Bomba walczy w Madrycie…

Już 7 października w stolicy słonecznej Hiszpanii – Madrycie swoją walkę stoczy świetny grappler i czołowy polski półśredni Marcin Bandel. Naprzeciwko łodzianina stanie bardzo mocny Francuz, weteran UFC – Mickael Lebout. Walka odbędzie na gali Fight Club Slam, gdzie swoje walki stoczy kilku doświadczonych zawodników, w sumie pięciu weteranów UFC (dodatkowo Ivan Jorge, Enrique Marin, Marcio Alexandre Jr).

Mickael Lebout to zawodnik legitymujący się rekordem 16 zwycięstw, 7 porażek, po jednym remisie i no contest (16-7-1). Francuz to 30-letni zawodnik o bardzo wszechstronnym stylu walki reprezentuje jeden z najlepszych gym’ów w Europie – paryskie MMA Factory. Zawodnicy wywodzący się z tej akademii zawsze prezentują solidny warsztat MMA, ale wybitnych jednostek nie brakuje, jak Karl Amoussou (24-7-2), Francis Ngannou (10-1), Taylor Lapilus (11-2), Christian M’Pumbu (21-8-1) czy dobrze znani w Polsce – Davy Gallon (16-5-2) i Daguir Imavov (11-2-1).

Marcin Bandel to świetny grappler, czarny pas bjj, lider łódzkiego Zenith BJJ. Od czasu pechowej przygody z wagą lekką UFC, Bomba wrócił do swojej dywizji i z pięciu pojedynków wygrał cztery. Mickael to niebezpieczny przeciwnik, ale zwycięstw nad francuzem wywinduje Polaka do czołówki dywizji…

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *