POLSKIE CZARNE PASY

Lista polskich czarnych pasów

Fotogaleria polskich Czarnych Pasów. Pełna lista pod linkiem www.bjjfanatics.pl/bjj-fanatics/polskie-czarne-pasy/…

Opublikowany przez BJJ Fanatics – Combat Sports News Poniedziałek, 29 października 2018

Lp. Imię i Nazwisko Akademia Data Mistrz Stopień
1 Mariusz Linke Gold Team 29 kwietnia 2006 Jorge „Macaco” Patino III
2 Piotr Bagiński Berserkers Team 27 lstopada 2006 Felipe Costa II
3 Robert Siedziako Berserkers Team 2 marca 2008 Felipe Costa  –
4 Mariusz Koziej Rio Grappling Club 14 kwietnia 2008 Roberto Atalla III
5 Maciej Linke Gold Team 15 grudnia 2008 Jorge „Macaco” Patino III
6 Sebastian Słowek Alliance Jiu-Jitsu 29 stycznia 2009 Alexandre Paiva III
7 Sławomir Barczak Barracuda BJJ 28 marca 2009 Roy Harris II
8 Karol Matuszczak Unia Jiu Jitsu 28 marca 2009 Roy Harris II
9 Sławomir Szamota Gracie Barra 5 pażdzierniak 2009 Vinnicius„Draculino”Magalhaes III
10 Marcin Dudek Grappling Krakow 17 października 2009 Vagner „Boca” Guimares II
11 Mirosław Okniński Okniński MMA 19 marca 2009 Mario Sukata  –
12 Przemysław Gnat Zenith BJJ 25 lipca 2010 Robert Drysdale II
13 Radosław Turek Berserkers Team 4 sierpnia 2010 Alexandre Paiva II
14 Grzegorz Firlit Gold Team 9 pażdzierniak 2010 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
15 Sylwester Dziekanowski Gold Team 9 pażdzierniak 2010 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke II
16 Robert Trzcionka Gracie Barra 14 listopada 2010 Vinnicius„Draculino”Magalhaes I
17 Maciej Polok Gracie Barra 12 października 2010 Vinnicius„Draculino”Magalhaes II
18 Krzysztof Mila Espadon Bydgoszcz 27 luty 2011r. Joe Moreira I
19 Marek Matusiak Espadon Bydgoszcz 27 luty 2011r. Joe Moreira I
20 Grzegorz Jarząbek Octagon Rybnik 27 luty 2011r. Joe Moreira I
21 Mariusz Andler Husaria 27 luty 2011r. Joe Moreira I
22 Jakub Borkowski Barracuda BJJ 27 luty 2011r. Joe Moreira I
23 Paweł Szubart Chekmat BJJ 8 lipiec 2011 Fernando „Boi” Marques  –
24 Rafał Szymański Barracuda BJJ 27 lipiec 2011 Karol Matuszczak  –
25 Paweł Kamiński Zenith BJJ 31 lipiec 2011 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
26 Maciej Kowalski Zenith BJJ 31 lipiec 2011 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
27 Zbigniew Tyszka Zenith BJJ 31 lipiec 2011 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
28 Kornel Zapadka Berserkers Team 5 sierpień 2011 ?Ricardo De la Riva  –
29 Stefan Osiński Gold Team 7 sierpień 2011 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
30 Grzegorz Kloc Berserkers Team 29 sierpień 2011 Piotr Bagiński  –
31 Tomasz Stasiak Berserkers Team 29 sierpień 2011 Piotr Bagiński  –
32 Łukasz Bagiński Złomiarz Team 29 sierpień 2011 Piotr Bagiński  –
33 Ireneusz Mila Shooters Konin 4 październik 2011 Joe Moreira I
34 Marcin Rogowski Gracie Barra 13 listopad 2011 Vinicius„Draculino”Magalhaes I
35 Przemysław Wojnowski Gracie Barra 13 listopad 2011 Vinicius„Draculino”Magalhaes III
36 Jarosław Koch Unia Jiu Jitsu 22 listopad 2011 Eduardo Rocha I
37 Tomasz Rydzewski Roger Gracie Academy 11 grudzień 2011 Roger Gracie  –
38 Norbert Nowak Ze Radiola 8 grudzień 2011 Braulio Estima II
39 Grzegorz Szatkowski Gold Team 21 styczeń 2012 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke II
40 Jarosław Gajek Gold Team 21 styczeń 2012 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  
41 Leszek Pawlęga Copacabana Team 19 luty 2012 Braulio Estima I
42 Marek Pasierbski Copacabana Team 19 luty 2012 Braulio Estima I
43 Krzysztof Łukaszewicz ZR Radiola 19 luty 2012 Braulio Estima  –
44 Paweł Mistewicz Okniński MMA 8 marzec 2012 Felipe Mota  –
45 Michał Adamczak Ases Jiu-Jitsu 8 maj 2012 Ezequiel Zayas  –
46 Paweł Jóźwiak Cavalcanti Team 19 maj 2012 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke II
47 Przemysław Frąszczak Gold Team 19 maj 2012 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
48 Krzysztof Węgrowski Bellator Warszawa 28 czerwiec 2012 ?Joe Moreira  –
49 Jarosław Zjeżdżałka Zenith BJJ 21 lipiec 2012 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat I
50 Maksymilian Wiśniewski Invictus BJJ 21 lipiec 2012 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
51 Daniel Wrześniewski Złomiarz Team 12 sierpień 2012 Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares  –
52 Karol Dzieniszewski Berserkers Team 7 sierpień 2012 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke II
53 Krystian Kwiecień  Rio Grappling Club 21 sierpień 2012 Roberto Atalla  –
54 Tomasz Łuckiewicz Berserkers Team 22 sierpień 2012 Alexandre Paiva  –
55 Paweł Marciniak Gold Team 29 sierpień 2012 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
56 Paweł Ziółkowski Akademia Sarmatia 18 listopad 2012 Karol Matuszczak  –
57 Jędrzej Loska Academia Gorila 27 listopad 2012 Adilson „Bitta” Lima  –
58 Daniel Zieliński Gracie Barra 11 grudzień 2012 Eduardo Carriello  –
59 Piotr Kapral Copacabana Team 13 grudzień 2012 Braulio Estima II
60 Paweł Wysocki Gold Team 6 luty 2013 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
61 Piotr Koprowski Berserkers Team 6 luty 2013 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
62 Marek Kowalczyk Gold Team 6 luty 2013 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
63 Artur Piotrowski Gold Team 6 luty 2013 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
64 Tomasz Jabłonka Gold Team 6 luty 2013 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
65 Tomasz Piwowarski Gracie Barra 3 marzec 2013 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
66 Marcin Held Gracie Barra 3 marzec 2013 Vinicius „Draculino” Magalhaes I
67 Grzegorz Bąk Gold Team 20 marzec 2013 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
68 Mariusz Abramiuk Berserkers Team 13 kwiecień 2013 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
69 Maciej Szczudrawa Akademia Fenix 12 maj 2013 Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares  –
70 Wojciech Moskalewicz Grappling Krakow 12 maj 2013 Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares  –
71 Arkadiusz Wieliński Gold Team 24 lipiec 2013 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
72 Mariusz Domasat Berserkers Team 3 sierpień 2013 Marcello Monteiro  –
73 Bartosz Bąk Gold Team 12 sierpień 2013 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
74 Michał Musioł Gold Team 12 sierpień 2013 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
75 Karol Stankiewicz Gold Team 12 sierpień 2013 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
76 Roman Rutkowski Rio Grappling Club 13 sierpień 2013 Roberto Atalla  –
77 Wojciech Machulak Rio Grappling Club 13 sierpień 2013 Roberto Atalla  –
78 Jakub Zawadzki Zenith BJJ 24 sierpień 2013 Abmar Barbosa/ Przemysław Gnat  –
79 Dariusz Bagrowski Zenith BJJ 24 sierpień 2013 Abmar Barbosa/ Przemysław Gnat  –
80 Jędrzej Kubski Zenith BJJ 24 sierpień 2013 Abmar Barbosa/ Przemysław Gnat I
81 Arkadiusz Zienkiewicz Gold Team 28 sierpień 2013 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
82 Karol Stasiak KS Pretorian 6 październik 2013 Felipe Costa/Piotr Bagiński  –
83 Lubomir Grochocki KS Pretorian 6 październik 2013 Felipe Costa/Piotr Bagiński  –
84 Krystian Grzejszczak Berserkers Team 6 październik 2013 Felipe Costa/Piotr Bagiński  –
85 Michał Materla Berserkers Team 6 październik 2013 Felipe Costa/Piotr Bagiński  –
86 Maciej Studziński Unia Jiu Jitsu 16 listopad 2013 Karol Matuszczak  –
87 Jakub Sawicki Copacabana Team 3 grudzień 2013 Braulio Estima  –
88 Marcin Tobera Copacabana Team 3 grudzień 2013 Braulio Estima I
89 Aleksander Kujawa Copacabana Team 3 grudzień 2013 Braulio Estima  –
90 Paweł Łukasiak Copacabana Team 3 grudzień 2013 Braulio Estima I
91 Piotr Wojtkowski Copacabana Team 3 grudzień 2013 Braulio Estima I
92 Paweł Nakonieczny Athletic Fight Team 22 grudzień 2013 Gustavo Picone  –
93 Tomasz Skórkowski Atos Jiu-Jitsu 8 luty 2014 Andre Galvao  –
94 Damian Bartnicki Serpentes Słupsk 9 marzec 2014 Joe Moreira I
95 Andrzej Nawrocki Shooters Konin 9 marzec 2014 Joe Moreira  –
96 Paweł Nowicki Gracie Barra 13 kwiecień 2014 Vinnicius „Draculino” Magalhaes I
97 Emil Grzelak Bone Breakers Zgierz 13 kwiecień 2014 Vinnicius „Draculino” Magalhaes  –
98 Jan Młynarczyk Copacabana Team 13 kwiecień 2014 Vinnicius „Draculino” Magalhaes I
99 Kamil Rutkowski SBG Ireland 15 kwiecień 2014 John Kavanagh  –
100 Alicja Rybak Gold Team 28 kwiecień 2014 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
101 Leszek Jaremkowski Gold Team 16 maj 2014 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke I
102 Tomasz Walicki Gold Team 16 maj 2014 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  
103 Tomasz Zwierzak Gold Team 16 maj 2014 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
104 Marcin Koch Unia Jiu Jitsu 18 maj 2014 Chico Mendes  –
105 Krzysztof Gerke MMA Grudziądz 6 lipiec 1905 Joe Moreira  –
106 Marcin Fuhres Gold Team 2 czerwiec 2015 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
107 Jan Szczudrawa Akademia Fenix 8 czerwiec 2014 Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares I
108 Maciej Kozak Akademia Fenix 8 czerwiec 2014 Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares I
109 Irena Preiss Grappling Krakow 8 czerwiec 2014 Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares  –
110 Maciej Sobieśniewski Gold Team 2 lipiec 2014 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
111 Karol Migo Grappling Krakow 28 lipiec 2014 Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares  –
112 Radosław Senger Zenith BJJ 1 sierpień 2014 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat I
113 Mieszko Maciejewski ZR Radiola 14 czerwiec 2014 Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares  –
114 Dominik Debiec Roger Gracie Academy 19 lipiec 2014 Roger Gracie  –
115 Arkadiusz Sternalski Straight Blast Gym Ireland 6 lipiec 1905 Johna Kavanagha  –
116 Dariusz Leśniewski Berserker’s Team 31 sierpień 2014 Piotr Bagiński  –
117 Karol Kroplewski Berserker’s Team 31 sierpień 2014 Piotr Bagiński  –
118 Marcin Majerski Berserker’s Team 31 sierpień 2014 Piotr Bagiński  –
119 Artur Mrowiec Berserker’s Team 31 sierpień 2014 Piotr Bagiński  –
120 Filip Markiewicz Berserker’s Team 31 sierpień 2014 Piotr Bagiński  –
121 Tomasz Michałowski Berserker’s Team 31 sierpień 2014 Piotr Bagiński  –
122 Sandra Paszkiewicz Berserker’s Team 31 sierpień 2014 Piotr Bagiński  –
123 Rafał Skorupa Berserker’s Team 31 sierpień 2014 Piotr Bagiński  –
124 Karolina Zawodnik Berserker’s Team 31 sierpień 2014 Piotr Bagiński  –
125 Adam G?rny Złomiarz Team 31 sierpień 2014 Piotr Bagiński  –
126 Magdalena Loska Academia Gorila 27 wrzesień 2014 Luanna Alzuguir  –
127 Tomasz Linke Gold Team 28 wrzesień 2014 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
128 Jakub Słuszczak Barracuda BJJ 19 październik 2014 Joe Moreira  –
129 Daniel Puścian Copacabana Team 29 listopad 2014 Braulio Estima  –
130 Wojciech Piekut Copacabana Team 29 listopad 2014 Braulio Estima  –
131 Marek Pietrzak Copacabana Team 29 listopad 2014 Braulio Estima I
132 Maciek Jędrzejewski Copacabana Team 29 listopad 2014 Braulio Estima  –
133 Paweł Kaczyński Gold Team 6 grudzień 2014 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
134 Tomasz Pilarski Gold Team 6 grudzień 2014 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
135 Daniel Ochman Gold Team 26 styczeń 2015 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
136 Adam Krajewski Innercity MMA Toronto 20 styczeń 2015 Shah Franco  –
137 Szymon Bońkowski Zenith BJJ 8 maj 2015 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
138 Jakub Pindych Gracie Barra 8 marzec 2015 Vinicius „Draculino” Magalhaes I
139 Paweł Pilarz Gracie Barra 8 marzec 2015 Vinicius „Draculino” Magalhaes I
140 Przemysław Kostarz Gracie Barra 8 marzec 2015 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
141 Patryk Ostrowski Gracie Barra 8 marzec 2015 Vinicius „Draculino” Magalhaes I
142 Andrzej Stolzman Chekmat BJJ 10 marzec 2015 Karol Matuszczak  –
143 Radosław Olczyk United Gym 19 marzec 2015 Cadu Francis  –
144 Tomasz Baran Gold Team 19 marzec 2015 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
145 Michał Szeliga Gold Team 19 marzec 2015 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
146 Kamil Umiński Berserker’s Team 1 maj 2015 Radosław Turek  –
147 Piotr Klein Copacabana Team 6 maj 2015 Braulio Estima  –
148 Krzysztof Kik Copacabana Team 6 maj 2015 Braulio Estima  –
149 Marek Zbróg Copacabana Team 6 maj 2015 Braulio Estima  –
150 Maciej Sawosz Copacabana Team 6 maj 2015 Braulio Estima  –
Lp. Imię i Nazwisko Akademia Data Mistrz Stopień
151 Michał Mucha Copacabana Team 6 maj 2015 Braulio Estima  –
152 Marcin Jankowski Gold Team 2 czerwiec 2015 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
153 Marcin Starzecki Gold Team 2 czerwiec 2015 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
154 Marcin Fuhres Gold Team 2 czerwiec 2015 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
155 Jacek Rzeczkowski Husaria 17 czerwiec 2015 Mariusz Andler I
156 Marek Surdyk Zenith BJJ 12 lipiec 2015 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat I
157 Jan Wallus Zenith BJJ 12 lipiec 2015 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat I
158 Tomasz Smierzchalski Zenith BJJ 12 lipiec 2015 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat I
159 Marcin Bandel Zenith BJJ 12 lipiec 2015 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat I
160 Łukasz Michalec Zenith BJJ 12 lipiec 2015 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
161 Marcin Kabat Gold Team 18 lipiec 2015 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke I
162 Adam Morawiec Rio Grappling Club 9 sierpień 2015 Roberto Atalla  –
163 Tomasz Szychowiak Rio Grappling Club 9 sierpień 2015 Roberto Atalla  –
164 Piotr Podstawczuk Berserker’s Team 29 sierpień 2015 Piotr Bagiński  –
165 Maciej Różański Berserker’s Team 29 sierpień 2015 Piotr Bagiński  –
166 Michał Ksepko Berserker’s Team 29 sierpień 2015 Piotr Bagiński  –
167 Piotr Kisiel Berserker’s Team 29 sierpień 2015 Piotr Bagiński  –
168 Piotr Firlej Berserker’s Team 29 sierpień 2015 Piotr Bagiński  –
169 Artur Krerowicz Berserker’s Team 29 sierpień 2015 Piotr Bagiński  –
170 Tomasz Arabasz Berserker’s Team 29 sierpień 2015 Piotr Bagiński  –
171 Maciej Kałuszewski Berserker’s Team 29 sierpień 2015 Piotr Bagiński  –
172 Piotr Rutkowski Berserker’s Team 29 sierpień 2015 Piotr Bagiński  –
173 Paweł Nędzi Berserker’s Team 29 sierpień 2015 Piotr Bagiński  –
174 Łukasz Bartosz Unia Jiu Jitsu 7 lipiec 1905 Karol Matuszczak  –
175 Paweł Korycki Atos Jiu-Jitsu 15 wrzesień 2015 Andre Galvao  –
176 Krzysztof Suchorabski Copacabana Team 7 lipiec 2015 Braulio Estima  –
177 Jan Tokarski Copacabana Team 7 lipiec 2015 Braulio Estima  –
178 Maciej Tazbir Copacabana Team 7 lipiec 2015 Braulio Estima  –
179 Michał Pilch Copacabana Team 7 lipiec 2015 Braulio Estima  –
180 Tomasz Niewiara Gold Team 5 listopada 2015 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
181 Sebastian Protasiewicz Gold Team 5 listopada 2015 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
182 Arkadiusz Klasa Academia Gorila 7 lipiec 2015 Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares  –
183 Rafał Lasota Grappling Krakow 7 lipiec 2015 Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares  –
184 Michał Moskalewicz Grappling Krakow 7 lipiec 2015 Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares  –
185 Łukasz Les Kojaks Sukata 8 lipiec 2015 Mario Sukata  –
186 Dawid Bugdalski Gracie Barra 8 lipiec 2015 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
187 Łukasz Niejodek  Gracie Barra 8 lipiec 2015 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
188 Tomek Paszek Gracie Barra 8 lipiec 2015 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
189 Tomasz Kamiński Gracie Barra 8 lipiec 2015 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
190 Piotr Trajdos Gracie Barra 8 lipiec 2015 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
191 Bartosz Radowski? Gracie Barra 8 lipiec 2015 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
192 Łukasz Warchoł  Gracie Barra 8 lipiec 2015 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
193 Jarosław Ogiegło Gracie Barra 8 lipiec 2015 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
194 Arek Kwiatkowsk Gracie Barra 8 lipiec 2015 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
195 Jarosław Jermakowicz Gold Team 8 lipiec 2015 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
196 Marcin Rynkiewicz Gold Team 8 lipiec 2015 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
197 Rafał Jurga Gold Team 8 lipiec 2015 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
198 Marek Jakubowicz * Roger Gracie Academy 8 lipiec 2015 Sebastian Słowek  –
199 Dominik Chmiel KS Pretorian 8 lipiec 2015 Piotr Bagiński  –
200 Maciej Grochocki KS Pretorian 8 lipiec 2015 Piotr Bagiński  –
201 Piotr Kurylczyk KS Pretorian 8 lipiec 2015 Piotr Bagiński  –
202 Jacek Stachowiak Gold Team 8 lipiec 2015 Mariusz Linke  –
203 Grzegorz Radar Gold Team 8 lipiec 2015 Mariusz Linke  –
204 Łukasz Niejodek  Gold Team 23 kwietnia 2016 Vinnicius „Draculino” Magalhaes  –
205 Grzegorz Stańczuk Berserker’s Team 1 czerwca 2016 Radek Turek  –
206 Marcin Kabat Unia Jiu Jitsu 2016 Chico Mendes/Jarosław Koch  –
207 Piotr Ossowski Unia Jiu Jitsu 2016 Chico Mendes/Jarosław Koch  –
208 Michał Chełkowski Unia Jiu Jitsu 2016 Chico Mendes/Jarosław Koch  –
209 Grzegorz Stańczuk Berserker’s Team 2016 Radek Turek  –
210 Patryk Gałkowski Gold Team 2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
211 Aleksander Jabłoński Gold Team 2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
212 Patryk Wysocki Gold Team 2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
213 Mateusz Łuckiewicz Alliance Jiu Jitsu 2016 Sebastian Słowek  –
214 Bartosz Kulczycki Rio Grappling Club 2016 Roberto Atalla  –
215 Łukasz Jabłoński  Rio Grappling Club 2016 Roberto Atalla  –
216 Sebastian Kapustka Rio Grappling Club 2016 Roberto Atalla  –
217 Wojciech Bąk Mikyo Riggs Jiu-Jitsu 2016 Mikyo Riggs  –
218 Mariusz Ilin Berserker’s Team 2016 Piotr Bagiński  –
219 Łukasz Winiarski Berserker’s Team 2016 Piotr Bagiński  –
220 Eugeniusz Barański Berserker’s Team 2016 Piotr Bagiński  –
221 Łukasz Łątka Berserker’s Team 2016 Piotr Bagiński  –
222 Adam Wardziński Chekmat BJJ 2016 Alan Finfou  –
223 Filip Sadowski Zenith BJJ 2016 Robert Drysdale  –
224 Adrian Ratajczyk Copacabana Team 2016 Braulio Estima  –
225 Łukasz Pawłowski Copacabana Team 2016 Braulio Estima  –
226 Jacek Wrobel Copacabana Team 2016 Braulio Estima  –
227 Marian Kłosowski Berserker’s Team 2016 Piotr Bagiński  –
228 Jakub Witkowski Berserker’s Team 2016 Radek Turek  –
229 Krzystof Flak Copacabana Team 2016 Boca  –
230 Łukasz Bilski Ze Radiola 2016 Ze Radiola  –
231 Arkadiusz Sobolewski Berserker’s Team 2016 Piotr Bagiński  –
232 Daniel Kurpik Berserker’s Team 2016 Piotr Bagiński  –
233 Wojciech Klimkiewicz Rick Yong Academy 2016 Rick Yong  –
234 Dariusz Pawlikowski Unia Jiu Jitsu 16 litsopada 2016 Karol Matuszczak  –
235 Leszek Kellner Cavalcanti Team 2016 Ricardo Cavalcanti  –
236 Piotr Hwałek Cavalcanti Team 2016 Ricardo Cavalcanti  –
237 Krzysztof Pociecha Gold Team 2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
238 Grzegorz Sienicki Gold Team 2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
239 Jacek Podkowiński Gold Team 2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
240 Roman Szymański Gold Team 2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
241 Dawid Stachowiak Gold Team 2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
242 Marcin Joachimiak Gold Team 2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
243 Kacper Rot Gold Team 2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
244 Sławek Zakrzewski Gold Team 2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
245 Marzena Dziekanowska Gold Team 2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
246 Maciej Kriwienok Gold Team 2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
247 Damian Fidała Gold Team 2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
248 Jerzy Toeplitz Berserker’s Team 2016 Radek Turek  –
249 Piotr Osiński Berserker’s Team 2016 Radek Turek  –
250 Adam Parafiańczuk  Berserker’s Team 2016 Radek Turek  –
251 Tomasz Mączka Berserker’s Team 2016 Radek Turek  –
252 Adam Grabowski Berserker’s Team 2016 Radek Turek  –
253 Sławek Grabowski Gold Team 5 listopada 2016 Mariusz Linke  –
254 Arkadiusz Sobolewski Berserker’s Team 17 listopada 2016 Piotr Bagiński  –
255 Robert Wardzała Legion Team Tarnów 20 listopada 2016 Vagner „Boca” Guimares  –
256 Jarosław Pawlak Gold Team 30 styczeń 2017 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
257 Michał Margoś Gold Team 30 styczeń 2017 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
258 Czarek Tomczak Gold Team 30 styczeń 2017 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
259 Błażej Nagórski Gold Team 30 styczeń 2017 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
260 Rafał Farjaszewski Gold Team 30 styczeń 2017 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
261 Marcin Nosal Gold Team 30 styczeń 2017 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
262 Łukasz Jackiewicz Gold Team 30 styczeń 2017 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
263 Janusz Andrejczuk Ze Radiola 9 lipiec 2017 Krzysztof Łukasiewicz  –
264 Łukasz Sowa Bjj Revolution 9 lipiec 2017 Rodrigo Medeirosa  –
265 Tomasz Wawrzycki? Gold Team 9 lipiec 2017 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
266 Dominik Małkowski Exlilados Koszalin 9 lipiec 2017 Renato Tavares  –
267 Wojciech Biernacki Gold Team 9 lipiec 2017 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
268 Wojciech Baran Gracie Barra 9 lipiec 2017 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
269 Przemysław Konieczka Gracie Barra 9 lipiec 2017 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
270 Piotr Chmielarz Gracie Barra 9 lipiec 2017 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
271 Martyna Czech Gracie Barra 9 lipiec 2017 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
272 Sebastian Maciejewski Gracie Barra 9 lipiec 2017 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
273 Łukasz Goliński Gracie Barra 9 lipiec 2017 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
274 Tomasz Pacześny Gracie Barra 9 lipiec 2017 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
275 Maciej Dąbrowski Gracie Barra 9 lipiec 2017 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
276 Maciej Kiszewski Gracie Barra 9 lipiec 2017 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
277 Marek Komarnicki Gracie Barra 9 lipiec 2017 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
278 Igor Bartos Gracie Barra 9 lipiec 2017 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
279 Bartosz Sobczyński Gracie Barra 9 lipiec 2017 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
280 Bartek Kwitowski Chekmat BJJ 25 marca 2017 Alan Finfou  –
281 Paweł Jeziółkowski Chekmat BJJ 25 marca 2017 Alan Finfou  –
282 Dominik Zwolak Gold Team 4 kwiecień 2017 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
283 Przemek Baś Gold Team 14 kwiecień 2017 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
284 Piotr Fręchowicz Berserker’s Team 26 kwietnia 2017 Radek Turek  –
285 Robert Henek Academia Gorila 7 maja 2017 Jedrek Loska  –
286 Marcin Polczyk Academia Gorila 7 maja 2017 Jedrek Loska  –
287 Oskar Piechota Zenith BJJ 7 maja 2017 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
288 Cezary Stefańczuk Copacabana Team 27 maja 2017 Braulio Estima  –
289 Damian Piaskowy Copacabana Team 27 maja 2017 Braulio Estima  –
290 Paweł Reszka Copacabana Team 27 maja 2017 Braulio Estima  –
291 Kamil Dąbrówka Copacabana Team 27 maja 2017 Braulio Estima  –
292 Jakub Mroczkowski Copacabana Team 27 maja 2017 Braulio Estima  –
293 Michał Kaużyński Copacabana Team 27 maja 2017 Braulio Estima  –
294 Tomasz Ciszewski Copacabana Team 27 maja 2017 Braulio Estima  –
295 Robert Dudziński Unia Jiu Jitsu 27 maja 2017 Karol Matuszczak  –
296 Dawid Polomka Gracie Barra 30 maja 2017 Victor Estima  –
297 Michał Kamiński  Gold Team 5 czerwca 2017 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
298 Tomasz Wietrzyński Gold Team 5 czerwca 2017 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
299 Łukasz Jajeśniak Gold Team 5 czerwca 2017 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
300 Maria Małyjasiak Zenith BJJ 4 lipca 2017 Abmar Barbosa  –
Lp. Imię i Nazwisko Akademia Data Mistrz Stopień
301 Pawel Kunysz Sport Fights Team 6 lipca 2017 Robert Cyborg Abreu  –
302 Artur Pożelewski Berserker’s Team 28 sierpnia 2017 Piotr Bagiński  –
303 Konrad Śmieszek Gold Team 3 sierpnia 2017 Mariusz Linke / Maciej Linke  –
304 Kamil Czochra Rio Grappling Club 5 sierpnia 2017 Roberto Atalla / Mariusz Koziej  –
305 Filip Kopij Rio Grappling Club 5 sierpnia 2017 Roberto Atalla / Mariusz Koziej  –
306 Daniel Wartak Rio Grappling Club 5 sierpnia 2017 Roberto Atalla / Mariusz Koziej  –
307 Kamil Tarnowski Rio Grappling Club 5 sierpnia 2017 Roberto Atalla / Mariusz Koziej  –
308 Daniel Krakowiak Rio Grappling Club 5 sierpnia 2017 Roberto Atalla / Mariusz Koziej  –
309 Mateusz Symoczko Gold Team 22 sierpnia 2017 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
310 Łukasz Lepianka Zenith BJJ 30 września 2017 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
311 Michał Elsner Zenith BJJ 30 września 2017 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
312 Krzysztof Michalak Zenith BJJ 30 września 2017 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
313 Krzysztof Adamczak Zenith BJJ 30 września 2017 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
314 Jarek Pleskot Zenith BJJ 30 września 2017 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
315 Marcin Gorzelak Zenith BJJ 30 września 2017 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
316 Sławomir Skarzewski Zenith BJJ 30 września 2017 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
317 Ryszard Zdanowicz Zenith BJJ 30 września 2017 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
318 Arek Matkowski Zenith BJJ 30 września 2017 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
319 Karol Kawiorski Akademia Fenix 21 września 2017 Vagner „Boca” Guimares  –
320 Piotr Zgliczyński Akademia Fenix 21 września 2017 Vagner „Boca” Guimares  –
321 Maciej Zgilczyński Akademia Fenix 21 września 2017 Vagner „Boca” Guimares  –
322 Paweł Tomalik Next Level 21 września 2017 Vagner „Boca” Guimares  –
323 Gerard Łabiński NS Brotherhood 21 września 2017 Leandro Lo  –
324 Jakub Janiak Chekmat BJJ 28 października 2017 Luiz Maxiinha Ribeiro  –
325 Sebastian Zagłoba Chekmat BJJ 28 października 2017 Luiz Maxiinha Ribeiro  –
326 Paweł Bańczyk Gracie Barra 15 listopada 2017 Maciej Polok  –
327 Mateusz Szczeciński Gold Team 20 grudnia 2017 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
328 Kamil Rabiec Gold Team 20 grudnia 2017 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
329 Emil Waszak Gold Team 7 luty 2018r. Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
330 Leszek Jankowiak Szloła Walki Leo luty 2018r. Joe Moreira  –
331 Jakub Wolny Gracie Barra 9 kwietnia 2018 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
332 Patryk Hryniewiecki Gracie Barra 9 kwietnia 2018 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
333 Wojtek Pokrzywiński Gracie Barra 9 kwietnia 2018 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
334 Tomasz Wiśniewski Gracie Barra 9 kwietnia 2018 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
335 Tomek Jkaubiec Gracie Barra 9 kwietnia 2018 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
336 Paweł Rybicki Gracie Barra 9 kwietnia 2018 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
337 Paweł Wydziński Gracie Barra 9 kwietnia 2018 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
338 Alex Koch Unia Jiu Jitsu 26 maja 2018 Leaonardo Neves  –
339 Tomasz Rudzki Copacabana Team 28 maja 2018 Braulio Estima  –
340 Grzegorz Walig?ra Copacabana Team 28 maja 2018 Braulio Estima  –
341 Paweł Węsierki Copacabana Team 28 maja 2018 Braulio Estima  –
342 Piotr Matysiak Copacabana Team 28 maja 2018 Braulio Estima  –
343 Adam Rejdych Akademia Fenix 2 czerwca 2018 Vagner „Boca” Guimares  –
344 Adrian Kuśmierz Berserker’s Team 17 czerwca 2018 Radek Turek  –
345 Paweł Ziemkiewicz Academia Gorila 24 czerwca 2018 Jedrek Loska  –
346 Grzegorz Kowalczyk Academia Gorila 24 czerwca 2018 Jedrek Loska  –
347 Maciej Ploch Ipon – Paraestra 28 czerwca 2018 Yuki Nakai  –
348 Joanna Ziobronowicz Roger Gracie Academy 8 lipca 2018 Roger Gracie  –
349 Grzegorz Szymczyk Zenith BJJ 8 lipca 2018 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
350 Przemysław Balon Zenith BJJ 8 lipca 2018 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
351 Nikodem Ksycki Zenith BJJ 8 lipca 2018 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
352 Robert Zajkowski Zenith BJJ 8 lipca 2018 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
353 Jarosław Chmiel Rio Grappling Club 4 sierpnia 2018 Roberto Atalla / Mariusz Koziej  –
354 Marcin Ciszek Rio Grappling Club 4 sierpnia 2018 Roberto Atalla / Mariusz Koziej  –
355 Rafał Zawidzki Rio Grappling Club 4 sierpnia 2018 Roberto Atalla / Mariusz Koziej  –
356 Łukasz Zawada Rio Grappling Club 4 sierpnia 2018 Roberto Atalla / Mariusz Koziej  –
357 Miłosz Łukowicz Rio Grappling Club 4 sierpnia 2018 Roberto Atalla / Mariusz Koziej  –
358 Krzysztof Pyclik Rio Grappling Club 4 sierpnia 2018 Roberto Atalla / Mariusz Koziej  –
359 Bogdan Hojan Rio Grappling Club 4 sierpnia 2018 Roberto Atalla / Mariusz Koziej  –
360 Grzegorz Jabłoński Rio Grappling Club 4 sierpnia 2018 Roberto Atalla / Mariusz Koziej  –
361 Jerzy Krawiec Rio Grappling Club 4 sierpnia 2018 Roberto Atalla / Mariusz Koziej  –
362 Grzegorz Bigdoń Grappling Kraków 24 sierpnia 2018 Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares  –
363 Piotr Kaszta Berserker’s Team 1 września 2018 Piotr Bagiński  –
364 Karol Bedorf Berserker’s Team 1 września 2018 Piotr Bagiński  –
365 Piotr Kucwaj Berserker’s Team 1 września 2018 Piotr Bagiński  –
366 Kornel Chabowski Berserker’s Team 1 września 2018 Piotr Bagiński  –
367 Lukasz Rewers Berserker’s Team 1 września 2018 Piotr Bagiński  –
368 Mateusz Rębecki Berserker’s Team 1 września 2018 Piotr Bagiński  –
369 Jarek Rataj Academia Gorila 8 września 2018 Jedrek Loska  –
370 Leszek Glowala Alliance Jiu Jitsu 3 października 2018 pod Fabio Gurgel  –
371 Jakub Bresiński Cavalcanti Team 8 października 2018 Ricardo Cavalcanti  –
372 Michał Kamiński  Cavalcanti Team 12 października 2018 Ricardo Cavalcanti  –

 

 

TEAM CZARNE PASY
Gold Team Poland 77
Berserker’s Team 58
Gracie Barra 44
Copacabana Team 37
Zenith BJJ 31
Rio Grappling Club 23
Unia Jiu Jitsu 10
Academia Gorila 8
Akademia Fenix 8
Grappling Kraków 7
Chekmat BJJ 7
Cavalcanti Team 5
Alliance Jiu Jitsu 4
Klub Sportowy Pretorian 5
Ze Radiola 5
Barracuda BJJ 5
Złomiarz Team 3
Roger Gracie 3
Husaria 3
Espadon Bydgoszcz 2
Octagon Rybnik 2
Okiniński MMA 2
Atos Jiu-Jitsu 2
Serpentes Słupsk 1
Akademia Sarmatia 1
Athletic Fight Team 1
Bellator Warszawa 1
Bjj Revolution 1
Bone Breakers Zgierz 1
Exlilados Koszalin 1
Innercity MMA Toronto 1
Invictus BJJ 1
Kojaks Sukata 1
Legion Team Tarnów 1
Mikyo Riggs Jiu-Jitsu 1
MMA Grudziądz 1
NS Brotherhood 1
Rick Yong Academy 1
SBG Ireland 1
Shooters Konin 1
Sport Fights Team 1
Straight Blast Gym Ireland 1
United Gym 1
Invictus BJJ 1
372

One Comment

2 Pings & Trackbacks

  1. Pingback: Grzegorz Stańczuk Czarnym Pasem !!! | BJJ FANATICS

  2. Pingback: Nowe Czarne Pasy ?!? | BJJ FANATICS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *