Invictus BJJ Cup Kids 2 | Wyniki

WYNIKI DRUŻYNOWE – Nagrody dla drużyn ufundowała Firma Samuraj Sklep z artykułami do sportów walki.

  • 1 miejsce INVICTUS BJJ – 84 pkt

  • 2 miejsce STREET FIGHTERS SŁUBICE – 69 pkt

  • 3 miejsce 40 pkt SAMURAJ GOLD TEAM – 40 pkt

1 miejsce- 3pkt, 2 miesjce – 2 pkt, 3 miejsce- 1 pkt

Fotki z Invictus CUP KIDS II GI i NOGI u Maksymilian Wiśniewski

Opublikowany przez BJJ Fanatics – Combat Sports News Wtorek, 11 grudnia 2018

U-6 NO GI

1-Kacper Przybylski COPACABANA POZNAŃ

2-Tyson Kwiatkowski ALLIANCE BJJ

3- Adam Sawczyn SAMURAJ GOL TEAM

3- Zuzanna Maciejewska INVICTUS BJJ MOSINA

U-6 Gi

-23kg

1- Kacper Przybylski COPACABANA POZNAŃ

2-Alan Puczniewski INVICTUS BJJ MOSINA

3-Samuel Urbański ALLIANCE BJJ

U-6 -23kg GI

1- Tyson Kwiatkowski ALLIANCE BJJ

2-Alan Kostyk INVICTUS BJJ CZEMPIŃ

3- Adam Sawczyn SAMURAJ GOLD TEAM

U-8 NO GI

-32KG

1-Aleksandra Bajenka Street Fighter Słubice

2-Aleksander Bekre Samuraj Gold Team

-29kg Dziewczynki

1- Marcelina Kowalska Samuraj Gold Team

U-8

+35kg

1- Piotr Pałys Samuraj Gold Team

2- Fryderyk Lesiński INVICTUS BJJ PUSZCZYKOWO

U-8

-26KG

1-Dorian Pelc Street Fighter Słubice

2- Szymon Muszyński Samuraj Gold Team

3-Jakub Kolbertowicz Copacabana Poznań

3-Adrian Traczyk Street Fighters Słubice

U-8 NO GI

-29kg

1-Leonard Pelc Street Fighters Słubice

2-Rayan Konopko Street Fighters Słubice

3-Tobiasz Karg Street Fighters Słubice

3-Marcin Zimniak Street Fighters Słubice

U-8 NO GI Dziewczynki

-26kg

1-Maja Ławniczak Samuraj Gold Team

2-Alicja Guzińska Samuraj Gold Team

U-8 NO GI

-23kg

1-Oliwier Jankowski INVICTUS BJJ PUSZCZYKOWO

2-Norbert Krause Copacabana Poznań

3-Antoni Ławrynowicz Street Fighters Słubisce

U-8

-23kg Dziewczynki

1-Lena Pilczuk Street Fighters Słubice

2-Hanna Jaworska Samuraj Gold Team

U-8

Chłopcy

+35kg

1-Piotr Pałys Samuraj Gold Team

2-Olek Rusol Unia Team

3-Fryderyk Lesiński Invictus Bjj Puszczykowo

U-8

-35kg

1-Julia Nowacka Linke Gold Team

U-8

-29kg

1-Marcelina Kowalska Samuraj Gold Team

2-Nadia Kępa INVICTUS BJJ SKÓRZEWO

U-8

-29kg

1-Teodor Michalski INVICTUS BJJ SKÓRZEWO

2-Maks Urban Unia Team

3-Tobiasz Karg Street Fighters Słubice

U-8

-32kg

1- Aleksandra Bajenka Street Fighters Słubice

2-Kacper Orwat Invictus Bjj Mosina

3-Wiktor Kwaśniewski Copacabana Poznań

4-Aleksander Beker

U-8

-26kg

1-Braian Pelc Street Fighters Słubice

2-Szymon Muszyński Samuraj Gold Team

3-Patryk Nadobnik Alliance Bjj

3-Jakub Kolbertowicz Copacabana Poznań

U-8

-26kg

1-Maja Ławniczak Samuraj Gold Team

2-Alicja Guzińska Samuraj Gold Team

U-8 Gi

-23kg

1-Oliwier Jankowski Invictus Bjj Puszczykowo

2-Norbert Krause Copacabana Poznań

3-Antoni Ławrynowicz Street Fighters Słubice

3-Kamil Piotrowski INVICTUS BJJ CZEMPIŃ

U-10 DZIEWCZYNKI -30 kg

1- Oliwia Grewling Berserkers Team junior

2-Michalina Kowalska Samuraj Gold Team

U-10 NO GI

+37kg

1-Jan Wyroślak Samuraj Gold Team

2-Alesk Sadowski INVICTUS BJJ MOSINA

3- Wiktor Jasoń Samuraj Gold Team

U-10 Chłopcy

33kg

1-Julian Marszał Dradons Den Radiola Warszawa

2-Stefan Von Grandelle INVICTUS BJJ MOSINA

3-Olaf Dudziak INVICTUS BJJ CZEMPIŃ

U-10 NO GI

25kg

1-Ksawery Gałkowski SIHASAPA GOLD TEAM

2-Beniamin Hawełka Schmeer Street Fighters Słubice

3-Jan Dziwisz Berserkers Team Łódź

U-10 NO GI

30kg

1-Oliwia Grewling Berserkers Team Junior

2-Milena Piechowiak Samuraj Gold Team

3-Milena Kowalska Samuraj Gold Team

U-10 +37kg Gi

1-Jan Wyroślak Samuraj Gold Team

2-Aleks Sadowski Invictus Mosina

3-Maciej Kubasik Alliance Bjj

3-Arek Biału Unia Team

U-10 Gi

37kg

1- Julian Marszał Dragon’s Den Warszawa

2-Tadeusz Rybicki Gracie Barra Toruń

3-Stefan von Grandelle Invictus Mosina

3-Igor Sołtysiak Alliance Bjj

U-10

33kg

1-Jakub Brodzik Invictus Skórzewo

2-Kamil Iwanowski Copacabana Poznań

3-Igor Gruszkiewicz Sihasapa Gold Team

U-10 Gi

29kg

1- Ksawery Gałkowski Sihasapa Gold Team

2-Jan Dziwisz Berserkers Team Junior

3-Mateusz Zawadzki Gracie Barra Toruń

3-Antek Tunkiewicz Unia Team

U-10

25kg

1-Benjamin Hawełka Schmeer Street Fighters Słubice

2-Dorian Weber No Limits Kwidzyń

U-10

+35kg

1-Karolina Korgul Gracie Barra toruń

2-Wiktoria Burzyńska Copacabana Poznan

3-Elżbieta Lisiak Invictus Mosina

U-10

35kg

1- Milena Piechowiak Samuraj Gold Team

2-Emilia Schmidt Sihasapa Gold Team

3-Zuzanna Domańska Unia Team

U-10 Gi

1-Oliwia Grewling Berserkers Team Junior

2-Michalina Kowalska Samuraj Gold Team

U-12 NO GI CHŁOPCY

+50kg

1- Szymon Czaja Street Fighters Słubice

2-Marcin Muth Invictus BJJ Mosina

3-Tomasz Idziak Invictus BJJ Mosina

U-12 Gi

+50kg

1-Marcin Muth Invictus Bjj Mosina

2-Radosław Augustyniak Invictus Bjj Mosina

3-Szymon Czaja Street Fighters Słubice

3-Tomasz Idziak Invictus Bjj Mosina

U-12 NO GI Chłocy

45kg

1-Artur Szymański Octopus Pabianice

2-Aleks Kowalski Berserkers Łódź

3-Kacper Katulski Invictus Mosina

3-Kacper Sokołowski Invictus Puszczykowo

U-12 NO GI

50kg

1- Kacper Sokołowski Invictus Bjj Puszczykowo

U-12

40kg

1-Mikołaj Grudnicki MMA Panteon Mistrzów Poznań

2-Maciej Mucha Street Fightrers Słubice

3-Jakub Kluczyński Invictus Puszczykowo

U-12 NO GI Dziewczynki

48kg

1-Wiktoria Kraszewska Aliance BJJ

2-Aniela Jaworska Samuraj Gold Team

3-Julia Tytuła Samuraj Gold Team

U-12 Chłopcy Gi

45kg

1-Aleks Kowalski Berserkers Łódź

2-Artur Szymański Octopus Pabianice

3-Jacek Szemfeld Shooters Konin

3-Kacper Katulski Invictus Mosina

U-12

40kg

1-Mikołaj Grudnicki Panteon Mistrzów MMA Poznań

2-Jakub Kulczyński Invictus Puszczykowo

U-12 Dziewczynki

37kg

1-Wiktoria Stołecka Copacabana Poznań

2-Maciej Mucha Street Fighters Słubice

Młodzicy dziewczynki

40kg

1-Wiktoria Kraszewska Alliance Bjj

2-Sabina Karaszkiewicz NO LIMITS KWIDZYŃ

Młodzicy Dziewczynki

+55kg

1-Emilia Kulas Street fighters Słubice

2-Julia Kaczmarek Invictus Bjj Czempiń

Młodzicy Chłopcy

54kg

1- Aksel Gozdek Street Fighters Słubice

2- Stanisław Kaczmarek Invictus Czempiń

Młodzicy Chłopcy

+66kg

1-Jan Siczyński Invictus Mosina

2-Igor Kaliński Invictus Mosina

3-Stefan Cieślewicz Invictus Mosina

3-Bartek Dominiak Invictus Stęszew

Młodzicy GI

+54kg

1- Maks Kamiński Gameness Team

2- Kacper Siepa Invictus Mosina

3-Igor Ratajczak Invictus Czempiń

3- Aleks Zajdel Invctus Mosina

NO GI

54kg

1- Emilia Kulas Street Fighters Słubice

2-Aksel Gozdek Street Fighters Słubice

3- Stanisław Kaczmarek Invictus Czempiń

3- Kacper Konieczny Czerwony Smok Poznań

Młodzicy NO GI

+54kg

1-Maks Kamiński Gameness Team

2-Aleks Zajdel Invictus Mosina

3-Fabian Kustosz Alliance Bjj

3- Miron Kaczmarek Invictus Czempiń

Juniorzy młodsi NO GI

+66kg

1-Kacper Siepa Invictus Mosina

2-Jan Siczyński Invictus Mosina

3-Igor Kaliński Invictus Mosina

3- Łukasz Gryska Invictus Mosina

Juniorzy GI

+69kg

1- Oskar Przybylak Invictus Mosina

2- Jan Siczyński Invictus Mosina

3-Mateusz Bąk Invictus Stęszew

Juniorzy NO GI

+69kg

1- Oskar Przybylak Invictus Mosina

2- Jan Siczyński Invictus Mosina

3-Mateusz Bąk Invictus Stęszew

3- Krzystof Maliszewski Ozaru Gold Team

shares