Faixa Preta

Lista polskich czarnych pasów

Lp.Imię i NazwiskoAkademiaDataMistrzStopień
1Mariusz LinkeMacaco Gold Team?29.04.2006Jorge „Macaco” PatinoIII
2Piotr BagińskiBerserkers Team?27.11.2006Felipe CostaII
3Robert SiedziakoBerserkers Team?02.03.2008Felipe Costa –
4Mariusz KoziejRio Grappling Club?14.04.2008Roberto AtallaII
5Maciej LinkeMacaco Gold Team?15.12.2008Jorge „Macaco” PatinoIII
6Sebastian SłowekAlliance Jiu-Jitsu?29.01.2009Alexandre PaivaIII
7Sławomir BarczakBarracuda BJJ?28.03.2009Roy HarrisII
8Karol MatuszczykStrefa Walki?28.03.2009Roy HarrisI
9Sławomir SzamotaGracie Barra?05.10.2009Vinnicius„Draculino”MagalhaesIII
10Marcin DudekGrappling Krak?w?17.10. 2009Vagner „Boca” GuimaresII
11Mirosław OknińskiOkniński MMA?19.03.2009Mario Sukata –
12Przemysław GnatZenith BJJ?25.07.2010Robert DrysdaleII
13Radosław TurekBerserkers Team?04.08.2010Alexandre PaivaII
14Grzegorz FirlitMacaco Gold Team?09.10.2010Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
15Sylwester DziekanowskiMacaco Gold Tean?09.10.2010Macaco/Mariusz Linke/Mariusz LinkeII
16Robert TrzcionkaGracie Barra?14.11.2010Vinnicius„Draculino”MagalhaesI
17Maciej PolokGracie Barra?12.11.2010Vinnicius„Draculino”MagalhaesII
18Krzysztof MilaEspadon Bydgoszcz?27.02.2011Joe MoreiraI
19Marek MatusiakEspadon Bydgoszcz?27.02.2011Joe MoreiraI
20Grzegorz JarząbekOctagon Rybnik?27.02.2011Joe MoreiraI
21Mariusz AndlerHusaria Włocławek?27.02.2011Joe MoreiraI
22Jakub BorkowskiBarracuda BJJ?27.02.2011Joe MoreiraI
23Paweł SzubartBoi Team?08.07. 2011Fernando „Boi” Marques –
24Rafał SzymańskiBarracuda BJJ?27.07.2011Karol Matuszczak –
25Paweł KamińskiZenith BJJ?31.07.2011Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat –
26Maciej KowalskiZenith BJJ?31.07.2011Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat –
27Zbigniew TyszkaZenith BJJ?31.07.2011Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat –
28Kornel ZapadkaBerserkers Team?05.08.2011?Ricardo De la Riva –
29Stefan OsińskiMacaco Gold Team?07.08.2011Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
30Grzegorz KlocBerserkers Team?29.08.2011Piotr Bagiński –
31Tomasz StasiakBerserkers Team?29.08.2011Piotr Bagiński –
32Łukasz BagińskiZłomiarz Team Gdańsk?29.08.2011Piotr Bagiński –
33Ireneusz MilaShooters Konin?04.10.2011Joe MoreiraI
34Marcin RogowskiGracie Barra?13.11.2011Vinicius„Draculino”MagalhaesI
35Przemysław WojnowskiGracie Barra?13.11.2011Vinicius„Draculino”MagalhaesIII
36Jarosław KochUnia Jiu Jitsu?22.11.2011Eduardo RochaI
37Tomasz RydzewskiRoger Gracie Academy?11.12.2011Roger Gracie –
38Norbert NowakGracie Barra Birmingham?08.12.2011Braulio EstimaII
39Jarosław GajekMacaco Gold Team?21.01.2012Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
40Grzegorz SzatkowskiMacaco Gold Team?21.01.2012Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
41Leszek PawlęgaCopacabana Team?19.02.2012Braulio Estima?I
42Marek Pasierbski?Copacabana Team?19.02.2012Braulio Estima?I
43Krzysztof ŁukaszewiczDragon’s Den?19.02.2012Braulio Estima –
44Paweł MistewiczOkniński MMA?08.03. 2012Felipe Mota –
45Michał AdamczakAses Jiu-Jitsu?08.05.2012Ezequiel Zayas –
46Paweł JóźwiakCavalcanti Team?19.05.2012Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke?I
47Przemysław FrąszczakMacaco Gold Team?19.05.2012Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
48Krzysztof WęgrowskiBellator Warszawa?28.06.2012?Joe Moreira –
49Jarosław ZjeżdżałkaZenith BJJ?21.07.2012Robert Drysdale/Cavaca/Przemo GnatI
50Maksymilian WiśniewskiZenith BJJ?21.07.2012Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat –
51Daniel WrześniewskiZłomiarz Team?12.08.2012Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares –
52Karol DzieniszewskiBerserker’s Team?07.08.2012Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
53Krystian Kwiecień Rio Grappling Club?21.08.2012?Roberto Atalla –
54Tomasz ŁuckiewiczAlliance Jiu-Jitsu?22.08.2012Alexandre Paiva –
55Paweł MarciniakMacaco Gold Team?29.08.2012Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
56Paweł ZiółkowskiAkademia Sarmatia?18.11.2012Karol Matuszczak –
57Jędrzej LoskaAcademia Gorila?27.11.2012Adilson „Bitta” Lima –
58Daniel ZielińskiGracie Barra?11.12.2012Eduardo Carriello –
59Piotr KapralCopacabana Team?13.12.2012Braulio EstimaII
60Paweł WysockiMacaco Gold Team?06.02.2013Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
61Piotr KoprowskiBerserker’s Team?06.02.2013Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
62Marek KowalczykMacaco Gold Team?06.02.2013Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
63Artur PiotrowskiMacaco Gold Team?06.02.2013Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
64Tomasz JabłonkaMacaco Gold Team?06.02.2013Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
65Tomasz PiwowarskiGracie Barra?03.03.2013Vinicius „Draculino” Magalhaes –
66Marcin HeldGracie Barra?03.03.2013Vinicius „Draculino” MagalhaesI
67Grzegorz BąkMacaco Gold Team?20.03.2013Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
68Mariusz AbramiukBerserker’s Team?13.04.2013Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
69Maciej SzczudrawaGrappling Krak?w?12.05.2013Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares –
70Wojciech MoskalewiczGrappling Krak?w?12.05.2013Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares –
71Arkadiusz WielińskiMacaco Gold Team?24.07.2013Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
72Mariusz DomasatHusaria Fight Team?03.08.2013Marcello Monteiro –
73Bartosz BąkMacaco Gold Team?12.08.2013Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
74Michał MusiołMacaco Gold Team?12.08.2013Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
75Karol StankiewiczMacaco Gold Team?12.08.2013Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
76Roman RutkowskiRio Grappling Club?13.08.2013Roberto Atalla –
77Wojciech MachulakRio Grappling Club?13.08.2013Roberto Atalla –
78Jakub ZawadzkiZenith BJJ?24.08.2013Abmar Barbosa/ Przemysław Gnat –
79Dariusz BagrowskiZenith BJJ?24.08.2013Abmar Barbosa/ Przemysław Gnat –
80Jędrzej KubskiZenith BJJ?24.08.2013Abmar Barbosa/ Przemysław GnatI
81Arkadiusz ZienkiewiczMacaco Gold Team?28.08.2013Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
82Karol StasiakKlub Sportowy Pretorian?06.10.2013Felipe Costa/Piotr Bagiński –
83Lubomir GrochockiKlub Sportowy Pretorian?06.10.2013Felipe Costa/Piotr Bagiński –
84Krystian GrzejszczakBerserker’s Team?06.10.2013Felipe Costa/Piotr Bagiński –
85Michał MaterlaBerserker’s Team?06.10.2013Felipe Costa/Piotr Bagiński –
86Maciej StudzińskiStrefa Walki?16.11.2013Karol Matuszczak –
87Jakub SawickiCopacabana Team?03.12.2013Braulio Estima –
88Marcin ToberaCopacabana Team?03.12.2013Braulio EstimaI
89Aleksander KujawaCopacabana Team?03.12.2013Braulio Estima –
90Paweł ŁukasiakCopacabana Team?03.12.2013Braulio EstimaI
91Piotr WojtkowskiCopacabana Team?03.12.2013Braulio EstimaI
92Paweł NakoniecznyAthletic Fight Team?22.12.2013Gustavo Picone –
93Tomasz Sk?rkowskiAtos Jiu-Jitsu?08.02.2014Andre Galvao –
94Damian BartnickiSerpentens Słupsk?09.03.2014Joe Moreira –
95Andrzej NawrockiShooters Konin?09.03.2014Joe Moreira –
96Paweł NowickiGracie Barra?13.04.2014Vinnicius „Draculino” MagalhaesI
97Emil GrzelakBone Breakers Zgierz?13.04.2014Vinnicius „Draculino” Magalhaes –
98Jan MłynarczykCopacabana Team?13.04.2014Vinnicius „Draculino” MagalhaesI
99Kamil Rutkowski ?*SBG Ireland?15.04.2014John Kavanagh –
100Alicja RybakMacaco Gold Team?28.04.2014Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
101Krzysztof GerkeMMA Grudziądz2014Joe Moreira –
102Tomasz ZwierzakMacaco Gold Team?16.05.2014Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
103Leszek JaremkowskiMacaco Gold Team?16.05.2014Macaco/Mariusz Linke/Mariusz LinkeI
104Marcin KochUnia Jiu Jitsu?18.05.2014Chico Mendes –
105Marcin FuhresMacaco Gold Team?02.06.2015Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
106Jan SzczudrawaGrappling Krak?w?08.06.2014Marcin Dudek/Vagner „Boca” GuimaresI
107Maciej KozakGrappling Krak?w?08.06.2014Marcin Dudek/Vagner „Boca” GuimaresI
108Irena PreissGrappling Krak?w?08.06.2014Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares –
109Maciej SobieśniewskiMacaco Gold Team?02.07.2014Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
110Karol MigoGrappling Krak?w?28.07.2014Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares –
111Radosław SengerZenith BJJ?01.08.2014Robert Drysdale/Cavaca/Przemo GnatI
112Mieszko MaciejewskiDragon’s Den?14.06.2014Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares –
113Dominik DebiecRoger Gracie Academy?19.07.2014Roger Gracie –
114Arkadiusz SternalskiStraight Blast Gym Ireland2014Johna Kavanagha –
115Dariusz LeśniewskiBerserker’s Team?31.08.2014Piotr Bagiński –
116Karol KroplewskiBerserker’s Team?31.08.2014Piotr Bagiński –
117Marcin MajerskiBerserker’s Team?31.08.2014Piotr Bagiński –
118Artur MrowiecBerserker’s Team?31.08.2014Piotr Bagiński –
119Filip MarkiewiczBerserker’s Team?31.08.2014Piotr Bagiński –
120Tomasz MichałowskiBerserker’s Team?31.08.2014Piotr Bagiński –
121Sandra PaszkiewiczBerserker’s Team?31.08.2014Piotr Bagiński –
122Rafał SkorupaBerserker’s Team?31.08.2014Piotr Bagiński –
123Karolina ZawodnikBerserker’s Team?31.08.2014Piotr Bagiński –
124Adam G?rnyZłomiarz Team?31.08.2014Piotr Bagiński –
125Magdalena LoskaAcademia Gorila?27.09.2014Luanna Alzuguir –
126Tomasz LinkeMacaco Gold Team?28.09.2014Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
127Jakub SłuszczakBarracuda BJJ?19.10.2014Joe Moreira –
128Daniel PuścianCopacabana Team?29.11.2014Braulio Estima –
129Wojciech PiekutCopacabana Team?29.11.2014Braulio Estima –
130Marek PietrzakCopacabana Team?29.11.2014Braulio EstimaI
131Maciek JędrzejewskiCopacabana Team?29.11.2014Braulio Estima –
132Paweł KaczyńskiMacaco Gold Team?6.12.2014Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
133Tomasz PilarskiMacaco Gold Team?6.12.2014Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
134Daniel OchmanMacaco Gold Team?26.01.2015Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke/Tomasz Jabłonka –
135Adam KrajewskiInnercity MMA Toronto?20.01.2015Shah Franco –
136Szymon BońkowskiZenith BJJ?08.05.2015Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat –
137Jakub PindychGracie Barra?08.03.2015Vinicius „Draculino” MagalhaesI
138Paweł PilarzGracie Barra?08.03.2015Vinicius „Draculino” MagalhaesI
139Przemysław KostarzGracie Barra?08.03.2015Vinicius „Draculino” Magalhaes –
140Patryk OstrowskiGracie Barra?08.03.2015Vinicius „Draculino” MagalhaesI
141Andrzej StolzmanAlan Finfou BJJ?10.03.2015Karol Matuszczak –
142Radosław OlczykUnited Gym?19.03.2015Cadu Francis –
143Tomasz BaranMacaco Gold Team?19.03.2015Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
144Michał SzeligaMacaco Gold Team?19.03.2015Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
145Kamil UmińskiBerserkers Team?01.05.2015Radosław Turek –
146Piotr KleinCopacabana Team?06.05.2015Braulio Estima –
147Krzysztof KikCopacabana Team?06.05.2015Braulio Estima –
148Marek Zbr?g?Copacabana Team?06.05.2015Braulio Estima –
149Maciej SawoszCopacabana Team?06.05.2015Braulio Estima –
150Michał MuchaCopacabana Team?06.05.2015Braulio Estima –
151Marcin JankowskiMacaco Gold Team?06.2015Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
152Marcin StarzeckiMacaco Gold Team?06.2015Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
153Jacek RzeczkowskiHusaria MMA?17.06.2015Mariusz AndlerI
154Marek SurdykZenith BJJ?12.07.2015Robert Drysdale/Cavaca/Przemo GnatI
155Jan WallusZenith BJJ?12.07.2015Robert Drysdale/Cavaca/Przemo GnatI
156Tomasz SmierzchalskiZenith BJJ?12.07.2015Robert Drysdale/Cavaca/Przemo GnatI
157Marcin BandelZenith BJJ?12.07.2015Robert Drysdale/Cavaca/Przemo GnatI
158Łukasz MichalecZenith BJJ?12.07.2015Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat –
159Marcin KabatMacaco Gold Team?18.07.2015Macaco/Mariusz Linke/Mariusz LinkeI
160Adam MorawiecRio Grappling Club?9.08.2015Roberto Atalla –
161Tomasz SzychowiakRio Grappling Club?9.08.2015Roberto Atalla –
162Piotr PodstawczukBerserker’s Team?29.08.2015Piotr Bagiński –
163Maciej RóżańskiBerserker’s Team?29.08.2015Piotr Bagiński –
164Michał KsepkoBerserker’s Team?29.08.2015Piotr Bagiński –
165Piotr KisielBerserker’s Team?29.08.2015Piotr Bagiński –
166Piotr FirlejBerserker’s Team?29.08.2015Piotr Bagiński –
167Artur KrerowiczBerserker’s Team?29.08.2015Piotr Bagiński –
168Tomasz ArabaszBerserker’s Team?29.08.2015Piotr Bagiński –
169Maciej KałuszewskiBerserker’s Team?29.08.2015Piotr Bagiński –
170Piotr RutkowskiBerserker’s Team?29.08.2015Piotr Bagiński –
171Paweł NędziBerserker’s Team?29.08.2015Piotr Bagiński –
172Łukasz BartoszStrefa Walki2015Karol Matuszczak –
173Paweł KoryckiWrox Gym?15.09.2015Andre Galvao –
174Krzysztof SuchorabskiCopacabana Team2015Braulio Estima –
175Jan TokarskiCopacabana Team2015Braulio Estima –
176Maciej TazbirCopacabana Team2015Braulio Estima –
177Michał PilchCopacabana Team2015Braulio Estima –
178Tomasz NiewiaraGold Team2015Jorge Patino –
179Arkadiusz KlasaGrappling Krak?w2015Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares –
180Rafał LasotaGrappling Krak?w2015Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares –
181Michał MoskalewiczGrappling Krak?w2015Marcin Dudek/Vagner „Boca” Guimares –
182Łukasz LesKojaks Sukata2016Mario Sukata –
183Dawid BugdalskiGracie Barra2016Vinicius „Draculino” Magalhaes –
184Łukasz Niejodek Gracie Barra2016Vinicius „Draculino” Magalhaes –
185Tomek PaszekGracie Barra2016Vinicius „Draculino” Magalhaes –
186Tomasz KamińskiGracie Barra2016Vinicius „Draculino” Magalhaes –
187Piotr TrajdosGracie Barra2016Vinicius „Draculino” Magalhaes –
188Bartosz Radowski?Gracie Barra2016Vinicius „Draculino” Magalhaes –
189Łukasz Warchoł Gracie Barra2016Vinicius „Draculino” Magalhaes –
190Jarosław OgiegłoGracie Barra2016Vinicius „Draculino” Magalhaes –
191Arek KwiatkowskGracie Barra2016Vinicius „Draculino” Magalhaes –
192Jarosław JermakowiczGold Team2016Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
193Marcin RynkiewiczGold Team2016Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
194Rafał JurgaGold Team2016Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
195Marek Jakubowicz *Alliance Jiu Jitsu2016Sebastian Słowek –
196Dominik ChmielKS Pretorian2016Piotr Bagiński –
197Maciej GrochockiKS Pretorian2016Piotr Bagiński –
198Piotr KurylczykKS Pretorian2016Piotr Bagiński –
199Jacek StachowiakGold Team2016Mariusz Linke –
200Grzegorz RadarGold Team2016Mariusz Linke –
201Grzegorz StańczukBerserker’s Team2016 CzerwiecRadek Turek
202Marcin KabatUnia Jiu Jitsu2016Chico Mendes/Jarosław Koch –
203Piotr OssowskiUnia Jiu Jitsu2016Chico Mendes/Jarosław Koch –
204Michał ChełkowskiUnia Jiu Jitsu2016Chico Mendes/Jarosław Koch –
205Grzegorz StańczukBerserkers Team2016Radek Turek –
206Patryk GałkowskiLinke Gold Team2016Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
207Aleksander JabłońskiLinke Gold Team2016Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
208Patryk WysockiLinke Gold Team2016Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
209Mateusz ŁuckiewiczAlliance Jiu Jitsu2016Sebastian Słowek –
210Bartosz KulczyckiRio Grappling Club2016Roberto Atalla –
211Łukasz Jabłoński Rio Grappling Club2016Roberto Atalla –
212Sebastian KapustkaRio Grappling Club2016Roberto Atalla –
213Wojciech BąkMikyo Riggs Jiu-Jitsu2016Mikyo Riggs –
214Mariusz IlinBerserker’s Team2016Piotr Bagiński –
215Łukasz WiniarskiBerserker’s Team2016Piotr Bagiński –
216Eugeniusz BarańskiBerserker’s Team2016Piotr Bagiński –
217Łukasz ŁątkaBerserker’s Team2016Piotr Bagiński –
218Adam WardzińskiAlan Finfou BJJ2016Alan Finfou –
219Filip SadowskiZenith BJJ2016Robert Drysdale –
220Adrian RatajczykCopacabana Team2016Braulio Estima –
221Łukasz PawłowskiCopacabana Team2016Braulio Estima –
222Jacek WrobelCopacabana Team2016Braulio Estima –
223Marian KłosowskiBerserkers Team2016Piotr Bagiński –
224Jakub WitkowskiBerserkers Team2016Radek Turek –
225Krzystof FlakCopacabana Team2016Boca –
226Łukasz BilskiZe Radiola BJJ2016Ze Radiola –
227Arkadiusz SobolewskiBerserkers Team2016Piotr Bagiński –
228Daniel KurpikBerserkers Team2016Piotr Bagiński –
229Wojciech Klimkiewicz2016Rick Yong –
230Dariusz PawlikowskiUnia Jiu Jitsu2016Karol Matuszczak –
231Leszek KellnerCavalcanti Team2016Ricardo Cavalcanti –
232Piotr HwałekCavalcanti Team2016Ricardo Cavalcanti –
233Krzysztof PociechaGold Team2016Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
234Grzegorz SienickiGold Team2016Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
235Jacek PodkowińskiGold Team2016Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
236Roman SzymańskiGold Team2016Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
237Dawid StachowiakGold Team2016Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
238Marcin JoachimiakGold Team2016Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
239Kacper RotGold Team2016Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
240Sławek ZakrzewskiGold Team2016Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
241Marzena DziekanowskaGold Team2016Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
242Maciej KriwienokGold Team2016Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
243Damian FidałaGold Team2016Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
244Jerzy ToeplitzBerserkers Team2016Radek Turek –
245Piotr OsińskiBerserkers Team2016Radek Turek –
246Adam Parafiańczuk Berserkers Team2016Radek Turek –
247Tomasz MączkaBerserkers Team2016Radek Turek –
248Adam GrabowskiBerserkers Team2016Radek Turek –
249Michał MargośGold Team2017Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
250Czarek TomczakGold Team2017Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
251Błażej NagórskiGold Team2017Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
252Rafał FarjaszewskiGold Team2017Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke –
253Janusz AndrejczukDragon’s Den2017Krzysztof Łukasiewicz –
254Łukasz SowaBjj Revolution2017Rodrigo Medeirosa? –
255Tomasz Wawrzycki?Gold Team2017Mariusz Linke/Maciej Linke –
256Dominik MałkowskiExlilados Koszalin2017Renato Tavares –
257Wojciech BiernackiGracie Barra2017Vinicius „Draculino” Magalhaes –
258Wojciech BaranGracie Barra2017Vinicius „Draculino” Magalhaes –
259Przemysław KonieczkaGracie Barra2017Vinicius „Draculino” Magalhaes –
260Piotr ChmielarzGracie Barra2017Vinicius „Draculino” Magalhaes –
261Martyna CzechGracie Barra2017Vinicius „Draculino” Magalhaes –
262Sebastian MaciejewskiGracie Barra2017Vinicius „Draculino” Magalhaes –
263Łukasz GolińskiGracie Barra2017Vinicius „Draculino” Magalhaes –
264Tomasz PacześnyGracie Barra2017Vinicius „Draculino” Magalhaes –
265Maciej DąbrowskiGracie Barra2017Vinicius „Draculino” Magalhaes –
266Maciej KiszewskiGracie Barra2017Vinicius „Draculino” Magalhaes –
267Marek KomarnickiGracie Barra2017Vinicius „Draculino” Magalhaes –
268Igor BartosGracie Barra2017Vinicius „Draculino” Magalhaes –
269Bartosz SobczyńskiGracie Barra2017Vinicius „Draculino” Magalhaes –
270Bartek KwitowskiAlan Finfou BJJ25 marca 2017Alan Finfou –
271Paweł JeziółkowskiAlan Finfou BJJ25 marca 2017Alan Finfou –
272Piotr FręchowiczBerserkers Team26 kwietnia 2017Radek Turek –
273Robert HenekAcademia Gorila7 maja 2017Jedrek Loska –
274Marcin PolczykAcademia Gorila7 maja 2017Jedrek Loska –
275Oskar PiechotaZenith BJJ7 maja 2017Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat –
276Cezary StefańczukCopacabana Team27 maja 2017Braulio Estima –
277Damian PiaskowyCopacabana Team27 maja 2017Braulio Estima –
278Paweł ReszkaCopacabana Team27 maja 2017Braulio Estima –
279Kamil DąbrówkaCopacabana Team27 maja 2017Braulio Estima –
280Jakub MroczkowskiCopacabana Team27 maja 2017Braulio Estima –
281Michał KaużyńskiCopacabana Team27 maja 2017Braulio Estima –
282Tomasz CiszewskiCopacabana Team27 maja 2017Braulio Estima –
283Robert DudzińskiUnia Jiu Jitsu27 maja 2017Karol Matuszczak –
284Dawid PolomkaGracie Barra30 maja 2017Victor Estima –
285Michał Kamiński Gold Team5 czerwca 2017Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke
286Tomasz WietrzyńskiGold Team5 czerwca 2017Macaco/Mariusz Linke/Mariusz Linke
287Maria MałyjasiakZenith BJJ4 lipca 2017Abmar Barbosa –
288Pawel KunyszKaito Stalowa Wola6 lipca 2017Robert Cyborg Abreu –
289Konrad ŚmieszekGold Team3 sierpnia 2017Mariusz Linke / Maciej Linke –
290Kamil CzochraRio Grappling Club5 sierpnia 2017Roberto Atalla / Mariusz Koziej –
291Filip KopijRio Grappling Club5 sierpnia 2017Roberto Atalla / Mariusz Koziej –
292Daniel WartakRio Grappling Club5 sierpnia 2017Roberto Atalla / Mariusz Koziej –
293Kamil TarnowskiRio Grappling Club5 sierpnia 2017Roberto Atalla / Mariusz Koziej –
294Daniel KrakowiakRio Grappling Club5 sierpnia 2017Roberto Atalla / Mariusz Koziej –
295Łukasz LepiankaZenith BJJ30 września 2017Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat –
296Michał ElsnerZenith BJJ30 września 2017Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat –
297Krzysztof MichalakZenith BJJ30 września 2017Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat –
298Krzysztof AdamczakZenith BJJ30 września 2017Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat –
299Jarek PleskotZenith BJJ30 września 2017Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat –
300Marcin GorzelakZenith BJJ30 września 2017Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat –
301Sławomir SkarzewskiZenith BJJ30 września 2017Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat –
302Ryszard ZdanowiczZenith BJJ30 września 2017Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat –
303Arek MatkowskiZenith BJJ30 września 2017Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat –
304Karol KawiorskiAkademia Fenix21 września 2017Vagner „Boca” Guimares –
305Piotr ZgliczyńskiAkademia Fenix21 września 2017Vagner „Boca” Guimares –
306Maciej ZgilczyńskiAkademia Fenix21 września 2017Vagner „Boca” Guimares –
307Paweł TomalikNext Level21 września 2017Vagner „Boca” Guimares –
308Gerard ŁabińskiNS Brotherhood21 września 2017Leandro Lo –
309Leszek JankowiakSzloła Walki Leo2018 lutyJoe Moreira –
310Jakub WolnyGracie Barra9 kwietnia 2018Vinicius „Draculino” Magalhaes –
311Patryk HryniewieckiGracie Barra9 kwietnia 2018Vinicius „Draculino” Magalhaes –
312Wojtek PokrzywińskiGracie Barra9 kwietnia 2018Vinicius „Draculino” Magalhaes –
313Tomasz WiśniewskiGracie Barra9 kwietnia 2018Vinicius „Draculino” Magalhaes –
314Tomek JkaubiecGracie Barra9 kwietnia 2018Vinicius „Draculino” Magalhaes –
315Paweł RybickiGracie Barra9 kwietnia 2018Vinicius „Draculino” Magalhaes –
316Paweł WydzińskiGracie Barra9 kwietnia 2018Vinicius „Draculino” Magalhaes –
317Alex KochUnia Jiu Jitsu26 maja 2018Leaonardo Neves –
318Tomasz RudzkiCopacabana Team28 maja 2018Braulio Estima –
319Grzegorz Walig?raCopacabana Team28 maja 2018Braulio Estima –
320Paweł WęsierkiCopacabana Team28 maja 2018Braulio Estima –
321Piotr MatysiakCopacabana Team28 maja 2018Braulio Estima –
322Adam RejdychAkademia Fenix2 czerwca 2018Vagner „Boca” Guimares –
323Adrian KuśnierzBerserkers Team17 czerwca 2018Radek Turek –
324Joanna ZiobronowiczRoger Gracie Academy8 lipca 2018Roger Gracie –
325Grzegorz SzymczykZenith BJJ8 lipca 2018Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat –
326Przemysław BalonZenith BJJ8 lipca 2018Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat –
327Nikodem KsyckiZenith BJJ8 lipca 2018Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat –
328Robert ZajkowskiZenith BJJ8 lipca 2018Robert Drysdale/Cavaca/Przemo Gnat –
329 –

*pośmiertnie

2 Pings & Trackbacks

  1. Pingback: Grzegorz Stańczuk Czarnym Pasem !!! | BJJ FANATICS

  2. Pingback: Nowe Czarne Pasy ?!? | BJJ FANATICS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *