FINAŁOWE WALKI O MISTRZOSTWA ŚWIATA ADCC 2019

Przed nami drugi dzień rywalizacji na Mistrzostwach Świata Adcc w Kalifornii niestety zabraknie tam Polaków, jednak każdego fanatyka BJJ takie zestawienia jak walka Jt Torresa z Garry Tononem elektryzują, pogromca Adama zawalczy z Matheusem Diniz od Marcelo Garcia i czy uda się w końcu Gordonowi Ryan zdobyć tytuł Adcc, a przednim trudny pojedynek z Hulkiem. A już starcie Buchecha z Duarte nawet dla największych krytyków będzie spełnieniem zestawienia sportowego.

Link do transmisji – >>> TUATAJ <<<

PÓŁFINAŁY

-66 Paulo Miyao vs Augusto Mendes / Tye Ruotolo vs Kennedy Maciel

-77 JT Torres vs Garry Tonon / Dante Leon vs Vagner Rocha

-88 Craig Jones vs Jon Blank / Josh Hinger vs Matheus Diniz

-99 Gordon Ryan vs Luca Barbosa / Vinny Magalhaes vs Vinicius Gazola

+99 Marcus Buchecha Almedia  vs Kaynan Duarte / Nick Rodriguez vs Roberto „Cyborg” Abreu

Droga do półfinałowych walk – źródło FloGrappling

ĆWIERĆFINAŁY +99 Marcus Buchecha almeida São Vicente, SP (Brazil) SCORE Victor Hugo CE (Brazil), 3-0 10:00

+99 Kaynan Duarte Pederneiras, SP (Brazil) SCORE Yuri Simoes (Brazil), 3-0 10:00

+99 Nick Rodriguez Clayton, NJ (United States) SCORE Orlando Sanchez La Cañada Flintridge, CA (United States), 0-0 10:00

+99 Roberto Abreu RJ (Brazil) SCORE John Hansen Council Bluffs, IA (United States), 6-0 10:00

-99 Gordon Ryan Monroe Township, NJ (United States) SUB Tim Spriggs Columbia, MD (United States), 3-0 7:12

-99 Lucas Barbosa Boa Vista, RR (Brazil) REF Patrick Gaudio Rio de Janeiro, RJ (Brazil), 0-0 15:00

-99 Vinny Magalhaes Rio de Janeiro, RJ (Brazil) SCORE James Puopolo (United States), 2-0 10:00

-99 Vinicius Gazola Franca, SP (Brazil) REF Jackson Sousa Rio de Janeiro, RJ (Brazil), 0-0 15:00

-88 Craig Jones SA (Australia) SUB Mason Fowler Fresno, CA (United States), 0-0 9:28

-88 Jon Blank PA (United States) REF Murilo Santana São Paulo, SP (Brazil), 0-0 15:00

-88 Josh Hinger La Habra, CA (United States) SUB Adam Wardzinski (Poland), 3-0 9:17

-88 Matheus Diniz Uberlândia, MG (Brazil) REF Gabriel Arges Belo Horizonte, MG (Brazil), 0-0 15:00

-77 Jt Torres New York, NY (United States) SCORE Dj Jackson District Heights, MD (United States), 3-0 10:00

-77 Garry Tonon South Brunswick Township, NJ (United States) SCORE Renato Canuto São Vicente, SP (Brazil), 0-0 15:00

-77 Dante Leon ON (Canada) SCORE Lucas Lepri Uberlândia, MG (Brazil), 3-0 10:00

-77 Vagner Rocha Nova Friburgo, RJ (Brazil) SCORE Celso Vinicius Rio de Janeiro, RJ (Brazil), 0-0 15:00

-66 Paulo Miyao Andirá, PR (Brazil) SCORE Nicky Ryan Monroe Township, NJ (United States), 2-0 10:00

-66 Augusto Mendes Rio de Janeiro, RJ (Brazil) REF Matheus Gabriel Manaus, AM (Brazil), 0-0 15:00
-66 Tye Ruotolo Wailuku, HI (United States) REF Pablo Mantovani Garopaba, SC (Brazil), 0-0 15:00

-66 Kennedy Maciel São Carlos, SP (Brazil) SCORE Richard Alarcon Lakewood, CA (United States), 2-0 10:00

ROUND OF 16 +99 Marcus Buchecha almeida São Vicente, SP (Brazil) SCORE Antonio Braga neto Águia Branca, ES (Brazil), 2-0 10:00

+99 Victor Hugo CE (Brazil) SCORE Jared Dopp Tahlequah, OK (United States), 4-0 10:00

+99 Yuri Simoes (Brazil) SUB Eliot Marshall Franklin, NJ (United States), 3-0 8:07

+99 Kaynan Duarte Pederneiras, SP (Brazil) SUB Eldar Rafigaev (Moldova), 0-0 1:33

+99 Orlando Sanchez La Cañada Flintridge, CA (United States) SCORE Mateusz Juskowiak (Poland), 2-0 15:00

+99 Nick Rodriguez Clayton, NJ (United States) REF Mahamed Aly Rio de Janeiro, RJ (Brazil), 0-0 15:00

+99 Roberto Abreu RJ (Brazil) SCORE Hudson Taylor (United States), 2-0 10:00

+99 John Hansen Council Bluffs, IA (United States) REF Max Gimenis Rio de Janeiro, RJ (Brazil), 0-0 15:00

-99 Gordon Ryan Monroe Township, NJ (United States) SUB Ben Hodgkinson (Australia), 0-0 1:47

-99 Tim Spriggs Columbia, MD (United States) SUB Fellipe Andrew PE (Brazil), 0-0 1:56

-99 Lucas Barbosa Boa Vista, RR (Brazil) SCORE Perttu Tepponen Tampere (Finland), 3-0 10:00

-99 Patrick Gaudio Rio de Janeiro, RJ (Brazil) SCORE Mraz Avdoyan Kaiserslautern, RP (Germany), 8-0 10:00

-99 Vinny Magalhaes Rio de Janeiro, RJ (Brazil) SCORE Dan Martinez Tampa, FL (United States), 4-0 10:00

-99 James Puopolo (United States) SCORE Aaron Johnson Bedford, OH (United States), 3-0 10:00

-99 Jackson Sousa Rio de Janeiro, RJ (Brazil) REF Paulo Jose barauna (Brazil), 0-0 15:00

-99 Vinicius Gazola Franca, SP (Brazil) SCORE Paul Ardila-ibarra Atlanta, GA (United States), 0-0 15:00

-88 Craig Jones SA (Australia) SUB Ben Dyson London, England (Great Britian), 0-0 6:22

-88 Mason Fowler Fresno, CA (United States) REF Valdir Araujo Ilhéus, BA (Brazil), 0-0 15:00

-88 Jon Blank PA (United States) SUB Rustam Chsiev Vladikavkaz, North Ossetia–Alania (Russia), 0-0 6:32

-88 Murilo Santana São Paulo, SP (Brazil) SCORE Keller Locke-sodhi NSW (Australia), 0-0 10:00

-88 Josh Hinger La Habra, CA (United States) SUB Gabriel Almedia Niterói, RJ (Brazil), 3-0 9:39

-88 Adam Wardzinski (Poland) REF Mike Perez Washington, DC (United States), 0-0 15:00

-88 Matheus Diniz Uberlândia, MG (Brazil) SCORE Pedro Marinho Rio de Janeiro, RJ (Brazil), 5-0 10:00

-88 Gabriel Arges Belo Horizonte, MG (Brazil) SCORE Alec Baulding Atlanta, GA (United States), 5-0 10:00

-77 Jt Torres New York, NY (United States) SCORE Ross Nicholls Port Talbot, Wales (Great Britian), 0-0 15:00

-77 Dj Jackson District Heights, MD (United States) SCORE John Combs Cleveland, OH (United States), 5-0 10:00

-77 Garry Tonon South Brunswick Township, NJ (United States) SUB Mateusz Gamrot Kudowa-Zdrój, Lower Silesian Voivodeship (Poland), 3-0

-77 Renato Canuto São Vicente, SP (Brazil) SCORE Oliver Taza Montreal, QC (Canada), 2-0 15:00

-77 Lucas Lepri Uberlândia, MG (Brazil) SCORE Lachlan Giles VIC (Australia), 3-0 10:00

-77 Dante Leon ON (Canada) SCORE Jonathan Satava East Patchogue, NY (United States), 3-0 15:00

-77 Vagner Rocha Nova Friburgo, RJ (Brazil) REF Servio Tulio Belo Horizonte, MG (Brazil), 0-0 11:04

-77 Celso Vinicius Rio de Janeiro, RJ (Brazil) REF Edwin Najmi Los Angeles, CA (United States), 0-0 15:00

-66 Paulo Miyao Andirá, PR (Brazil) SCORE Kenta Iwamoto (Japan), 5-0 10:00

-66 Nicky Ryan Monroe Township, NJ (United States) SCORE Shane Jamil hill-taylor Suitland-Silver Hill, MD (United States), 2-0 10:00

-66 Augusto Mendes Rio de Janeiro, RJ (Brazil) SUB Keith Krikorian San Diego, CA (United States), 5-0 7:55

-66 Matheus Gabriel Manaus, AM (Brazil) REF Geo Martinez San Diego, CA (United States), 0-0 15:00

-66 Pablo Mantovani Garopaba, SC (Brazil) SCORE Thomas Halpin Limerick, County Limerick (Ireland), 13-0 10:00

-66 Tye Ruotolo Wailuku, HI (United States) SCORE Bruno Frazatto Campinas, SP (Brazil), 2-0 15:00

-66 Richard Alarcon Lakewood, CA (United States) SCORE Gianni Grippo New York, NY (United States), 4-2 15:00

-66 Kennedy Maciel São Carlos, SP (Brazil) SUB Ruan Alvarenga (Brazil), 3-2 8:54

Share
shares