POLSKIE CZARNE PASY

Fotogaleria polskich Czarnych Pasów. Pełna lista pod linkiem www.bjjfanatics.pl/bjj-fanatics/polskie-czarne-pasy/…

Opublikowany przez BJJ Fanatics – Combat Sports News Poniedziałek, 29 października 2018

Lp. Imię i Nazwisko Akademia Data Mistrz Stopień
1 Mariusz Linke Gold Team 29 kwietnia 2006 Jorge „Macaco” Patino III
2 Piotr Bagiński Berserkers Team 27 lstopada 2006 Felipe Costa II
3 Robert Siedziako Berserkers Team 2 marca 2008 Felipe Costa  –
4 Mariusz Koziej Rio Grappling Club 14 kwietnia 2008 Roberto Atalla III
5 Maciej Linke Gold Team 15 grudnia 2008 Jorge „Macaco” Patino III
6 Sebastian Słowek Alliance Jiu-Jitsu 29 stycznia 2009 Alexandre Paiva III
7 Sławomir Barczak Barracuda BJJ 28 marca 2009 Roy Harris III
8 Karol Matuszczak Unia Jiu Jitsu 28 marca 2009 Roy Harris II
9 Sławomir Szamota Gracie Barra 5 pażdzierniak 2009 Vinnicius„Draculino”Magalhaes III
10 Marcin Dudek Grappling Krakow 17 października 2009 Vagner „Boca” Guimares II
11 Mirosław Okniński Okniński MMA 19 marca 2009 Mario Sukata II
12 Przemysław Gnat Zenith BJJ 25 lipca 2010 Robert Drysdale II
13 Radosław Turek Berserkers Team 4 sierpnia 2010 Alexandre Paiva II
14 Grzegorz Firlit Gold Team 9 pażdzierniak 2010 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
15 Sylwester Dziekanowski Gold Team 9 pażdzierniak 2010 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke II
16 Robert Trzcionka Gracie Barra 14 listopada 2010 Vinnicius„Draculino”Magalhaes I
17 Maciej Polok Gracie Barra 12 października 2010 Vinnicius„Draculino”Magalhaes II
18 Krzysztof Mila Espadon Bydgoszcz 27 luty 2011r. Joe Moreira I
19 Marek Matusiak Espadon Bydgoszcz 27 luty 2011r. Joe Moreira I
20 Grzegorz Jarząbek Octagon Rybnik 27 luty 2011r. Joe Moreira I
21 Mariusz Andler Husaria 27 luty 2011r. Joe Moreira II
22 Jakub Borkowski Barracuda BJJ 27 luty 2011r. Joe Moreira I
23 Paweł Szubart Chekmat BJJ 8.07.2011 Fernando „Boi” Marques  –
24 Rafał Szymański Barracuda BJJ 27.07.2011 Karol Matuszczak  –
25 Paweł Kamiński Zenith BJJ 31.07.2011 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
26 Maciej Kowalski Zenith BJJ 31.07.2011 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
27 Zbigniew Tyszka Zenith BJJ 31.07.2011 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
28 Kornel Zapadka Berserkers Team 5.08.2011 Ricardo De la Riva II
29 Stefan Osiński Gold Team 7.08.2011 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
30 Grzegorz Kloc Berserkers Team 29.08.2011 Piotr Bagiński  –
31 Tomasz Stasiak Berserkers Team 29.08.2011 Piotr Bagiński  –
32 Łukasz Bagiński Złomiarz Team 29.08.2011 Piotr Bagiński  –
33 Ireneusz Mila Shooters Konin 4.10.2011 Joe Moreira I
34 Marcin Rogowski Gracie Barra 13.11.2011 Vinicius„Draculino”Magalhaes I
35 Przemysław Wojnowski Gracie Barra 13.11.2011 Vinicius„Draculino”Magalhaes III
36 Jarosław Koch Unia Jiu Jitsu 22.11.2011 Eduardo Rocha I
37 Tomasz Rydzewski Roger Gracie Academy 11.12.2011 Roger Gracie  –
38 Norbert Nowak Ze Radiola 8.12.2011 Braulio Estima II
39 Grzegorz Szatkowski Gold Team 21.01.2012 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke II
40 Jarosław Gajek Gold Team 21.01.2012 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  
41 Leszek Pawlęga Copacabana Team 19.02.2012 Braulio Estima I
42 Marek Pasierbski Copacabana Team 19.02.2012 Braulio Estima I
43 Krzysztof Łukaszewicz ZR Radiola 19.02.2012 Braulio Estima II
44 Paweł Mistewicz Okniński MMA 8.03.2012 Felipe Mota II
45 Michał Adamczak Ases Jiu-Jitsu 8.05.2012 Ezequiel Zayas  –
46 Paweł Jóźwiak Cavalcanti Team 19.05.2012 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke II
47 Przemysław Frąszczak Gold Team 19.05.2012 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
48 Krzysztof Węgrowski Bellator Warszawa 28.06.2012 ?Joe Moreira  –
49 Jarosław Zjeżdżałka Zenith BJJ 21.07.2012 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat I
50 Maksymilian Wiśniewski Invictus BJJ 21.07.2012 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
51 Daniel Wrześniewski Złomiarz Team 12.08.2012 Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares  –
52 Karol Dzieniszewski Berserkers Team 7.08.2012 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke II
53 Krystian Kwiecień  Rio Grappling Club 21.08.2012 Roberto Atalla  –
54 Tomasz Łuckiewicz Berserkers Team 22.08.2012 Alexandre Paiva  –
55 Paweł Marciniak Gold Team 29.08.2012 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
56 Paweł Ziółkowski Akademia Sarmatia 18.11.2012 Karol Matuszczak  –
57 Jędrzej Loska Academia Gorila 27.11.2012 Adilson „Bitta” Lima  –
58 Daniel Zieliński Gracie Barra 11.12.2012 Eduardo Carriello  –
59 Piotr Kapral Copacabana Team 13.12.2012 Braulio Estima II
60 Paweł Wysocki Gold Team 6.02.2013 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
61 Piotr Koprowski Berserkers Team 6.02.2013 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
62 Marek Kowalczyk Gold Team 6.02.2013 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
63 Artur Piotrowski Gold Team 6.02.2013 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
64 Tomasz Jabłonka Gold Team 6.02.2013 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
65 Tomasz Piwowarski Gracie Barra 3.03.2013 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
66 Marcin Held Gracie Barra 3.03.2013 Vinicius „Draculino” Magalhaes I
67 Grzegorz Bąk Gold Team 20.03.2013 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
68 Mariusz Abramiuk Berserkers Team 13.04.2013 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
69 Maciej Szczudrawa Akademia Fenix 12.05.2013 Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares  –
70 Wojciech Moskalewicz Grappling Krakow 12.05.2013 Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares  –
71 Arkadiusz Wieliński Gold Team 24.07.2013 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
72 Mariusz Domasat Berserkers Team 3.08.2013 Marcello Monteiro  –
73 Bartosz Bąk Gold Team 12.08.2013 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
74 Michał Musioł Gold Team 12.08.2013 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
75 Karol Stankiewicz Gold Team 12.08.2013 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
76 Roman Rutkowski Rio Grappling Club 13.08.2013 Roberto Atalla  –
77 Wojciech Machulak Rio Grappling Club 13.08.2013 Roberto Atalla  –
78 Jakub Zawadzki Zenith BJJ 24.08.2013 Abmar Barbosa/ Przemysław Gnat  –
79 Dariusz Bagrowski Zenith BJJ 24.08.2013 Abmar Barbosa/ Przemysław Gnat  –
80 Jędrzej Kubski Zenith BJJ 24.08.2013 Abmar Barbosa/ Przemysław Gnat I
81 Arkadiusz Zienkiewicz Gold Team 28.08.2013 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
82 Karol Stasiak KS Pretorian 6.10.2013 Felipe Costa/Piotr Bagiński  –
83 Lubomir Grochocki KS Pretorian 6.10.2013 Felipe Costa/Piotr Bagiński  –
84 Krystian Grzejszczak Berserkers Team 6.10.2013 Felipe Costa/Piotr Bagiński  –
85 Michał Materla Berserkers Team 6.10.2013 Felipe Costa/Piotr Bagiński  –
86 Maciej Studziński Unia Jiu Jitsu 16.11.2013 Karol Matuszczak  –
87 Jakub Sawicki Copacabana Team 3.12.2013 Braulio Estima  –
88 Marcin Tobera Copacabana Team 3.12.2013 Braulio Estima I
89 Aleksander Kujawa Copacabana Team 3.12.2013 Braulio Estima  –
90 Paweł Łukasiak Copacabana Team 3.12.2013 Braulio Estima I
91 Piotr Wojtkowski Copacabana Team 3.12.2013 Braulio Estima I
92 Paweł Nakonieczny Athletic Fight Team 22.12.2013 Gustavo Picone  –
93 Tomasz Skórkowski Atos Jiu-Jitsu 8.02.2014 Andre Galvao  –
94 Damian Bartnicki Serpentes Słupsk 9.03.2014 Joe Moreira I
95 Andrzej Nawrocki Shooters Konin 9.03.2014 Joe Moreira  –
96 Paweł Nowicki Gracie Barra 13.04.2014 Vinnicius „Draculino” Magalhaes I
97 Emil Grzelak Bone Breakers Zgierz 13.04.2014 Vinnicius „Draculino” Magalhaes  –
98 Jan Młynarczyk Copacabana Team 13.04.2014 Vinnicius „Draculino” Magalhaes I
99 Kamil Rutkowski SBG Ireland 15.04.2014 John Kavanagh  –
100 Alicja Rybak Gold Team 28.04.2014 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
101 Leszek Jaremkowski Gold Team 16.05.2014 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke I
102 Tomasz Walicki Gold Team 16.05.2014 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  
103 Tomasz Zwierzak Gold Team 16.05.2014 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
104 Marcin Koch Unia Jiu Jitsu 18.05.2014 Chico Mendes  –
105 Krzysztof Gerke MMA Grudziądz 6.07.1905 Joe Moreira  –
106 Marcin Fuhres Gold Team 2.06.2015 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
107 Jan Szczudrawa Akademia Fenix 8.06.2014 Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares I
108 Maciej Kozak Akademia Fenix 8.06.2014 Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares I
109 Irena Preiss Grappling Krakow 8.06.2014 Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares  –
110 Maciej Sobieśniewski Gold Team 2.07.2014 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
111 Karol Migo Grappling Krakow 28.07.2014 Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares  –
112 Radosław Senger Zenith BJJ 1.08.2014 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat I
113 Mieszko Maciejewski ZR Radiola 14.06.2014 Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares  –
114 Dominik Debiec Roger Gracie Academy 19.07.2014 Roger Gracie  –
115 Arkadiusz Sternalski Straight Blast Gym Ireland 6.07.1905 Johna Kavanagha  –
116 Dariusz Leśniewski Berserker’s Team 31.08.2014 Piotr Bagiński  –
117 Karol Kroplewski Berserker’s Team 31.08.2014 Piotr Bagiński  –
118 Marcin Majerski Berserker’s Team 31.08.2014 Piotr Bagiński  –
119 Artur Mrowiec Berserker’s Team 31.08.2014 Piotr Bagiński  –
120 Filip Markiewicz Berserker’s Team 31.08.2014 Piotr Bagiński  –
121 Tomasz Michałowski Berserker’s Team 31.08.2014 Piotr Bagiński  –
122 Sandra Paszkiewicz Berserker’s Team 31.08.2014 Piotr Bagiński  –
123 Rafał Skorupa Berserker’s Team 31.08.2014 Piotr Bagiński  –
124 Karolina Zawodnik Berserker’s Team 31.08.2014 Piotr Bagiński  –
125 Adam Górny Złomiarz Team 31.08.2014 Piotr Bagiński  –
126 Magdalena Loska Academia Gorila 27.09.2014 Luanna Alzuguir  –
127 Tomasz Linke Gold Team 28.09.2014 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
128 Jakub Słuszczak Barracuda BJJ 19.10.2014 Joe Moreira  –
129 Daniel Puścian Copacabana Team 29.11.2014 Braulio Estima  –
130 Wojciech Piekut Copacabana Team 29.11.2014 Braulio Estima  –
131 Marek Pietrzak Copacabana Team 29.11.2014 Braulio Estima I
132 Maciek Jędrzejewski Copacabana Team 29.11.2014 Braulio Estima  –
133 Paweł Kaczyński Gold Team 6.12.2014 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
134 Tomasz Pilarski Gold Team 6.12.2014 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
135 Daniel Ochman Gold Team 26.01.2015 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
136 Adam Krajewski Innercity MMA Toronto 20.01.2015 Shah Franco  –
137 Tomasz Narkun Berserker’s Team 3.02.2015 Piotr Bagiński  
138 Szymon Bońkowski Zenith BJJ 8.05.2015 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
139 Jakub Pindych Gracie Barra 8.03.2015 Vinicius „Draculino” Magalhaes I
140 Paweł Pilarz Gracie Barra 8.03.2015 Vinicius „Draculino” Magalhaes I
141 Przemysław Kostarz Gracie Barra 8.03.2015 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
142 Patryk Ostrowski Gracie Barra 8.03.2015 Vinicius „Draculino” Magalhaes I
143 Andrzej Stolzman Chekmat BJJ 10.03.2015 Karol Matuszczak  –
144 Radosław Olczyk United Gym 19.03.2015 Cadu Francis  –
145 Tomasz Baran Gold Team 19.03.2015 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
146 Michał Szeliga Gold Team 19.03.2015 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
147 Kamil Umiński Berserker’s Team 1.05.2015 Radosław Turek  –
148 Piotr Klein Copacabana Team 6.05.2015 Braulio Estima  –
149 Krzysztof Kik Copacabana Team 6.05.2015 Braulio Estima  –
150 Marek Zbróg Copacabana Team 6.05.2015 Braulio Estima  –
151 Maciej Sawosz Copacabana Team 6.05.2015 Braulio Estima  –
152 Michał Mucha Copacabana Team 6.05.2015 Braulio Estima  –
153 Marcin Jankowski Gold Team 2.06.2015 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
154 Marcin Starzecki Gold Team 2.06.2015 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
155 Marcin Fuhres Gold Team 2.06.2015 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
156 Jacek Rzeczkowski Husaria 17.06.2015 Mariusz Andler I
157 Marek Surdyk Zenith BJJ 12.07.2015 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat I
158 Jan Wallus Zenith BJJ 12.07.2015 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat I
159 Tomasz Smierzchalski Zenith BJJ 12.07.2015 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat I
160 Marcin Bandel Zenith BJJ 12.07.2015 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat I
161 Łukasz Michalec Zenith BJJ 12.07.2015 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
162 Marcin Kabat Gold Team 18.07.2015 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke I
163 Adam Morawiec Rio Grappling Club 9.08.2015 Roberto Atalla  –
164 Tomasz Szychowiak Rio Grappling Club 9.08.2015 Roberto Atalla  –
165 Piotr Podstawczuk Berserker’s Team 29.08.2015 Piotr Bagiński  –
166 Maciej Różański Berserker’s Team 29.08.2015 Piotr Bagiński  –
167 Michał Ksepko Berserker’s Team 29.08.2015 Piotr Bagiński  –
168 Piotr Kisiel Berserker’s Team 29.08.2015 Piotr Bagiński  –
169 Piotr Firlej Berserker’s Team 29.08.2015 Piotr Bagiński  –
170 Artur Krerowicz Berserker’s Team 29.08.2015 Piotr Bagiński  –
171 Tomasz Arabasz Berserker’s Team 29.08.2015 Piotr Bagiński  –
172 Maciej Kałuszewski Berserker’s Team 29.08.2015 Piotr Bagiński  –
173 Piotr Rutkowski Berserker’s Team 29.08.2015 Piotr Bagiński  –
174 Paweł Nędzi Berserker’s Team 29.08.2015 Piotr Bagiński  –
175 Łukasz Bartosz Unia Jiu Jitsu 7.07.1905 Karol Matuszczak  –
176 Paweł Korycki Atos Jiu-Jitsu 15.09.2015 Andre Galvao  –
177 Krzysztof Suchorabski Copacabana Team 7.07.2015 Braulio Estima  –
178 Jan Tokarski Copacabana Team 7.07.2015 Braulio Estima  –
179 Maciej Tazbir Copacabana Team 7.07.2015 Braulio Estima  –
180 Michał Pilch Copacabana Team 7.07.2015 Braulio Estima  –
181 Tomasz Niewiara Gold Team 5 listopada 2015 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
182 Sebastian Protasiewicz Gold Team 5 listopada 2015 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
183 Arkadiusz Klasa Academia Gorila 7.07.2015 Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares  –
184 Rafał Lasota Grappling Krakow 7.07.2015 Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares  –
185 Michał Moskalewicz Grappling Krakow 7.07.2015 Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares  –
186 Łukasz Les Kojaks Sukata 8.07.2015 Mario Sukata  –
187 Dawid Bugdalski Gracie Barra 8.07.2015 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
188 Łukasz Niejodek  Gracie Barra 8.07.2015 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
189 Tomek Paszek Gracie Barra 8.07.2015 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
190 Tomasz Kamiński Gracie Barra 8.07.2015 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
191 Piotr Trajdos Gracie Barra 8.07.2015 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
192 Bartosz Radowski? Gracie Barra 8.07.2015 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
193 Łukasz Warchoł  Gracie Barra 8.07.2015 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
194 Jarosław Ogiegło Gracie Barra 8.07.2015 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
195 Arek Kwiatkowsk Gracie Barra 8.07.2015 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
196 Jarosław Jermakowicz Gold Team 8.07.2015 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
197 Marcin Rynkiewicz Gold Team 8.07.2015 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
198 Rafał Jurga Gold Team 8.07.2015 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
199 Marek Jakubowicz * Roger Gracie Academy 8.07.2015 Sebastian Słowek  –
200 Dominik Chmiel KS Pretorian 8.07.2015 Piotr Bagiński  –
201 Maciej Grochocki KS Pretorian 8.07.2015 Piotr Bagiński  –
202 Piotr Kurylczyk KS Pretorian 8.07.2015 Piotr Bagiński  –
203 Jacek Stachowiak Gold Team 8.07.2015 Mariusz Linke  –
204 Grzegorz Radar Gold Team 8.07.2015 Mariusz Linke  –
205 Łukasz Niejodek  Gold Team 23 kwietnia 2016 Vinnicius „Draculino” Magalhaes  –
206 Grzegorz Stańczuk Berserker’s Team 1 czerwca 2016 Radek Turek  –
207 Marcin Kabat Unia Jiu Jitsu 2016 Chico Mendes/Jarosław Koch  –
208 Piotr Ossowski Unia Jiu Jitsu 2016 Chico Mendes/Jarosław Koch  –
209 Michał Chełkowski Unia Jiu Jitsu 2016 Chico Mendes/Jarosław Koch  –
210 Grzegorz Stańczuk Berserker’s Team 2016 Radek Turek  –
211 Patryk Gałkowski Gold Team 2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
212 Aleksander Jabłoński Gold Team 2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
213 Patryk Wysocki Gold Team 2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
214 Mateusz Łuckiewicz Alliance Jiu Jitsu 2016 Sebastian Słowek  –
215 Bartosz Kulczycki Rio Grappling Club 2016 Roberto Atalla  –
216 Łukasz Jabłoński  Rio Grappling Club 2016 Roberto Atalla  –
217 Sebastian Kapustka Rio Grappling Club 2016 Roberto Atalla  –
218 Wojciech Bąk Mikyo Riggs Jiu-Jitsu 2016 Mikyo Riggs  –
219 Mariusz Ilin Berserker’s Team 2016 Piotr Bagiński  –
220 Łukasz Winiarski Berserker’s Team 2016 Piotr Bagiński  –
221 Eugeniusz Barański Berserker’s Team 2016 Piotr Bagiński  –
222 Łukasz Łątka Berserker’s Team 2016 Piotr Bagiński  –
223 Adam Wardziński Chekmat BJJ 2016 Alan Finfou  –
224 Filip Sadowski Zenith BJJ 2016 Robert Drysdale  –
225 Adrian Ratajczyk Copacabana Team 2016 Braulio Estima  –
226 Łukasz Pawłowski Copacabana Team 2016 Braulio Estima  –
227 Jacek Wrobel Copacabana Team 2016 Braulio Estima  –
228 Marian Kłosowski Berserker’s Team 2016 Piotr Bagiński  –
229 Jakub Witkowski Berserker’s Team 2016 Radek Turek  –
230 Krzystof Flak Copacabana Team 2016 Boca  –
231 Łukasz Bilski Ze Radiola 2016 Ze Radiola  –
232 Arkadiusz Sobolewski Berserker’s Team 2016 Piotr Bagiński  –
233 Daniel Kurpik Berserker’s Team 2016 Piotr Bagiński  –
234 Wojciech Klimkiewicz Rick Yong Academy 2016 Rick Yong  –
235 Dariusz Pawlikowski Unia Jiu Jitsu 16 litsopada 2016 Karol Matuszczak  –
236 Leszek Kellner Cavalcanti Team 2016 Ricardo Cavalcanti  –
237 Piotr Hwałek Cavalcanti Team 2016 Ricardo Cavalcanti  –
238 Krzysztof Pociecha Gold Team Poland 2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
239 Grzegorz Sienicki Gold Team Poland 2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
240 Jacek Podkowiński Gold Team Poland 2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
241 Roman Szymański Gold Team Poland 2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
242 Dawid Stachowiak Gold Team Poland 2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
243 Marcin Joachimiak Gold Team Poland 2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
244 Kacper Rot Gold Team Poland 2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
245 Sławek Zakrzewski Gold Team Poland 2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
246 Marzena Dziekanowska Gold Team Poland 2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
247 Maciej Kriwienok Gold Team Poland 2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
248 Damian Fidała Gold Team Poland 2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
249 Jerzy Toeplitz Berserker’s Team 2016 Radek Turek  –
250 Piotr Osiński Berserker’s Team 2016 Radek Turek  –
251 Adam Parafiańczuk  Berserker’s Team 2016 Radek Turek  –
252 Tomasz Mączka Berserker’s Team 2016 Radek Turek  –
253 Adam Grabowski Berserker’s Team 2016 Radek Turek  –
254 Sławek Grabowski Gold Team 5 listopada 2016 Mariusz Linke  –
255 Arkadiusz Sobolewski Berserker’s Team 17 listopada 2016 Piotr Bagiński  –
256 Robert Wardzała Legion Team Tarnów 20 listopada 2016 Vagner „Boca” Guimares  –
257 Jarosław Pawlak Gold Team Poland 30.01.2017 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
258 Michał Margoś Gold Team Poland 30.01.2017 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
259 Czarek Tomczak Gold Team Poland 30.01.2017 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
260 Błażej Nagórski Gold Team Poland 30.01.2017 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
261 Rafał Farjaszewski Gold Team Poland 30.01.2017 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
262 Marcin Nosal Gold Team Poland 30.01.2017 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
263 Łukasz Jackiewicz Gold Team Poland 30.01.2017 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
264 Janusz Andrejczuk Ze Radiola Team 9.07.2017 Krzysztof Łukasiewicz  –
265 Łukasz Sowa Bjj Revolution 9.07.2017 Rodrigo Medeirosa  –
266 Tomasz Wawrzycki? Gold Team Poland 9.07.2017 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
267 Dominik Małkowski Exlilados Koszalin 9.07.2017 Renato Tavares  –
268 Wojciech Biernacki Gold Team Poland 9.07.2017 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
269 Wojciech Baran Gracie Barra 9.07.2017 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
270 Przemysław Konieczka Gracie Barra 9.07.2017 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
271 Piotr Chmielarz Gracie Barra 9.07.2017 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
272 Martyna Czech Gracie Barra 9.07.2017 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
273 Sebastian Maciejewski Gracie Barra 9.07.2017 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
274 Łukasz Goliński Gracie Barra 9.07.2017 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
275 Tomasz Pacześny Gracie Barra 9.07.2017 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
276 Maciej Dąbrowski Gracie Barra 9.07.2017 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
277 Maciej Kiszewski Gracie Barra 9.07.2017 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
278 Marek Komarnicki Gracie Barra 9.07.2017 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
279 Igor Bartos Gracie Barra 9.07.2017 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
280 Bartosz Sobczyński Gracie Barra 9.07.2017 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
281 Bartek Kwitowski Chekmat BJJ 25 marca 2017 Alan Finfou  –
282 Paweł Jeziółkowski Chekmat BJJ 25 marca 2017 Alan Finfou  –
283 Dominik Zwolak Gold Team Poland 4.04.2017 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
284 Przemek Baś Gold Team Poland 14.04.2017 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
285 Piotr Fręchowicz Berserker’s Team 26 kwietnia 2017 Radek Turek  –
286 Robert Henek Academia Gorila 7 maja 2017 Jedrek Loska  –
287 Marcin Polczyk Academia Gorila 7 maja 2017 Jedrek Loska  –
288 Oskar Piechota Zenith BJJ 7 maja 2017 Robert Drysdale  –
289 Cezary Stefańczuk Copacabana Team 27 maja 2017 Braulio Estima  –
290 Damian Piaskowy Copacabana Team 27 maja 2017 Braulio Estima  –
291 Paweł Reszka Copacabana Team 27 maja 2017 Braulio Estima  –
292 Kamil Dąbrówka Copacabana Team 27 maja 2017 Braulio Estima  –
293 Jakub Mroczkowski Copacabana Team 27 maja 2017 Braulio Estima  –
294 Michał Kaużyński Copacabana Team 27 maja 2017 Braulio Estima  –
295 Tomasz Ciszewski Copacabana Team 27 maja 2017 Braulio Estima  –
296 Robert Dudziński Unia Jiu Jitsu 27 maja 2017 Karol Matuszczak  –
297 Dawid Polomka Gracie Barra 30 maja 2017 Victor Estima  –
298 Michał Kamiński  Gold Team Poland 5 czerwca 2017 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
299 Tomasz Wietrzyński Gold Team Poland 5 czerwca 2017 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
300 Łukasz Jajeśniak Gold Team Poland 5 czerwca 2017 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
301 Maria Małyjasiak Zenith BJJ 4 lipca 2017 Abmar Barbosa  –
302 Pawel Kunysz Sport Fights Team 6 lipca 2017 Robert Cyborg Abreu  –
303 Artur Pożelewski Berserker’s Team 28 sierpnia 2017 Piotr Bagiński  –
304 Konrad Śmieszek Gold Team 3 sierpnia 2017 Mariusz Linke / Maciej Linke  –
305 Kamil Czochra Rio Grappling Club 5 sierpnia 2017 Roberto Atalla / Mariusz Koziej  –
306 Filip Kopij Rio Grappling Club 5 sierpnia 2017 Roberto Atalla / Mariusz Koziej  –
307 Daniel Wartak Rio Grappling Club 5 sierpnia 2017 Roberto Atalla / Mariusz Koziej  –
308 Kamil Tarnowski Rio Grappling Club 5 sierpnia 2017 Roberto Atalla / Mariusz Koziej  –
309 Daniel Krakowiak Rio Grappling Club 5 sierpnia 2017 Roberto Atalla / Mariusz Koziej  –
310 Mateusz Symoczko Gold Team Poland 22 sierpnia 2017 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
311 Łukasz Lepianka Zenith BJJ 30 września 2017 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
312 Michał Elsner Zenith BJJ 30 września 2017 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
313 Krzysztof Michalak Zenith BJJ 30 września 2017 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
314 Krzysztof Adamczak Zenith BJJ 30 września 2017 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
315 Jarek Pleskot Zenith BJJ 30 września 2017 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
316 Marcin Gorzelak Zenith BJJ 30 września 2017 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
317 Sławomir Skarzewski Zenith BJJ 30 września 2017 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
318 Ryszard Zdanowicz Zenith BJJ 30 września 2017 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
319 Arek Matkowski Zenith BJJ 30 września 2017 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
320 Karol Kawiorski Akademia Fenix 21 września 2017 Vagner „Boca” Guimares  –
321 Piotr Zgliczyński Akademia Fenix 21 września 2017 Vagner „Boca” Guimares  –
322 Maciej Zgilczyński Akademia Fenix 21 września 2017 Vagner „Boca” Guimares  –
323 Paweł Tomalik Next Level 21 września 2017 Vagner „Boca” Guimares  –
324 Gerard Łabiński NS Brotherhood 21 września 2017 Leandro Lo  –
325 Jakub Janiak Chekmat BJJ 28 października 2017 Luiz Maxiinha Ribeiro  –
326 Sebastian Zagłoba Chekmat BJJ 28 października 2017 Luiz Maxiinha Ribeiro  –
327 Paweł Bańczyk Gracie Barra 15 listopada 2017 Maciej Polok  –
328 Mateusz Szczeciński Gold Team 20 grudnia 2017 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
329 Kamil Rabiec Gold Team 20 grudnia 2017 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
330 Emil Waszak Gold Team 7 luty 2018r. Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
331 Leszek Jankowiak Szloła Walki Leo luty 2018r. Joe Moreira  –
332 Jakub Wolny Gracie Barra 9 kwietnia 2018 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
333 Patryk Hryniewiecki Gracie Barra 9 kwietnia 2018 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
334 Wojtek Pokrzywiński Gracie Barra 9 kwietnia 2018 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
335 Tomasz Wiśniewski Gracie Barra 9 kwietnia 2018 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
336 Tomek Jkaubiec Gracie Barra 9 kwietnia 2018 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
337 Paweł Rybicki Gracie Barra 9 kwietnia 2018 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
338 Paweł Wydziński Gracie Barra 9 kwietnia 2018 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
339 Marek Ujejski Grappling Kraków 13 maja 2018 Vagner „Boca” Guimares  –
340 Alex Koch Unia Jiu Jitsu 26 maja 2018 Leaonardo Neves  –
341 Tomasz Rudzki Copacabana Team 28 maja 2018 Braulio Estima  –
342 Grzegorz Walig?ra Copacabana Team 28 maja 2018 Braulio Estima  –
343 Paweł Węsierki Copacabana Team 28 maja 2018 Braulio Estima  –
344 Piotr Matysiak Copacabana Team 28 maja 2018 Braulio Estima  –
345 Adam Rejdych Akademia Fenix 2 czerwca 2018 Vagner „Boca” Guimares  –
346 Adrian Kuśmierz Berserker’s Team 17 czerwca 2018 Radek Turek  –
347 Paweł Ziemkiewicz Academia Gorila 24 czerwca 2018 Jedrek Loska  –
348 Grzegorz Kowalczyk Academia Gorila 24 czerwca 2018 Jedrek Loska  –
349 Maciej Ploch Ipon – Paraestra 28 czerwca 2018 Yuki Nakai  –
350 Joanna Ziobronowicz Roger Gracie Academy 8 lipca 2018 Roger Gracie  –
351 Grzegorz Szymczyk Zenith BJJ 8 lipca 2018 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
352 Przemysław Balon Zenith BJJ 8 lipca 2018 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
353 Nikodem Ksycki Zenith BJJ 8 lipca 2018 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
354 Robert Zajkowski Zenith BJJ 8 lipca 2018 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
355 Jarosław Chmiel Rio Grappling Club 4 sierpnia 2018 Roberto Atalla / Mariusz Koziej  –
356 Marcin Ciszek Rio Grappling Club 4 sierpnia 2018 Roberto Atalla / Mariusz Koziej  –
357 Rafał Zawidzki Rio Grappling Club 4 sierpnia 2018 Roberto Atalla / Mariusz Koziej  –
358 Łukasz Zawada Rio Grappling Club 4 sierpnia 2018 Roberto Atalla / Mariusz Koziej  –
359 Miłosz Łukowicz Rio Grappling Club 4 sierpnia 2018 Roberto Atalla / Mariusz Koziej  –
360 Krzysztof Pyclik Rio Grappling Club 4 sierpnia 2018 Roberto Atalla / Mariusz Koziej  –
361 Bogdan Hojan Rio Grappling Club 4 sierpnia 2018 Roberto Atalla / Mariusz Koziej  –
362 Grzegorz Jabłoński Rio Grappling Club 4 sierpnia 2018 Roberto Atalla / Mariusz Koziej  –
363 Jerzy Krawiec Rio Grappling Club 4 sierpnia 2018 Roberto Atalla / Mariusz Koziej  –
364 Grzegorz Bigdoń Grappling Kraków 24 sierpnia 2018 Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares  –
365 Piotr Kaszta Berserker’s Team 1 września 2018 Piotr Bagiński  –
366 Karol Bedorf Berserker’s Team 1 września 2018 Piotr Bagiński  –
367 Piotr Kucwaj Berserker’s Team 1 września 2018 Piotr Bagiński  –
368 Kornel Chabowski Berserker’s Team 1 września 2018 Piotr Bagiński  –
369 Lukasz Rewers Berserker’s Team 1 września 2018 Piotr Bagiński  –
370 Mateusz Rębecki Berserker’s Team 1 września 2018 Piotr Bagiński  –
371 Jarek Rataj Academia Gorila 8 września 2018 Jedrek Loska  –
372 Leszek Glowala Alliance Jiu Jitsu 3 października 2018 Fabio Gurgel  –
373 Jakub Bresiński Cavalcanti Team 8 października 2018 Ricardo Cavalcanti  –
374 Michał Kamiński  Cavalcanti Team 12 października 2018 Ricardo Cavalcanti  –
375 Jakub Piesiewicz Ze Radiola Team 16.11.2018 Ze Radiola  
376 Marcin Malewicz Copacabana Team 24 listopda 2018 Braulio Estima  –
377 Marek Wrzaszcz Copacabana Team 24 listopda 2018 Braulio Estima  –
378 Michał Kłusyk Copacabana Team 24 listopda 2018 Braulio Estima  –
379 Kamil Dziadek Copacabana Team 24 listopda 2018 Braulio Estima  –
380 Tomasz Jurkiewicz Copacabana Team 24 listopda 2018 Braulio Estima  –
381 Kamil Chudecki Copacabana Team 24 listopda 2018 Braulio Estima  –
382 Piotr Drożdziński Copacabana Team 24 listopda 2018 Braulio Estima  –
383 Łukasz Łyczkowski Copacabana Team 24 listopda 2018 Braulio Estima  –
384 Krzysztof Zagrajek Copacabana Team 24 listopda 2018 Braulio Estima  –
385 Marcin Czetyrbok Copacabana Team 24 listopda 2018 Braulio Estima  –
386   Copacabana Team 24 listopda 2018 Braulio Estima  –
387   Copacabana Team 24 listopda 2018 Braulio Estima  –
388 Krzysztof Klaczek Shooters Konin 2 grudnia 2018 Joe Moreira  –
389 Tomasz Stawowski Husaria 9 grudnia 2018 Mariusz Andler  –

One Comment

2 Pings & Trackbacks

  1. Pingback: Grzegorz Stańczuk Czarnym Pasem !!! | BJJ FANATICS

  2. Pingback: Nowe Czarne Pasy ?!? | BJJ FANATICS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *