IX Puchar Polski No Gi Jiu Jitsu 2019 | KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

Listy startowe IX PP NOGI w Luboniu – źródło >>>TUATAJ<<<

dzieci; dziewczynki; 7-9 lat; -24 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Karina FlorekRio Grappling Club / Otmuchów
2Kornelia KapałaRio Grappling Club / Otmuchów
dzieci; dziewczynki; 7-9 lat; -34 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Maja MudrakRio Grappling Club / Otmuchów
2Malwina PiechAcademia Gorila / Warszawa
dzieci; dziewczynki; 7-9 lat; -39 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Michalina RozmusRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
dzieci; chłopcy; 7-9 lat; -24 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Maksymilian RutkowskiCopacabana / Poznań
2Kacper RybackiRio Grappling Club / Otmuchów
3Konrad KolanRio Grappling Club / Otmuchów
dzieci; chłopcy; 7-9 lat; -29 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Norbert KrauseCopacabana / Poznań
2Fryderyk PartonRio Grappling Club / Otmuchów
3Borys ChaławaZenith BJJ / poznań
4Michał ChwatPuncher Wrocław / Wrocław
5Jonatan RogalaUKS 10 JUDO BYDGOSZCZ
dzieci; chłopcy; 7-9 lat; -34 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Nikodem StankiewiczRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
2Wojciech LudwaRio Grappling Club / Otmuchów
3Maciej PoczekajczykWroxGym / Wrocław
4Maxymilian DziedzielaHusaria Fight Team / naas
5Sebastian MaćkowiakNext Level BJJ / Opole
dzieci; chłopcy; 7-9 lat; -39 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Bartosz KolaszewskiRio Grappling Club / Otmuchów
dzieci; chłopcy; 7-9 lat; -44 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Przemysław CzubaRio Grappling Club / Otmuchów
2Jakub WiencławZenith BJJ / Poznań
dzieci; chłopcy; 7-9 lat; +44 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Kacper DamaszkZenith BJJ / Gdynia
2Stanisław FugelRio Grappling Club / Otmuchów
3Cezary KilianRio Grappling Club / Otmuchów
młodzicy; dziewczynki; -34 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Natalia PaterRio Grappling Club / Otmuchów
2Amelia PaterRio Grappling Club / Otmuchów
3Aleksandra WiencławZenith BJJ / Poznań
młodzicy; dziewczynki; -38 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Milena PiechowiakGold Team Polska / Piła
2Kinga StępieńDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
3Kinga CzubaszekRio Grappling Club / Otmuchów
4Maria FeldmanWroxGym / Wrocław
młodzicy; dziewczynki; -42 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Aleksandra StoksikGold Team Polska / Poznań
2Małgorzata BauczROAN FIGHT CLUB KATOWICE / RUDA ŚLĄSKA
młodzicy; dziewczynki; -50 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Julia BurzyńskaRio Grappling Club / Otmuchów
młodzicy; dziewczynki; +54 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Zuzanna SkórkowskaWroxGym / Wrocław
młodzicy; chłopcy; -34 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Damian WieczorekKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2Piotr JazowskiRio Grappling Club / Wrocław
3Oliver KurpińskiGold Team Polska / Saiyan Gold Team Świdnica
4Ksawery GałkowskiGold Team Polska / GOLD TEAM POLSKA filia Grodzisk Wlkp
5Herbert PartonRio Grappling Club / Otmuchów
młodzicy; chłopcy; -38 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Andrzej FrankiewiczKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2Antoni RosaKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
3Franciszek DubajRio Grappling / Wrocław
4Jakub WolskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
5Jakub ChaławaZenith BJJ / poznań
6Adrian DziedzielaHusaria Fight Team / naas
7Ismael GouramCheckmat / Berlin
młodzicy; chłopcy; -42 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Bartosz WypychNext Level BJJ / Kluczbork
2Mikołaj BorgmanWroxGym / Wrocław
3Maciej WolskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
4Oliwier PrzerwaVirtus Radom / Pionki
5Olav NyiröCheckmat Berlin / Berlin
młodzicy; chłopcy; -50 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Mikołaj RolaDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
2Mikołaj RegułaRio Grappling Club / Otmuchów
młodzicy; chłopcy; -54 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Kacper DeresińskiRio Grappling Club / Wrocław
młodzicy; chłopcy; +54 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Wiktor CzerwińskiRio Grappling Club / Wrocław
2Jakub Nowakcavalcanti poland / ksw nokaut KOŚCIAN
3Błażej CholewińskiZenith BJJ / Virtus Radom
4Miłosz PatalasKSW NOKAUT KOŚCIAN / Kościan
5Olivier MaksymowiczOctopus Łódź / CRS Octopus Pabianice
młodszy junior; dziewczynki; -44 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Julia PaterRio Grappling Club / Otmuchów
młodszy junior; dziewczynki; -48 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Dominika ŻmudaWroxGym / Wrocław
2Julia WójcickaWroxGym / Wrocław
młodszy junior; dziewczynki; -52 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Julia CzepielRio Grappling Club / Otmuchów
młodszy junior; dziewczynki; -68 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Angelika StecRio Grappling Club / Otmuchów
młodszy junior; dziewczynki; +68 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Alicja NiepsujCopacabana / Piotrków Trybunalski
młodszy junior; chłopcy; -44 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Tytus MacińskiPretorian Gorzów / Gorzów Wielkopolski
2Oliwier PrzerwaVirtus Radom / Pionki
młodszy junior; chłopcy; -52 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Błażej CholewaRio Grappling Club / Otmuchów
młodszy junior; chłopcy; -56 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Sebastian PatykWroxGym / Wrocław
2Kacper CwynarKSW NOKAUT KOŚCIAN / Kościan
młodszy junior; chłopcy; -60 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Mikołaj BubnowskiPretorian Gorzów / Gorzów Wielkopolski
2Filip UrbanowiczGold Team Polska / Koszalin Ronin Gold
młodszy junior; chłopcy; -64 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Oliwier FilipiakGrappler Grudziądz / Zenith BJJ
2Damian RamulewiczBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
3Wojciech FlisWroxGym / Wrocław
4Aleks ZajdelInvictus BJJ / Mosina
młodszy junior; chłopcy; -68 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Oskar MisiakCopacabana / Łódź
2Grzegorz KowalskiBerserker`s Team / Olsztyn
3Jakub ToczekRio Grappling Club / Otmuchów
4Mateusz HebdowskiWroxGym / Wrocław
5Hubert MichalskiGold Team Polska / Ronin Gold Team Koszalin
6Ignacy WieczorekCzerwony Smok grupa BJJ / Poznań
młodszy junior; chłopcy; +68 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Maksymilian KamińskiZenith BJJ / Czerwony Smok Poznań
2Dominik FolwarcznyRio Grappling / Wrocław
3Tymoteusz MarculaDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
4Paweł JaworskiHusaria / Mława
5Igor PoredaMarga Submission Fighting Gym Garwolin / Marga Submission Fighting Gym Garwolin
6Kacper ChuchlaRio Grappling Club / Otmuchów
7Kacper SiepaInvictus / Mosina
8Dominik GraczykAcademia Gorila / Świdwin
9Kacper ZubrzyckiMarga Dragons Den Ze Radiola Poland / Puławy
juniorki; -58.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Karolina ChmielRio Grappling Club / Otmuchów
juniorki; -66.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Zofia WiącekCopacabana / Bydgoszcz
2Weronika JarotaAlliance Jiu-jitsu / Poznań
3Maja PrzerwaVirtus Radom / Pionki
juniorki; +66.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Klaudia KolanRio Grappling Club / Otmuchów
junior; -51.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Julian LejczakForca Brava Gold Team / Namysłów
junior; -61.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub KowalczykValiant Gold Team / Stragard
2Michał KonopkaNext Level BJJ / Kluczbork
3Adrian ChwiłkowskiGold Team Polska / Koszalin
junior; -66.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Kacper DrzewieckiPretorian Gorzów / Gorzów Wlkp
2Alan WiąkDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
3Jakub KaźmierczakZenith BJJ / Fit Fabric Łódź
4Nikodem GibułaRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
5Kamil ZemskiGold Team Polska / Gold Team Polska
6Oskar KokotGold Team Polska / Gold Team Polska
7Jakub KujawaCzerwony Smok Poznań / Poznań
8Paweł BartnickiSerpentes / Słupsk
junior; -71.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Bartek SkowyraGold Team Polska / Piła
2Adam KoziełDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
3Aleksander BiałowąsCheckmat / Poznań
4Wiktor KasprzykKaiser Sport / Olsztyn
5Maks MajewskiAlliance / Poznań
6Kevin NowickiWalka Gniezno / Gniezno
7Daniel BudnikRio Grappling Club / Otmuchów
8Piotr JaniecNext Level BJJ / Kluczbork
9Krzysztof SzymanekAcademia Gorila / Academia Gorila
10Michał JacewiczGold Team Polska / Koszalin
junior; -76.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Paweł JaworskiHusaria / Mława
2Jakub WalczykiewiczZenith BJJ / Fit Fabric Łódź
3Jakub SzczurkoAcademia Gorila / Academia Gorila
4Michał RogozinskiBERSERKERS TEAM WIELKOPOLSKA / Poznań
junior; -81.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Jan HorodkoNext Level BJJ / Kluczbork
2Adam RutowiczCopacabana / Piotrków Trybunalski
junior; -86.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Maksymilian KamińskiZenith BJJ / Czerwony Smok Poznań
2Szymon GruenwaldGold Team Polska / Piła
junior; +86.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Krystian JacukStreetFighters / Słubice
2Jakub BerkowskiHusaria / Włocławek
3Filip KucińskiNext Level BJJ / Opole
adult; biały; -61.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Hubert SzymańskiCopacabana / Toruń
2Mikołaj KantekANKOS MMA / Poznań
3Krzysztof KapturKohorta Poznań / Poznań
4Maciej RubaniukAKS / Białogard
5Bartłomiej SkoniecznyGolden Dragon / Bydgoszcz
6Marek StańczykGold Team Polska / Ronin Gold Team Koszalin
7Wiktor SternalskiRio Grappling Club Zielona Góra / Zielona Góra
adult; biały; -67.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Ariel GolińskiZenith BJJ / KSW DE LA RIVA
2Wojciech MarszyckiAcademia Gorila / Koszalin
3Denys KhomchenkoAlliance Jiu-jitsu / Poznań
4Hubert GierkoANKOS MMA / Poznań
5Radosław OwsiannyANKOS MMA / Poznań
6Patryk KadłuczkaBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
7Mateusz BiernackiKohorta Poznań / Poznań
8Piotr WdowińskiNext Level BJJ / Kluczbork
9Miłosz ZiółkowskiBJJ StepOne Poznań / Poznań
10Kamil MichniakAcademia Gorila / Bochnia
11Sebastian SzymańskiCopacabana Bydgoszcz / Bydgoszcz
12Mateusz JerchewiczZłomiarz Team / Gdansk
13Maciej HabikAdamusik Team / Łódź
14Tomasz BogdańskiSWD / Kraków
15Szymon PawlakRio Grappling Club / Wrocław
16Marcel BodyłGold Team Polska / Gold Team Polska
17Michał FalkowskiRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
adult; biały; -73.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Kryspin DonajStreetFighters / Słubice
2Przemysław PawlakDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
3Bartosz RadwańskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
4Tomek ModerGameness Team / Poznań
5Andrzej MiąskoGrappler Grudziądz / Zenith BJJ
6Paweł UszlerGrappler Grudziądz / Zenith BJJ
7Krzysztof MaliszewskiGold Team Polska / Września
8Mikołaj ChmielewskiANKOS MMA / Poznań
9Dariusz OczkowskiLwy Kłodzko / kłodzko
10Maciej MolskiKohorta Poznań / Poznań
11Kamil SzyndlarSWD / Kraków
12Kamil AugusiakZenith BJJ / Swinoujście
13Adam FralaCheckmat / Checkmat Głogów
14Karol GłodzińskiNext Level BJJ / Kluczbork
15Mikołaj CzerwińskiBJJ StepOne Poznań / Poznań
16Krzysztof MaślochNext Level BJJ / Wrocław
17Dariusz BożejewiczKo park Elbląg / Elbląg
18Andrzej WidurskiBerserker`s Team / Okonek
19Vladyslav ChervinskyiNext Level BJJ / Opole
20Jan GrygielSWD / Kraków
21Grzegorz FórmańskiGold Team Polska / Gold Team Polska
22Karol GarbalińskiKo park Elbląg / Elbląg
23Witold KozłowskiRio Grappling / Wrocław
24Sebastian SobierajCopacabana Konin / Konin
25Michał RybickiNext Level BJJ / Opole
26Sebastian MaciejakDomino Jiu Jitsu / Koszalin
27Patryk SkrzyńskiTeam Sukata Poland / Mielec
28Szymon WalczakCopacabana Bydgoszcz / Bydgoszcz
29Jakub WolnikAcademia Gorila / Bochnia
30Adrian ZinkoNext Level BJJ / Opole
31Mateusz PruskiOctagon Team / jastrzebie zdroj
32Dominik GłodawaVETO Team Bielsko Biała / Bielsko Biała
adult; biały; -79.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Artur NawrockiCopacabana / Łódź
2Łukasz BaranBerserker`s Team / Szczecin
3Damian SzczerbinStreetFighters / Słubice
4Radosław WełniakGold Team Polska / Piła
5Piotr SzydłowskiGold Team Polska / GOLD TEAM POLSKA filia Grodzisk Wlkp
6Norbert ŚmieszekGold Team Polska / GOLD TEAM POLSKA filia Grodzisk Wlkp
7Kamil ZiębiecInvictus BJJ / Zielona Góra
8Sebastian KolasińskiGrappler Grudziądz / Zenith BJJ
9Marcin KędzioraZenith BJJ / Fit Fabric Łódź
10Krystian KowalskiLwy Kłodzko / Kłodzko
11Dawid GolakANKOS MMA / Poznań
12Bartosz GęzikiewiczANKOS MMA / Poznań
13Artur NawrotBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
14Bartosz GórniakRio Grappling Club / Otmuchów
15Mateusz WodaraNext Level BJJ / Kluczbork
16Jarosław ŚmigajBJJ StepOne Poznań / Poznań
17Piotr SzczęchGold Team Polska / Lublin
18Piotr Murawskibrak klubu / Gdańsk
19Sylwester AngowskiKo park Elbląg / Elbląg
20Mateusz UrbaniakKo park Elbląg / Elbląg
21Paweł Okulicz-KozarynANKOS MMA / Luboń
22Mateusz GrodzickiCopacabana / Warszawa
23Patryk SemeniukMarga Submission Fighting Gym Puławy / Puławy
24Remigiusz KaźmierczakCopacabana Konin / Konin
25Przemysław KochCopacabana Bydgoszcz / bydgoszcz
26Aleksander ŚlęzakNext Level BJJ / Wrocław
27Maciej WojciechowskiCzerwony Smok Poznań / Poznan
28Wiktor WięcekSWD / Kraków
29Paweł PołożyńskiCopacabana Konin / Konin
30Kuba GłuszyńskiCzerwony Smok Poznań / Poznań
31Dawid TrzcinkaUNITED GYM / Aleksandrów ł.
32Oskar FryśnySihasapa Gold Team / Grodzisk Wielkopolski
adult; biały; -85.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Mateusz MarkiewiczGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
2Damian KowalczykInvictus / Zielona Góra
3Przemysław NausKaiser Sport / Olsztyn
4Filip LewandowskiKaiser Sport / Olsztyn
5Krystian SzymczykLwy Kłodzko / Kłodzko
6Filip KopijLwy Kłodzko / Kłodzko
7Łukasz PiątkowskiAlliance Jiu-jitsu / Poznań
8Piotr WszędybyłLwy Kłodzko / Kłodzko
9Mateusz PardejBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
10Michał ZawojskiLwy Kłodzko / kłodzko
11Mateusz JóskowiakCheckmat Głogów / Głogów
12Marcin BiałekAcademia Gorila / Academia Gorilla Świdwin
13Jakub ZielińskiCopacabana Toruń / Toruń
14Maciej ZawidzkiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
15Sebastian BorowskiKSW NOKAUT KOŚCIAN / Kościan
16Martin NowakZenith BJJ / Poznań
17Kacper KołodziejczykZenith BJJ / Kielce
18Mateusz DudekPiranha Grappling Team Gdynia / BJJ Braniewo
19Pawel KrajewskiSWD / Kraków
adult; biały; -91.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz StolarskiCopacabana / Piotrków Trybunalski
2Kacper KowalskiKaiser Sport / Olsztyn
3Przemysław WojniakBJJ Garda Chojna / Chojna
4Walid Al-TartairAcademia Gorila / Koszalin
5Franz LöhnertBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
6Oliwier GodlewskiBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
7Daniel SobolewskiLwy Kłodzko / kłodzko
8Kamil SmulkowskiBJJ StepOne Poznań / Poznań
9Filip SzczepaniakSerpentes / Słupsk
10Janek GlinkowskiInvictus / Mosina
11Filip AdamowiczGold Team Polska / Piła
12Mikołaj PinczyńskiBarracuda BJJ / Poznań
13Jan KaczmarekGracie Barra Team Draculino / Poznań
14Artur TurczynZet Gold Team / Drawsko Pomorskie
15Marcin PolitRio Grappling / Wrocław
16Michał IdczakUNITED GYM / Aleksandrów ł.
17Adrian FuławkaNext Level BJJ / Wrocław
adult; biały; -97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Bartłomiej KubkowskiKaiser Sport / Olsztyn
2Jakub JasińskiZenith BJJ / Fit Fabric Łódź
3Michał KubackiLion Group / Poznań
4Mariusz BłażejCheckmat Głogów / Głogów
5Artur SzylkinSWD / Krakow
adult; biały; +97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Dawid JeneralczykCheckmat / Poznań
2Oskar CymbałaNext Level BJJ / Opole
3Michał KubiakCopacabana Toruń / Copacabana Toruń
4Igor LeonczukPiranha Grappling Team Gdynia / BJJ Braniewo
5Damian UhleGold Team Polska / Skoll Gold Team Szczecin
adult; niebieski; -61.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Damian GąsińskiGracie Barra Team Draculino / Octopus Pabianice
2Jakub KowalczykValiant Gold Team / Stragard
3Mariusz ŻuławińskiAkademia Fenix / Kraków
4Mateusz SmokZenith BJJ / Swinoujście
5Krzysztof DaniszewskiBerserker`s Team / Warszawa
adult; niebieski; -67.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał WyrzykowskiKaiser Sport / Olsztyn
2Kamil SobaszekUnia Jiu Jitsu / Rybnik
3Jakub WawryszynInvictus / Zielona Góra
4Patryk KowalskiInvictus BJJ / Mosina
5Michał DrzewieckiPretorian Gorzów / Gorzów Wlkp
6Szymon Jęśko-BiałekGold Team Polska / Piła
7Norbert KwiatkowskiGold Team Polska / GOLD TEAM POLSKA filia Grodzisk Wlkp
8Alan WiąkDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
9Adam KoziełDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
10Kacper OttoAlliance Jiu-jitsu / Poznań
11Krzysztof TajlCopacabana / Bydgoszcz
12Jakub RamszNext Level BJJ / Opole
13Kordian WacławNext Level BJJ / Kluczbork
14Kacper LeszczyńskiWroxGym / Wrocław
15Marcin SzypuraZenith BJJ / Głuponie
16Filip PrzymusińskiInvictus / Mosina
17Wiktor LejczakForca Brava Gold Team / Namysłów
18Fadi HamamCheckmat / Berlin
19Mateusz WoronowskiBJJ Factory Gliwice / Gliwice
adult; niebieski; -73.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Szymon KarolczykWalka Gniezno / Gniezno
2Błażej TareckiAcademia Gorila / Academia Gorila
3Jan GrabowskiStreetFighters / Słubice
4Bartek StępniewskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
5Mateusz MichalakRio Grappling / Wrocław
6Danyil MykhalovskyyZenith BJJ / Fit Fabric Łódź
7Tomasz MęczkowskiZłomiarz Team / Gdańsk
8Krzysztof WoźniakBerserker`s Team / Szczecin
9Tomasz BywalecBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
10Mariusz PlagaZenith BJJ / Piranha Grappling Team Gdynia
11Kamil KuszaRio Grappling Club / Krośnice
12Przemysław LewandowskiAcademia Gorila / Koszalin
13Szymon CieślaForca Brava Gold Team / Opole
14Michal KilianForca Brava Gold Team / Opole
15Konrad GajdowskiMighty Bulls Gdynia / Gdańsk
16Maciej GórasRapax mma / Siemianowice Slaskie
adult; niebieski; -79.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub WiśniewskiCheckmat / Poznań
2Radosław ChmuraNext Level BJJ / Wrocław
3Paweł SadłoAcademia Gorila / Academia Gorila
4Mateusz KaczmarekGold Team Polska / GOLD TEAM POLSKA filia Grodzisk Wlkp
5Michał GrochowieckiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
6Maciej SłowińskiFrontline academy / Sulmierzyce
7Kamil CabałaAcademia Gorila / Bochnia
8Adrian WachowiakGold Team Polska / Poznańska Akademia Linke Gold Team
9Mateusz KisielewskiZenith BJJ / Fit Fabric Łódź
10Dawid WoźniakZenith BJJ / Fit Fabric Łódź
11Kacper KurłowiczRonin Gold Team Białogard / Białogard
12Krystian GłowińskiPretorian Gorzów / Gorzów Wielkopolski
13Artur SupersonBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
14Henryk PedaBoneBreakers / Kutno
15Aleksander RynkunZenith BJJ / Piranha Grappling Team Gdynia
16Patryk MioskowskiEspadon Bydgoszcz / Bydgoszcz
17Adam NowakRio Grappling Club / Krośnice
18Marcin JachZłomiarz Team / Gdańsk
19Michał GrygielCopacabana / Konin
20Marcin PrzybylskiCopacabana / Copacabana Poznań
21Igor JankowiakGold Team Polska / Gold Team Polska
22Aleksander KroworzBJJ Factory Gliwice / Gracie Barra Maciek Polok
adult; niebieski; -85.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Daniel ParafiniukGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
2Filip TobołaBarracuda BJJ / Poznań
3Wojciech MarjańskiCopacabana / Bydgoszcz
4Dawid SopkowiczBerserker`s Team / Szczecin
5Krzysztof KimakRonin Gold Team Koszalin / Białogard
6Konrad LisRio Grappling Club / Otmuchów
7Bartosz LewandowskiOCTOPUS ŁÓDŹ / Łódź
8Bartosz KowalAkademia Fenix / Kraków
9Kacper GackaCheckmat / Poznań
10Maciej SikoraLion Group / Poznań
adult; niebieski; -91.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Arkadiusz JarośAcademia Gorila / Bochnia
2Krystian SkibińskiRio Grappling Club / Krośnice
3Kamil MakowskiZłomiarz Team / Gdańsk
4Kamil PernejHorda MMA Wałbrzych / Wałbrzych
5Przemysław KampaGrizzly Martial Arts / Ruda Śląska
6Maciej GradeckiBoneBreakers / Bone Breakers MMA Team Kutno
adult; niebieski; -97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Hubert SzulcCopacabana / Piotrków Trybunalski
2Przemysław ŚwiechBerserker`s Team / Szczecin
3Mateusz KlejdyszInvictus / Zielona Góra
4Piotr RenkowskiKaiser Sport / Olsztyn
5Mariusz WilczyńskiGracie Barra / Toruń
6Artur NiebrzydowskiZenith BJJ / Gdynia
7Stepan ZolotovZłomiarz Team / Gdańsk
adult; niebieski; +97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Damian SkarzyńskiCheckmat / Poznań
2Przemysław BieżuńskiGold Team Polska / Szczecin
3Sławek PiotrowskiBerserkers Team Szczecinek / Szczecinek
adult; purpurowy; -61.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Sebastian DąbrowskiCopacabana / Bydgoszcz
2Radosław ModzelewskiZenith BJJ / Fit Fabric Łódź
3Tomasz PaczkaBJJ Factory Gliwice / Gliwice
4Wojciech GryzBJJ Factory Gliwice / Gliwice
5Kamil DąbrowskiRapax mma / Siemianowice Slaskie
adult; purpurowy; -67.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin SkubisVETO Team Bielsko Biała / Bielsko- Biała
2Paweł WadasWroxGym / Wrocław
adult; purpurowy; -73.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Dawid ZachmycWalka Gniezno / Zenith
2Piotr DudzińskiGracie Barra Team Draculino / Gliwice
3Mateusz BiniędaBerserker`s Team / Szczecin
4Adrian WieliczkoRonin Gold Team Koszalin / Białogard
5Bartosz SerwetaRio Grappling Club / Krośnice
6Ireneusz WierzchońGold Team Polska / Lublin
7Adam KozakPoznańska Akademia Linke Gold Team / Poznań
8Artur SzotANKOS MMA / Luboń
9Stanislav RomanovBJJ39 / Kaliningrad
10Jeremiasz JaworowskiBerserker`s Team / Szczecin
11Sebastian DziekanowskiGold Team Polska / Ronin Gold Team
adult; purpurowy; -79.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub NajdekCheckmat / Poznań
2Robert DejaZenith BJJ / Swinoujście
3Tomasz MajewskiAcademia Gorila / Ostrów Mazowiecka
4Aleksander DomagałaUnited Gym- Kauża Team / Łódź
5Marcus Piwowarski-BajerInvictus / Mosina
6Piotr MikołajczakInvictus / Mosina
7Oskar ChmielInvictus / Mosina
8Oskar WandzelInvictus / Mosina
9Konrad TurekGold Team Polska / Szczecin
10Maciej KrajewskiGrappling Dynamit Rzeszów / Rzeszów
adult; purpurowy; -85.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Adam WitkowskiBerserker`s Team / Olsztyn
2Krzysztof KobosTeam Sukata / Mielec
3Hubert FelkiewiczBerserker`s Team / Szczecin
4Maciej KwiatkowskiRio Grappling Club / Wrocław
5Bartłomiej BatkoGold Team Polska / Saiyan Gold Team Świdnica
6Michał WojtanowskiAcademia Gorila / Academia Gorila
7Paweł NowakGold Team Polska / Piła
8Krzysztof KubitGrappling Kraków / Kraków
9Grzegorz PernakRio Grappling / Ostrów Wielkopolski
10Michał HuczukCopacabana / Toruń
11Oskar WaśkowskiBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
12Kamil KubasiakGracie Barra Team Draculino / Sosnowiec
13Dariusz GomułaZenith BJJ / Virtus Radom
14Sebastian KołachaUnited Gym-Copacabana / Aleksandrów Łódzki
15Artur BagińskiUNITED GYM / Aleksandrów ł.
16Marek MachuraBJJ Factory Gliwice / Gliwice
17Łukasz SzostakRio Grappling Club / Dąbrowa Gornicza
adult; purpurowy; -91.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin MaciulewiczGrizzly Martial Arts / Ruda Śląska
2Piotr LasockiAcademia Gorila / Warszawa
3Denis SekuraGrizzly Martial Arts / Ruda Śląska
4Oliwier SzczygiełAcademia Gorila / rybnik
5Krzysztof SzydłowskiGold Team Polska / GOLD TEAM POLSKA filia Grodzisk Wlkp
6Sebastian JajusPiranha Grappling Team Gdynia / Gdynia
7Bogusław BagińskiPiranha Grappling Team Gdynia / Gdynia
8Michał RogowskiKo park Elbląg / Elbląg
9Maciej MatheaPiranha Grappling Team Gdynia / BJJ Braniewo
adult; purpurowy; -97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub TulinCopacabana / Łódź
2Damian MieczkowskiBerserker`s Team / Kołobrzeg
3Damian PiwowarczykCzerwony Smok Poznań / Poznan
4Mariusz PiekarekGracie Barra / Toruń
5Bartłomiej GładkowiczCopacabana / Bydgoszcz
6Sławomir GłogowskiGracie Barra Team Draculino / Chorzów
adult; purpurowy; +97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Norbert WęgrzynBerserker`s Team / Szczecin
2Bartłomiej DróbkaCheckmat / Poznań
3Łukasz RozpędowskiPoznańska Akademia Linke Gold Team / Poznań
4Maciej Gwarek-StrzyżewskiGold Team Polska / Linke Gold Team Szczecin
adult; brązowy; -61.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Grzegorz JoniakGold Team Polska / Bielawa
adult; brązowy; -67.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Mateusz ŻeromskiAcademia Gorila / Koszalin
2Piotr KowalZenith BJJ / Sowilo Kielce
adult; brązowy; -73.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Oskar WasielewskiBerserker`s Team / Wielkopolska
2Daniel UrbanDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warsaw
adult; brązowy; -79.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał BojanowskiCopacabana / Łódź
2Adam LewandowskiZenith BJJ / Swinoujście
adult; brązowy; -85.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Albert ŚmieszekGold Team Polska / GOLD TEAM POLSKA filia Grodzisk Wlkp
2Tomasz JendrzejczakGold Team Polska / Juggernaut
3Jan BielawskiNext Level BJJ / Kluczbork
4Michał WojtaszczykUNITED GYM / Konstantynów
5Damian LipkaRio Grappling Club / Wrocław
6Maksymilian KubiakForca Brava Gold Team / Opole
adult; brązowy; -91.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Łukasz MatułajtisBerserker`s Team / OLSZTYN
2Stefan NowackiAcademia Gorila / Koszalin
3Mateusz TopórPretorian Koźmin Wielkopolski / Koźmin Wielkopolski
4Marcin MencelInvictus / Zielona Góra
5Piotr ŁukaszewskiGold Team Polska / Piła
adult; brązowy; -97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Adam FlorekForca Brava Gold Team / Opole
2Kacper WeremaRonin Gold Team Koszalin / voodoo gold team
3Kamil WojciechowskiInvictus / Mosina
4Jacek CzubakZenith BJJ / Radom
5Dawid DrobinaHeel Hook Namysłów / Namysłów
adult; brązowy; +97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Kamil KacprzakOCTOPUS ŁÓDŹ / Octopus Łódź
2Łukasz SudolskiBerserker`s Team / Szczecin
3Bartłomiej MaciążekRio Grappling / Dąbrowa Górnicza
4Arek LewandowskiZenith BJJ / Swinoujście
adult; czarny; -67.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Aleksander JabłońskiGold Team Polska / Piła
2Mariusz JoniakGold Team Polska / Bielawa
adult; czarny; -73.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Karol KawiorskiAkademia Fenix / Kraków
2Damian StasiakUNITED GYM / Aleksandrów Łódzki
adult; czarny; -79.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz RudzkiCopacabana / Piotrków Trybunalski
2Paweł TomalikNext Level BJJ / Opole
adult; czarny; -85.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Krzysztof MichalakZenith BJJ / Piranha Grappling Team Gdynia
2Konrad ŚmieszekGold Team Polska / GOLD TEAM POLSKA filia Grodzisk Wlkp
3Piotr SałataPretorian Gorzów / Gorzów Wielkopolski
4Marcin KmiotekZenith BJJ / Gdynia
5Michał ElsnerZenith BJJ / Virtus Radom
adult; czarny; -91.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Wojciech MałysiakGracie Barra / Toruń
adult; czarny; -97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz PacześnyGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
adult; czarny; +97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Andrzej IwatZłomiarz Team / Gdańsk
2Kornel ZapadkaBerserker`s Team / Berserkers Team Szczecin
kobiety; biały; -56.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Danuta ZygmuntSWD / Kraków
2Sabrina PietrasRio Grappling Club / Krośnice
kobiety; biały; -61.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Adrianna RożniakCopacabana Bydgoszcz / Bydgoszcz
2Agnieszka HildebrandAcademia Gorila / Warszawa
3Angelika SkibaBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
4Danuta HądzlikCzerwony Smok Poznań / Poznań
kobiety; biały; -66.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Zofia WiącekCopacabana / Bydgoszcz
2Karolina WojnarskaDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
3Zuzanna OlasikSHARK ŁÓDŹ / Łódź
4Patrycja BeszterdaPoznańska Akademia Linke Gold Team / Poznań
5Agnieszka KaczmarekLinkegoldteam / Sihasapa Gold team
kobiety; biały; +71.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Ilona RydzewskaAcademia Gorila / Warszawa
2Anna PrzyborekAligatores Fight Club / Warszawa
3Polina KharlamovaGracie Barra / Poznan
kobiety; niebieski; -51.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Agnieszka DurmowiczBJJ Factory Gliwice / Gliwice
kobiety; niebieski; -56.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Barbara BalickaGold Team Polska / Poznań
2Katarzyna MańkeHulk Team / Police
3Justyna SiemieniukNext Level BJJ / Opole
kobiety; niebieski; -61.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Katrin-Jessika KamaszAkademia Fenix / Kraków
2Martyna Ciaskowska23 Evolution / Wrocław
kobiety; niebieski; -66.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Daria CybulskaAcademia Gorila / Warszawa
2Katarzyna EmilitAcademia Gorila / Koszalin
kobiety; niebieski; -71.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Monika WoźniakGold Team Polska / Opole
2Alicja MałeckaGold Team Polska / Bielawa
kobiety; niebieski; +71.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Monika ZandeckaGold Team Polska / Poznań
2Justyna MackiewiczRio Grappling Club / Otmuchów
3Martyna WawrzyniakBarracuda BJJ / Dolsk
kobiety; purpurowy; -61.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Agnieszka StangreckaCopacabana / Bydgoszz
2Weronika NiteckaZenith BJJ / Gameness Team Poznań
3Aleksandra MilejskaWroxGym / Wrocław
master 1; biały; -67.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Jaroslaw KrukowskiBerserker`s Team / Poznan
2Paweł BociarskiNext Level BJJ / Wrocław
3Dawid BarczewskiHusaria Bydgoszcz / Bydgoszcz
master 1; biały; -73.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Łukasz Raban1 / Bialystok
2Tomasz BartoszczykZenith BJJ / Fit Fabric Łódź
3Bartosz PawłowskiAlliance Jiu-jitsu / Alliance Poznan
4Jacek KlimbejCopacabana Bydgoszcz / Bydgoszcz
5Konrad RzepeckiHorda MMA Wałbrzych / wałbrzych
master 1; biały; -79.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Paul LöhnertBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
2Aleksander ŚlęzakNext Level BJJ / Wrocław
3Adrian RojkowskiBoneBreakers / Kutno
4Radek BebekNext Level BJJ / 612
master 1; biały; -85.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Przemysław NausKaiser Sport / Olsztyn
master 1; biały; -91.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Przemysław WojniakBJJ Garda Chojna / Chojna
master 1; biały; -97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał KubackiLion Group / Poznań
2Artur SzylkinSWD / Krakow
3Rafał SkrzypiecPiranha Grappling Team Gdynia / BJJ Braniewo
master 1; biały; +97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Dawid JeneralczykCheckmat / Poznań
2Wojciech KurzacInvictus / Zielona Góra
3Rafał AsmanDomino Jiu Jitsu / Koszalin
master 1; niebieski; -67.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Krystian TaraszkiewiczCheckmat Głogów / Glogow
master 1; niebieski; -73.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Szymon ŁawniczakGold Team Polska / Piła
2Aymen RezguiUnia Jiu Jitsu / Streefa Walki Jelenia góra
3Paweł MąkaRio Grappling Club / Wrocław
4Wojciech DąbrowskiRapax mma / Siemianowice Slaskie
master 1; niebieski; -79.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Bartłomiej KsobiakGold Team Polska / Piła
2Arkadiusz MaciejewskiRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
3Przemysław ChliszczForca Brava Gold Team / Opole
master 1; niebieski; -85.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Patryk LewandowskiHusaria Bydgoszcz / Bydgoszcz
2Mateusz MielczarekGold Team Polska / Opole
3Maciej SikoraLion Group / Poznań
master 1; niebieski; -91.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Przemysław DąbrowskiBoneBreakers / Kutno
master 1; niebieski; +97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Dominik GorzaniakGold Team Polska / GOLD TEAM POLSKA filia Grodzisk Wlkp
2Damian SkarzyńskiCheckmat / Poznań
3Grzegorz BerskiGold Team Polska / szczecin
4Marek KucharskiGold Team Polska / Sulechów
master 1; purpurowy; -73.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Ireneusz WierzchońGold Team Polska / Lublin
2Robert JanistaDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
3Kamil ŁukasikAcademia Gorila / Rybnik
4Stanislav RomanovBJJ39 / Kaliningrad
master 1; purpurowy; -79.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Konrad TurekGold Team Polska / Szczecin
2Mateusz KozyraGrappling Kraków / Kraków
3Maciej KrajewskiGrappling Dynamit Rzeszów / Rzeszów
master 1; purpurowy; -85.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Szymon FrątczakInvictus / Zielona Góra
2Szymon KrystianGladiator / Ostrołęka
3Michał WojtanowskiAcademia Gorila / Academia Gorila
4Karol KurembskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
5Steve DillanBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
master 1; purpurowy; -91.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr LasockiAcademia Gorila / Warszawa
2Rafał ZuchniakSerpentes / słupsk
master 1; purpurowy; -97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Damian MieczkowskiBerserker`s Team / Kołobrzeg
2Rafał KulasStreetFighters / Słubice
master 1; purpurowy; +97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Damian KaweckiANKOS MMA / poznań
2Maciej Gwarek-StrzyżewskiGold Team Polska / Linke Gold Team Szczecin
master 1; brązowy; -67.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr KowalZenith BJJ / Sowilo Kielce
master 1; brązowy; -85.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Jan BielawskiNext Level BJJ / Kluczbork
master 1; brązowy; -91.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Łukasz MatułajtisBerserker`s Team / OLSZTYN
master 1; brązowy; -97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Adam FlorekForca Brava Gold Team / Opole
2Dawid DrobinaHeel Hook Namysłów / Namysłów
master 1; brązowy; +97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Bartłomiej MaciążekRio Grappling / Dąbrowa Górnicza
2Arek LewandowskiZenith BJJ / Swinoujście
master 1; czarny; -67.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Aleksander JabłońskiGold Team Polska / Piła
master 1; czarny; -79.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał KaużyńskiCopacabana / Łódź
2Paweł TomalikNext Level BJJ / Opole
master 1; czarny; -85.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Krzysztof MichalakZenith BJJ / Piranha Grappling Team Gdynia
2Marcin KmiotekZenith BJJ / Gdynia
master 1; czarny; -97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz PacześnyGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
master 1; czarny; +97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Kornel ZapadkaBerserker`s Team / Berserkers Team Szczecin
master 2; biały; -73.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Maciej JaworskiGold Team Polska / Piła
2Robert WrońskiZenith BJJ / Fit Fabric Łódź
3Damian WrobelCarlson Gracie Chojnice / Chojnice
master 2; biały; -79.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Hubert NiewiadomskiGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
2Grzegorz MajewskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
3Marcin CzerwińskiBJJ StepOne Poznań / Poznań
4Maciej SkórskiRio Grappling Club / Dąbrowa Górnicza
master 2; biały; -85.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub AbramczykAcademia Gorila / Warszawa
master 2; biały; -91.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Wojciech KlamutDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
2Michał BartczakZenith BJJ / Fit Fabric Łódź
3Marcin PotasiakRio Grappling Club / Otmuchów
4Filip SzczepaniakSerpentes / Słupsk
5Marcin OleksiukNext Level BJJ / Opole
master 2; biały; -97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz AftykaGold Team Polska / Piła
master 2; biały; +97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Maciej DopierałaAlliance Jiu-jitsu / Poznań
2Janusz JagielskiNext Level BJJ / Kluczbork
3Igor JantosDomino Jiu Jitsu / Koszalin
master 2; niebieski; -73.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Mariusz LeonikBerserker`s Team / Olsztyn
2Dominik CzyżAlliance Jiu-jitsu / Poznań
master 2; niebieski; -79.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał BubakCopacabana / Łódź
2Krzysztof SadowskiGold Team Polska / Ronin Koszalin
3Darek KunikowskiGracie Barra Team Draculino / CHORZÓW
master 2; niebieski; -85.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Sebastian DąbrowskiAcademia Gorila / warszawa
2Tomasz WłochCarlson Gracie Chojnice / Chojnice
master 2; niebieski; -91.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał SochońZenith BJJ / Poznań
2Michał WolskiGwiazda Fight Academy / Bydgoszcz
3Kamil PernejHorda MMA Wałbrzych / Wałbrzych
master 2; niebieski; -97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Adam LaskowskiAcademia Gorila / Ostrów Mazowiecka
master 2; niebieski; +97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Artur KrawczykCopacabana / Łódź
master 2; purpurowy; -67.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Paweł SteczkowskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / warszawa
master 2; purpurowy; -73.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Zdzisław RauboKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2Damian KarwackiUNITED GYM / Aleksandrów Łódzki
master 2; purpurowy; -85.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Adam WitkowskiBerserker`s Team / Olsztyn
2Steve DillanBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
3Maciej StronczyńskiBJJ StepOne Poznań / Poznań
4Sebastian WitczakGold Team Polska / Gold Team Polska
5Aleksander StańkoPretorian Gorzów / międzychód
6Łukasz SzostakRio Grappling Club / Dąbrowa Gornicza
master 2; purpurowy; -91.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Grzegorz JaniakGold Team Polska / Strzelec Gold Team Ostrów Wielkopolski
2Slawomir OsypiukGold Team Polska / Piła
3Bogusław BagińskiPiranha Grappling Team Gdynia / Gdynia
master 2; purpurowy; -97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin PawlakOctopus Łódź / Octopus Łódź
2Lukasz SzylerTeam Sukata / Mielec
master 2; purpurowy; +97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Paweł KempaBarracuda BJJ / Poznań
master 2; brązowy; -67.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał KlepackiRio Grappling Club / Wrocław
master 2; brązowy; -73.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Jaroslaw MożdżeńAcademia Gorila / Academia Gorila
2Sławomir SzymkowiakBarracuda BJJ / Poznań
master 2; brązowy; -79.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub TomczakZenith BJJ / X-Team Poznań
2Marcin RolederMarga Dragons Den Ze Radiola Poland / MARGA Radom
master 2; brązowy; +97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin FrankiewiczKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
master 2; czarny; -73.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Łukasz BilskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
2Wojciech GoleńskiForca Brava Gold Team / Opole
master 2; czarny; -79.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr ŁukaszewskiZenith BJJ / Gniezno
2Eugeniusz BarańskiBerserker`s Team / Kołobrzeg
master 2; czarny; -85.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz RusieckiGracie Barra Team Draculino / Poznań
master 2; czarny; -97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Artur KrerowiczBerserker`s Team / Kołobrzeg
master 2; czarny; +97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Grzegorz SzymczykZenith BJJ / Gniezno
2Kornel ZapadkaBerserker`s Team / Berserkers Team Szczecin

KOMUNIKAT ORGANIZATORA – IX Puchar Polski No Gi Jiu Jitsu 2019

Termin: 21.09.2019

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa LOSiR’u w Luboniu, ul. Hugona Kołłątaja 2

Organizator: Stowarzyszenie Sportów i Sztuk Walki ALLIANCE

Zasady turnieju : IBJJF

HL z 5 edycji PP NoGi w Luboniu rok 2015

Nagrody:
– medale dla zwycięzców kategorii
– dyplomy dla zwycięzców kategorii
– nagrody rzeczowe w zależności od ilości pozyskanych sponsorów

Rejestracja:
Należy zarejestrować się w panelu rejestracyjnym dostępnym na www.no-gi.pl. Nie przyjmujemy zgłoszeń poprzez maila!
Start rejestracji: 12 sierpnia
Koniec pierwszej rejestracji: 5 września (do 23.59)
Koniec drugiego terminu rejestracji 12 września (do 23.59)
Po tych terminach nie ma możliwości rejestracji!
W dniu zawodów nie ma możliwości rejestracji!

Opłata startowa:
-70zł do 5 września (rejestracja oraz opłata musi nastąpić do 5 sierpnia włącznie)
-100zł od 6 września do 12 września (jeśli nie nastąpiła rejestracja i opłata w pierwszym terminie. )
Po 12 września nie będzie możliwości rejestracji !!!

Rejestracja bez opłaty startowej zostanie anulowana!

Istnieje możliwość startowania w dwóch kategoriach wiekowych:
– Master może startować również w Adultach
– Junior może startować również w Adultach
Nie ma możliwości startowania w dwóch kategoriach wagowych.

Dla jasności:
-start w adultach i mastersach – opłata 140zł do 5 września lub 200zł od 6 września do 12 września
-start w juniorach i adultach – opłata 140zł do 5 września lub 200zł od 6 września do 12 września

Warunkiem jest wpłacenie odpowiedniej ilości opłaty startowej w zależności od ilości wybranych kategorii.

Stowarzyszenie Sportów i Sztuk Walki ALLIANCE
ul. Omańkowskiej 93d/15
60-465 Poznań
26 1240 6595 1111 0000 5623 9502
w tytule proszę wpisać „imię nazwisko+dywizja+pas+waga+klub”
np. „Jan Nowak+adult+biały+55,5+Alliance”

Dla zawodników płacących z zagranicy dodatkowe informacje:
SWIFT/BIC – PKOPPLPW
IBAN – PL26 1240 6595 1111 0000 5623 9502

W razie wysyłania grupowego przelewu, prosimy o wpisanie w tytule wszystkich nazwisk za które wpłacane jest startowe, bądź wysłanie maila z pełną listą osób.

Każda wpłata wykonywana po 5 września, musi opiewać na kwotę 100zł, w innym przypadku rejestracja nie zostanie uznana, a pieniądze nie zostaną zwrócone!

Opłata startowa w żadnym wypadku nie będzie zwracana!

WAŻNE!!! Zawodnik zostanie dopuszczony do walki jedynie wówczas, gdy przedstawi organizatorowi przy weryfikacji ubezpieczenie NNW dotyczące uprawiania sportów walki (pełny druk do wglądu – NIE ZAŚWIADCZENIE) oraz ważne badania lekarskie od lekarza sportowego.
Jeśli przy weryfikacji okazuje się ubezpieczenie grupowe, musi ono posiadać pełną imienną listę osób ubezpieczonych.
Dzieci, Młodzicy, Młodsi-Juniorzy, Juniorzy – dodatkowo zgoda na start od rodziców bądź prawnych opiekunów!

Strój
Dopuszczalny jest start w rashu oraz luźnych spodenkach. Dopuszcza się również długie legginsy, pod warunkiem, że nałożone na nie zostaną luźne spodenki.
Niedozwolony jest start w krótkich obcisłych spodenkach i t-shirtach.
Z tej zasady zwolnieni są: dzieci, młodzicy, juniorzy młodsi oraz kobiety.

Zawodnik jest weryfikowany i wazony przed pierwsza walka
Podane wagi są wagami zawodnika ubranego w strój, w którym startuje. Przekroczenie wagi powoduje dyskwalifikację zawodnika.

Będzie można zrobić badania lekarskie w dniu zawodów – koszt to 60zł.
Dokładne godziny obecności lekarza będą podane po ogłoszeniu harmonogramu.

Dywizje i kategorie wagowe

Rozegrane zostaną następujące kategorie:
– dzieci 4-6lat :bez podziału na pasy
– dzieci 7-9lat :bez podziału na pasy
– młodzicy :bez podziału na pasy
– młodsi-juniorzy: bez podziału na pasy
– junior: bez podziału na pasy
– juniorki: bez podziału na pasy
– kobiety: białe pasy, niebieskie pasy, purpurowe, brązowe, czarne pasy
– adult: białe pasy, niebieskie pasy, purpurowe pasy, brązowe pasy, czarne pasy
– master I: białe pasy, niebieskie pasy, purpurowe pasy, brązowe pasy, czarne pasy
– master II: białe pasy, niebieskie pasy, purpurowe pasy, brązowe pasy, czarne pasy

Dzieci od 4 do 6 lat (roczniki 2013-2015)
-19kg
-22kg
-25kg
-28kg
-31kg
-34kg
+34kg

Dzieci od 7 do 9 lat (roczniki 2010-2012)
-24kg,
-29kg,
-34kg,
-39kg,
-44kg,
+ 44kg

Młodzicy(roczniki 2007-2009):
-34kg
-38kg
-42kg
-46kg
-50kg
-54kg
+54kg

Młodsi-juniorzy (roczniki 2004-2006):
-44kg
-48kg
-52kg
-56kg
-60kg
-64kg
-68kg
+68kg

Juniorzy (roczniki 2002-2003):
-51,5kg
-56,5kg
-61,5kg
-66,5kg
-71,5kg
-76,5kg
-81,5kg
-86,5kg
+86,5kg

Juniorki (roczniki 2002-2003)
-42,5kg
-46,5kg
-50,5kg
-54,5kg
-58,5kg
-62,5kg
-66,5kg
+66,5kg

Adult (roczniki 2001 i wcześniejsze)
-55,5kg
-61,5kg
-67,5kg
-73,5kg
-79,5kg
-85,5kg
-91,5kg
-97,5kg
+97,5kg

Master I (roczniki 1989 i wcześniejsze)
-55,5kg
-61,5kg
-67,5kg
-73,5kg
-79,5kg
-85,5kg
-91,5kg
-97,5kg
+97,5kg

Master II (roczniki 1983 i wcześniejsze)
-55,5kg
-61,5kg
-67,5kg
-73,5kg
-79,5kg
-85,5kg
-91,5kg
-97,5kg
+97,5kg

Kobiety
-51,5kg
-56,5kg
-61,5kg
-66,5kg
-71,5kg
+71,5kg

WAŻNE!
Kategoria białych pasów jest kategorią amatorską i nie mogą w niej startować zawodnicy Judo, Jiu-Jitsu, Zapasów, Sambo, Krav Maga posiadający jakiekolwiek doświadczenie w tych sportach.

Zawodnicy posiadający brązowe i czarne pasy w dyscyplinach chwytanych (Judo, Jiu-Jitsu, Sambo, Zapasy, Krav Maga) muszą startować w kategorii co najmniej purpurowych pasów. Zawodnicy posiadający stopnie poniżej brązowego pasa startują w kategorii niebieskich pasów.

Zawodnicy, którzy posiadają na swoim koncie profesjonalne walki MMA, nie mogą startować w kategorii białych pasów.

W razie zapisania się w za niskiej kategorii, zawodnik zostanie zdyskwalifikowany.

Zawodnicy posiadający pasy w BJJ, muszą startować w dywizji w której posiadają pas. Zabrania się startowania w wyższej dywizji, pod karą dyskwalifikacji.

Czas walki:
Dzieci 4-6 lat : 2min
Dzieci 7-9 lat : 3min
Młodzicy: 4min
Młodsi- juniorzy: 4min
Juniorzy: 5 min

Kobiety:
– Białe pasy: 5 min
– Niebieskie pasy: 6 min
– Kolorowe pasy: 7 min

Adult:
– Białe pasy: 5 min
– Niebieskie pasy: 6 min
– Purpurowe pasy: 7 min
– Brązowe pasy: 8min
– Czarne pasy: 10 min

Master I:
-Białe i niebieskie pasy: 5 min
-purpurowe, brązowe, czarne pasy: 6min

Master II:
-Białe i niebieskie,purpurowe, brązowe, czarne pasy: 5min

Dokładny harmonogram zawodów oraz drabinki pojawią się po zamknięciu rejestracji.

Informacje:
-tel.: 508037037
-email: info@no-gi.pl
www.no-gi.pl
www.facebook.com/AllianceBJJPolska
www.alliancebjj.pl

shares