Faixa Preta

Lista polskich czarnych pasów

Lp. Imię i Nazwisko Akademia Data Mistrz Stopień
1 Mariusz Linke Macaco Gold Team 29.04.2006 Jorge „Macaco” Patino III
2 Piotr Bagiński Berserkers Team 27.11.2006 Felipe Costa II
3 Robert Siedziako Berserkers Team 2.03.2008 Felipe Costa  –
4 Mariusz Koziej Rio Grappling Club 14.04.2008 Roberto Atalla II
5 Maciej Linke Macaco Gold Team 15.12.2008 Jorge „Macaco” Patino III
6 Sebastian Słowek Alliance Jiu-Jitsu 29.01.2009 Alexandre Paiva III
7 Sławomir Barczak Barracuda BJJ 28.03.2009 Roy Harris II
8 Karol Matuszczyk Strefa Walki 28.03.2009 Roy Harris I
9 Sławomir Szamota Gracie Barra 5.10.2009 Vinnicius„Draculino”Magalhaes III
10 Marcin Dudek Grappling Krak?w 17.10.2009 Vagner „Boca” Guimares II
11 Mirosław Okniński Okniński MMA 19.03.2009 Mario Sukata  –
12 Przemysław Gnat Zenith BJJ ?25.07.2010 Robert Drysdale II
13 Radosław Turek Berserkers Team ?04.08.2010 Alexandre Paiva II
14 Grzegorz Firlit Macaco Gold Team ?09.10.2010 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
15 Sylwester Dziekanowski Macaco Gold Tean ?09.10.2010 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke II
16 Robert Trzcionka Gracie Barra ?14.11.2010 Vinnicius„Draculino”Magalhaes I
17 Maciej Polok Gracie Barra ?12.11.2010 Vinnicius„Draculino”Magalhaes II
18 Krzysztof Mila Espadon Bydgoszcz ?27.02.2011 Joe Moreira I
19 Marek Matusiak Espadon Bydgoszcz ?27.02.2011 Joe Moreira I
20 Grzegorz Jarząbek Octagon Rybnik ?27.02.2011 Joe Moreira I
21 Mariusz Andler Husaria Włocławek ?27.02.2011 Joe Moreira I
22 Jakub Borkowski Barracuda BJJ ?27.02.2011 Joe Moreira I
23 Paweł Szubart Boi Team ?08.07. 2011 Fernando „Boi” Marques  –
24 Rafał Szymański Barracuda BJJ ?27.07.2011 Karol Matuszczak  –
25 Paweł Kamiński Zenith BJJ ?31.07.2011 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
26 Maciej Kowalski Zenith BJJ ?31.07.2011 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
27 Zbigniew Tyszka Zenith BJJ ?31.07.2011 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
28 Kornel Zapadka Berserkers Team ?05.08.2011 ?Ricardo De la Riva  –
29 Stefan Osiński Macaco Gold Team ?07.08.2011 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
30 Grzegorz Kloc Berserkers Team ?29.08.2011 Piotr Bagiński  –
31 Tomasz Stasiak Berserkers Team ?29.08.2011 Piotr Bagiński  –
32 Łukasz Bagiński Złomiarz Team Gdańsk ?29.08.2011 Piotr Bagiński  –
33 Ireneusz Mila Shooters Konin ?04.10.2011 Joe Moreira I
34 Marcin Rogowski Gracie Barra ?13.11.2011 Vinicius„Draculino”Magalhaes I
35 Przemysław Wojnowski Gracie Barra ?13.11.2011 Vinicius„Draculino”Magalhaes III
36 Jarosław Koch Unia Jiu Jitsu ?22.11.2011 Eduardo Rocha I
37 Tomasz Rydzewski Roger Gracie Academy ?11.12.2011 Roger Gracie  –
38 Norbert Nowak Gracie Barra Birmingham ?08.12.2011 Braulio Estima II
39 Jarosław Gajek Macaco Gold Team ?21.01.2012 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
40 Grzegorz Szatkowski Macaco Gold Team ?21.01.2012 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
41 Leszek Pawlęga Copacabana Team ?19.02.2012 Braulio Estima I
42 Marek Pasierbski? Copacabana Team ?19.02.2012 Braulio Estima I
43 Krzysztof Łukaszewicz Dragon’s Den ?19.02.2012 Braulio Estima  –
44 Paweł Mistewicz Okniński MMA ?08.03. 2012 Felipe Mota  –
45 Michał Adamczak Ases Jiu-Jitsu ?08.05.2012 Ezequiel Zayas  –
46 Paweł Jóźwiak Cavalcanti Team ?19.05.2012 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke ?I
47 Przemysław Frąszczak Macaco Gold Team ?19.05.2012 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
48 Krzysztof Węgrowski Bellator Warszawa ?28.06.2012 ?Joe Moreira  –
49 Jarosław Zjeżdżałka Zenith BJJ ?21.07.2012 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat I
50 Maksymilian Wiśniewski Zenith BJJ ?21.07.2012 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
51 Daniel Wrześniewski Złomiarz Team ?12.08.2012 Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares  –
52 Karol Dzieniszewski Berserker’s Team ?07.08.2012 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
53 Krystian Kwiecień  Rio Grappling Club ?21.08.2012 ?Roberto Atalla  –
54 Tomasz Łuckiewicz Alliance Jiu-Jitsu ?22.08.2012 Alexandre Paiva  –
55 Paweł Marciniak Macaco Gold Team ?29.08.2012 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
56 Paweł Ziółkowski Akademia Sarmatia ?18.11.2012 Karol Matuszczak  –
57 Jędrzej Loska Academia Gorila ?27.11.2012 Adilson „Bitta” Lima  –
58 Daniel Zieliński Gracie Barra ?11.12.2012 Eduardo Carriello  –
59 Piotr Kapral Copacabana Team ?13.12.2012 Braulio Estima II
60 Paweł Wysocki Macaco Gold Team ?06.02.2013 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
61 Piotr Koprowski Berserker’s Team ?06.02.2013 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
62 Marek Kowalczyk Macaco Gold Team ?06.02.2013 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
63 Artur Piotrowski Macaco Gold Team ?06.02.2013 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
64 Tomasz Jabłonka Macaco Gold Team ?06.02.2013 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
65 Tomasz Piwowarski Gracie Barra ?03.03.2013 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
66 Marcin Held Gracie Barra ?03.03.2013 Vinicius „Draculino” Magalhaes I
67 Grzegorz Bąk Macaco Gold Team ?20.03.2013 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
68 Mariusz Abramiuk Berserker’s Team ?13.04.2013 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
69 Maciej Szczudrawa Grappling Krak?w ?12.05.2013 Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares  –
70 Wojciech Moskalewicz Grappling Krak?w ?12.05.2013 Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares  –
71 Arkadiusz Wieliński Macaco Gold Team ?24.07.2013 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
72 Mariusz Domasat Husaria Fight Team ?03.08.2013 Marcello Monteiro  –
73 Bartosz Bąk Macaco Gold Team ?12.08.2013 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
74 Michał Musioł Macaco Gold Team ?12.08.2013 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
75 Karol Stankiewicz Macaco Gold Team ?12.08.2013 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
76 Roman Rutkowski Rio Grappling Club ?13.08.2013 Roberto Atalla  –
77 Wojciech Machulak Rio Grappling Club ?13.08.2013 Roberto Atalla  –
78 Jakub Zawadzki Zenith BJJ ?24.08.2013 Abmar Barbosa/ Przemysław Gnat  –
79 Dariusz Bagrowski Zenith BJJ ?24.08.2013 Abmar Barbosa/ Przemysław Gnat  –
80 Jędrzej Kubski Zenith BJJ ?24.08.2013 Abmar Barbosa/ Przemysław Gnat I
81 Arkadiusz Zienkiewicz Macaco Gold Team ?28.08.2013 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
82 Karol Stasiak Klub Sportowy Pretorian ?06.10.2013 Felipe Costa/Piotr Bagiński  –
83 Lubomir Grochocki Klub Sportowy Pretorian ?06.10.2013 Felipe Costa/Piotr Bagiński  –
84 Krystian Grzejszczak Berserker’s Team ?06.10.2013 Felipe Costa/Piotr Bagiński  –
85 Michał Materla Berserker’s Team ?06.10.2013 Felipe Costa/Piotr Bagiński  –
86 Maciej Studziński Strefa Walki ?16.11.2013 Karol Matuszczak  –
87 Jakub Sawicki Copacabana Team ?03.12.2013 Braulio Estima  –
88 Marcin Tobera Copacabana Team ?03.12.2013 Braulio Estima I
89 Aleksander Kujawa Copacabana Team ?03.12.2013 Braulio Estima  –
90 Paweł Łukasiak Copacabana Team ?03.12.2013 Braulio Estima I
91 Piotr Wojtkowski Copacabana Team ?03.12.2013 Braulio Estima I
92 Paweł Nakonieczny Athletic Fight Team ?22.12.2013 Gustavo Picone  –
93 Tomasz Sk?rkowski Atos Jiu-Jitsu ?08.02.2014 Andre Galvao  –
94 Damian Bartnicki Serpentens Słupsk ?09.03.2014 Joe Moreira  –
95 Andrzej Nawrocki Shooters Konin ?09.03.2014 Joe Moreira  –
96 Paweł Nowicki Gracie Barra ?13.04.2014 Vinnicius „Draculino” Magalhaes I
97 Emil Grzelak Bone Breakers Zgierz ?13.04.2014 Vinnicius „Draculino” Magalhaes  –
98 Jan Młynarczyk Copacabana Team ?13.04.2014 Vinnicius „Draculino” Magalhaes I
99 Kamil Rutkowski ?* SBG Ireland ?15.04.2014 John Kavanagh  –
100 Alicja Rybak Macaco Gold Team ?28.04.2014 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
101 Krzysztof Gerke MMA Grudziądz 2014 Joe Moreira  –
102 Tomasz Zwierzak Macaco Gold Team ?16.05.2014 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
103 Leszek Jaremkowski Macaco Gold Team ?16.05.2014 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke I
104 Marcin Koch Unia Jiu Jitsu ?18.05.2014 Chico Mendes  –
105 Marcin Fuhres Macaco Gold Team ?02.06.2015 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
106 Jan Szczudrawa Grappling Krak?w ?08.06.2014 Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares I
107 Maciej Kozak Grappling Krak?w ?08.06.2014 Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares I
108 Irena Preiss Grappling Krak?w ?08.06.2014 Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares  –
109 Maciej Sobieśniewski Macaco Gold Team ?02.07.2014 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
110 Karol Migo Grappling Krak?w ?28.07.2014 Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares  –
111 Radosław Senger Zenith BJJ ?01.08.2014 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat I
112 Mieszko Maciejewski Dragon’s Den ?14.06.2014 Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares  –
113 Dominik Debiec Roger Gracie Academy ?19.07.2014 Roger Gracie  –
114 Arkadiusz Sternalski Straight Blast Gym Ireland 2014 Johna Kavanagha  –
115 Dariusz Leśniewski Berserker’s Team ?31.08.2014 Piotr Bagiński  –
116 Karol Kroplewski Berserker’s Team ?31.08.2014 Piotr Bagiński  –
117 Marcin Majerski Berserker’s Team ?31.08.2014 Piotr Bagiński  –
118 Artur Mrowiec Berserker’s Team ?31.08.2014 Piotr Bagiński  –
119 Filip Markiewicz Berserker’s Team ?31.08.2014 Piotr Bagiński  –
120 Tomasz Michałowski Berserker’s Team ?31.08.2014 Piotr Bagiński  –
121 Sandra Paszkiewicz Berserker’s Team ?31.08.2014 Piotr Bagiński  –
122 Rafał Skorupa Berserker’s Team ?31.08.2014 Piotr Bagiński  –
123 Karolina Zawodnik Berserker’s Team ?31.08.2014 Piotr Bagiński  –
124 Adam G?rny Złomiarz Team ?31.08.2014 Piotr Bagiński  –
125 Magdalena Loska Academia Gorila ?27.09.2014 Luanna Alzuguir  –
126 Tomasz Linke Macaco Gold Team ?28.09.2014 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
127 Jakub Słuszczak Barracuda BJJ ?19.10.2014 Joe Moreira  –
128 Daniel Puścian Copacabana Team ?29.11.2014 Braulio Estima  –
129 Wojciech Piekut Copacabana Team ?29.11.2014 Braulio Estima  –
130 Marek Pietrzak Copacabana Team ?29.11.2014 Braulio Estima I
131 Maciek Jędrzejewski Copacabana Team ?29.11.2014 Braulio Estima  –
132 Paweł Kaczyński Macaco Gold Team ?6.12.2014 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
133 Tomasz Pilarski Macaco Gold Team ?6.12.2014 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
134 Daniel Ochman Macaco Gold Team ?26.01.2015 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke/Tomasz Jabłonka  –
135 Adam Krajewski Innercity MMA Toronto ?20.01.2015 Shah Franco  –
136 Szymon Bońkowski Zenith BJJ ?08.05.2015 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
137 Jakub Pindych Gracie Barra ?08.03.2015 Vinicius „Draculino” Magalhaes I
138 Paweł Pilarz Gracie Barra ?08.03.2015 Vinicius „Draculino” Magalhaes I
139 Przemysław Kostarz Gracie Barra ?08.03.2015 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
140 Patryk Ostrowski Gracie Barra ?08.03.2015 Vinicius „Draculino” Magalhaes I
141 Andrzej Stolzman Alan Finfou BJJ ?10.03.2015 Karol Matuszczak  –
142 Radosław Olczyk United Gym ?19.03.2015 Cadu Francis  –
143 Tomasz Baran Macaco Gold Team ?19.03.2015 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
144 Michał Szeliga Macaco Gold Team ?19.03.2015 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
145 Kamil Umiński Berserkers Team ?01.05.2015 Radosław Turek  –
146 Piotr Klein Copacabana Team ?06.05.2015 Braulio Estima  –
147 Krzysztof Kik Copacabana Team ?06.05.2015 Braulio Estima  –
148 Marek Zbr?g? Copacabana Team ?06.05.2015 Braulio Estima  –
149 Maciej Sawosz Copacabana Team ?06.05.2015 Braulio Estima  –
150 Michał Mucha Copacabana Team ?06.05.2015 Braulio Estima  –
151 Marcin Jankowski Macaco Gold Team 2.06.2015 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
152 Marcin Starzecki Macaco Gold Team 2.06.2015 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
153 Marcin Fuhres Macaco Gold Team 2.06.2015 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
154 Jacek Rzeczkowski Husaria MMA ?17.06.2015 Mariusz Andler I
155 Marek Surdyk Zenith BJJ ?12.07.2015 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat I
156 Jan Wallus Zenith BJJ ?12.07.2015 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat I
157 Tomasz Smierzchalski Zenith BJJ ?12.07.2015 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat I
158 Marcin Bandel Zenith BJJ ?12.07.2015 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat I
159 Łukasz Michalec Zenith BJJ ?12.07.2015 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
160 Marcin Kabat Macaco Gold Team ?18.07.2015 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke I
161 Adam Morawiec Rio Grappling Club ?9.08.2015 Roberto Atalla  –
162 Tomasz Szychowiak Rio Grappling Club ?9.08.2015 Roberto Atalla  –
163 Piotr Podstawczuk Berserker’s Team ?29.08.2015 Piotr Bagiński  –
164 Maciej Różański Berserker’s Team ?29.08.2015 Piotr Bagiński  –
165 Michał Ksepko Berserker’s Team ?29.08.2015 Piotr Bagiński  –
166 Piotr Kisiel Berserker’s Team ?29.08.2015 Piotr Bagiński  –
167 Piotr Firlej Berserker’s Team ?29.08.2015 Piotr Bagiński  –
168 Artur Krerowicz Berserker’s Team ?29.08.2015 Piotr Bagiński  –
169 Tomasz Arabasz Berserker’s Team ?29.08.2015 Piotr Bagiński  –
170 Maciej Kałuszewski Berserker’s Team ?29.08.2015 Piotr Bagiński  –
171 Piotr Rutkowski Berserker’s Team ?29.08.2015 Piotr Bagiński  –
172 Paweł Nędzi Berserker’s Team ?29.08.2015 Piotr Bagiński  –
173 Łukasz Bartosz Strefa Walki 2015 Karol Matuszczak  –
174 Paweł Korycki Wrox Gym ?15.09.2015 Andre Galvao  –
175 Krzysztof Suchorabski Copacabana Team 2015 Braulio Estima  –
176 Jan Tokarski Copacabana Team 2015 Braulio Estima  –
177 Maciej Tazbir Copacabana Team 2015 Braulio Estima  –
178 Michał Pilch Copacabana Team 2015 Braulio Estima  –
179 Tomasz Niewiara Gold Team 5 listopada 2015 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
180 Sebastian Protasiewicz Gold Team 5 listopada 2015 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
181 Arkadiusz Klasa Grappling Krak?w 2015 Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares  –
182 Rafał Lasota Grappling Krak?w 2015 Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares  –
183 Michał Moskalewicz Grappling Krak?w 2015 Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares  –
184 Łukasz Les Kojaks Sukata 2016 Mario Sukata  –
185 Dawid Bugdalski Gracie Barra 2016 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
186 Łukasz Niejodek  Gracie Barra 2016 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
187 Tomek Paszek Gracie Barra 2016 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
188 Tomasz Kamiński Gracie Barra 2016 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
189 Piotr Trajdos Gracie Barra 2016 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
190 Bartosz Radowski? Gracie Barra 2016 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
191 Łukasz Warchoł  Gracie Barra 2016 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
192 Jarosław Ogiegło Gracie Barra 2016 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
193 Arek Kwiatkowsk Gracie Barra 2016 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
194 Jarosław Jermakowicz Gold Team 2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
195 Marcin Rynkiewicz Gold Team 2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
196 Rafał Jurga Gold Team 2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
197 Marek Jakubowicz * Alliance Jiu Jitsu 2016 Sebastian Słowek  –
198 Dominik Chmiel KS Pretorian 2016 Piotr Bagiński  –
199 Maciej Grochocki KS Pretorian 2016 Piotr Bagiński  –
200 Piotr Kurylczyk KS Pretorian 2016 Piotr Bagiński  –
201 Jacek Stachowiak Gold Team 2016 Mariusz Linke  –
202 Grzegorz Radar Gold Team 2016 Mariusz Linke  –
203 Grzegorz Stańczuk Berserker’s Team 2016 Czerwiec Radek Turek  –
204 Marcin Kabat Unia Jiu Jitsu 2016 Chico Mendes/Jarosław Koch  –
205 Piotr Ossowski Unia Jiu Jitsu 2016 Chico Mendes/Jarosław Koch  –
206 Michał Chełkowski Unia Jiu Jitsu 2016 Chico Mendes/Jarosław Koch  –
207 Grzegorz Stańczuk Berserkers Team 2016 Radek Turek  –
208 Patryk Gałkowski Linke Gold Team 2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
209 Aleksander Jabłoński Linke Gold Team 2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
210 Patryk Wysocki Linke Gold Team 2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
211 Mateusz Łuckiewicz Alliance Jiu Jitsu 2016 Sebastian Słowek  –
212 Bartosz Kulczycki Rio Grappling Club 2016 Roberto Atalla  –
213 Łukasz Jabłoński  Rio Grappling Club 2016 Roberto Atalla  –
214 Sebastian Kapustka Rio Grappling Club 2016 Roberto Atalla  –
215 Wojciech Bąk Mikyo Riggs Jiu-Jitsu 2016 Mikyo Riggs  –
216 Mariusz Ilin Berserker’s Team 2016 Piotr Bagiński  –
217 Łukasz Winiarski Berserker’s Team 2016 Piotr Bagiński  –
218 Eugeniusz Barański Berserker’s Team 2016 Piotr Bagiński  –
219 Łukasz Łątka Berserker’s Team 2016 Piotr Bagiński  –
220 Adam Wardziński Alan Finfou BJJ 2016 Alan Finfou  –
221 Filip Sadowski Zenith BJJ 2016 Robert Drysdale  –
222 Adrian Ratajczyk Copacabana Team 2016 Braulio Estima  –
223 Łukasz Pawłowski Copacabana Team 2016 Braulio Estima  –
224 Jacek Wrobel Copacabana Team 2016 Braulio Estima  –
225 Marian Kłosowski Berserkers Team 2016 Piotr Bagiński  –
226 Jakub Witkowski Berserkers Team 2016 Radek Turek  –
227 Krzystof Flak Copacabana Team 2016 Boca  –
228 Łukasz Bilski Ze Radiola BJJ 2016 Ze Radiola  –
229 Arkadiusz Sobolewski Berserkers Team 2016 Piotr Bagiński  –
230 Daniel Kurpik Berserkers Team 2016 Piotr Bagiński  –
231 Wojciech Klimkiewicz   2016 Rick Yong  –
232 Dariusz Pawlikowski Unia Jiu Jitsu 2016 Karol Matuszczak  –
233 Leszek Kellner Cavalcanti Team 2016 Ricardo Cavalcanti  –
234 Piotr Hwałek Cavalcanti Team 2016 Ricardo Cavalcanti  –
235 Krzysztof Pociecha Gold Team 2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
236 Grzegorz Sienicki Gold Team 2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
237 Jacek Podkowiński Gold Team 2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
238 Roman Szymański Gold Team 2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
239 Dawid Stachowiak Gold Team 2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
240 Marcin Joachimiak Gold Team 2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
241 Kacper Rot Gold Team 2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
242 Sławek Zakrzewski Gold Team 2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
243 Marzena Dziekanowska Gold Team 2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
244 Maciej Kriwienok Gold Team 2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
245 Damian Fidała Gold Team 2016 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
246 Jerzy Toeplitz Berserkers Team 2016 Radek Turek  –
247 Piotr Osiński Berserkers Team 2016 Radek Turek  –
248 Adam Parafiańczuk  Berserkers Team 2016 Radek Turek  –
249 Tomasz Mączka Berserkers Team 2016 Radek Turek  –
250 Adam Grabowski Berserkers Team 2016 Radek Turek  –
251 Jarosław Pawlak Gold Team 30.01.2017 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
252 Michał Margoś Gold Team 30.01.2017 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
253 Czarek Tomczak Gold Team 30.01.2017 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
254 Błażej Nagórski Gold Team 30.01.2017 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
255 Rafał Farjaszewski Gold Team 30.01.2017 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
256 Marcin Nosal Gold Team 30.01.2017 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
257 Łukasz Jackiewicz Gold Team 30.01.2017 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
258 Janusz Andrejczuk Dragon’s Den 2017 Krzysztof Łukasiewicz  –
259 Łukasz Sowa Bjj Revolution 2017 Rodrigo Medeirosa  –
260 Tomasz Wawrzycki? Gold Team 2017 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
261 Dominik Małkowski Exlilados Koszalin 2017 Renato Tavares  –
262 Wojciech Biernacki Gracie Barra 2017 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
263 Wojciech Baran Gracie Barra 2017 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
264 Przemysław Konieczka Gracie Barra 2017 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
265 Piotr Chmielarz Gracie Barra 2017 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
266 Martyna Czech Gracie Barra 2017 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
267 Sebastian Maciejewski Gracie Barra 2017 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
268 Łukasz Goliński Gracie Barra 2017 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
269 Tomasz Pacześny Gracie Barra 2017 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
270 Maciej Dąbrowski Gracie Barra 2017 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
271 Maciej Kiszewski Gracie Barra 2017 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
272 Marek Komarnicki Gracie Barra 2017 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
273 Igor Bartos Gracie Barra 2017 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
274 Bartosz Sobczyński Gracie Barra 2017 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
275 Bartek Kwitowski Alan Finfou BJJ 25 marca 2017 Alan Finfou  –
276 Paweł Jeziółkowski Alan Finfou BJJ 25 marca 2017 Alan Finfou  –
277 Dominik Zwolak Gold Team 4.04.2017 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
278 Przemek Baś Gold Team 14.04.2017 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
279 Piotr Fręchowicz Berserkers Team 26 kwietnia 2017 Radek Turek  –
280 Robert Henek Academia Gorila 7 maja 2017 Jedrek Loska  –
281 Marcin Polczyk Academia Gorila 7 maja 2017 Jedrek Loska  –
282 Oskar Piechota Zenith BJJ 7 maja 2017 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
283 Cezary Stefańczuk Copacabana Team 27 maja 2017 Braulio Estima  –
284 Damian Piaskowy Copacabana Team 27 maja 2017 Braulio Estima  –
285 Paweł Reszka Copacabana Team 27 maja 2017 Braulio Estima  –
286 Kamil Dąbrówka Copacabana Team 27 maja 2017 Braulio Estima  –
287 Jakub Mroczkowski Copacabana Team 27 maja 2017 Braulio Estima  –
288 Michał Kaużyński Copacabana Team 27 maja 2017 Braulio Estima  –
289 Tomasz Ciszewski Copacabana Team 27 maja 2017 Braulio Estima  –
290 Robert Dudziński Unia Jiu Jitsu 27 maja 2017 Karol Matuszczak  –
291 Dawid Polomka Gracie Barra 30 maja 2017 Victor Estima  –
292 Michał Kamiński  Gold Team 5 czerwca 2017 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
293 Tomasz Wietrzyński Gold Team 5 czerwca 2017 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
294 Łukasz Jajeśniak Gold Team 5 czerwca 2017 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
295 Maria Małyjasiak Zenith BJJ 4 lipca 2017 Abmar Barbosa  –
296 Pawel Kunysz Kaito Stalowa Wola 6 lipca 2017 Robert Cyborg Abreu  –
297 Konrad Śmieszek Gold Team 3 sierpnia 2017 Mariusz Linke / Maciej Linke  –
298 Kamil Czochra Rio Grappling Club 5 sierpnia 2017 Roberto Atalla / Mariusz Koziej  –
299 Filip Kopij Rio Grappling Club 5 sierpnia 2017 Roberto Atalla / Mariusz Koziej  –
300 Daniel Wartak Rio Grappling Club 5 sierpnia 2017 Roberto Atalla / Mariusz Koziej  –
301 Kamil Tarnowski Rio Grappling Club 5 sierpnia 2017 Roberto Atalla / Mariusz Koziej  –
302 Daniel Krakowiak Rio Grappling Club 5 sierpnia 2017 Roberto Atalla / Mariusz Koziej  –
303 Mateusz Symoczko Gold Team 22 sierpnia 2017 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
304 Łukasz Lepianka Zenith BJJ 30 września 2017 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
305 Michał Elsner Zenith BJJ 30 września 2017 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
306 Krzysztof Michalak Zenith BJJ 30 września 2017 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
307 Krzysztof Adamczak Zenith BJJ 30 września 2017 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
308 Jarek Pleskot Zenith BJJ 30 września 2017 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
309 Marcin Gorzelak Zenith BJJ 30 września 2017 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
310 Sławomir Skarzewski Zenith BJJ 30 września 2017 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
311 Ryszard Zdanowicz Zenith BJJ 30 września 2017 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
312 Arek Matkowski Zenith BJJ 30 września 2017 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
313 Karol Kawiorski Akademia Fenix 21 września 2017 Vagner „Boca” Guimares  –
314 Piotr Zgliczyński Akademia Fenix 21 września 2017 Vagner „Boca” Guimares  –
315 Maciej Zgilczyński Akademia Fenix 21 września 2017 Vagner „Boca” Guimares  –
316 Paweł Tomalik Next Level 21 września 2017 Vagner „Boca” Guimares  –
317 Gerard Łabiński NS Brotherhood 21 września 2017 Leandro Lo  –
318 Mateusz Szczeciński Gold Team 20 grudnia 2017 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
319 Kamil Rabiec Gold Team 20 grudnia 2017 Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
320 Emil Waszak Gold Team 7 luty 2018r. Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke  –
321 Leszek Jankowiak Szloła Walki Leo luty 2018r. Joe Moreira  –
322 Jakub Wolny Gracie Barra 9 kwietnia 2018 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
323 Patryk Hryniewiecki Gracie Barra 9 kwietnia 2018 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
324 Wojtek Pokrzywiński Gracie Barra 9 kwietnia 2018 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
325 Tomasz Wiśniewski Gracie Barra 9 kwietnia 2018 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
326 Tomek Jkaubiec Gracie Barra 9 kwietnia 2018 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
327 Paweł Rybicki Gracie Barra 9 kwietnia 2018 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
328 Paweł Wydziński Gracie Barra 9 kwietnia 2018 Vinicius „Draculino” Magalhaes  –
329 Alex Koch Unia Jiu Jitsu 26 maja 2018 Leaonardo Neves  –
330 Tomasz Rudzki Copacabana Team 28 maja 2018 Braulio Estima  –
331 Grzegorz Walig?ra Copacabana Team 28 maja 2018 Braulio Estima  –
332 Paweł Węsierki Copacabana Team 28 maja 2018 Braulio Estima  –
333 Piotr Matysiak Copacabana Team 28 maja 2018 Braulio Estima  –
334 Adam Rejdych Akademia Fenix 2 czerwca 2018 Vagner „Boca” Guimares  –
335 Adrian Kuśmierz Berserkers Team 17 czerwca 2018 Radek Turek  –
336 Paweł Ziemkiewicz Academia Gorila 24 czerwca 2018 Jedrek Loska  –
337 Grzegorz Kowalczyk Academia Gorila 24 czerwca 2018 Jedrek Loska  –
338 Joanna Ziobronowicz Roger Gracie Academy 8 lipca 2018 Roger Gracie  –
339 Grzegorz Szymczyk Zenith BJJ 8 lipca 2018 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
340 Przemysław Balon Zenith BJJ 8 lipca 2018 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
341 Nikodem Ksycki Zenith BJJ 8 lipca 2018 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
342 Robert Zajkowski Zenith BJJ 8 lipca 2018 Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat  –
343 Jarosław Chmiel Rio Grappling Club 4 sierpnia 2018 Roberto Atalla / Mariusz Koziej  –
344 Marcin Ciszek Rio Grappling Club 4 sierpnia 2018 Roberto Atalla / Mariusz Koziej  –
345 Rafał Zawidzki Rio Grappling Club 4 sierpnia 2018 Roberto Atalla / Mariusz Koziej  –
346 Łukasz Zawada Rio Grappling Club 4 sierpnia 2018 Roberto Atalla / Mariusz Koziej  –
347 Miłosz Łukowicz Rio Grappling Club 4 sierpnia 2018 Roberto Atalla / Mariusz Koziej  –
348 Krzysztof Pyclik Rio Grappling Club 4 sierpnia 2018 Roberto Atalla / Mariusz Koziej  –
349 Bogdan Hojan Rio Grappling Club 4 sierpnia 2018 Roberto Atalla / Mariusz Koziej  –
350 Grzegorz Jabłoński Rio Grappling Club 4 sierpnia 2018 Roberto Atalla / Mariusz Koziej  –
351 Jerzy Krawiec Rio Grappling Club 4 sierpnia 2018 Roberto Atalla / Mariusz Koziej  –
352 Grzegorz Bigdoń Grappling Krakow 24 sierpnia 2018 Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares  –
353 Piotr Kaszta Berserkers Team 1 września 2018 Piotr Bagiński  –
354 Karol Bedorf Berserkers Team 1 września 2018 Piotr Bagiński  –
355 Piotr Kucwaj Berserkers Team 1 września 2018 Piotr Bagiński  –
356 Kornel Chabowski Berserkers Team 1 września 2018 Piotr Bagiński  –
357 Lukasz Rewers Berserkers Team 1 września 2018 Piotr Bagiński  –
358 Mateusz Rębecki Berserkers Team 1 września 2018 Piotr Bagiński  –
359 Jarek Rataj Academia Gorila 8 września 2018 Jedrek Loska  –

One Comment

2 Pings & Trackbacks

  1. Pingback: Grzegorz Stańczuk Czarnym Pasem !!! | BJJ FANATICS

  2. Pingback: Nowe Czarne Pasy ?!? | BJJ FANATICS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *