EBI 11 – KTO WYSTĄPI NA KOLEJNEJ GALI?

5 marca 2017 roku odbędzie się kolejna gala z cyklu Eddie Bravo Invitational. Gala EBI 11 będzie turniejem w wadze do 77 kg i będzie pełna największych nazwisk w świecie grapllingu. Zobaczcie kogo będziemy oglądać na turnieju 5 marca:

UCZESTNICY EDDIE BRAVO INVITATIONAL 11

KYLE GRIFFIN

Brat byłej gwiazdy UFC Tysona Griffina, Kyle Griffin powoli wypracowywał sobie swoje imię w świecie sztuk walk. Jego zwycięstwo nad Romulo Barralem już wskazywało na duży talent, natomiast dopiero dojście do finału na EBI 8, utwierdziło jego status jako jednego z najniebezpieczniejszych grapplerów no-gi na tej planecie.

 

 

 

 

NATHAN ORCHARD

Nathan to zwycięzca wewnętrznych trialsów 10th Planet, organizowanych przez Eddiego Bravo zapewniającego dwa miejsca w turnieju swoim podopiecznym. Utalentowany Orchard nie tylko wygrał te trialsy, ale również jest weteranem takich turniejów jak Polaris czy Onnit. Orchard prowadzi również akacemię 10P w Portland.

 

 

 

 

JEAN PAUL LEBOSNOYANI

Jean Paul trenuje w Gracie Academy i posiada doświadczenie w zapasach. Nie ma zbyt dużo informacji o tym zawodniku, ponieważ nie występuje często na tego typu turniejach BJJ, jednak oczekujemy, że będzie on twardym i mocnym zawodnikiem w stawce.

 

 

 

 

SERGIO ARDILA-IBARRA

Specjalista formuły no gi, jest pełnoetatowym prawnikiem, ale wciąż znajduje czas, by sprawdzić swoje umiejętności na najwyższym poziomie.

 

 

 

 

 

RICHIE MARTINEZ

Boogeyman powraca! Jeden z najbardziej charyzmatycznych osobowości w 10th Planet. Świetna rubber guard z przejściem do omoplaty to charaketyrstyczne elementy jego stylu. Z pewnościa możemy sie spodziewać wielu emocji w jego pojedynkach.

 

 

 

 

VAGNER ROCHA

Jeden z najbardziej znanych czarnych pasów od Roberto Abreu. Bardzo doświadczony zawodnik zarówno w grapplingu oraz w MMA. Jego największym osiągnięciem jest wielokrotne zwycięstwa podczas ADCC Trials US.

 

 

 

 

 

GORDON RYAN

Maszyna do poddań, Gordon Ryan, jest gotowy na zdobycie kolejnego, juz trzeciego tytułu EBI. Nie ma jednak wątpliwośi, że będzie to dla niego najcięższy test w karierze.

 

 

 

 

 

CHRIS MCKARSKI

Chris pod flagą Renato Tavaresa regularnie startuje w turniejach Gracie.

 

 

 

 

 

JOSE LLANAS

Członek Tooke MMA Team, wyrobił swoje dobre imię dzięki startom w profesjonalnej lidze Fight 2 Win, gdzie charaketryzował się świetnym agresywnym stylem. Jego walki zawsze są widowiskowe.

 

 

 

 

 

MARCEL GONCALVES

Prawdziwy weteran grapplingu. Nie ma chyba sportu walki, którego Goncalves nie spróbował. Jeden, w którym zawsze odnosił sukcesy, to właśnie jiu-jitsu no-gi, w którym zdobywał medale IBJJF na MŚ oraz Panams.

 

 

 

 

 

CRAIG JONES

Australijczyk Craig Jones to Mistrz Świata IBJJF purpur z 2015 roku jest aktywnym zawodnikiem na arenie międzynarodowej.

 

 

 

 

 

 

DAN BOROVIC

Jeden z najbardziej technicznych zawodników jeśli chodzi o gardę w dywizji brązowych pasów w ciągu ostatnich kilku lat. Będzie on trudnych przeciwnikiem dla rywali, nawet dla tych bardziej doświadczonych.

 

 

 

 

 

DARRAGH O’CONAILL

Dobrze znany irlandzki grappler wraca na EBI, po tym jak w 3 edycji EBI doszedł do półfinałów. To doświadczony zawodnik w obu formułąch, gi oraz no gi, który specjalizuje się we wszelakich duszeniach.

 

 

 

 

 

DUSTIN AKBARI

Doświadczony specjalista od no-gi i trener grapplingu w odnoszącej sukcesy w MMA akademii Alph Male. Aktywny zawodnik na turniejach sub-only oraz na zawodach IBJJF. Akbari przygotowywał się do EBI razem z Caio Terrą i jego Teamem.

 

 

 

 

JOE BAIZE

Był zawodnik MMA oraz zwycięzca Trailsów ADCC US, Joe Baize, wraca na EBI. Ekspert of Foot Locków, po pełnym obozie przygotowawczym, może odbije się za porażkę z Gordonem Ryanem na SUG3.

 

 

 

 

 

OLIVER TAZA

Prawdopodobnie kolejne duże nazwisko pochodzące z Danaher Death Squad, które wspina się na szczyty rankingu grapplinu. Taza zdobywał już 2 miejsce na Trialsach ADCC w USA oraz niedawno zwyciężył z Ciao Magalhaesem. Jego talent wraz z odrobiną szczęścia w przyszły weekend mogą zapewnić mu bardzo dobry występ na EBI.

 

 

 

 

ŹRÓDŁO: BJJ HEROES

 

 

shares