łukasz JajeśniakGold Team5 czerwca 2017Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
302Maria MałyjasiakZenith BJJ4 lipca 2017Abmar Barbosa –
303Pawel KunyszSport Fights Team 6 lipca 2017Robert Cyborg Abreu –
304Artur PożelewskiBerserker’s Team28 sierpnia 2017Piotr Bagiński –
305Konrad ŚmieszekGold Team3 sierpnia 2017Mariusz Linke / Maciej Linke –
306Kamil CzochraRio Grappling Club5 sierpnia 2017Roberto Atalla / Mariusz Koziej –
307Filip KopijRio Grappling Club5 sierpnia 2017Roberto Atalla / Mariusz Koziej –
308Daniel WartakRio Grappling Club5 sierpnia 2017Roberto Atalla / Mariusz Koziej –
309Kamil TarnowskiRio Grappling Club5 sierpnia 2017Roberto Atalla / Mariusz Koziej –
310Daniel KrakowiakRio Grappling Club5 sierpnia 2017Roberto Atalla / Mariusz Koziej –
311Mateusz SymoczkoGold Team22 sierpnia 2017Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
312Łukasz LepiankaZenith BJJ30 września 2017Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat –
313Michał ElsnerZenith BJJ30 września 2017Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat –
314Krzysztof MichalakZenith BJJ30 września 2017Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat –
315Krzysztof AdamczakZenith BJJ30 września 2017Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat –
316Jarek PleskotZenith BJJ30 września 2017Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat –
317Marcin GorzelakZenith BJJ30 września 2017Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat –
318Sławomir SkarzewskiZenith BJJ30 września 2017Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat –
319Ryszard ZdanowiczZenith BJJ30 września 2017Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat –
320Arek MatkowskiZenith BJJ30 września 2017Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat –
321Karol KawiorskiAkademia Fenix21 września 2017Vagner „Boca” Guimares –
322Piotr ZgliczyńskiAkademia Fenix21 września 2017Vagner „Boca” Guimares –
323Maciej ZgilczyńskiAkademia Fenix21 września 2017Vagner „Boca” Guimares –
324Paweł TomalikNext Level21 września 2017Vagner „Boca” Guimares –
325Gerard ŁabińskiNS Brotherhood21 września 2017Leandro Lo –
326Jakub JaniakCheckmat BJJ28 października 2017Luiz Maxiinha Ribeiro –
327Sebastian ZagłobaCheckmat BJJ28 października 2017Luiz Maxiinha Ribeiro –
328Paweł BańczykGracie Barra15 listopada 2017Maciej Polok –
329Michał Orzeł
8 grudnia 2017Charles Gracie
330Mateusz SzczecińskiGold Team20 grudnia 2017Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
331Kamil RabiecGold Team20 grudnia 2017Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
332Emil WaszakGold Team7 luty 2018r.Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
333Leszek JankowiakBarracuda BJJluty 2018r.Joe Moreira –
334Jakub WolnyGracie Barra9 kwietnia 2018Vinicius „Draculino” Magalhaes –
335Patryk HryniewieckiGracie Barra9 kwietnia 2018Vinicius „Draculino” Magalhaes –
336Wojtek PokrzywińskiGracie Barra9 kwietnia 2018Vinicius „Draculino” Magalhaes –
337Tomasz WiśniewskiGracie Barra9 kwietnia 2018Vinicius „Draculino” Magalhaes –
338Tomek JkaubiecGracie Barra9 kwietnia 2018Vinicius „Draculino” Magalhaes –
339Paweł RybickiGracie Barra9 kwietnia 2018Vinicius „Draculino” Magalhaes –
340Paweł WydzińskiGracie Barra9 kwietnia 2018Vinicius „Draculino” Magalhaes –
341Marek UjejskiGrappling Kraków13 maja 2018Vagner „Boca” Guimares –
342Alex KochUnia Jiu Jitsu26 maja 2018Leaonardo Neves –
343Robert KolskiUnia Jiu Jitsu26 maja 2018Leaonardo Neves
344Tomasz RudzkiCopacabana Team28 maja 2018Braulio Estima –
345Grzegorz Walig?raCopacabana Team28 maja 2018Braulio Estima –
346Paweł WęsierkiCopacabana Team28 maja 2018Braulio Estima –
347Piotr MatysiakCopacabana Team28 maja 2018Braulio Estima –
348Adam RejdychAkademia Fenix2 czerwca 2018Vagner „Boca” Guimares –
349Adrian KuśmierzBerserker’s Team17 czerwca 2018Radek Turek –
350Paweł ZiemkiewiczAcademia Gorila24 czerwca 2018Jedrek Loska –
351Grzegorz KowalczykAcademia Gorila24 czerwca 2018 Jedrek Loska –
352Maciej PlochIpon – Paraestra28 czerwca 2018Yuki Nakai –
353Joanna ZiobronowiczRoger Gracie Academy8 lipca 2018Roger Gracie –
354Grzegorz SzymczykZenith BJJ8 lipca 2018Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat –
355Przemysław BalonZenith BJJ8 lipca 2018Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat –
356Nikodem KsyckiZenith BJJ8 lipca 2018Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat –
357Robert ZajkowskiZenith BJJ8 lipca 2018Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat –
358Jarosław ChmielRio Grappling Club4 sierpnia 2018Roberto Atalla / Mariusz Koziej –
359Marcin CiszekRio Grappling Club4 sierpnia 2018Roberto Atalla / Mariusz Koziej –
360Rafał ZawidzkiRio Grappling Club4 sierpnia 2018Roberto Atalla / Mariusz Koziej –
361Łukasz Zawada Rio Grappling Club4 sierpnia 2018Roberto Atalla / Mariusz Koziej –
362Miłosz Łukowicz Rio Grappling Club4 sierpnia 2018Roberto Atalla / Mariusz Koziej –
363Krzysztof Pyclik Rio Grappling Club4 sierpnia 2018Roberto Atalla / Mariusz Koziej –
364Bogdan Hojan Rio Grappling Club4 sierpnia 2018Roberto Atalla / Mariusz Koziej –
365Grzegorz Jabłoński Rio Grappling Club4 sierpnia 2018Roberto Atalla / Mariusz Koziej –
366Jerzy Krawiec Rio Grappling Club4 sierpnia 2018Roberto Atalla / Mariusz Koziej –
367Grzegorz BigdońGrappling Kraków24 sierpnia 2018Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares –
368Piotr KasztaBerserker’s Team1 września 2018Piotr Bagiński –
369Karol BedorfBerserker’s Team1 września 2018Piotr Bagiński –
370Piotr KucwajBerserker’s Team1 września 2018Piotr Bagiński –
371Kornel ChabowskiBerserker’s Team1 września 2018Piotr Bagiński –
372Lukasz RewersBerserker’s Team1 września 2018Piotr Bagiński –
373Mateusz RębeckiBerserker’s Team1 września 2018Piotr Bagiński –
374Jarek RatajAcademia Gorila8 września 2018Jedrek Loska –
375Leszek GlowalaAlliance Jiu Jitsu3 października 2018pod Fabio Gurgel –
376Jakub Bresiński Cavalcanti Team8 października 2018Ricardo Cavalcanti –
377Michał Kamiński Cavalcanti Team12 października 2018Ricardo Cavalcanti –
378Marcin MalewiczCopacabana Team24 listopda 2018Braulio Estima –
379Marek WrzaszczCopacabana Team24 listopda 2018Braulio Estima –
380Michał KłusykCopacabana Team24 listopda 2018Braulio Estima –
381Kamil DziadekCopacabana Team24 listopda 2018Braulio Estima –
382Tomasz JurkiewiczCopacabana Team24 listopda 2018Braulio Estima –
383Kamil ChudeckiCopacabana Team24 listopda 2018Braulio Estima –
384Piotr DrożdzińskiCopacabana Team24 listopda 2018Braulio Estima –
385Łukasz ŁyczkowskiCopacabana Team24 listopda 2018Braulio Estima –
386Krzysztof ZagrajekCopacabana Team24 listopda 2018Braulio Estima –
387Marcin CzetyrbokCopacabana Team24 listopda 2018Braulio Estima –
388
Copacabana Team24 listopda 2018Braulio Estima –
389
Copacabana Team24 listopda 2018Braulio Estima –
390Krzysztof KlaczekShooters Konin2 grudnia 2018Joe Moreira –
391Tomasz StawowskiHusaria9 grudnia 2018Mariusz Andler –
392Filip HorbowskiTeam Nogueira 15 grudnia 2018Rafael Haubert –
393Igor WojtasGold Team30 grudzień 2018Mariusz Linke/Mariusz Linke –
394Jacek WierzbickiCopacabana Team30 grudzień 2018Piotr Kapral –
395Sylwester CzarnotaKong Sao3 stycznia 2019Joe Moreira
396Tomasz RytelAcademia Gorila14 styczeń 2019Jedrek Loska –
397Tomasz RusieckiGracie Barra10 stycznia 2019Vinicius „Draculino” Magalhaes –
398Jacek PrzygockiGracie Barra10 stycznia 2019Vinicius „Draculino” Magalhaes –
399Wojciech MałysiakGracie Barra10 stycznia 2019Vinicius „Draculino” Magalhaes –
400Krzysztof FrydrychCopacabana Team13 kwietnia 2019Braulio Estima –
401Janusz RzeznikCopacabana Team13 kwietnia 2019Braulio Estima –
402Paweł „Faza” Wołowiec Copacabana Team13 kwietnia 2019Braulio Estima –
403Adam ZygaCopacabana Team13 kwietnia 2019Braulio Estima –
404Ernest Salejda Copacabana Team13 kwietnia 2019Braulio Estima –
405Sebastian Szyszka 8 czerwwca 2019Renato Migliaccio –
406Marcin RochowiakBarracuda BJJ15 czerwca 2019Sławomir Barczak –
407Robert KośmiderBarracuda BJJ
Sławomir Barczak –
408Łukasz KostykBarracuda BJJ
Sławomir Barczak –
409Andrzej IwatZłomiarz Team17 czerwca 2019Daniel Wrześniński / Adam Górny –
410Marek ZaworaZłomiarz Team17 czerwca 2019Daniel Wrześniński / Adam Górny –
411Wojciech PająkPretorian20 czerwca 2019Piotr Bagiński / L.Grochocki –
412Piotr SałataPretorian20 czerwca 2019Piotr Bagiński / L.Grochocki –
413Adrian KoziczCheckmat BJJ21 czerwca 2019Alan Finfou –
414Artur SzymańskiCheckmat BJJ21 czerwca 2019Alan Finfou –
415Kamil WtorkowskiCheckmat BJJ21 czerwca 2019Alan Finfou –
416Jakub ZajkowskiGracie Barra8 lipca 2018Braulio Estima –

One Comment

2 Pings & Trackbacks

  1. Pingback: Grzegorz Stańczuk Czarnym Pasem !!! | BJJ FANATICS

  2. Pingback: Nowe Czarne Pasy ?!? | BJJ FANATICS

Dodaj komentarz