IX MP No Gi Jiu Jitsu 2019 | ABC ZAWODÓW

Drabinki – https://panel-rejestracyjny.pl/events/8/brackets?fbclid=IwAR0FvbMmq6TEa0wSA49ei29-mtsWdz9xqziberLRuVOe97VlqkCeuZD_Tyc

OFICJALNE LISTY STARTOWE Z MISTRZOSTW POLSKI NOGI JIU JITSU 2019

Advertisement

dzieci; dziewczynki; 4-6 lat; -19 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Liwia KulasStreetFighters / Słubice
2Pola GodalaDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
dzieci; dziewczynki; 7-9 lat; -24 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Lena PilczukStreetFighters / Słubice
2Natasza UrbańskaAlliance Jiu-jitsu / Kościan
3Karina FlorekRio Grappling / Otmuchów
4Kornelia KapałaRio Grappling / Otmuchów
dzieci; dziewczynki; 7-9 lat; -29 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Janina SalamonDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Zakręt
2Natalia StempkowskaRio Grappling Club / wrocław
dzieci; dziewczynki; 7-9 lat; -34 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Aleksandra BejenkaStreetFighters / Słubice
2Martyna DąbrowskaDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Zakręt
3Maja MudrakRio Grappling / Otmuchów
dzieci; chłopcy; 4-6 lat; -19 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Kacper WoźniakDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
2Mauricio KowalskiNext Level BJJ / Opole
3Jan WidzińskiRio Grappling Club Ostrów Wielkopolski / Ostrów Wielkopolski
dzieci; chłopcy; 4-6 lat; -22 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Tadeusz SalamonDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Zakręt
2Tyson KwiatkowskiAlliance Jiu-jitsu / Kościan
3Igor KapustaRio Grappling Club / Dąbrowa Górnicza
dzieci; chłopcy; 7-9 lat; -24 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Brian PelcStreetFighters / Słubice
2Antoni ŁawrynowiczStreetFighters / Słubice
3Max KozłowskiKAITO TEAM / Stalowa Wola
4Samuel UrbańskiAlliance Jiu-jitsu / Kościan
5Jakub PawlikRio Grappling / Otmuchów
6Kacper RybackiRio Grappling / Otmuchów
7Fryderyk PartonRio Grappling / Otmuchów
8Karol WojtynaCarlson Gracie Poland / Wrocław
dzieci; chłopcy; 7-9 lat; -29 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Oliver JodłowskiStreetFighters / Słubice
2Rayan KonopkoStreetFighters / Słubice
3Marcin ZimniakStreetFighters / Słubice
4Leonardo PelcStreetFighters / Słubice
5Tobiasz KargStreetFighters / Słubice
6Mikołaj DrabDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
7Kornel DębkowskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
8Patryk NadobnikAlliance Jiu-jitsu / …
9Nikodem StankiewiczRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
10Wojciech LudwaRio Grappling / Otmuchów
11Jan MackowiakKOKA SPORT / poznan
12Wiktor KodurKOKA SPORT / poznan
13Filip KoleckiKOKA SPORT / poznan
dzieci; chłopcy; 7-9 lat; -34 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Jarosława BodeckiKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2Igor BaranowskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
3Aleks RakDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
4Bartosz KolaszewskiRio Grappling / Otmuchów
5Filip DopierałaShooters Konin / Turek
6Borys PisarekKOKA SPORT / poznan
dzieci; chłopcy; 7-9 lat; -39 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Bartłomiej TwardowskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Zakręt
2Przemysław CzubaRio Grappling / Otmuchów
dzieci; chłopcy; 7-9 lat; +44 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Kacper KokoszkaRio Grappling / Otmuchów
2Cezary KilianRio Grappling / Otmuchów
młodzicy; dziewczynki; -34 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Milena PiechowiakGold Team Polska / Piła
2Natalia PaterRio Grappling / Otmuchów
3Kinga CzubaszekRio Grappling / Otmuchów
4Anna SzpakRio Grappling / Otmuchów
5Zuzanna MajchrzakKOKA SPORT / poznan
młodzicy; dziewczynki; -38 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Kinga StępieńDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
2Marlena RencewiczDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
3Małgorzata SalamonDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
4Anita SpyraBJJ Kids / Wrocław
5Milena KuciaRio Grappling / Otmuchów
6Amelia PaterRio Grappling / Otmuchów
7Maja CybulskaWroxGym / Wrocław
młodzicy; dziewczynki; -42 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Zofia Józwiakcavalcanti poland / Panteon Mistrzów Poznań
2Sylwia WelcDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
3Emilka NasylanKAITO TEAM / Stalowa Wola
4Wiktoria KraszewskaAlliance Jiu-jitsu / Kościan
5Zofia SzuniewiczKOKA SPORT / poznan
młodzicy; dziewczynki; -50 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Nicole OchalKAITO TEAM / Stalowa Wola
2Zuzanna SkórkowskaWroxGym / Wrocław
młodzicy; dziewczynki; +54 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Karolina KaralusSzkoła Walki LEO Śrem / Śrem
młodzicy; chłopcy; -34 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Andrzej FrankiewiczKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2Damian WieczorekKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
3Alan PietrzakBerserker`s Team / Zielona Góra CYKLON
4Franciszek DubajRio Grappling / Wrocław
5Adam KubiszewskiSzkoła Walki LEO Śrem / Śrem
6Benjamin Hawełka-SchmeerStreetFighters / Słubice
7Nicolas WalczakStreetFighters / Słubice
8Evan BilskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
9Cezary ŻelazowskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
10Antoni ŁabędźDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Zakręt
11Igor IwasieczkoKAITO TEAM / Stalowa Wola
12Adrian BawiecKAITO TEAM / Stalowa Wola
13Adrian KaczmarekKAITO TEAM / Stalowa Wola
14Michał KliasenKliasen Team / GRYFINO
15Adam SpyraBJJ Kids / Wrocław
16Herbert PartonRio Grappling / Otmuchów
17Norbert RostekBerkut Arrachion Olsztyn / Olsztyn
18Olivier DoraCarlson Gracie Poland / Wrocław
19Alan OfierzyńskiRio Grappling Club Ostrów Wielkopolski / Ostrów Wielkopolski
20Julek WorobiecRio Grappling Club Ostrów Wielkopolski / Ostrów Wielkopolski
21Vladyslav ShulikaBerserker`s Team / Szczecin
22Oskar KalupaKOKA SPORT / poznan
młodzicy; chłopcy; -38 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcel BorutaDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
2Kacper MajszczykDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
3Aron SawaDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
4Szymon SołowiejKAITO TEAM / Stalowa Wola
5Bartosz WypychNext Level BJJ / Kluczbork
6Hubert HrymowiczBerkut Arrachion Olsztyn / Olsztyn
7Paweł KosińskiBerkut Arrachion Olsztyn / Olsztyn
8Natan KobuszkoCarlson Gracie Poland / Wrocław
9Stanisław KowalczykCarlson Gracie Poland / Wrocław
10Marcel NosewiczCarlson Gracie Poland / Wrocław
11Kordian GrzesiakRio Grappling Club Ostrów Wielkopolski / Ostrów Wielkopolski
12Alek JakubowskiKOKA SPORT / poznan
13Jakub WolskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
młodzicy; chłopcy; -42 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Stanisław DziubaSzkoła Walki LEO Śrem / Śrem
2Mateusz MucharskiHusaria / Włocławek
3Antoni RogowskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
4Igor SołtysiakAlliance Jiu-jitsu / …
5Bartłomiej PawlewiczRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
6Mikołaj MackiewiczRio Grappling / Otmuchów
7Radosław JastrzębskiRio Grappling / Otmuchów
8Jędrzej PastwaWroxGym / Wrocław
9Oliwier PrzerwaZenith BJJ / Virtus Radom
10Oliwier StaniszewskiBerkut Arrachion Olsztyn / Olsztyn
11Maciej WolskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
młodzicy; chłopcy; -46 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Szymon StrugarekStreetFighters / Słubice
2Jan WyroślakGold Team Polska / Piła
3Mikołaj RolaDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
4Kacper KuszGold Team Polska / Valiant Gold Team Stargard
5Aleksander MajewskiHusaria / Włocławek
6Witold PawlikRio Grappling / Otmuchów
7Leon WierzbołowskiWroxGym / Wrocław
8Olivier WadowskiWroxGym / Wrocław
młodzicy; chłopcy; -50 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Kacper DeresińskiRio Grappling / Wrocław
2Mikołaj RegułaRio Grappling / Otmuchów
3Wiktor WierzbickiBerkut Arrachion Olsztyn / Olsztyn
4Miłosz PatalasKSW NOKAUT KOŚCIAN / Granowo
młodzicy; chłopcy; -54 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Paweł ŁokajKAITO TEAM / Stalowa Wola
2Ernest MallekHulk Team / Police
młodzicy; chłopcy; +54 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub ZawadzkiBerkut Arrachion Olsztyn / Olsztyn
2Jakub NowakKSW NOKAUT KOŚCIAN / KSW NOKAUT KOŚCIAN
3Kajetan RauKSW NOKAUT KOŚCIAN / KSW NOKAUT KOŚCIAN
młodszy junior; dziewczynki; -44 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Aleksandra BodeckaKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2Zuzanna KowalskaDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
3Julia PaterRio Grappling / Otmuchów
młodszy junior; dziewczynki; -48 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Daria BrzozowskaASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
2Selena KupczykZenith BJJ / Gdynia
3Julia CzepielRio Grappling / Otmuchów
4Julia WójcickaWroxGym / Wrocław
5Natasza ZającWroxGym / Wrocław
młodszy junior; dziewczynki; -52 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Alicja WojtkowiakSzkoła Walki LEO Śrem / Śrem
2Maja SalamonDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
3Emilia WójcikWroxGym / Wrocław
4Dominika ŻmudaWroxGym / Wrocław
5Adrianna MazurHulk Team / Police
6Marcelina JakubowskaHulk Team / Police
7Daria KisielGold Team Polska / Valiant Gold Team Stargard
8Julia BoguszyńskaKAZURO / Chodzież
młodszy junior; dziewczynki; -56 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Wiktoria KlepackaKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2Katerina ShakunOctopus Łódź / Łódź
3Wiktoria Wozniakcavalcanti poland / Panteon Mistrzów Poznań
4Jagoda AdamiecSHARK ŁÓDŹ / Łódź
5Emilia ŚliwińskaRio Grappling / Otmuchów
młodszy junior; dziewczynki; -60 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Aleksandra BorkowskaBJJ Panther / Nowogard
2Emilia KulasStreetFighters / Słubice
3Joanna IwasieczkoKAITO TEAM / Stalowa Wola
4Antonina-Maria PiaseckaOxy / Sandnes
młodszy junior; dziewczynki; -64 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Kinga DyszczykZenith BJJ / KSW DE LA RIVA
2Oliwia TutkaKAITO TEAM / Stalowa Wola
młodszy junior; chłopcy; -44 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Mikołaj Grudnickicavalcanti poland / Panteon Mistrzów Poznań
2Dominik PartykaRio Grappling / Wrocław
3Tytus MacińskiPretorian Gorzów / Gorzów Wielkopolski
4Filip BukowskiPretorian Gorzów / Gorzów Wielkopolski
5Kacper ZielińskiHusaria / Włocławek
6Brajan WalaKAITO TEAM / Stalowa Wola
7Sebastian ŻurawskiKAITO TEAM / Stalowa Wola
8Kamil NadobnikAlliance Jiu-jitsu / …
9Konrad FlorekRio Grappling / Otmuchów
10Oliwier PrzerwaZenith BJJ / Virtus Radom
11Filip RostekBerkut Arrachion Olsztyn / Olsztyn
12Jakub KurdynowskiHulk Team / Police
młodszy junior; chłopcy; -48 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Krzysztof Styczynskicavalcanti poland / Panteon Mistrzów Poznań
2Wiktor SawaDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Zakręt
3Michał SołowiejKAITO TEAM / Stalowa Wola
4Arsen NasylanKAITO TEAM / Stalowa Wola
5Igor SadowskiBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
6Kacper WysopalRio Grappling / Otmuchów
7Jakub HaładynMMA Tornado Kalisz / Kalisz
8Piotr MadrakHulk Team / Police
9Oliwier NowokSpartan Knurow / Knurow
młodszy junior; chłopcy; -52 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Filip KosutKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2Marcin NawrocikRio Grappling / Wrocław
3Filip UrbanowiczRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
4Mateusz KozikASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
5Karim BennourASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
6Aksel GozdekStreetFighters / Słubice
7Igor ŁawrynowiczStreetFighters / Słubice
8Michał SiaraDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
9Błażej CholewaRio Grappling / Otmuchów
10Maksymilian DębskiRio Grappling Club Ostrów Wielkopolski / Ostrów Wielkopolski
11Szymon GruzlewskiKOKA SPORT / poznan
młodszy junior; chłopcy; -56 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Filip KosutKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2Jakub WójciakAcademia Gorila / Tomaszów Mazowiecki
3Jakub FraszASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
4Stanisław KnopikASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
5Mikołaj BubnowskiPretorian Gorzów / Gorzów Wielkopolski
6Artur PołaneckiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Zakręt
7Radosław CzernikKAITO TEAM / Stalowa Wola
8Brajan GrzegorzewskiKliasen Team / GRYFINO
9Piotr CzurakValiant Gold Team / Stargard
10Patryk CwynarKSW NOKAUT KOŚCIAN / KSW NOKAUT KOŚCIAN
młodszy junior; chłopcy; -60 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Igor DomblatRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
2Grzegorz GłogowskiBerserker`s Team / Kołobrzeg
3Szymon CzajaStreetFighters / Słubice
4Oskar BogaczRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
5Jakub MichniewiczBerserker`s Team / Choszczno
6Damian RamulewiczBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
7Kacper KaliszRio Grappling / WROCŁAW
8Michał LewandowskiGold Team Polska / Energy Gold Team Police
9Paweł CieślakBerkut Arrachion Olsztyn / Olsztyn
10Max KilkowskiInvictus / Mosina
11Kacper CwynarKSW NOKAUT KOŚCIAN / KSW NOKAUT KOŚCIAN
młodszy junior; chłopcy; -64 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub WojciechowskiBJJ Panther / Nowogard
2Marcel BłażejewskiBerserker`s Team / Kołobrzeg
3Alan WiąkDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
4Aleks IwasieczkoKAITO TEAM / Stalowa Wola
5Jakub ToczekRio Grappling / Otmuchów
6Mateusz HebdowskiWroxGym / Wrocław
7Wojciech FlisWroxGym / Wrocław
8Aleks ZajdelInvictus / Mosina
młodszy junior; chłopcy; -68 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Grzegorz KowalskiBerserker`s Team / Olsztyn
2Tymoteusz MarculaMarga Dragons Den Ze Radiola Poland / Radom
3Kacper SiepaInvictus / Mosina
młodszy junior; chłopcy; +68 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Maksymilian KamińskiZenith BJJ / Poznań
2Paweł JaworskiHusaria / Mława
3Bartosz JózefiakKAITO TEAM / Stalowa Wola
4Igor PoredaMarga Dragons Den Ze Radiola Poland / Marga Submission Fighting Gym Garwolin
5Kacper KołodziejskiCentrum Sztuk Walki Chojnice / Chojnice
6Szymon PorożyńskiCarlson Gracie Chojnice / Chojnice
7Marcin KowalczykWroxGym / Wrocław
8Szymon WoszczyńskiShooters Konin / Turek
9Jakub KoniecznyKSW NOKAUT KOŚCIAN / KSW NOKAUT KOŚCIAN
juniorki; -58.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Natalia JakubowiczAlliance Jiu-jitsu / Poznań
2Karolina ChmielRio Grappling / Otmuchów
3Elżbieta KoziczkowskaWroxGym / Wrocław
4Jagoda WróblewskaWroxGym / Wrocław
5Maja PrzerwaZenith BJJ / Virtus Radom
juniorki; -62.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Julia PaździochKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2Wiktoria WalasikDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
3Weronika JarotaAlliance Jiu-jitsu / Poznań
4Hanna Jankowskabrak klubu / Poznań
juniorki; -66.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Zofia WiącekCopacabana / Bydgoszcz
2Dominika SteczkowskaFight Club Łomża / Fight Club Łomża
juniorki; +66.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Angelika StecRio Grappling / Otmuchów
2Klaudia KolanRio Grappling / Otmuchów
junior; -51.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub GórnyShooters Konin / Turek
2Denis GolubMMA DEVIL FIGHT CLUB / Świebodzin
3Oliwier NowokSpartan Knurow / Knurow
junior; -56.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub MaterekRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
2Jakub MichalakDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Zakręt
3Mateusz GłażewskiVale Tudo Zenith Bialystok / Białystok
4Kacper KoniecznyCzerwony Smok Poznań / Luboń
5Markus LutowskiGold Team Polska / Energy Gold Team Police
6Julian StencelSPARTA Gold Team Polska / Kuźnia Raciborska
7Klaudiusz KowalskiRio Grappling Club Ostrów Wielkopolski / Ostrów Wielkopolski
junior; -61.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Szymon Jóźwiakcavalcanti poland / Panteon Mistrzów Poznań
2Maksymilian GładyszRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
3Kacper DrzewieckiPretorian Gorzów / Gorzów Wielkopolski
4Eryk SzychowskiBerserker`s Team / Świnoujście
5Jakub KowalczykGold Team Polska / Stragard
6Mateusz KwaśniakFF Sport Opoczno / Opoczno
7Markus LutowskiGold Team Polska / Energy Gold Team Police
8Patryk CzerwińskiGold Team Polska / Energy Gold Team Police
9Oskar KokotGold Team Polska / Ostrów Wielkopolski
10Piotr MagasWroxGym / Wrocław
11Kacper PakeltysShooters Konin / Turek
12Kacper PawelecBerkut Arrachion Olsztyn / Olsztyn
13Adam KoziełMarga Dragons Den Ze Radiola Poland / Radom
junior; -66.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Dawid ZieńkowiczStreetFighters / Słubice
2Bartek SkowyraGold Team Polska / Piła
3Bruno KaczmarekANKOS MMA / Poznan
4Damian KwapiszewskiWalka Gniezno / Gniezno
5Oliwier GrzybVale Tudo Zenith Bialystok / Białystok
6Dominik MaciakDexters Team Nowy Sącz / Nowy Sącz
7Hubert GrązKAITO TEAM / Stalowa Wola
8Jakub WijasGold Team Polska / Energy Gold Team Police
9Łukasz GryskaInvictus / Mosina
10Filip PrzymusińskiInvictus / Mosina
11Nikodem GibułaRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
12Kacper BudzyłaRonin Gold Team Koszalin / Białogard
junior; -71.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub MinkiewiczAcademia Gorila / Tomaszów Mazowiecki
2Jan KoperskiZenith BJJ / Poznań
3Wojciech MałaszniakSzkoła Walki LEO Śrem / Śrem
4Igor NowakBerserker`s Team / Kołobrzeg
5Aleksander BiałowąsInvictus / Mosina
6Paweł JaworskiHusaria / Mława
7Miłosz JóźwiakHusaria / Włocławek
8Kacper DorobekHusaria / Włocławek
9Jakub KępkaDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
10Jakub KaźmierczakZenith BJJ / Fit Fabric Pro
11Mikołaj ChmielewskiANKOS MMA / Poznań
12Tomasz SzymańskiBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
13Kacper EksnerMMA DEVIL FIGHT CLUB / Międzychód
14Maksymilian PabianekShark Top Team Łódź / Łódź
15Piotr JaniecNext Level BJJ / Kluczbork
16Wojciech WoźniakGracie Barra Team Draculino / Poznań
17Dawid KuczmarskiBerkut Arrachion Olsztyn / Olsztyn
18Jakub BońkowskiBerkut Arrachion Olsztyn / Olsztyn
19Jakub UbychaMMA Tornado Kalisz / Kalisz
20Stefan CieślewiczInvictus / Mosina
21Konrad SzewczykPiranha Grappling Team Gdynia / Gdynia
junior; -76.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin ArciszewskiBerserker`s Team / Kołobrzeg
2Maksymilian ZinekPretorian Gorzów / Gorzów Wielkopolski
3Wiktor WójcikGold Team Polska / Szczecin
4Mateusz StachowskiNo Limits / Kwidzyn
5Jakub MarciniakCheckmat / Leszno
6Bartek KarolczykWalka Gniezno / Gniezno
7Dawid StorchDexters Team Nowy Sącz / Nowy Sącz
8Jan SiczyńskiInvictus / Mosina
9Jakub OgonowskiKSW NOKAUT KOŚCIAN / KSW NOKAUT KOŚCIAN
10Kacper HarasimczukNext Level BJJ / Opole
11Nikodem BornyRonin Gold Team Koszalin / Ronin Gold Team Koszalin
junior; -81.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Mateusz KalbarczykDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
2Kacper KortusAlliance Jiu-jitsu / …
3Bartłomiej KasprzykDexters Team Nowy Sącz / Nowy Sącz
4Jakub PrzyłogaGracie Barra Team Draculino / Żychlin
5William SośnickiPiranha Grappling Team Gdynia / Gdynia
6Emil BodziochBjj BlackSnake Rio Grappling Club / Lubliniec
7Adam RutowiczCopacabana / Piotrków Trybunalski
junior; -86.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Maksymilian KamińskiZenith BJJ / Poznań
2Szymon GruenwaldGold Team Polska / Piła
3Jakub MrozekLion Group / Poznań
4Ksawery JędrasikBebson Gold Team Bielawa / Bielawa
junior; +86.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub BerkowskiHusaria / Włocławek
2Wiktor CegłaMMA Tornado Kalisz / Kalisz
3Olaf SobaniaSPARTA Gold Team Polska / Kuźnia Raciborska
adult; biały; -55.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Aliskhan KurkaevSport-Haus Lomza / Lomza
2Przemek KisielGladiatores Krapkowice / Krapkowice
adult; biały; -61.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał KulmaZenith BJJ / Warszawa Legia Fight Club
2Kamil SobaszekUnia Jiu Jitsu / rybnik
3Wojciech WastowskiZłomiarz Team / Gdańsk
4Damian MinkiewiczGold Team Polska / SULECHÓW
5Rafał KoziołWalka Gniezno / Gniezno
6Hubert GierkoANKOS MMA / Poznań
7Eryk SobońBerserker`s Team / Kołobrzeg
8Mateusz KwaśniakFF Sport Opoczno / Opoczno
9Jan ValentaABJJA / Olomouc
10Mariusz ŻuławińskiAkademia Fenix / Kraków
11Mikołaj SzymańskiGold Team Polska / Poznań
12Kacper LeszczyńskiWroxGym / Wrocław
13Łukasz SiwińskiBerserker`s Team / Warszawa
14Miłosz ZiółkowskiBJJ StepOne Poznań / Poznań
15Paweł WypychSpartan Knurow / Knurow
16Krystian KrupińskiCopacabana / Piotrków Trybunalski
adult; biały; -67.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał WyrzykowskiBerserker`s Team / Olsztyn
2Maciej BarańskiInvictus / Mosina
3Adrain SzelkaCopacabana / Piotrków Trybunalski
4Mikołaj KaczmarekCheckmat / Poznań
5Bartek SkowyraGold Team Polska / Piła
6Dawid WiśniewskiGold Team Polska / Piła
7Bartek StępniewskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
8Robert HirBerserker`s Team / Olsztyn
9Danyil MykhalovskyyZenith BJJ / Fit Fabric Pro
10Michał MusiałSilesian Cage Club / Katowice
11Oskar WagaNo Limits / Kwidzyn
12Krystian NosekFight Club Łomża / Fight Club Łomża
13Patryk OłdakowskiAcademia Gorila / Warszawa
14Denys KhomchenkoAlliance Jiu-jitsu / Poznań
15Adam AdamskiANKOS MMA / Poznań
16Krystian ErdmannCopacabana / Bydgoszcz
17Daniel BastaFenix Kraków / Kraków
18Mateusz BiernackiKohorta Poznań / Poznań
19Marcin ŻurawelAkademia Fenix / Kraków
20Michał ZiętaraHusaria Fight Team / Kozielice
21Kacper KlincewiczDexters Team Nowy Sącz / Nowy Sącz
22Adrian TokarczykDexters Team Nowy Sącz / Nowy Sącz
23Krzysztof MacuraDexters Team Nowy Sącz / Nowy Sącz
24Kacper AnisiewiczMarga Dragons Den Ze Radiola Poland / Garwolin
25Łukasz TrawińskiKAITO TEAM / Stalowa Wola
26Dawid MajorczykPiranha Grappling Team Gdynia / Gdynia
27Michał KlocekOctagon Team / Rybnik
28Krzysztof KapturKohorta Poznań / Poznań
29Szymon DudkiewiczEAGLE GYM / Łódź
30Filip PrzyborowskiBerkut Arrachion Olsztyn / Olsztyn
31Marcin MyszczyńskiBerkut Arrachion Olsztyn / Olsztyn
32Tobiasz LeOctagon Team / Cieszyn
33Kacper KumórekGold Team Polska / Bebson Gold Team Bielawa
34Nino OndrisFree Fight Club Detva / Detva
35Marcin SzypuraZenith BJJ / Głuponie
36Marcin BrzeżańskiGrappling Kraków / Kraków
37Fabian ŁuczakMurowana Goślina Team / Murowana Goślina
38Kamil MichniakAcademia Gorila / Bochnia
39Adrian OślizłoGladiatores Krapkowice / Krapkowice
adult; biały; -73.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Wojtek WocialKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2Oliwer StuligłowaBJJ Panther / Nowogard
3Tomasz KudłaBerserker`s Team / Warszawa
4Arkadiusz NiedzielskiCopacabana / Łódź
5Patryk BanaszakZenith BJJ / Gniezno
6Damian KaczmarekInvictus / MOSINA
7Michał JędruszekInvictus / Zielona Góra
8Bonifacy SzczepanekBerserker`s Team / Kołobrzeg
9Bartosz KordowskiBerserker`s Team / Kołobrzeg
10Jakub ŁowickiBerserker`s Team / Kołobrzeg
11Paweł SiegCopacabana / Bydgoszcz
12Szymon HertigGold Team Polska / Sihasapa Gold Team Grodzisk Wlkp
13Błażej GabryszewskiBerserker`s Team / Łódź
14Jakub SamolGold Team Polska / SULECHÓW
15Tomek ModerGameness Team / Poznań
16Tomasz LudwiczekGold Team Polska / Szczecin
17Tomasz TrzaskowskiGold Team Polska / Szczecin
18Jakub GusowskiGold Team Polska / Szczecin
19Jakub KowalskiGold Team Polska / Szczecin
20Szymon PiglaZenith BJJ / KSW DE LA RIVA
21Dawid SzczepaniakCheckmat / Poznań
22Dag HanáčekSportovní klub Pretorian / Pardubice
23Mikołaj MikołajczykCopacabana / Konin
24Arkadiusz MichalskiNo Limits / Kwidzyn
25Kamil PijanowskiZenith BJJ / Fit Fabric Pro
26Alan JankowskiB-Zone MMA Team / Kędzierzyn-Koźle
27Patryk WitkaLwy Kłodzko / Kłodzko
28Karol SygieryczDOJO / Wągrowiec
29Krystian SarzyniakFabryka Zdrowia Stalowa Wola / Stalowa Wola
30Klaudiusz GossGracie Barra Team Draculino / Octopus Wolbórz
31Piotr KrześlakGracie Barra Team Draculino / Octopus Wolbórz
32Krystian GłażewskiVale Tudo Zenith Bialystok / Białystok
33Mateusz MaćkowiakGold Team Polska / Września
34Franciszek GórskiAnakonda / Poznań
35Krzysztof MaliszewskiGold Team Polska / Września
36Michał IlczyszynFight Club FREESTYLER Włocławek / Włocławek
37Tomasz BywalecBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
38Łukasz MalecBerserker`s Team / Choszczno
39Wiktor KryśGold Team Polska / Sihasapa Grodzisk Wlkp.
40Kamil SzyndlarSWD / Kraków
41Adam WoźniakWalka Gniezno / Gniezno
42Kamil SzczepaniakSHARK ŁÓDŹ / Łódź
43Bartosz WawrzyniakShark Top Team Łódź / Łódź
44Filip WolnyGrappling Kraków / Kraków
45Michał SobotkaK.O.Zak Gorzów Wlkp. / Gorzów Wlkp.
46Damian ŁosiewiczK.O.Zak Gorzów Wlkp. / Gorzów Wlkp.
47Jakub KurekK.O.Zak Gorzów Wlkp. / Gorzów Wlkp.
48Jan JacykowskiK.O.Zak Gorzów Wlkp. / Gorzów Wlkp.
49Szymon NiewińskiBerserker`s Team / Suwałki
50Błażej KrawczykKAITO TEAM / Stalowa Wola
51Adam FralaCheckmat Głogów / Checkmat Głogów
52Maciej RębaczSWD / Kraków
53Mariusz PlagaZenith BJJ / Piranha Grappling Team Gdynia
54Szymon WalczakGracie Barra Team Draculino / Żychlin
55Paweł FlorczakGracie Barra Team Draculino / Żychlin
56Adam KowalskiBerkut Arrachion Olsztyn / Olsztyn
57Jakub WywiołOctagon Team / Cieszyn
58Kamil AugusiakZenith BJJ / West Coast Team Świnoujście
59Mateusz MokrasRio Grappling Club Ostrów Wielkopolski / Ostrów Wielkopolski
60Adrian StachowiakRio Grappling Club Ostrów Wielkopolski / Ostrów Wielkopolski
61Mateusz TrzęsimiechNext Level BJJ / Opole
62Mateusz WrzosekSpartan Knurow / Knurow
63Jan ŻuberShooters Konin / Konin
64Damian KaczmarekInvictus / Mosina
65Mateusz BąkInvictus / Mosina
66Paweł MandryszOctagon Team / Rybnik
67Jakub KubickiZenith BJJ / Głuponie
68Paweł SobieskiAKS Grappling Białogard / Białogard
69Przemysław StasiakBoneBreakers / Zgierz
70Marcin HejdukowskiOctagon Team / Cieszyn
71Maksymilian JaźwiecStrzelec Gold Team Ostrów Wlkp. / Ostrów Wielkopolski
adult; biały; -79.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Hubert NiewiadomskiGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
2Robert SzwarcBerserker`s Team / Olsztyn
3Marcin StawińskiCopacabana / Łódź
4Seweryn MańkowskiGracie Barra Team Draculino / Kołobrzeg
5Krystian DraberCopacabana / Bydgoszcz
6Marcin DobiasAcademia Gorila / Ruda Śląska
7Oskar FryśnyGold Team Polska / Sihasapa Gold Team Grodzisk Wlkp
8Norbert ŚmieszekGold Team Polska / Sihasapa Gold Team Grodzisk Wlkp
9Piotr AniołaZenith BJJ / Poznań
10Konrad MichalskiFrontline Academy Poland / Sulmierzyce
11Tomasz GrodeckiGold Team Polska / Szczecin
12Kamil CabałaAcademia Gorila / Bochnia
13Bartosz FrankowskiKaiser Sport / Olsztyn
14Kamil SiekluckiKaiser Sport / Olsztyn
15Marek WorochAlliance Jiu-jitsu / Poznań
16Mateusz LudwińskiMMA grappling team Mława / MMA Grappling team Mława
17Mateusz KisielewskiZenith BJJ / Fit Fabric Pro
18Dominik PółrólZenith BJJ / Fit Fabric Pro
19Miłosz ŚwiątekCheckmat / Poznań
20Szymon WieczorekZenith BJJ / Gniezno
21Stanisław StokłosaBerserker`s Team / Poznań
22Kacper KurłowiczRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
23Jan SuszczykCheckmat / Poznań
24Dawid MarekGold Team Polska / Pionier Gold Team Gubin
25Miłosz HornickiMurowana Goślina Team / Poznań
26Hubert KustoszAlliance Jiu-jitsu / …
27Piotr PierzchalskiBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
28Hubert Lewandowskibrak klubu / FIGHT CLUB ALEKSANDRÓW KUJAWSKI
29Jakub WiśniewskiCheckmat Głogów / Leszno
30Brandon NoceraPanteon Mistrzów / Poznań
31Michał KubiakMurowana Goślina Team / Murowana Goślina
32Krystian WyżyńskiRonin Gold Team Koszalin / Ronin Gold Team Białogard
33Maciej BrzezińskiRonin Gold Team Koszalin / Ronin Gold Team Białogard
34Filip ZapiecRonin Gold Team Koszalin / Ronin Gold Team Białogard
35Tomasz PietrzakJKCS Goslar e.V. / Goslar
36Michał BerdzikHusaria Fight Team / Kozielice
37Krystian GrochowskiHusaria Fight Team / Kozielice
38Filip GołuchowskiHusaria Fight Team / Kozielice
39Patryk MądryRio Grappling / Zielona Góra
40Aleksander RynkunPiranha Grappling Team Gdynia / Filia Zenith Jiu Jitsu
41Michał ŚwieradDexters Team Nowy Sącz / Nowy Sącz
42Mateusz HerrmanOctagon / cieszyn
43Szymon SzulcFight Club FREESTYLER Włocławek / Włocławek
44Bartosz LewandowskiGracie Barra Team Draculino / Łódź
45Robert Krychbrak klubu / Swarzędz
46Adrian KonderakRio Grappling / Olkusz
47Dominik JanikowskiCarlson Gracie Chojnice / Chojnice
48Damian JanikowskiCarlson Gracie Chojnice / Chojnice
49Bartosz FoksowiczSPARTA Gold Team Polska / Kuźnia Raciborska
50Arkadiusz DzikielewskiBerserker`s Team / Suwałki
51Wiktor PrzyworaSWD / Kraków
52Jakub JachuraForma Fight Team / Częstochowa
53Przemysław KardasińskiGracie Barra Team Draculino / Shark Top Team Łódź
54Mateusz PająkFenix Kraków / Kraków
55Dominik LewańskiGracie Barra Team Draculino / Żychlin
56Jakub CuberSWD / Kraków
57Krzysztof IwańczukKimura Germany BJJ GB / Darmstadt
58Aleksander KellnerOsada jiu jitsu judo / Tarnowo Podgórne
59Mateusz PaszakOsada jiu jitsu judo / Tarnowo Podgórne
60Mateusz MańkaRio Grappling Club / ZAWIERCIE
61Wojciech SanigórskiGracie Barra Team Draculino / Poznań
62Krystian SurowiecSerpentes / Serpentes
63Mateusz MitkoOctagon Team / Rybnik
64Oskar GintrowiczCzerwony Smok Poznań / POZNAŃ
65Klaudiusz OlszewskiHulk Team / Police
66Ireneusz KowalikMMA DEVIL FIGHT CLUB / Świebodzin
67Jonasz MetelskiKohorta Poznań / Poznan
68Tomáš PriadkaFree Fight Club Dteva / Detva
69Adrian MatuszczakBJJ StepOne Poznań / Poznań
70Adam AdamczakBJJ StepOne Poznań / Poznań
71Maciej SławińskiBJJ StepOne Poznań / Poznań
72Grzegorz TomczakBJJ StepOne Poznań / Poznań
73Mateusz JóźwiakBJJ StepOne Poznań / Poznań
74Adrian ChałupkaBJJ StepOne Poznań / Poznań
75Pavel KojtylaFree Fight Club Detva / Banská Bystrica
76Fabian GagonGladiatores Krapkowice / Krapkowice
77Michał StruzikGladiatores Krapkowice / Krapkowice
78Kryspin GrodowczykBerserker`s Team / Choszczno
adult; biały; -85.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Paweł PorzuczekAcademia Gorila / Ruda Śląska
2Przemysław KampaAcademia Gorila / Ruda Śląska
3Mateusz MarkiewiczGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
4Damian KowalczykBerserker`s Team / Zielona Góra CYKLON
5Jakub DeskaZenith BJJ / Legia Fight Club Warszawa
6Paweł RosickiZenith BJJ / Piranha Gdynia
7Jakub UrbaśGracie Barra Team Draculino / Kołobrzeg
8Marek ŚwierszkoGracie Barra Team Draculino / Kołobrzeg
9Michał KrzesickiBerserker`s Team / Kołobrzeg
10Michał ŻmudżBerserker`s Team / Kołobrzeg
11Robert KrakowiakInvictus / Zielona Góra
12Tomasz LepiatoPretorian Gorzów / Gorzów Wielkopolski
13Szymon ZychDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
14Maciej JankowiakGold Team Polska / Szczecin
15Marcin LubasińskiZenith BJJ / Fit Fabric Pro
16Marcin PrzepióraZenith BJJ / Fit Fabric Pro
17Sebastian KwaśniakRGC Animmals / Zawiercie
18Piotr BajerowskiGracie Barra Team Draculino / Octopus Wolbórz
19Mikołaj SznigirKliasen Team / GRYFINO
20Konrad SokołowskiKliasen Team / GRYFINO
21Daniel DłoniakGold Team Polska / Samuraj Gold Team Piła
22Radosław KasprzykFightlab Wrocław / Wrocław
23Andrzej KrzyżanowskiFF Sport Opoczno / Opoczno
24Maciej SypniewskiRonin Gold Team Koszalin / Ronin Gold Team Białogard
25Patryk MichałekPoznańska Akademia Linke Gold Team / Poznań
26Damian NowakowskiRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
27Sebastian SommerfeldMurowana Goślina Team / Murowana
28Paweł MakarukAkademia Fenix / Kraków
29Igor LeśniewskiGracie Barra Team Draculino / Żychlin
30Sylwester Śniadowskik1 Fighting Center / Lublin
31Daniel Czernieck1 Fighting Center / Lublin
32Krzysztof BłahutaForca Brava Gold Team / Opole
33Arek CzekałaNext Level BJJ / Kluczbork
34Jacek BuczkoAkademia Fenix / Kraków
35Bartosz SzczęsnyOsada jiu jitsu judo / Tarnowo Podgórne
36Patryk ŚwierczekNext Level BJJ / Opole
37Paweł SzwabaZenith BJJ / West Coast Team Świnoujście
38Mateusz WolnyZenith BJJ / West Coast Team Świnoujście
39Krzysztof PistorKAITO TEAM / Stalowa Wola
40Krystian KożuchowskiFightlab Wrocław / Wrocław
41Patryk KurdynowskiHulk Team / Police
42Patryk HelińskiZłomiarz Team / Gdańsk
43Marcin BęgowskiBerserker`s Team / szczecin
44Konstanty RuśniakBerserker`s Team / Wielkopolska
45Maciej JanikWroxGym / Wrocław
46Iwo WarszawskiRio Grappling Club Zielona Góra / Zielona Góra
47Wojciech SiekierskiBJJ Garda Chojna / Chojna
48Christopher ContessaGym Fight / Wrocław
49Krystian SzpiecBerserker`s Team / Kołobrzeg
adult; biały; -91.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Szymon BernackiAcademia Gorila / Tomaszów Mazowiecki
2Dawid KrysztofiakRenato Tavares Poland / Szopandjitsu Słupsk
3Jakub WutkeRenato Tavares Poland / Szopandjitsu Słupsk
4Tomasz StolarskiCopacabana / Piotrków Trybunalski
5Filip AdamowiczGold Team Polska / Piła
6Dominik DraškovičSportovní klub Pretorian / Pardubice
7Przemysław NausKaiser Sport / Olsztyn
8Kamil CzołczyńskiZenith BJJ / Fit Fabric Pro
9Przemysław WojniakBJJ Garda Chojna / Chojna
10Michał TkaczykGracie Barra / Poznań
11Piotr PłocharzGold Team Polska / Pionier Gold Team Gubin
12Mateusz KwiecieńHusaria Fight Team / Kozielice
13Michał GórskiHusaria Fight Team / Kozielice
14Krzysztof KimakRonin Gold Team Koszalin / Białogard
15Karol ZabłockiFlow House Academy / Warszawa
16Arkadiusz JarośAcademia Gorila / Bochnia
17Jakub GąsiewiczMarga Submission Fighting Gym Garwolin / Garwolin
18Paweł KozakiewiczFight Club Aleksandrów Kujawski / Aleksandrów Kujawski
19Patryk BaranMMA DEVIL FIGHT CLUB / Świebodzin
20Mateusz OlechNext Level BJJ / Opole
21Kamil SmulkowskiBJJ StepOne Poznań / Poznań
22Jakub PospiesznyMMA DEVIL FIGHT CLUB / Międzychód
23Tymoteusz KasztelanInvictus / Mosina
24Jan GlinkowskiInvictus / Mosina
25Mateusz OstrowskiAligatores Fight Club / Warszawa
26Kamil ZagajewskiGold Team Polska / Bebson Gold Team Bielawa
adult; biały; -97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Paweł MaślanyBerserker`s Team / Kołobrzeg
2Remigiusz RembaczGold Team Polska / Piła
3Mateusz KlejdyszInvictus / Zielona Góra
4Norbert BatogowskiFight Club Łomża / Fight Club Łomża
5Jakub KosińskiGracie Barra Team Draculino / Octopus Wolbórz
6Michał KubackiLion Group / Poznań
7Franz LöhnertBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
8Filip HałasCopacabana / Bydgoszcz
9Paweł PrzybyłaOctagon Team / Jastrzebie Zdrój
10Adam ZąberOctagon Team / Jastrzębie Zdrój
11Maciej KapicaGold Team Polska / Kołobrzeg
12Mariusz BłażejCheckmat Głogów / Głogów
13Mateusz JóskowiakCheckmat Głogów / Głogów
14Marcin WieczorekGracie Barra Team Draculino / Poznań
15Przemysław KarplukNext Level BJJ / Opole
16Bartłomiej PrzybylskiBerserker`s Team / szczecin
17Kacper PółtorakBJJ StepOne Poznań / Poznań
18Adam PiątkowskiFight Club Łódź / Łódź
19Jan MurawkoIcon Morefire Luton / Luton
20Michał KusiakBJJ Garda Chojna / Chojna
21Michał BrząkowskiWalka Gniezno / Gniezno
adult; biały; +97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Maciej DrożdżyńskiFrontline Academy Poland / Polska
2Adrian KożuchowskiRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
3Krzysztof PiechalakGold Team Polska / Ozaru Gold Team Września
4Maciej MajorekZenith BJJ / KSW DE LA RIVA
5Maciej SzotRGC Animmals / Zawiercie
6Dawid JeneralczykCheckmat / Poznań
7Janusz JagielskiNext Level BJJ / Kluczbork
8Karol ŻołowskiBerserker`s Team / Suwałki
9Mateusz HarasimczykGold Team Polska / Pionier Gold Team Gubin
10Filip FesiakKAITO TEAM / Stalowa Wola
11Łukasz StępieńSilesian Cage Club / Katowice
12Przemek SędzickiZenith BJJ / West Coast Team Świnoujście
13Bartosz GudzikRio Grappling Club / Wrocław
14Michał MatuszewskiBJJ StepOne Poznań / Poznań
15Jakub SieradzkiCopacabana / Bydgoszcz
16Adrian RutkowskiUKS JU-JITSU MIEJSKA GÓRKA / MIEJSKA GÓRKA
17Andrzej DżułaNext Level BJJ / Opole
adult; niebieski; -61.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Krzysztof BuriakBJJ Panther / Nowogard
2Sebastian DąbrowskiCopacabana / Bydgoszcz
3Damian GąsińskiGracie Barra Team Draculino / Octopus Pabianice
4Przemysław ZarzyckiBerserker`s Team / Zielona Góra CYKLON
5Alan WiąkDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
6Jakub GizaDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
7Dominik ZemirekSilesian Cage Club / Katowice
8Kacper KujawskiBerserker`s Team / Szczecin
9Jakub KowalczykGold Team Polska / Stragard
10Paweł KucharskiGracie Barra Team Draculino / Żychlin
11Grzegorz WojtusiakOctagon Team / Cieszyn
12Krzysztof DaniszewskiBerserker`s Team / Warszawa
13Grzegorz WojtusiakOctagon Team / Cieszyn
14Norbert Mnatsakanyan-NowakFight Fabric Challenge / Łódź
15Adam KoziełMarga Dragons Den Ze Radiola Poland / Radom
16Mateusz MarkowiczWroxGym / Wrocław
adult; niebieski; -67.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Stanislav ShakunOctopus Łódź / Łódź
2Patryk GórnyFrontline Academy Poland / Polska
3Michał ŁakomyFrontline Academy Poland / Polska
4Adrian BłońskiZenith BJJ / Iława
5Maciej BrylewskiSzkoła Walki LEO Śrem / Śrem
6Jakub WawryszynInvictus / Zielona Góra
7Jakub DrozdowskiASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
8Mateusz MacholaCheckmat / Poznań
9Grzegorz WabnoRio Grappling / Zielona Góra
10Szymon Jęśko-BiałekGold Team Polska / Piła
11Norbert KwiatkowskiGold Team Polska / Sihasapa Gold Team Grodzisk Wlkp
12Michał DrzewieckiPretorian Gorzów / Gorzów Wielkopolski
13Kacper CzajkowskiPretorian Gorzów / Gorzów Wielkopolski
14Filip SobiechRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
15Michał GórnikDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
16Dawid SańkoHusaria / Husaria BJJ Mrągowo
17Tomasz KucharczykGold Team Polska / SULECHÓW
18Sebastian JaroszewskiCopacabana / Bydgoszcz
19Marcin KurpiszCheckmat / Poznań
20Matěj StrouhalSportovní klub Pretorian / Pardubice
21Kacper OttoAlliance Jiu-jitsu / Poznań
22Krystian GajdkaSilesian Cage Club / Katowice
23Dmitriy GobernikZenith BJJ / BJJ 39
24Stanislav RomanovZenith BJJ / BJJ 39
25Krzysztof TajlCopacabana / Bydgoszcz
26Karol KochFenix Kraków / Kraków
27Szymon KrysztofiakEAGLE GYM / Łódź
28Jakub RamszNext Level BJJ / Opole
29Krystian BartoszynskiBerserker`s Team / Szczecin
30Jakub KamińskiHulk Team / Police
adult; niebieski; -73.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Mariusz WiśniewskiAcademia Gorila / Ostrów Mazowiecka
2Szymon KarolczykWalka Gniezno / Gniezno
3Piotr NawrotBlack Seven Frącek Gold team / Śrem
4Damian RzepeckiCopacabana / Piotrków Trybunalski
5Dawid ZachmycWalka Gniezno / Zenith
6Wojtek TrębaczGold Team Polska / Sihasapa Gold Team Grodzisk Wlkp
7Rafał KocińskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
8Jakub WiśniewskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
9Karol WorońkoGold Team Polska / SULECHÓW
10Hubert KilianCheckmat / Wrocław
11Jędrzej ZwolankowskiAlliance Jiu-jitsu / Poznań
12Jakub JędrzejczakZenith BJJ / Fit Fabric Pro
13Adrian SzychZenith BJJ / Fit Fabric Pro
14Hubert SulewskiFight Club Łomża / Fight Club Łomża
15Gracjan MiśLubin / Lubin
16Damian KwiatkowskiMMA DEVIL FIGHT CLUB / MMA DEVIL POZNAŃ
17Albin ZawisłaMMA DEVIL FIGHT CLUB / MMA DEVIL POZNAŃ
18Tomasz MęczkowskiZłomiarz Team / Gdańsk
19Krzysztof WoźniakBerserker`s Team / Szczecin
20Ąndrzej LatarowskiFightlab Wrocław / Wrocław
21Jakub PińskiRonin Gold Team Koszalin / Ronin Gold Team Białogard
22Marcin ArabikGracie Barra Team Draculino / OCTOPUS Łódź
23Dominik WariankaGold Team Polska / Ronin Gold Team Białogard
24Wiktor ChwiejK.O.Zak Gorzów Wlkp. / Gorzów Wlkp.
25Stanisław OsuchGameness Team / Poznań
26Jakub SzukałaMurowana Goślina Team / Murowana goślina
27Adam BąkowskiMMA DEVIL FIGHT CLUB / Poznań
28Adrian ObłozaWroxGym / Wrocław
29Błazej KlimekGracie Barra Team Draculino / Octopus
30Sebastian KiermaszekOctagon Team / Rybnik
31Mateusz BelećRio Grappling Club / Zawiercie
32Ariel GąsiorOctagon Team / Wodzisław Śląski
33Kamil SzkaradekGrappling Kraków / Kraków
34Kamil KuszaRio Grappling Club / Krośnice
35Mateusz ChamnyStrzelec Gold Team Ostrów Wlkp. / Ostrów
36Dawid StaszakAlliance Jiu-jitsu / Poznań
37Dawid SmolińskiZłomiarz Team / Gdańsk
adult; niebieski; -79.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin KarpiesiukAcademia Gorila / Warszawa
2Dawid LesztoBJJ Panther / Nowogard
3Grzegorz GrochulskiAcademia Gorila / Tomaszów Mazowiecki
4Dominik GleszczyńskiZenith BJJ / Poznań
5Patryk NowakCheckmat / Poznań
6Radosław ChmuraNext Level BJJ / Wrocław
7Damian KowalskiZenith BJJ / Iława
8Mateusz BernatGracie Barra Birmingham / Birmingham
9Rafał SzymańskiNext Level BJJ / Opole
10Piotr KuriataGold Team Polska / Szczecin
11Mateusz RedaGold Team Polska / Szczecin
12Mateusz GórnyGold Team Polska / Szczecin
13Hubert MaćkałaBerserker`s Team / Kołobrzeg
14Adam BugdalskiGracie Barra Team Draculino / Toruń
15Marcin SzpocińskiCheckmat Głogów / Głogów
16Adam SmulskiGold Team Polska / Świętoszów
17Igor JankowiakGold Team Polska / Ostrów Wielkopolski
18Adrian WachowiakGold Team Polska / Poznańska Akdaemia Linke Gold Team
19Andrzej MiśkowiczKAITO TEAM / Stalowa Wola
20Hubert JarzębskiAlliance Jiu-jitsu / Poznań
21Jakub SzczęchKAITO TEAM / Stalowa Wola
22Łukasz AdamskiFight Fabric Challenge / Łódź
23Grzegorz ChojkaBerserker`s Team / Słubice
24Azimdzhon NabievZenith BJJ / BJJ 39
25Przemysław KieraGold Team Polska / Natal Gold Team Katowice
26Kacper KozłowskiBerserker`s Team / Szczecin
27Michał KwiecińskiBerserker`s Team / Szczecin
28Patryk WróbelAkademia Fenix / Kraków
29Jakub MroczkowskiCzerwony Smok Poznań / Poznan
30Henryk PedaGracie Barra Team Draculino / Kutno
31Kamil GrześkowiakCheckmat / Poznań
32Kamil WiśniewskiGracie Barra / Toruń
33Patryk StoińskiMurowana Goślina Team / Murowana
34Dawid MleczkoControl Naczaj Team / Wołomin
35Marek KonieckiRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
36Sebastian SokalskiBerserker`s Team / Berserkers Team Stargard
37Bartosz KowalAkademia Fenix / Kraków
38Adrian ZwierzchowskiUnited Gym- Kauża Team / Osiny
39Paweł ZelekForca Brava Gold Team / Opole
40Filip KarońRio Grappling Club / Zawiercie
41Patryk MioskowskiEspadon Bydgoszcz / Bydgoszcz
42Adrian WawrzyckiHulk Team / Police
43Mariusz HęciakRio Grappling Club / Krośnice
44Adam NowakRio Grappling Club / Krośnice
45Michał KrysiakGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
46Kacper KowalskiBerserker`s Team / Nowogard
47Michał ZembrońSamuraj Gold Team / Piła
48Krzysztof MendlewskiMurowana Goślina Team / Murowana Goślina
49Aleksander DziubeckiCopacabana / Piotrków Trybunalski
50Bartosz KulińskiRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
adult; niebieski; -85.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Arkadiusz ŚcięgoszAcademia Gorila / Skierniewice
2Jakub WiśniewskiCheckmat / Poznań
3Rafał KawulakAcademia Gorila / Warszawa
4Michał BorowikBJJ Panther / Nowogard
5Albert ŻbikAcademia Gorila / Ostrów Mazowiecka
6Jakub ŻeromińskiGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
7Dawid KubackiAcademia Gorila / Tomaszów Mazowiecki
8Jacek AndruszkoRenato Tavares Poland / Szopandjitsu Słupsk
9Tomasz NikelCopacabana / Łódź
10Patryk MansfeldZenith BJJ / Poznań
11Oskar TyrajskiBerserker`s Team / Kołobrzeg
12Paweł SadłoRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
13Mateusz PiątekGold Team Polska / Szczecin
14Marcin OchońskiBerserker`s Team / Jelenia Góra
15Aleksander MajcherekCopacabana / Bydgoszcz
16Grzegorz PernakRio Grappling / Ostrów Wielkopolski
17Damian RóżyckiZenith BJJ / Fit Fabric Łódź
18Miłosz GordelKAITO TEAM / Stalowa Wola
19Wojciech DalidowiczLubin / Lubin
20Michał KoskaMMA DEVIL FIGHT CLUB / MMA DEVIL POZNAŃ
21Marcin KuczyńskiHusaria Fight Team / Rzepin
22Jerzy KołakowskiRonin Gold Team Koszalin / Voodoo Gold Team
23Daniel KościelskiUnia Jiu Jitsu / Poznań
24Konrad LisRio Grappling / Otmuchów
25Adam JezierskiZłomiarz Team / Gdansk
26Dariusz SkoniecznyGracie Barra Team Draculino / Żychlin
27Aleksy KrólakBebson Gold Team Bielawa / Bielawa
28Kamil KubasiakGracie Barra Team Draculino / Sosnowiec
29Mateusz JacutaZenith BJJ / West Coast Team Świnoujście
30Kamil KraskaRio Grappling Club Ostrów Wielkopolski / Ostrów Wielkopolski
31Artur KasprzakCheckmat / Poznań
32Igor KwiatkowskiHusaria / Włocławek
33Kacper GackaCheckmat / Poznań
34Patryk DziakowskiValiant Hołd Team / Stargard
35Dominik BorowczykPretorian Koźmin Wielkopolski / Koźmin Wielkopolski
36Grzegorz WasikSPARTA Gold Team Polska / Kuźnia Raciborska
37Kacper ZawadzińskiBerserker`s Team / Stargard
38Michal LabusGracie Barra Team Draculino / Veto team Bielsko biała
39Rafał BasarabGold Team Polska / Voodoo gold team-bjj ustronie morskie
40Piotr StempkowskiRio Grappling Club / wrocław
adult; niebieski; -91.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Bartosz CieślewiczBJJ Panther / Nowogard
2Adam WitkowskiBerserker`s Team / Olsztyn
3Kamil TeofilakBerserker`s Team / Warszawa
4Emil ŁuniewskiRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
5Kamil LendzionZenith BJJ / Iława
6Patryk GrabowskiCopacabana / Piotrków Trybunalski
7Kamil DąbrowskiFight Fabric Challenge / Łódź
8Borys BorkowskiBerserker`s Team / Słubice
9Arkadiusz KulaLion Group / Poznań
10Patryk Paduch23 Evolution / Wrocław
11Arkadiusz FilipKAITO TEAM / Stalowa Wola
12Kamil WarchołKAITO TEAM / Stalowa Wola
13Mateusz RybakK.O.Zak Gorzów Wlkp. / Gorzów Wlkp.
14Marcin FiłykGracie Barra Team Draculino / Poznań
15Jakub MioduszewskiAligatores Fight Club / Warszawa
16Jan KwiatońXYZ FIGHT ACADEMY BYDGOSZCZ / Bydgoszcz
17Paweł CzerwiństkiHulk Team / Police
18Łukasz OlechNext Level BJJ / Opole
19Krystian SkibińskiRio Grappling Club / Krośnice
20Bartłomiej GładkowiczCopacabana / Bydgoszcz
21Mateusz KsyckiZłomiarz Team / Gdańsk
22Mateusz RychelInvictus / Mosina
23Kamil MakowskiZłomiarz Team / Gdańsk
24Pawel WójcikCorleone Team Wisła Świecie / Świecie
25Tomasz LipińskiCorleone Team Wisła Świecie / Świecie
adult; niebieski; -97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub DomagałaOCTOPUS ŁÓDŹ / Łódź
2Norbert WęgrzynBerserker`s Team / Szczecin
3Dawid MatuszakGold Team Polska / Piła
4Paweł CałkowskiZenith BJJ / Fit Fabric Pro
5Artur NiebrzydowskiZenith BJJ / Gdynia
6Jacek MajcherAkademia Fenix / Kraków
7Kacper CzyżykZenith BJJ / West Coast Team Świnoujście
8Miłosz PrzybyłaForma Fight Team / Częstochowa
9Mateusz PrzybyłaForma Fight Team / Częstochowa
10Mateusz BałabuchNext Level BJJ / Opole
adult; niebieski; +97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Maciej OstrowidzkiZenith BJJ / Piranha Gdynia
2Aleksander KulejNext Level BJJ / Opole
3Przemysław MisiorZenith BJJ / Fit Fabric Łódź
4Tadeusz ChwalczukAlliance Jiu-jitsu / Kościan
5Krzysztof MurawkoBerserker`s Team / Suwałki
6Przemysław BoufałBerserker`s Team / Warszawa
7Wojtek StarzecForca Brava Gold Team / opole
8Patryk BojańczykGracie Barra / Toruń
9Michał OleksyGracie Barra Team Draculino / Bastion Tychy
10Sergiusz JaśniewskiCopacabana / Piotrków Trybunalski
11Błażej RomanowskiANKOS MMA / Poznań
12Maciej KowalCarlson Gracie Poland / Wrocław
adult; purpurowy; -61.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Mateusz HałasBerserker`s Team / Olsztyn
2Wojciech GryzBJJ Factory Gliwice / Gliwice
3Tomasz PaczkaBJJ Factory Gliwice / Gliwice
4Radosław ModzelewskiZenith BJJ / Fit Fabric Pro
5Mateusz GawrylukBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
6Paweł WadasWroxGym / Wrocław
adult; purpurowy; -67.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr SzymroszczykAcademia Gorila / Ruda slaska
2Łukasz WiśniewskiRio Grappling / OŁAWA
3Mateusz BienioszekGracie Barra Team Draculino / Żory
4Piotr DudzińskiGracie Barra Team Draculino / Gliwice
5Adrian WieliczkoRonin Gold Team Koszalin / Białogard
6Mateusz JuszczakShooters Konin / Turek
7Dawid KaretaOctagon Team / Cieszyn
8Róbert DeličFree Fight Club Detva / Detva
9Mariusz SzyjaRio Grappling Club / Zawiercie
adult; purpurowy; -73.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Bartosz RaczyńskiKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2Łukasz KarpałaBJJ Factory Gliwice / Gliwice
3Piotr CzajkowskiAcademia Gorila / Warszawa
4Adam RybczyńskiUnited Gym-Copacabana / United Gym-Copacabana
5Artur NowakAcademia Gorila / Bochina
6Mateusz BereźnickiBerserker`s Team / Jelenia Góra
7Dawid DudziakCheckmat / Porrada Fight Gym Leszno
8Kamil WarzybokGold Team Polska / Natal Gold Team
9Martin RapčanSportovní klub Pretorian / Pardubice
10Jakub SkrzypczakAlliance Jiu-jitsu / Poznań
11Yauheni RutkoRoger Gracie Academy / Minsk
12Robert RuchałaGrappling Kraków / Kraków
13Marcin MaćkowiakGold Team Polska / Września
14Oskar WasielewskiBerserker`s Team / Poznań
15Tomas KaczmarczykCopacabana / Bydgoszcz
16Damian KrawczykDexters Team Nowy Sącz / Nowy Sącz
17Patryk BurdzińskiShooters Konin / Turek
18Dominik MazurHulk Team / Police
19Bartosz SerwetaRio Grappling Club / Krośnice
20Maciej OrzechAcademia Gorila / Ostrów Mazowiecka
21Dominik MalinowskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
22Adam FidkowskiNext Level BJJ / Opole
adult; purpurowy; -79.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Igor KabacińskiGracie Barra Team Draculino / OCTOPUS
2Slesinski Krystiancavalcanti poland / Panteon Mistrzów Poznań
3Dawid GandurskiBerserker`s Team / Zielona Góra CYKLON
4Michał BojanowskiCopacabana / Łódź
5Michał BasalakZenith BJJ / X-Team Poznań
6Błażej TurowskiGracie Barra Team Draculino / Kołobrzeg
7Maciej WłodarskiBerserker`s Team / Kołobrzeg
8Krzysztof AdamczewskiCopacabana / Bydgoszcz
9Rafał CimoszukDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
10Jakub NajdekCheckmat / Poznań
11Mateusz KuczmaSerpentes / Słupsk
12Maciej KaczmarekZenith BJJ / X-Team
13Filip KobylańskiNext Level BJJ / Opole
14Bartosz KrzemińskiGold Team Polska / Szczecin
15Piotr WabnoRio Grappling / Zielona Góra
16Patryk OgonowskiGold Team Polska / Kuźnia Raciborska
17Grzegorz SmykallaBerserker`s Team / Poznań
18Adam NiklewiczHusaria / Włocławek
19Damian BiałekDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
20Ariel PiechockiGrappler Grudziądz / Zenith BJJ
21Bartosz MakarewiczZenith BJJ / Fit Fabric Pro
22Piotr SzybaBerserker`s Team / Słubice
23Daniel LarmanBerserker`s Team / Warszawa
24Grigoriy SharovZenith BJJ / BJJ 39
25Dominik KaczmarekCheckmat / Wrocław
26Jakub MajochDexters Team Nowy Sącz / Nowy Sącz
27Piotr PatelskiWroxGym / Wrocław
28Jakub RajtarWroxGym / Wrocław
29Michał WojtaszczykUNITED GYM / Aleksandrów Łódzki
30Łukasz KrysztofiakZenith BJJ / West Coast Team Świnoujście
31Pawel SzymańskiNext Level BJJ / Opole
32Marcin OrczykHulk Team / Police
33Damian WalickiShooters Konin I Fightshool Hannover / Konin
34Adam KapkaGold Team Polska / Bebson Gold Team Bielawa
35Aleksander DomagałaUNITED GYM / Łódź
36Marcus PiwowarskiInvictus / Mosina
37Patryk SzczygiełBastion / Tychy
38Oskar WandzelInvictus / Poznań
adult; purpurowy; -85.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Marek MachuraBJJ Factory Gliwice / Gliwice
2Grzegorz GamdzykAcademia Gorila / Ostrów Mazowiecka
3Włodzimierz MyślińskiRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
4Mateusz KowalskiGold Team Polska / Sihasapa Gold Team Grodzisk Wlkp
5Krzysztof KubitGrappling Kraków / Kraków
6Oto MachalaLaugaricio Jiu Jitsu / Trencin
7Amadeusz ArczewskiZenith BJJ / Fit Fabric Pro
8Wojciech BełczowskiKAITO TEAM / Stalowa Wola
9Marcin KrakowiakGracie Barra Team Draculino / Octopus Wolbórz
10Maciej KruszewskiLubin / Lubin
11Piotr JaroszewskiBerserker`s Team / Szczecinek
12Oskar WaśkowskiBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
13Patryk AnderszBerserker`s Team / Wielkopolska
14Radosław FrankowskiRio Grappling / Otmuchów
15Karol LabaKAITO TEAM / Stalowa Wola
16Tomasz MajewskiAcademia Gorila / Ostrów Mazowiecka
17Dariusz GomułaZenith BJJ / Virtus Radom
18Sebastian KołachaUNITED GYM / Aleksandrów Łódzki
19Nikodem SuraZenith BJJ / West Coast Team Świnoujście
20Przemysław BłońskiSerpentes / Serpentes
21Przemysław TasarzRio Grappling Club / Krośnice
22Alexander MosingiewiczWar Dogs Lubliniec / Lubliniec
23Robert BryczekGracie Barra Team Draculino / Veto Team Bielsko-Biała
adult; purpurowy; -91.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr LasockiAcademia Gorila / Warszawa
2Denis SekuraAcademia Gorila / Ruda Śląska
3Przemysław BaryłaCopacabana / Łódź
4Jakub TulinCopacabana / Łódź
5Oliwier SzczygiełAcademia Gorila / rybnik
6Arkadiusz NowickiGracie Barra Team Draculino / Octopus
7Dawid BarczakBarracuda BJJ / Poznań
8Kamil HercerCopacabana / Bydgoszcz
9Norbert NentwichWroxGym / Wrocław
10Daniel KaraczunBerserker`s Team / Szczecin
11Dawid CzekajFenix Kraków / Kraków
adult; purpurowy; -97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Adam PieprzowskiCopacabana / Łódź
2Damian MieczkowskiBerserker`s Team / Kołobrzeg
3Paweł MatuszewskiZłomiarz Team / Gdańsk
4Artur MroczekDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
5Adam BizońB-Zone MMA Team / Kędzierzyn-Koźle
6Adam RuszkiewiczAlliance Jiu-jitsu / Kościan
7Damian Kaweckistrefa walki oporówko / oporówko
8Wojciech WilkBerserker`s Team / SZCZECIN
9Piotr SkrętowiczRio Grappling / Otmuchów
10Piotr TargońskiBerserker`s Team / Suwałki
adult; purpurowy; +97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Mateusz GamdzykAcademia Gorila / Ostrów Mazowiecka
2Bartłomiej MaciążekRio Grappling / Dąbrowa Górnicza
3Tomasz MichowskiGold Team Polska / Piła
4Bartłomiej DróbkaCheckmat / Poznań
5Maciej Gwarek-StrzyżewskiGold Team Polska / Szczecin
6Jan VlastníkSportovní klub Pretorian / Pardubice
7Michał SynakExilados Koszalin / Koszalin
8Jarosław BilewiczSerpentes / Serpentes
9Tomasz HadzickiSaints Gold Team / Gold team
10Mateusz OstrowskiGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
11Damian KwaśniewskiNext Level BJJ / Opole
12Łukasz RozpędowskiGold Team Polska / Poznań
adult; brązowy; -61.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Igor DziubałtowskiAcademia Gorila / Tomaszów Mazowiecki
adult; brązowy; -67.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Mateusz ŻeromskiRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
2Jaroslaw MożdżeńRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
3Wojciech PająkPretorian Gorzów / Gorzów Wielkopolski
4Piotr KamińskiAlliance Jiu-jitsu / Poznań
5Mariusz JoniakGold Team Polska / Bebson Gold Team Bielawa
adult; brązowy; -73.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub MaszczakRenato Tavares Poland / Szopandjitsu Słupsk
2Rafał BalickiGracie Barra Team Draculino / Sosnowiec
3Piotr MajchrzakRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
4Łukasz TruskolawskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
5Marcin NasherBarracuda BJJ / Poznań
6Bartosz DrabikGold Team Polska / Valiant Gold Team
7Justus GöschelCheckmat / Wroclaw
8Dawid SłomaAlliance Jiu-jitsu / Kościan
9Michał GoździewiczGold Team Polska / Września
10Adam KuszakGracie Barra Team Draculino / Poznań
11Tomek WawrzyczekOctagon Team / Cieszyn
12Tomasz JesionkowskiAkademia Fenix / Kraków
13Jan KiszewskiGracie Barra Team Draculino / Poznań
14Kamil KwokZenith BJJ / Gdynia
adult; brązowy; -79.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Zbigniew SmolarekAcademia Gorila / Rybnik
2Tomasz SmulskiAcademia Gorila / Bochnia
3Krzysztof KamińskiGold Team Polska / Valiant Gold Team
4Łukasz GóreckiGracie Barra Team Draculino / toruń
5Damian ZorczykowskiFight Club Łomża / Fight Club Łomża
6Marcin KmiotekZenith BJJ / Gdynia
7Dawid RaczyńskiCheckmat / Wrocław
8Artur KamińskiGold Team Polska / Drawsko Pomorskie
9Miłosz StaśkiewiczBerserker`s Team / Suwałki
10Adam LewandowskiZenith BJJ / West Coast Team Świnoujście
11Adam GolonkiewiczNext Level BJJ / Opole
12Andrzej PrzybylskiZenith BJJ / Gniezno
adult; brązowy; -85.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał ZajączkowskiAcademia Gorila / Tomaszów Mazowiecki
2Dawid SzpakGracie Barra Team Draculino / Sosnowiec
3Bartosz DerenowskiCheckmat / Checkmat Głogów
4Miłosz GądziakGold Team Polska / Strzelec
5Albert ŚmieszekGold Team Polska / Sihasapa Gold Team Grodzisk Wlkp
6Piotr SałataPretorian Gorzów / Gorzów Wielkopolski
7Kamil KobusAcademia Gorila / Warszawa
8Michał CharowskiGold Team Polska / Valiant Gold Team
9Adam NiedźwiedźGold Team Polska / Natal Gold Team
10Łukasz FenglerZenith BJJ / Fit Fabric Łódź
11Jarosław FrankowskiRio Grappling / Otmuchów
12Łukasz PawlinaAligatores Fight Club / Kolbuszowa Górna
13Patryk HernikValiant Gold Team / Zet gold team Drawsko pomorskie
14Mariusz PodborączyńskiForca Brava Gold Team / Opole
adult; brązowy; -91.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Paweł Pukalski-PukałaBoi Team / Strzelin
2Mateusz TopórPretorian Koźmin Wielkopolski / Koźmin Wielkopolski
3Stefan NowackiRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
4Cezary StańczykCopacabana / Piotrków Trybunalski
5Piotr ŁukaszewskiGold Team Polska / Piła
6Paweł MuriasCheckmat / Poznań
7Wojciech ZaradzkiANKOS MMA / Poznań
8Kacper WeremaRonin Gold Team Koszalin / voodoo gold team
9Kamil KaźmierczakShark Top Team Łódź / Łódź
10Łukasz SzymeckiForca Brava Gold Team / Forca Brava
11Krystian WalczakRenato Tavares Poland / Koszalin
12Dawid PepłowskiOCTOPUS ŁÓDŹ / Łódź
adult; brązowy; -97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Andrzej IwatZłomiarz Team / Gdańsk
2Adam FlorekForca Brava Gold Team / Opole
3Petr HulákSportovní klub Pretorian / Pardubice
4Mateusz MikszaGold Team Polska / Ronin God Team Koszalin
5Dawid DrobinaForca Brava Gold Team / Opole
6Łukasz SudolskiBerserker`s Team / Szczecin
7Piotr LewandowskiCopacabana / Bydgoszcz
adult; brązowy; +97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Sławomir SzymańskiRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
2Artur PujszoCopacabana / Bydgoszcz
3Arek LewandowskiZenith BJJ / West Coast Team Świnoujście
4Łukasz ZalewskiGracie Barra Team Draculino / Shark top team,octopus Łódź
adult; czarny; -67.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Aleksander JabłońskiGold Team Polska / Piła
2Arkadiusz KlasaAcademia Gorila / Bochnia
3Igor WojtasGold Team Polska / Valiant Gold Team
4Krystian KwiecieńRio Grappling / Zawiercie
5Jakub PiesiewiczMarga Dragons Den Ze Radiola Poland / Garwolin
adult; czarny; -73.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Jędrzej KubskiZenith BJJ / Gameness Team Poznań
2Michał KaużyńskiCopacabana / Łódź
3Rafał FarjaszewskiRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
4Kuba WitkowskiBerserker`s Team / Warszawa
5Krzysztof KlaczekShooters Konin / Turek
6Karol KawiorskiAkademia Fenix / Kraków
adult; czarny; -79.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Mateusz SzczecińskiRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
2Tomasz RudzkiCopacabana / Piotrków Trybunalski
3Paweł TomalikNext Level BJJ / Opole
4Kacper RotGold Team Polska / Valiant
adult; czarny; -85.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Robert HenekAcademia Gorila / Rybnik
2Kamil RabiecRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
3Maciej KałuszewskiBerserker`s Team / szczecin
4Przemek KostarzGracie Barra Team Draculino / Veto team Bielsko biała
adult; czarny; -91.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Grzegorz KowalczykAcademia Gorila / Warszawa
2Mateusz SymoczkoRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
3Konrad ŚmieszekGold Team Polska / Sihasapa Gold Team Grodzisk Wlkp
4Piotr FręchowiczBerserker`s Team / Warszawa
5Krzysztof WęgrowskiHunter MMA / Warszawa
6Karol DzieniszewskiBerserker`s Team / Szczecin
adult; czarny; -97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Tom KorniowskiRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
2Wojciech BiernackiBerserker`s Team / Szczecin
3Tomasz PacześnyGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
4Paweł PilarzGracie Barra Team Draculino / Poznań
5Przemysław KonieczkaGracie Barra Team Draculino / Poznań
adult; czarny; +97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub Bresinskicavalcanti poland / ksw nokaut KOŚCIAN
2Paweł JeziółkowskiCheckmat / Poznań
3Łukasz WarchołGracie Barra Team Draculino / Bastion Tychy
4Piotr ChmielarzGracie Barra Team Draculino / Poznan
kobiety; biały; -51.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Alicja KardasZłomiarz Team / Gdańsk
2Patrycja WiśniewskaGracie Barra / Wąbrzeźno
3Magdalena CzabanSWD / Kraków
4Olga MichalskaRio Grappling Club Ostrów Wielkopolski / Ostrów Wielkopolski
kobiety; biały; -56.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Olga ZabulewiczZłomiarz Team / Gdańsk
2Roksana KadurGold Team Polska / Piła
3Julia MaślankaGold Team Polska / Valiant Gold Team
4Anna ChodyraZenith BJJ / Fit Fabric Pro
5Katarzyna KrausAkademia Fenix / Kraków
6Danuta ZygmuntSWD / Kraków
7Danuta HądzlikCzerwony Smok Poznań / Poznań
8Barbara GrabowskaSWD / Kraków
9Sabrina PietrasRio Grappling Club / Krośnice
10Natalia SzubskaBJJ StepOne Poznań / Poznań
kobiety; biały; -61.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Adrianna RożniakCopacabana Bydgoszcz / Bydgoszcz
2Karolina SitkoRenato Tavares Poland / Szopandjitsu Słupsk
3Aila SoleckiGold Team Polska / Piła
4Wiktoria WalasikDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
5Monika JewsiejKaraczun Team / Szczecin
6Karolina SarniakDziki wschód Biała Podlaska / Biała Podlaska
7Anna SowińskaGold Team Polska / Kołobrzeg
8Katarzyna WróblewskaBerserker`s Team / Szczecin
kobiety; biały; -66.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Zofia WiącekCopacabana / Bydgoszcz
2Joanna BiałasCopacabana / Bydgoszcz
3Małgorzata WojdyłłoBerserker`s Team / Poznań
4Agnieszka KaczmarekGold Team Polska / Sihasapa Gold Team Grodzisk Wlkp
5Zuzanna OlasikSHARK ŁÓDŹ / Łódź
6Marta ZinserlingNastula Club Bielany / Warszawa
7Karolina StaśkiewiczBerserker`s Team / Suwałki
8Natalia SmutekSerpentes / Serpentes
9Laura KałużnaRio Grappling Club / Krośnice
10Justyna DługoszSpartan Knurow / Knurow
kobiety; biały; -71.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Ola StrąkRenato Tavares Poland / Szopandjitsu Słupsk
2Małgorzata GrzegorzewskaKliasen Team / GRYFINO
3Justyna MackiewiczRio Grappling / Otmuchów
4Aneta JurgielewiczBerserker`s Team / Suwałki
5Marika KlupszGold Team Polska / Energy Gold Team Kamień Pomorski
kobiety; biały; +71.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Anna StrąkRenato Tavares Poland / Szopandjitsu Słupsk
2Polina KharlamovaUnia Jiu Jitsu / Anakonda Poznan
3Alicja BrzozowskaBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
4Laura NikadonBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
5Alicja MałeckaGold Team Polska / Bebson Gold Team Bielawa
6Aleksandra CzajkaGracie Barra Team Draculino / Filia Octopus
kobiety; niebieski; -51.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Małgorzata KalużnaAcademia Gorila / Tomaszów Mazowiecki
2Magdalena UlikowskaCopacabana / Bydgoszcz
3Viki GumkaBerserker`s Team / Warszawa
4Karolina ChojnowskaAcademia Gorila / Ruda Śląska
5Kamila KwiatkowskaRio Grappling / Częstochowa
kobiety; niebieski; -56.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Anna LelitoHalny KTFS Grappling Kraków / Nowy Sącz
2Weronika PietruszkaDziki wschód Biała Podlaska / Biała Podlaska
3Beata DemczukDziki wschód Biała Podlaska / Biała Podlaska
4Maja PrzerwaZenith BJJ / Virtus Radom
5Amelia KijowskaBerserker`s Team / szczecin
kobiety; niebieski; -61.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Justyna SmoleńHalny KTFS / Nowy Sącz
2Weronika PatrzyńskaGold Team Polska / Szczecin
3Katrin-Jessika KamaszAkademia Fenix / Kraków
4Elizaveta PerminaCopacabana / Bydgoszcz
5Lenka ČechlovskáMMA Liberec / Liberec
6Aleksandra MilejskaWroxGym / Wrocław
kobiety; niebieski; -66.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Weronika AldalatiBerserker`s Team / Warszawa
2Iva KomlóSportovní klub Pretorian / Pardubice
3Viviana PozorskaBerserker`s Team / Szczecin
4Paulina KontnaCopacabana / Bydgoszcz
kobiety; niebieski; -71.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Monika WoźniakNext Level BJJ / Opole
2Joanna KabatGold Team Polska / Piła
3Pernille Garshol23 Evolution / Wroclaw
4Kinga RzemyszkiewiczShooters Konin / Turek
kobiety; niebieski; +71.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Magdalena ZaszczudłowiczGrappling Kraków / Kraków
2Monika ZandeckaGold Team Polska / Poznań
kobiety; purpurowy; -56.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Weronika NiteckaZenith BJJ / Gameness Team Poznań
2Joanna OpryszkoGold Team Polska / Szczecin
kobiety; purpurowy; -61.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Agnieszka StangreckaCopacabana / Bydgoszz
2Mariola MarczewskaZenith BJJ / Gameness Team Poznań
3Katarzyna BiegajłoDziki wschód Biała Podlaska / Biała Podlaska
kobiety; purpurowy; -66.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Weronika RotGold Team Polska / Valiant
kobiety; purpurowy; -71.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Weronika RotGold Team Polska / Valiant Gold Team Stargard
2Dominika MałeckaBebson Gold Team Bielawa / Bielawa
master 1; biały; -67.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Jaroslaw KrukowskiBerserker`s Team / Poznan
2Manuel DębickiK.O.Zak Gorzów Wlkp. / Gorzów Wlkp.
3Dawid PietryszeńHulk Team / Police
master 1; biały; -73.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz LudwiczekGold Team Polska / Szczecin
2Tomasz TrzaskowskiGold Team Polska / Szczecin
3Patryk WitkaLwy Kłodzko / Kłodzko
4Sviatoslav ZhymanovCzerwony Smok Poznań / Poznan
5Artur NitscheANKOS MMA / Poznań
6Konrad KacprzakBerserker`s Team / Warszawa
7Konrad ŁubnickiBerserker`s Team / Warszawa
8Michał KaczyńskiSerpentes / Serpentes
9Tomasz MikołajczykOctagon Team / wodzislaw slaski
master 1; biały; -79.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Gracjan RękawekDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga SFG Garwolin
2Tomasz BartoszczykZenith BJJ / Fit Fabric Pro
3Bartosz DziudziaANKOS MMA / Poznań
4Bartosz KołodziejBJJ Garda Chojna / Chojna
5Mariusz GołuchowskiBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
6Piotr SzustakHusaria Fight Team / Kozielice
7Bartosz ChudyGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
8Jacek JankowskiBerserker`s Team / szczecin
9Tomáš PriadkaFree Fight Club Dteva / Detva
master 1; biały; -85.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Łukasz SawickiRenato Tavares Poland / Szopandjitsu Słupsk
2Tomasz RóżańskiBerserker`s Team / Zielona Góra CYKLON
3Dariusz SassekInvictus / Mosina
4Łukasz JędrzejczakBlack Seven Frącek Gold team / Śrem
5Rafał KulikowskiBerserker`s Team / Kołobrzeg
6Bartek WawryszynInvictus / Zielona Góra
7Tomasz RencewiczDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
8Bartosz JelińskiCentrum Sztuk Walki Chojnice / Chojnice
9Krzysztof FiguraRio Grappling / Zielona Góra
10Maciej BożekGold Team Polska / Drawsko Pomorskie
11Remigiusz BysyngierGold Team Polska / Drawsko Pomorskie
12Paweł MakarukAkademia Fenix / Kraków
13Paweł SzwabaZenith BJJ / West Coast Team Świnoujście
14Przemysław BlumkowskiAthletic Fight Team / Luzern
15Piotr WalkaNext Level BJJ / Opole
master 1; biały; -91.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Mateusz MatusiakRenato Tavares Poland / Szopandjitsu Słupsk
2Patryk SiemińskiRenato Tavares Poland / Szopandjitsu Słupsk
3Wojtek WojcieszekRenato Tavares Poland / Szopandjitsu Słupsk
4Krzysztof Krystkowiakcavalcanti poland / Panteon Mistrzów Poznań
5Jarosław KoziełCopacabana / Łódź
6Szymon UzarBerserker`s Team / Olsztyn
7Jarosław PalczyńskiGold Team Polska / Piła
8Przemysław NausKaiser Sport / Olsztyn
9Przemysław WojniakBJJ Garda Chojna / Chojna
10Michał TkaczykGracie Barra / Poznań
11Wojtek LembowiczGold Team Polska / Drawsko Pomorskie
12Kamil NadolnyCheckmat / Poznań
13Grzegorz SileckiBerserker`s Team / szczecin
master 1; biały; -97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Dawid KrzyżakPretorian Gorzów / Gorzów Wielkopolski
2Piotr SzczepanowskiGold Team Polska / Szczecin
3Piotr FlorczykGold Team Polska / Szczecin
4Michał KubackiLion Group / Poznań
5Radosław JackowskiMurowana Goślina Team / Murowana Goślina
6Paweł KubczakGracie Barra Team Draculino / Żychlin
7Damian MaleńczykSerpentes / Serpentes
8Łukasz GruszczyńskiSerpentes / Serpentes
9Przemysław KarplukNext Level BJJ / Opole
master 1; biały; +97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Maciej DrożdżyńskiFrontline Academy Poland / Polska
2Grzegorz BerskiGold Team Polska / Szczecin
3Marek SieczkaGold Team Polska / Energy Gold Team
4Dawid JeneralczykCheckmat / Poznań
5Sergei TrushkinZenith BJJ / BJJ 39
master 1; niebieski; -67.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Przemysław ZarzyckiBerserker`s Team / Zielona Góra CYKLON
2Stanislav RomanovZenith BJJ / BJJ 39
3Krystian TaraszkiewiczCheckmat Głogów / Glogow
4Roman MatysiakEnergy Gold Team Kamień Pomorski / Kamień Pomorski
master 1; niebieski; -73.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr MarczukRio Grappling / Oława
2Szymon ŁawniczakGold Team Polska / Piła
3Piotr GórskiPretorian Gorzów / Gorzów Wielkopolski
4Piotr WierzbaBastion / Myślenice
5Damian KwiatkowskiMMA DEVIL FIGHT CLUB / MMA DEVIL POZNAŃ
6Albin ZawisłaMMA DEVIL FIGHT CLUB / MMA DEVIL POZNAŃ
7Ąndrzej LatarowskiFightlab Wrocław / Wrocław
8Filip CzarneckiCopacabana / Bydgoszcz
9Wiesław KręciszSPARTA Gold Team Polska / Kuźnia Raciborska
10Michał KosteckiFabryka Sportu Chełm / Chełm
11Łukasz StryjewskiAligatores Fight Club / Warszawa
master 1; niebieski; -79.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Łukasz WeglinskiRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
2Radosław OlbryśCopacabana / Konin
3Bartłomiej KsobiakGold Team Polska / Piła
4Łukasz TowalewskiGold Team Polska / Piła
5Krzysztof MrozekGold Team Polska / Piła
6Mateusz UdyczGold Team Polska / Energy Gold Team
7Adam SmulskiGold Team Polska / Świętoszów
8Paweł StasiewiczKaiser Sport / Olsztyn
9Andrzej WojtaszekAlliance Jiu-jitsu / Poznań
10Paul LöhnertBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
11Artur SupersonBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
12Patryk LewandowskiCopacabana / Bydgoszcz
13Arkadiusz MaciejewskiRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
14Mariusz ZelmachowiczGold Team Polska / Kołobrzeg
15Maciej ChudyGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
16Maciej WłodarczakGracie Barra Team Draculino / Poznań
17Remigiusz MazurRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
18Dmytro Bilousov23 Evolution / Wroclaw
master 1; niebieski; -85.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Paweł MagóńskiGracie Barra Team Draculino / Kołobrzeg
2Marek JóżwiakBlack Seven Frącek Gold team / Śrem
3Marcin OchońskiBerserker`s Team / Jelenia Góra
4Grzegorz PernakRio Grappling / Ostrów Wielkopolski
5Rafał GórniewiczGracie Barra Team Draculino / Poznań
6Rafał BasarabGold Team Polska / Voodoo gold team-bjj ustronie morskie
7Piotr StempkowskiRio Grappling Club / wrocław
master 1; niebieski; -91.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Thomas StachelAcademia Gorila / Tomaszów Mazowiecki
2Rafał GubernatZenith BJJ / Iława
3Szymon FrątczakInvictus / Zielona Góra
4Adrian HeiduckiHusaria / Husaria BJJ Mrągowo
5Dariusz WojciechowskiAlliance Jiu-jitsu / Poznań
6Arkadiusz KulaLion Group / Poznań
7Jakub MioduszewskiAligatores Fight Club / Warszawa
8Krzysztof SenejkoBerserker`s Team / szczecin
9Bartosz RuraEnergy Gold Team Kamień Pomorski / Kamień Pomorski
master 1; niebieski; -97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Karol KrawycińskiZłomiarz Team / Gdańsk
2Wojciech AntczakHusaria Fight Team / Kozielice
3Jacek MajcherAkademia Fenix / Kraków
4Jarosław MichalczykPiranha Grappling Team Gdynia / Gdynia
master 1; niebieski; +97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Szymon RozentalGold Team Polska / Piła
2Aleksander KulejNext Level BJJ / Opole
3Tadeusz ChwalczukAlliance Jiu-jitsu / Kościan
4Piotr GajewiczGracie Barra Team Draculino / Żychlin
5Krzysztof KlepaczGracie Barra Team Draculino / Sharktopteam
master 1; purpurowy; -61.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Kamil SiewiorekAkademia Fenix / Kraków
master 1; purpurowy; -67.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Paweł SteczkowskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warsaw
2Róbert DeličFree Fight Club Detva / Detva
master 1; purpurowy; -73.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Sławomir SzymkowiakBarracuda BJJ / Poznań
2Marcin AdamówNext Level BJJ / Opole
3Tomas KaczmarczykCopacabana / Bydgoszcz
4Patryk BurdzińskiShooters Konin / Turek
5Robert NiedźwieckiCopacabana / Piotrków Trybunalski
master 1; purpurowy; -79.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Daniel DudziakCheckmat Głogów / Leszno
2Adam MajcherGold Team Polska / Szczecin
3Bartosz KrzemińskiGold Team Polska / Szczecin
4Paweł WinieckiGold Team Polska / Szczecin
5Ariel PiechockiGrappler Grudziądz / Zenith BJJ
6Pawel SzymańskiNext Level BJJ / Opole
7Damian WalickiShooters Konin I Fightshool Hannover / Konin
8Aleksander FischerCorleone Team Wisła Świecie / Świecie
master 1; purpurowy; -85.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz SzuchmilskiZenith BJJ / Gniezno
2Paweł NowakGold Team Polska / Piła
3Dariusz ŚwięcickiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
4Jeremiasz SowaExilados Koszalin / Exilados Koszalin
5Mariusz BiałasAkademia Fenix / Kraków
6Jacek JędraszczykRio Grappling Club Ostrów Wielkopolski / Ostrów Wielkopolski
7Maciej SpanialskiGold Team Polska / VooDoo Gold Team
master 1; purpurowy; -91.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr LasockiAcademia Gorila / Warszawa
2Karol SłowikRenato Tavares Poland / Szopandjitsu Słupsk
3Michał WojtanowskiRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
4Dawid KopkaBerserker`s Team / Jelenia Góra
5Wojciech StempniakAlliance Jiu-jitsu / Poznań
6Norbert ŁabędzkiMMA DEVIL FIGHT CLUB / POZNAŃ
7Marcin MencelInvictus / Zielona Góra
8Rafal WrobelGracie Barra / Torun
9Rafał ZuchniakSerpentes / Ustka
master 1; purpurowy; -97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Damian MieczkowskiBerserker`s Team / Kołobrzeg
2Artur SakowskiGold Team Polska / Szczecin
3Artur MroczekDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
4Tymoteusz PiwowarczykMMA DEVIL FIGHT CLUB / MMA DEVIL POZNAŃ
5Adam RuszkiewiczAlliance Jiu-jitsu / Kościan
6Piotr TargońskiBerserker`s Team / Suwałki
master 1; purpurowy; +97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Bartłomiej MaciążekRio Grappling / Dąbrowa Górnicza
2Maciej Gwarek-StrzyżewskiGold Team Polska / Szczecin
3Mateusz OstrowskiGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
master 1; brązowy; -73.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin NasherBarracuda BJJ / Poznań
2Dawid SłomaAlliance Jiu-jitsu / Kościan
3Michał GoździewiczGold Team Polska / Września
master 1; brązowy; -79.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Zbigniew SmolarekAcademia Gorila / Rybnik
2Damian ZorczykowskiFight Club Łomża / Fight Club Łomża
3Patryk BąkBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
4Artur KamińskiGold Team Polska / Drawsko Pomorskie
5Marcin RolederMarga Dragons Den Ze Radiola Poland / Radom
6Bogumił GrzebieniowskiNext Level BJJ / Opole
master 1; brązowy; -85.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał ChomickiCopacabana / Łódź
2Bartosz DerenowskiCheckmat / Checkmat Głogów
3Miłosz GądziakGold Team Polska / Strzelec
4Michał CharowskiGold Team Polska / Valiant Gold Team
5Marcin KapuścińskiHusaria / Włocławek
6Mariusz OlczakCopacabana / Łódź Wodna
7Michał RokitaCopacabana / BYDGOSZCZ
master 1; brązowy; -91.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Wojciech ZaradzkiANKOS MMA / Poznań
2Wojciech MałysiakGracie Barra / Toruń
master 1; brązowy; -97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Robert IzydorekZenith BJJ / GNIEZNO
2Tomasz BoguckiZenith BJJ / GNIEZNO
3Adam FlorekForca Brava Gold Team / Opole
4Dawid DrobinaForca Brava Gold Team / Opole
master 1; brązowy; +97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin FrankiewiczKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2Łukasz ZalewskiGracie Barra Team Draculino / Shark top team,octopus Łódź
master 1; czarny; -73.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał KaużyńskiCopacabana / Łódź
2Kuba WitkowskiBerserker`s Team / Warszawa
3Karol KawiorskiAkademia Fenix / Kraków
master 1; czarny; -79.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Paweł TomalikNext Level BJJ / Opole
2Marcin KabatUnia Jiu Jitsu / Poznań
master 1; czarny; -85.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin RynkiewiczRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
2Filip KopijRio Grappling / Oława
3Szymon KrystianGladiator / Ostrołęka
4Dominik MałkowskiExilados Koszalin / Koszalin
5Krzysztof ŁukaszewiczDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warsaw
master 1; czarny; -91.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Mateusz SymoczkoRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
master 1; czarny; -97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz PacześnyGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
2Przemysław KonieczkaGracie Barra Team Draculino / Poznań
3Dominik ChmielGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
master 1; czarny; +97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Łukasz WarchołGracie Barra Team Draculino / Bastion Tychy
2Kornel ZapadkaBerserker`s Team / Berserkers Team Szczecin
3Piotr ChmielarzGracie Barra Team Draculino / Poznan
master 2; biały; -73.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Maciej JaworskiGold Team Polska / Piła
2Mariusz LeonikBerserker`s Team / Olsztyn
3Andrzej SzukiełojćGold Team Polska / Pionier Gold Team Gubin
4Konrad KacprzakBerserker`s Team / Warszawa
5Konrad ŁubnickiBerserker`s Team / Warszawa
master 2; biały; -79.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Hubert NiewiadomskiGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
2Ziemowit PrzybyłekNext Level BJJ / Opole
3Tomasz WłochCentrum Sztuk Walki Chojnice / Chojnice
4Grzegorz MajewskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
5Patryk WitkaLwy Kłodzko / Kłodzko
6Wojtek FurmanekRio Grappling / Zielona Góra
master 2; biały; -85.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Janusz StrąkRenato Tavares Poland / Szopandjitsu Słupsk
2Tomasz LepiatoPretorian Gorzów / Gorzów Wielkopolski
3Artur SulewskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
4Krzysztof WalaKAITO TEAM / Stalowa Wola
5Jan Maciejak-BunkowskiSerpentes / Słupsk
6Andrzej KrzyżanowskiFF Sport Opoczno / Opoczno
7Michał WyrobaAcademia Gorila / Ruda Śląska
8Jacek JackowskiGracie Barra Team Draculino / Żychlin
master 2; biały; -91.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin KaczmarekCheckmat / Poznań
2Przemysław AleksandrowiczGold Team Polska / Szczecin
3Łukasz SochaFabryka Zdrowia Stalowa Wola / Nisko
4Przemysław PrzyjemskiHulk Team / Police
5Krzysztof PrzybylskiRio Grappling Club / Oława
6Marcin OleksiukNext Level BJJ / Opole
master 2; biały; -97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Dominik PiechowiakGold Team Polska / Piła
2Andrzej ZielińskiRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
3Przemysław MyślakBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
4Radosław PoświatowskiBerserker`s Team / Suwałki
5Filip SzczepańskiSerpentes / Serpentes
6Karol DąbrowskiZet Gold Team / Drawsko Pomorskie
master 2; biały; +97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Sebastian KawaInvictus / Zielona Góra
2Janusz JagielskiNext Level BJJ / Kluczbork
master 2; niebieski; -73.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Andrzej DębskiWroxGym / Wrocław
2Rene KörnerBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
master 2; niebieski; -79.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Marek PawlikAcademia Gorila / Tomaszów Mazowiecki
2Michał BubakCopacabana / Łódź
3Krzysztof SadowskiRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
4Krzysztof BrzozowskiASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
5Krzysztof WitekRio Grappling / Oława
6Łukasz TowalewskiGold Team Polska / Piła
7Krzysztof MrozekGold Team Polska / Piła
8Marcin StępieńDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
9Grzegorz ŁukowiakGold Team Polska / Pionier Gold Team Gubin
10Frank SieberBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
11Mariusz ZelmachowiczGold Team Polska / Kołobrzeg
12Sylwester DworanowskiSerpentes / Serpentes
13Dmytro Bilousov23 Evolution / Wroclaw
14Łukasz KogutForca Brava Gold Team / Opole
15Marek MajkutHunter MMA / Warszawa
master 2; niebieski; -85.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Arkadiusz ŚcięgoszAcademia Gorila / Skierniewice
2Paweł GredysRio Grappling / OŁAWA
3Aleksander StankoPretorian Gorzów / Gorzów Wielkopolski
4Dawid AdamczakInvictus / Mosina
5Jarosław SenatorBerserker`s Team / Warszawa
6Ramzes TemczukWalka Gniezno / Gniezno
7Krzysztof GaworRio Grappling / Zawiercie
master 2; niebieski; -91.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Adam WitkowskiBerserker`s Team / Olsztyn
2Grzegorz SypniewskiZenith BJJ / Iława
3Michał SochońZenith BJJ / Skórzewo
4Arkadiusz KulaLion Group / Poznań
5Piotr ŻywiczkaWroxGym / Wrocław
6Jacek KurdynowskiHulk Team / Police
master 2; niebieski; -97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Daniel TulisLaugaricio Jiu Jitsu / Trencin
2Jarosław MichalczykPiranha Grappling Team Gdynia / Gdynia
master 2; niebieski; +97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr GajewiczGracie Barra Team Draculino / Żychlin
2Adam MarszałekRio Grappling Club Ostrów Wielkopolski / Ostrów Wielkopolski
3Tomasz KoniecznyBarracuda BJJ / Poznań
master 2; purpurowy; -67.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Paweł CieślakGracie Barra Team Draculino / BJJ Factory Gliwice
2Paweł SteczkowskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warsaw
3Mieczysław JędrzejczakBerserker`s Team / Team Wielkopolska
4Maciej DembowskiZenith BJJ / Kodokan Gliwice
master 2; purpurowy; -73.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Zdzisław RauboKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2Jarosław SiudakRio Grappling / Otmuchów
3Mieczysław JędrzejczakBerserker`s Team / Team Wielkopolska
4Dawid KleszczBerserker`s Team / Bielsko Biala
master 2; purpurowy; -79.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Lech SzcześniakRenato Tavares Poland / Szopandjitsu Słupsk
2Patryk SzczygiełBastion / Tychy
master 2; purpurowy; -85.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Grzegorz JaniakGold Team Polska / Strzelec Gold Team Ostrów Wielkopolski
2Jacek WojtaszakCopacabana / Piotrków Trybunalski
3Paweł NowakGold Team Polska / Piła
4Marcin ŚwiątkowskiFight Club Aleksandrów Kujawski / Aleksandrów Kujawski
5Wojciech KawaPoznańska Akademia Linke Gold Team / Poznań
6Krzysztof BabiszSaints Gold Team / Prudnik
7Michał MarciniakBerserker`s Team / Poznań
8Mateusz UrbanGold Team Polska / Bebson Gold Team Bielawa
master 2; purpurowy; -91.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Karol SłowikRenato Tavares Poland / Szopandjitsu Słupsk
2Sławomir OsypiukGold Team Polska / Piła
3Adrian MalkiewiczGameness Team / Poznan
4Grzegorz ZającKAITO TEAM / Stalowa Wola
5Łukasz FeckiBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
master 2; purpurowy; -97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Aleksander MędralaNext Level BJJ / Opole
2Adam BizońB-Zone MMA Team / Kędzierzyn-Koźle
3Mariusz PiekarekGracie Barra / Toruń
4Artur KęskaSerpentes / Serpentes
master 2; purpurowy; +97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Lukasz SzylerTeam Sukata / Mielec
2Ernest BiałeckiAcademia Gorila / Ruda Śląska
3Jarosław BilewiczSerpentes / Serpentes
4Paweł KempaBarracuda BJJ / Poznań
master 2; brązowy; -73.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Jaroslaw MożdżeńRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
2Grzegorz MiklasRGC Animmals / Zawiercie
3Tomek WawrzyczekOctagon Team / Cieszyn
master 2; brązowy; -79.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Szymon WątrobaGold Team Polska / Natal gold team
2Piotr ŁukaszewskiZenith BJJ / Gniezno
3Jakub TomczakZenith BJJ / X-Team Poznań
4Łukasz RutkowskiHusaria / Włocławek
5Robert NiedźwieckiGold Team Polska / Międzyrzecz
6Marcin RolederMarga Dragons Den Ze Radiola Poland / Radom
7Norbert MaćkowiakGracie Barra Team Draculino / Poznań
master 2; brązowy; -85.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Dawid SzpakGracie Barra Team Draculino / Sosnowiec
2Andrei AstakhovPretorian Gorzów / Gorzów Wielkopolski
3Tomasz RusieckiGracie Barra Team Draculino / Poznań
master 2; brązowy; -91.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Robert ZyffertBerserker`s Team / poznan
2Krzysztof ŻabczyńskiGold Team Polska / Szczecin
3Michał RutkowskiSaints Gold Team / Prudnik
master 2; brązowy; -97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Patryk KaniaHusaria / Włocławek
master 2; brązowy; +97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin FrankiewiczKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2Sławomir SzymańskiRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
master 2; czarny; -67.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Arkadiusz KlasaAcademia Gorila / Bochnia
2Krystian KwiecieńRio Grappling / Zawiercie
master 2; czarny; -73.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Paweł Jóźwiakcavalcanti poland / Panteon Mistrzów Poznań
2Łukasz BilskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
3Daniel KrakowiakRio Grappling Club / Krośnice
master 2; czarny; -79.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz RudzkiCopacabana / Piotrków Trybunalski
2Paweł RybickiGracie Barra / Toruń
3Jarosław ChmielRio Grappling / Otmuchów
4Eugeniusz BarańskiBerserker`s Team / Kolobrzeg
5Ireneusz MilaShooters Konin / Turek
master 2; czarny; -85.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Krzysztof ŁukaszewiczDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warsaw
master 2; czarny; -91.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Grzegorz KowalczykAcademia Gorila / Warszawa
2Tomasz PaszekAcademia Gorila / Ruda Śląska
3Filip KopijRio Grappling / Oława
4Krzysztof WęgrowskiHunter MMA / Warszawa
5Rafał ZawidzkiRio Grappling Club Ostrów Wielkopolski / Ostrów Wielkopolski
master 2; czarny; -97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Artur KrerowiczBerserker`s Team / Kołobrzeg
2Paweł KunyszKAITO TEAM / Stalowa Wola
3Paweł PilarzGracie Barra Team Draculino / Poznań
4Dawid BugdalskiGracie Barra / Toruń
master 2; czarny; +97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Kornel ZapadkaBerserker`s Team / Berserkers Team Szczecin
2Piotr ChmielarzGracie Barra Team Draculino / Poznan

shares