Dobre walki Polaków – wyniki UFC on ESPN+ 7

Uściślając tytuł – dobre walki dwóch Polaków. Niestety trzeci z naszych reprezentantów nie zaliczy wczorajszego wieczoru do udanych, a mowa tu o czarnym pasie BJJ Marcinie Tyburze. Jednak w ogólnym rozrachunku Polska wyszła na plus, Oleksiejczuk i Jotko zaprezentowali się bardzo dobrze.

Michał Oleksiejczuk udanie zadebiutował w UFC pokonując solidnego Khalila Rountree, następnie miał trudny okres przez roczne zawieszenie z rąk USADA. Powrócił do walk na UFC w Pradze, gdzie walkę zakończył w pierwszej rundzie, rozbudziło to apetyty kibiców. Niewiele osób spodziewało się jednak tak szybkiego zakończenia w kolejnej walce dla najlepszej organizacji MMA świata – wczoraj znokautował on przeciwnika w 44 sekundy:

Dobry powrót po kontuzjach zaliczył Krzysztof Jotko. Trenujący na codzień w USA Polak totalnie zdominował przeciwnika – zadał ponad 100 ciosów, podczas gdy sam nie otrzymał ich prawie wcale, dodatkowo obalał i kontrolował przeciwnika przez większość czasu.

[​IMG]

Smutne zakończenie niestety miała walka Marcina Tybury. Po przegranych z Werdumem i Lewisem dopisał on kolejną porażkę przez nokaut:

Share