BJJ-Windsurf Camp ’19

BJJ WINDSURF CAMP ‘19 – Zapraszamy Was na drugą edycję przygody na Mazurach, gdzie ponownie połączymy dwie najcudowniejsze aktywności, czyli Brazylijskie Jiu Jitsu oraz Windsurfing. Wszystko to w dobrze Wam znanym, lubianym i przepięknym miejscu nad jeziorem Święcajty.

Zajęcia BJJ poprowadzi Marek Pasierbski (II stopień czarnego pasa), były mistrz Polski i Europy z 15 letnim stażem instruktorskim. Mata do BJJ organizujemy na terenie ośrodka czyli 200 m od domków i 50 m od wody:) Program BJJ zostanie podzielony na dwie grupy zaawansowania: początkującą, czyli dla tych, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki z BJJ oraz grupę zaawansowaną. Program BJJ jak zawsze będzie spójny, skuteczny i wzmocniony videocoachingiem. Oprócz przyjemności z samej aktywności szkolenie będzie miało swoje konkretne cele, które osiągniemy! Taka jest ambicja trenera Marka, który zostawi dla Was swoje serce na macie :)

LINK DO WYDARZENIA – BJJ-Windsurf Camp ’19

Tematem przewodnim zaraz po treningach BJJ jest Windsurfing czyli 3 dni szkolenia na wodzie pod okiem doświadczonych Instruktorów: Piotr Szwiec i inni certyfikowani instruktorzy Surf School.

Intro BJJ WINDSURF CAMP '19

Brazylijskie Jiu-Jitsu? Czy Windsurfing? A może jednak chillout i czas dla siebie?👌To wszystko co znajdziecie i zaznacie na Bjj Windsurf Campie. To już 2️⃣ edycja tego elitarnego campu wspieranego przez COPACABANA TEAM, KIK Fit Bar i MANTO Polska / mantoshop.pl☑️Tylko 27 miejsc☑️Najlepszy coaching na macie 🤼‍♂️by Marek Pasierbski i na wodzie 🏄‍♀️by @Piotr Szwiec ☑️Viedocoaching aby lepiej poznać swoje słabe strony.☑️Piękna natura☑️Dzikie Mazury☑️Świetna baza noclegowa w Ośrodku Piękny Brzeg☑️Zajecia dla 🙄totalnie początkujących oraz😎 zaawansowanych graczy w Bjj.🤙Na windsurfing w Surfschool wystarczą dobre chęci i trochę obycia z wodą 🌊 Resztą zajmiemy się my. 🙌Camp jak najbardziej dla każdego📅4-8 września 2019Zapisz się już dziś📧Ghettoworkoutpl@gmail.com

Opublikowany przez Ghetto Workout Poland Wtorek, 30 lipca 2019

BJJ-WINDSURF CAMP ‘19
Termin: 4-8 września (zaczynamy 4ego wieczorem i kończymy 8ego po południu)
Zakwaterowanie: Ośrodek Piękny Brzeg
Spot: Szkoła Windsurfingu SURF SCHOOL, jezioro Święcajty
Plan: BJJ ok. 7 godzin
Windsurfing – szkolenie z instruktorem min. 6 godzin
Grill & Chill

CENA > Z zaproszeniem/Campowicze / 1190 zł

> Cena Regularna / 1290 zł

Zaliczka wynosi 500 zł płatne na konto po uprzednim zgłoszeniu na maila.
> Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki.

Na Campie przewidujemy ok. 25 uczestników.

Cena zawiera
•zakwaterowanie (4 noclegi) w domkach 4-5 osobowych
•pełne wyżywienie (3 x dziennie)
•szkolenie BJJ ok. 7 godzin
•szkolenie windsurfingowe 6 godzin
•videoanaliza postępów na desce oraz wykłady tematyczne
•videoanaliza zmagań na macie
•freediving- ćwiczenia oddechowe/relaksacja
•ziemniaki z ogniska
•ubezpieczenie NNW sport
•opiekę kadry instruktorskiej (3 trenerów)

Cena nie obejmuje / •transportu

? Istnieje możliwość wyjazdu bez udziału w szkoleniu windsurfingowym (- 100 zł) czego NIE POLECAMY;)

ZAPISY i zapytania: ghettoworkoutpl@gmail.com
___________________________________________
BJJ-Windsurf Camp w szczegółach

Zakwaterowanie
Ośrodek wypoczynkowy Piękny Brzeg to idealne miejsce na urlop na Mazurach. Największym atutem ośrodka jest jego położenie na wyniesionym brzegu jeziora Święcajty co zapewnia naszym gościom niepowtarzalny widok na jezioro, który można podziwiać wprost z tarasów domków letniskowych przeznaczonych dla gości. Ośrodek posiada ponad 400 metrów własnej linii brzegowej!
Jezioro Święcajty to jedno z najczystszych jezior w Polsce – I klasa czystości wód, wchodzące w skład jeziora Mamry – drugiego co do wielkości jeziora w Polsce położonego na północnym końcu Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w pobliżu Węgorzewa.
Ze względu na rozległe, łagodne i piaszczyste zejście do wody jest to idealne miejsce dla amatorów windsurfingu i pływania. Powietrze, czysta woda licznych jezior i rzek, różnorodność krajobrazu polodowcowego i obfitość lasów, stwarzają doskonałe warunki także dla amatorów żeglarstwa, turystyki pieszej i rowerowej.
Ośrodek posiada:
• miejsce wyznaczone do kąpieli z piaszczystą plażą
• tawernę serwującą regionalną kuchnię z dwoma tarasami
• port jachtowy z nowymi sanitariatami
Ponadto do dyspozycji gości:
Plac zabaw dla dzieci, boiska do siatkówki, miejsca ogniskowe, rowery turystyczne, rowery wodne, łodzie wędkarskie oraz kajaki.

Wyżywienie
3 x dziennie (możliwość zamówienia posiłków wege/vegan)
Przekąski i suplementy sportowe od partnerów

Windsurfing
Szkoła windsurfingu Surfchool znajduje się w miejscowości Węgorzewo nad Jeziorem Święcajty (znajdującym się w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich). Baza położona jest w nowym porcie Piękny Brzeg na północnych Mazurach.
Warunki pogodowe umożliwiają szkolenie na każdym etapie zaawansowania, od pierwszych lekcji na desce po pływanie w ślizgu, zarówno dzieci jak i osób dorosłych.

Nie szykujcie się na pełen relaks fizyczny. Za to gwarantujemy “wolną głowę”.

#SIŁA #workoutcamp

shares