CHECKMAT NAJLEPSZY NA ROMA FALL IBJJF OPEN 2019

Najlepszą drużyną tegorocznych Roma Fall IBJJF Open został CheckMat, który wyprzedził konkurencje o ponad 50 punktów. Duży udział w tym miał kolejny sukces Adama Wardzińskiego, czyli jego podwójne złoto. Cegiełkę dołożył Nikodem Janik z Fight Zone London, który wygrał kategorie purpurowych pasów -82,3 kg.

Na drugim miejscu uplasowała się najliczniejsza szkoła BJJ w Europie – Gracie Barra. Zawodnicy reprezentujący czerwone barwy na finiszu wyprzedzili siostrzaną akademię. Duży udział w tym miał sukces Jakub Zajkowskiego, który po zeszłotygodniowym sukcesie, w Rzymie podtrzymał świetną passę. Tym razem do złotego medalu potrzebował trzech wygranych pojedynków.

Na najniższym miejscu podium uplasowałem się wcześniej wspomniane ZR Team. „Zieloni”, którzy powstali w wyniku rozpadu Gracie Barra w ciągu ostatnich kilku lat stali się jedną z najlepszych akademii w Europie. Spośród Polaków reprezentujących „zielonych” – najlepszy wynik osiągną Mateusz Flaga, który turniej zakończył z dwoma brązowy medalami.

https://www.instagram.com/p/B3xVBWfny7i/?utm_source=ig_web_copy_link

Klasyfikacja drużynowa:

1. CheckMat – 194

2. Gracie Barra – 143

3. ZR Team – 134

Share
shares