DUKO CUP Poznań 2016 ::WYNIKI::

9 stycznia w Poznaniu odbyły się zawody dla młodych wojowników — Duko Cup. Hala Sobieskiego huczała wypełniona niesamowitymi emocjami.

Każda walka została owiana pełnym entuzjazmem rodziców przyjaciół i kolegów, można powiedzieć, że to było najpiękniejsze zjawisko bjj, w którym zderzyliśmy się obserwując ogrom emocji widząc jak wiele dają z siebie młodzi wojownicy, stwarzając tym najmłodszym okazje do wspólnej rywalizacji zdobywaniu doświadczenia jesteśmy świadkami narodzin młodych fighterów kolejnego pokolenia bjj. Nina :-)

Oficjalne wyniki Duko Cup 2016 Poznań 09.01.2016

GI – kategoria 22 kg
1 Adrianna Nowak Kosen Poznań
2 Roksana Leja Linke Gold Team

kategoria 20 kg
1 Maja Dębińska Kosen Poznań
2 Mateusz Leja Linke Gold Team

kategoria 22 kg
1 Borys Bieliński Kosen Poznań
2 Jakub Krynicki Linke Gold Team
3 Andrzej Wieczorek Kosen Poznań

kategoria 35 kg
1 Denisa Čedikova Copacabana Czech team
2 Julia Piątek Kosen Poznań
3 Marta Boruszak Kosen Poznań
3 Wiktoria Leja Linke Gold Team

kategoria 35 kg
1 Marcel Marczyk Frontline Academy
2 Jonasz Kulesza Linke Gold Team
3 Nikta Martynenko Linke Gold Team
3 Michał Stasiak Linke Gold Team

kategoria 27 kg
1 Martin Kořínek Copacabana Czech team
2 Mikołaj Tomkowiak Zenith BJJ
3 Marcin Juskowiak Kosen Poznań
3 Jan Walczak Kosen Poznań

kategoria 36 kg
1 Denisa Kocmaníkowa Copacabana Czech Team
2 Marika Kuźlak Linke Gold Team

Grupa wiekowa: Dzieci III

kategoria 29 kg
1 Wiktor Halke Kosen Poznań
2 Mikołaj Lehmann Zenith BJJ
3 Szymon Gibasiewicz Frontline Academy
3 Martin Kořínek Copacabana Czech Team

kategoria 32 kg
1 Melvin Thai Krause Renzo Gracie Hamburg
2 Wojtek Krynicki Linke Gold Team
3 Kacper Chwedczuk Frontline Academy

kategoria 39 kg
1 Jan Kořínek Copacabana Czech Team
2 Oliver Migaj Frontline Academy
3 Sebastian Leja Linke Gold Team

Grupa wiekowa: młodzik

kategoria 45 kg
1 Wojciech Młynarczyk Frontline Academy
2 Dominik Migaj Frontline Academy
3 Wojciech Kałużny Kosen Poznań
3 Darnell Tyrone Krause Renzo Gracie Hamburg

Grupa wiekowa: młodzik

kategoria 50 kg
1 Jakub Pakuła Zenith BJJ
2 Cezary Bieliński Kosen Poznań

kategoria 65kg
1 Michał Borowski Eletarni Mma Team Oborniki Śląskie
2 Mikołaj Nowak Kosen Poznań
3 Olek Kaczmarek Kosen Poznań

kategoria 55 kg
1 Aneta Pokorna Copacabana Czech Team
2 Adrianna Olejniczak Kosen Poznań

Grupa wiekowa: junior młodszy

kategoria 50 kg
1 Ian Odin Krause Renzo Gracie Hamburg
2 Mateusz Zawadzinski Renzo Gracie Hamburg
3 Mateusz Chwedczuk Frontline Academy
3 Kacper Leja Linke Gold Team

 

NO-GI –

Dzieci I
Kat. 20kg
1 Jan Maćkowiak Koka Poznań
2 Kuba Kowalski Koka Poznań
3 Leja Mateusz Linke Gold Team

Kat.34kg
1 Krynicki Jakub Linke Gold Team
2 Alan Szajstek Koka Poznań

Kat.31 kg
1 Zuzanna Majchrzak Koka Poznań
2 Leja Roksana Linke Gold Team
3 Leja Wiktoria Linke Gold Team

Grupa wiekowa Dzieci II

Kat.27kg
1 Olivier Drabek Koka Poznań
2 Filip Janik Koka Poznań
3 Mikołaj Tomkowiak Zenith BJJ
3 Menke Kamil Koka Poznań

Kat.34kg
1 Denisa Čedikova Copacabana Czech team
2 Oliwa Kaczmarek Pankration Poznań
3 Alicja Krzeszewska Czarni Orzeł

Kat.38kg
1 Kuźlak Marika Linke Gold Team
2 Biernacka Martyna Pankration Poznań

Kat.38kg
1 Marcel Marczyk Frontline Academy
2 Aleks Wieczorek Koka Poznań
3 Kacper Kadlec Koka Poznań
4 Bisior Miłosz Koka Poznań
5 Martynenko Nikta Linke Gold Team

Kat.32kg
1 Alan Nowicki Koka Poznań
2 Alek Jakubowski Koka Poznań
3 Kulesza Jonasz Linke Gold Team
3 Stasiak Michał Linke Gold Team

Grupa wiekowa Dzieci III

Kat.29kg
1 Mateusz Kołakowski Koka Poznań
2 Igor Sobota Koka Poznań
3 Martin Kořínek Copacabana Czech Team
3 Mikołaj Lehmann Zenith BJJ

Kat.36kg
1 Maja Tyrakowska Koka Poznań
2 Denisa Kocmaníková Copacabana Czech Team
3 Daria Brzozowska ASW Black Panther Bydgoszcz

Grupa wiekowa Dzieci III

Kat.30kg
1 Melvin Thai Krause Renzo Gracie Hamburg
2 Szymon Gibasiewicz Frontline Academy
3 Wiktor Halke Kosen Poznań

Kat.34kg
1 Adrian Lewandowski Koka Poznań
2 Kacper Chwedczuk Frontline Academy
3 Krynicki Wojtek Linke Gold Team
3 Karol Krzeszewski Czarni Orzeł

Kat.39kg
1 Jan Kořínek Copacabana Czech team
2 Oliver Migaj Frontline Academy
3 Leja Sebastian Linke Gold Team
3 Mateusz Kozik ASW Black Panther Bydgoszcz

Kat.47kg
1 Wojciech Młynarczyk Frontline Academy
2 Darnell Tyrone Krause Renzo Gracie Hamburg
3 Kałużny Wojciech Kosen Poznań
3 Kukułka Jakub Koka Sports

Grupa wiekowa młodzik

Kat.40kg
1 Dominik Migaj Frontline Academy
2 Mateusz Sobiech Czarni Orzeł
3 Kuba Frasz ASW Black Panther Bydgoszcz

Kat.65kg
1 Borowski Michał Elitarni Mma Oborniki Śląskie
2 Nowak Mikołaj Kosen Poznań
3 Kaczmarek Olek Kosen Poznań

Kat.55kg
1 Biernacki Marcin Pankration Poznań
2 Jakub Pakuła Zenith BJJ

Grupa wiekowa jun mł

Kat.39kg

1 Mateusz Chwedczuk Frontline Academy
2 Mikolaj Matysek Koka Poznań

Kat.50kg
1 Ian Odin Krause Renzo Gracie Hamburg
2 Mateusz Zawadziński Renzo Gracie Hamburg
3 Leja Kacper Linke Gold Team

Kat.55kg
1 Nowak Mikołaj Kosen Poznań
2 Olek Kaczmarek Kosen Poznań
3 Mateusz Zawadzinski Renzo Gracie Hamburg

Grupa wiekowa jun mł

Kat.55kg
1 Dagny Adamczak Zenith Bjj
2 Aneta Pokorna Copacabana Praga
3 Oliwia Wichrowska Czarni Orzeł

Grupa wiekowa młodziczka

Kat.52kg
1 Oliwia Wichrowska Czarni Orzeł
2 Kinga kwiatkowska Czarni Orzeł

Kat.42kg
1 Halke Maja Kosen Poznań

shares