I Drużynowe Mistrzostwa Polski BJJ | Wyniki

W dniu 24 marca w Dzierżoniowie odbyły się po raz pierwszy w Polsce Drużynowe Mistrzostwa Polski BJJ NO GI i GI. W zawodach drużyny rywalizowały w dwóch formułach oraz dwóch stopniach zaawansowania.

Zawody Brazylijskiego Jiu Jitsu oraz MMA w naszym regionie mają bogatą tradycją. Od blisko 10 lat zawodnicy mają okazję rywalizować podczas zawodów NO GI FIGHT. Cyklczne zmagania odbywają się zarówno w Bielawie jak i w Dzierżoniowie.

Podczas zawodów organizwanych przez nasz zespół wielokrotnie rywalizacja indywidualna przynosiła spore emocje. Organizując zawody drużynowe chcieliśmy aby zespoły, teamy z całej Polski mogły rywalizować o miano najlepszej w kraju. Zmagania drużynowe na prawdę są bardzo emocjonujące co widać było po walkach w Dzierżoniowie. Dla naszych miejscowych zawodników było to wielkie przeżycie móc rywalizować w zawodach rangi Mistrzostw Polski – Norbert Warchoł

Zarząd klubu MULKS JUNIOR Dzierżoniów chciałby podziękować lokalnym władzom samorządowym za okazane wsparcie podczas realizacji zadań.

Wyniki zawodów:

Początkujący NO GI

  1. Next Level Opole
  2. MULKS JUNIOR Dzierżoniów
  3. Wrestling Team Dzierżoniów

Początkujący GI :

  1. Rio Grappling Wrocław
  2. Wrox Gym Wrocław
  3. Bastion Katowice

Zaawansowani GI

  1. Next Level Opole
  2. Wrox Gym Wrocław

Zawody współfinansowane były ze środków Urzędu Miasta w Dzierżoniowie oraz Powiatu Dzierżoniowskiego.


Drużynowe MP BJJ – Next Level vs. wroXgym Team