Erbst i Wrzosek na KSW 44. Parterowiec vs Puncher w rewanżowej walce o pas

9 czerwca w gdańskiej Ergo Arenie na KSW 44 dojdzie do rewanżowego starcia pomiędzy Kleberem Koike Erbstem, a Marcinem Wrzoskiem. Tym razem stawką będzie wakujący pas dywizji piórkowej.

Zawodnik Bonsai Jiu- Jitsu na KSW 41 pokonał w świetnym stylu Artura Sowińskiego. Dokonał tego przez duszenie w trzeciej rundzie, tym samym zrewanżował się Arturowi za jedyną porażkę w ciągu ostatnich 8 swojej kariery. Nie otrzymał jednak pasa, gdyż niespodziewanie nie zmieścił się w limicie wagowym.

Z kolei Marcin „Polski Zombie” Wrzosek w ostatnim starciu na KSW 41 po znakomitej walce pokonał Romana Szymańskiego, tym samym zapewniając sobie możliwość walki o pas z Koike. Obaj panowie stanęli już przeciwko sobie podczas KSW 39. Wówczas Japończyk z brazylijskimi korzeniami odebrał Polakowi pas.

Będzie to pojedynek dwóch znakomitych zawodników o zupełnie przeciwnych stylach. Koike zdecydowaną większość swoich dotychczasowych walk kończył poddając przeciwnika, lecz z Marcinem stoczył bój w pełnym wymiarze czasu.Wrzosek to urodzony Puncher, przeważnie kończy uderzeniami lub punktuje z przewagą. Teoretycznie obaj wiedzą czego się po sobie spodziewać, dlatego kluczem do sukcesu może okazać się element zaskoczenia.

Gala odbędzie się 9 czerwca 2018r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *