IX PUCHAR POLSKI NOGI – LUBOŃ | WYNIKI

W pod poznańskim Luboniu zakończyły się Pierwsze Zawody po wakacyjnym okresie przygotowań, Podczas 9 edycji Pucharu Polski NoGi organizowanych przez Alliance Bjj Polska wystąpiło ponad 600 zawodników i zawodniczek z całej Polski.

  • Damian Stasiak (były zawodnik UFC) wraca do startów i wygrywa swoja kategorie Czarnych Pasów -73,5 kg
  • Kmiotek i Michalak (obaj Piranha Gdynia) zamykają dywizje Czarnych Pasów -85,5 kg 
  • Tomasz Poczesny (Octopus Łódź) wygrywa mocną kategorię
  • Debiuty w nowej dywizji i medale — Andrzeja Iwata, Kamila Wojciechowskiego
  • Najdek po raz czwarty z rzędu ze złotym medalem.
dzieci; dziewczynki; 7-9 lat; -24 kg 2019-09-21 08:18:35
#Imię i nazwiskoKlub
1Kornelia KapałaRio Grappling Club / Otmuchów
2Karina FlorekRio Grappling Club / Otmuchów
dzieci; dziewczynki; 7-9 lat; -34 kg 2019-09-21 08:22:48
#Imię i nazwiskoKlub
1Malwina PiechAcademia Gorila / Warszawa
2Maja MudrakRio Grappling Club / Otmuchów
dzieci; dziewczynki; 7-9 lat; -39 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Michalina RozmusRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
dzieci; chłopcy; 7-9 lat; -24 kg 2019-09-21 08:31:47
#Imię i nazwiskoKlub
1Jan RosiakKOKA SPORT / poznan
3Maksymilian RutkowskiCopacabana / Poznań
dzieci; chłopcy; 7-9 lat; -29 kg 2019-09-21 09:07:23
#Imię i nazwiskoKlub
1Alan PółrolniczakKOKA SPORT / poznan
2Fryderyk PartonRio Grappling Club / Otmuchów
3Mateusz LiberskiKOKA SPORT / poznan
3Norbert KrauseCopacabana / Poznań
dzieci; chłopcy; 7-9 lat; -34 kg 2019-09-21 09:23:45
#Imię i nazwiskoKlub
1Filip DopierałaSHOOTERS TEAM / Konin
2Nikodem StankiewiczRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
3Maciej PoczekajczykWroxGym / Wrocław
3Wojciech LudwaRio Grappling Club / Otmuchów
dzieci; chłopcy; 7-9 lat; -39 kg 2019-09-21 09:39:07
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub OrganiściakSHOOTERS TEAM / Konin
2Maciej KowalskiRio Grappling Club / Otmuchów
3Bartosz KolaszewskiRio Grappling Club / Otmuchów
dzieci; chłopcy; 7-9 lat; -44 kg 2019-09-21 09:35:48
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub WiencławZenith BJJ / Poznań
2Przemysław CzubaRio Grappling Club / Otmuchów
dzieci; chłopcy; 7-9 lat; +44 kg 2019-09-21 09:42:38
#Imię i nazwiskoKlub
1Kacper DamaszkZenith BJJ / Gdynia
2Stanisław FugelRio Grappling Club / Otmuchów
3Cezary KilianRio Grappling Club / Otmuchów
młodzicy; dziewczynki; -34 kg 2019-09-21 10:10:10
#Imię i nazwiskoKlub
1Amelia PaterRio Grappling Club / Otmuchów
2Natalia PaterRio Grappling Club / Otmuchów
3Aleksandra WiencławZenith BJJ / Poznań
młodzicy; dziewczynki; -38 kg 2019-09-21 10:05:50
#Imię i nazwiskoKlub
1Kinga StępieńDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
2Milena PiechowiakGold Team Polska / Piła
3Kinga CzubaszekRio Grappling Club / Otmuchów
młodzicy; dziewczynki; -42 kg 2019-09-21 10:01:04
#Imię i nazwiskoKlub
1Małgorzata BauczROAN FIGHT CLUB KATOWICE / RUDA ŚLĄSKA
2Aleksandra StoksikGold Team Polska / Poznań
młodzicy; dziewczynki; -46 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Natalia BrychBerserker`s Team / Szczecin Prawobrzeże
młodzicy; dziewczynki; -50 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Julia BurzyńskaRio Grappling Club / Otmuchów
młodzicy; chłopcy; -34 kg 2019-09-21 10:36:46
#Imię i nazwiskoKlub
1Ksawery GałkowskiGold Team Polska / GOLD TEAM POLSKA filia Grodzisk Wlkp
2Damian WieczorekKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
3Herbert PartonRio Grappling Club / Otmuchów
3Piotr JazowskiRio Grappling Club / Wrocław
młodzicy; chłopcy; -38 kg 2019-09-21 11:03:18
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub WolskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
2Franciszek DubajRio Grappling / Wrocław
3Antoni RosaKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
3Adrian DziedzielaHusaria Fight Team / naas
młodzicy; chłopcy; -42 kg 2019-09-21 11:16:34
#Imię i nazwiskoKlub
1Oliwier PrzerwaVirtus Radom / Pionki
2Maciej WolskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
3Olav NyiröCheckmat Berlin / Berlin
młodzicy; chłopcy; -50 kg 2019-09-21 11:12:26
#Imię i nazwiskoKlub
1Mikołaj RolaDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
2Mikołaj RegułaRio Grappling Club / Otmuchów
młodzicy; chłopcy; +54 kg 2019-09-21 11:48:35
#Imię i nazwiskoKlub
1Olivier MaksymowiczOctopus Łódź / CRS Octopus Pabianice
2Kacper DeresińskiRio Grappling Club / Wrocław
3Błażej CholewińskiZenith BJJ / Virtus Radom
3Jakub Nowakcavalcanti poland / ksw nokaut KOŚCIAN
młodszy junior; dziewczynki; -52 kg 2019-09-21 11:53:38
#Imię i nazwiskoKlub
1Julia WójcickaWroxGym / Wrocław
2Julia PaterRio Grappling Club / Otmuchów
3Julia CzepielRio Grappling Club / Otmuchów
młodszy junior; dziewczynki; -64 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Kinga DyszczykZenith BJJ / KSW DE LA RIVA
młodszy junior; dziewczynki; +68 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Alicja NiepsujCopacabana / Piotrków Trybunalski
młodszy junior; chłopcy; -44 kg 2019-09-21 11:58:53
#Imię i nazwiskoKlub
1Oliwier PrzerwaVirtus Radom / Pionki
młodszy junior; chłopcy; -52 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Jacek SzemfeldSHOOTERS TEAM / Konin
młodszy junior; chłopcy; -56 kg 2019-09-21 11:58:41
#Imię i nazwiskoKlub
1Sebastian PatykWroxGym / Wrocław
2Kacper CwynarKSW NOKAUT KOŚCIAN / Kościan
3Błażej CholewaRio Grappling Club / Otmuchów
młodszy junior; chłopcy; -60 kg 2019-09-21 12:21:24
#Imię i nazwiskoKlub
1Szymon GruzlewskiKOKA SPORT / poznan
2Mikołaj BubnowskiPretorian Gorzów / Gorzów Wielkopolski
3Filip UrbanowiczGold Team Polska / Koszalin Ronin Gold
młodszy junior; chłopcy; -64 kg 2019-09-21 12:27:03
#Imię i nazwiskoKlub
1Damian RamulewiczBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
2Oliwier FilipiakGrappler Grudziądz / Zenith BJJ
3Aleks ZajdelInvictus BJJ / Mosina
3Wojciech FlisWroxGym / Wrocław
młodszy junior; chłopcy; -68 kg 2019-09-21 13:02:09
#Imię i nazwiskoKlub
1Mateusz HebdowskiWroxGym / Wrocław
2Oskar MisiakCopacabana / Łódź
3Grzegorz KowalskiBerserker`s Team / Olsztyn
3Jakub ToczekRio Grappling Club / Otmuchów
młodszy junior; chłopcy; +68 kg 2019-09-21 13:38:07
#Imię i nazwiskoKlub
1Paweł JaworskiHusaria / Mława
2Maksymilian KamińskiZenith BJJ / Czerwony Smok Poznań
3Kacper ChuchlaRio Grappling Club / Otmuchów
3Kacper SiepaInvictus / Mosina
juniorki; -66.5 kg 2019-09-21 13:39:58
#Imię i nazwiskoKlub
1Zofia WiącekCopacabana / Bydgoszcz
2Weronika JarotaAlliance Jiu-jitsu / Poznań
3Maja PrzerwaVirtus Radom / Pionki
3Angelika StecRio Grappling Club / Otmuchów
juniorki; +66.5 kg 2019-09-21 13:45:52
#Imię i nazwiskoKlub
1Karolina ChmielRio Grappling Club / Otmuchów
2Klaudia KolanRio Grappling Club / Otmuchów
junior; -51.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Julian LejczakForca Brava Gold Team / Namysłów
junior; -61.5 kg 2019-09-21 14:25:19
#Imię i nazwiskoKlub
1Nikodem MiastkowskiCheckmat Berlin / Berlin
2Adrian ChwiłkowskiGold Team Polska / Koszalin
3Michał KonopkaNext Level BJJ / Kluczbork
junior; -66.5 kg 2019-09-21 15:14:06
#Imię i nazwiskoKlub
1Alan WiąkDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
2Kacper DrzewieckiPretorian Gorzów / Gorzów Wlkp
3Oskar KokotGold Team Polska / Gold Team Polska
3Jakub KaźmierczakZenith BJJ / Fit Fabric Łódź
junior; -71.5 kg 2019-09-21 16:00:13
#Imię i nazwiskoKlub
1Adam KoziełDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
2Piotr ZabówkaRenato Tavares Poland / Szop&jitsu Słupsk
3Aleksander BiałowąsCheckmat / Poznań
3Bartek SkowyraGold Team Polska / Piła
junior; -76.5 kg 2019-09-21 16:17:41
#Imię i nazwiskoKlub
1Paweł JaworskiHusaria / Mława
2Michał RogozinskiBERSERKERS TEAM WIELKOPOLSKA / Poznań
3Jakub SzczurkoAcademia Gorila / Academia Gorila
3Konrad SzewczykPiranha Grappling Team Gdynia / Gdynia
junior; -81.5 kg 2019-09-21 16:29:30
#Imię i nazwiskoKlub
1Jan HorodkoNext Level BJJ / Kluczbork
2Bartłomiej KasprzykDexters Team Nowy Sącz / Nowy Sącz
3Adam RutowiczCopacabana / Piotrków Trybunalski
3Patryk GajewskiRenato Tavares Poland / Szop&jitsu Słupsk
junior; -86.5 kg 2019-09-21 16:26:02
#Imię i nazwiskoKlub
1Maksymilian KamińskiZenith BJJ / Czerwony Smok Poznań
2Szymon GruenwaldGold Team Polska / Piła
junior; +86.5 kg 2019-09-21 16:49:32
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub BerkowskiHusaria / Włocławek
2Krystian JacukStreetFighters / Słubice
3Filip CzupaGold Team Polska / Ronin Gold Team
3Filip KucińskiNext Level BJJ / Opole
adult; biały; -61.5 kg 2019-09-21 18:04:46
#Imię i nazwiskoKlub
1Maciej RubaniukAKS / Białogard
2Mikołaj KantekANKOS MMA / Poznań
3Krystian ErdmannHusaria Bydgoszcz / Bydgoszcz
3Krzysztof KapturKohorta Poznań / Poznań
adult; biały; -67.5 kg 2019-09-21 17:43:19
#Imię i nazwiskoKlub
1Kamil MichniakAcademia Gorila / Bochnia
2Marcel BodyłGold Team Polska / Gold Team Polska
3Michał DrapaczGold Team Polska / Opole
3Sebastian SzymańskiCopacabana Bydgoszcz / Bydgoszcz
adult; biały; -73.5 kg 2019-09-21 19:20:47
#Imię i nazwiskoKlub
1Kamil SzyndlarSWD / Kraków
2Bartosz RadwańskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
3Mikołaj ChmielewskiANKOS MMA / Poznań
3Jakub WolnikAcademia Gorila / Bochnia
adult; biały; -79.5 kg 2019-09-21 19:12:05
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał ZawojskiLwy Kłodzko / kłodzko
2Piotr SzydłowskiGold Team Polska / GOLD TEAM POLSKA filia Grodzisk Wlkp
3Maciej SławińskiBJJ StepOne Poznań / Poznań
3Remigiusz KaźmierczakCopacabana Konin / Konin
adult; biały; -85.5 kg 2019-09-21 19:08:59
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr WideraFenix Kraków / Kraków
2Maciej ZawidzkiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
3Pawel KrajewskiSWD / Kraków
3Mateusz PardejBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
adult; biały; -91.5 kg 2019-09-21 19:13:58
#Imię i nazwiskoKlub
1Kamil WasielaGold Team Polska / Strzelec Gold Team Ostrów Wielkopolski
2Filip AdamowiczGold Team Polska / Piła
3Marcin PolitRio Grappling / Wrocław
3Cezary BielakGracie Barra / Sosnowiec
adult; biały; -97.5 kg 2019-09-21 16:28:04
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub JasińskiZenith BJJ / Fit Fabric Łódź
2Michał KubackiLion Group / Poznań
3Mariusz BłażejCheckmat Głogów / Głogów
3Artur SzylkinSWD / Krakow
adult; biały; +97.5 kg 2019-09-21 17:09:27
#Imię i nazwiskoKlub
1Kamil GawryjołekSportowe Puławy / Puławy
2Wojtek LerczakLubin / Lubin
3Dawid JeneralczykCheckmat / Poznań
3Oskar CymbałaNext Level BJJ / Opole
adult; niebieski; -61.5 kg 2019-09-21 09:08:58
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub KowalczykValiant Gold Team / Stragard
2Mariusz ŻuławińskiAkademia Fenix / Kraków
3Mateusz SmokZenith BJJ / Swinoujście
3Mikołaj SzymańskiGold Team Polska / Poznań
adult; niebieski; -67.5 kg 2019-09-21 10:20:59
#Imię i nazwiskoKlub
1Alan WiąkDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
2Norbert KwiatkowskiGold Team Polska / GOLD TEAM POLSKA filia Grodzisk Wlkp
3Szymon Jęśko-BiałekGold Team Polska / Piła
3Filip PrzymusińskiInvictus / Mosina
adult; niebieski; -73.5 kg 2019-09-21 11:39:36
#Imię i nazwiskoKlub
1Misak ChaczatrianForca Brava Gold Team / Opole
2Jan GrabowskiStreetFighters / Słubice
3Szymon KarolczykWalka Gniezno / Gniezno
3Mateusz MichalakRio Grappling / Wrocław
adult; niebieski; -79.5 kg 2019-09-21 12:46:55
#Imię i nazwiskoKlub
1Paweł SadłoAcademia Gorila / Academia Gorila
2Igor JankowiakGold Team Polska / Gold Team Polska
3Jakub WiśniewskiCheckmat / Poznań
3Marcin PrzybylskiCopacabana / Copacabana Poznań
adult; niebieski; -85.5 kg 2019-09-21 13:08:08
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał GrygielCopacabana / Konin
2Bartosz KowalAkademia Fenix / Kraków
3Kacper GackaCheckmat / Poznań
3Tomasz NikelCopacabana / Łódź Kauża Team
adult; niebieski; -91.5 kg 2019-09-21 14:28:24
#Imię i nazwiskoKlub
1Kamil MakowskiZłomiarz Team / Gdańsk
2Krystian SkibińskiRio Grappling Club / Krośnice
3Kamil PernejHorda MMA Wałbrzych / Wałbrzych
3Rafal MiszkiewiczBrak / Brak
adult; niebieski; -97.5 kg 2019-09-21 13:20:23
#Imię i nazwiskoKlub
1Artur NiebrzydowskiZenith BJJ / Gdynia
2Mateusz KlejdyszInvictus / Zielona Góra
3Marcin IdziakGwiazda Fight Academy / Bydgoszcz
3Mariusz WilczyńskiGracie Barra / Toruń
adult; niebieski; +97.5 kg 2019-09-21 13:10:51
#Imię i nazwiskoKlub
1Sławek PiotrowskiBerserkers Team Szczecinek / Szczecinek
2Przemysław BieżuńskiGold Team Polska / Szczecin
3Damian SkarzyńskiCheckmat / Poznań
3Dawid KobieraGwiazda Fight Academy / Bydgoszcz
adult; purpurowy; -61.5 kg 2019-09-21 10:01:39
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz PaczkaBJJ Factory Gliwice / Gliwice
2Wojciech GryzBJJ Factory Gliwice / Gliwice
3Radosław ModzelewskiZenith BJJ / Fit Fabric Łódź
3Sebastian DąbrowskiCopacabana / Bydgoszcz
adult; purpurowy; -67.5 kg 2019-09-21 10:11:36
#Imię i nazwiskoKlub
1Paweł WadasWroxGym / Wrocław
2Marcin SkubisVETO Team Bielsko Biała / Bielsko- Biała
3Paweł SteczkowskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / warszawa
3Damian KrawczykDexters Team Nowy Sącz / Nowy Sącz
adult; purpurowy; -73.5 kg 2019-09-21 15:01:28
#Imię i nazwiskoKlub
1Mateusz BiniędaBerserker`s Team / Szczecin
2Piotr DudzińskiGracie Barra Team Draculino / Gliwice
3Dawid ZachmycWalka Gniezno / Zenith
3Adrian WieliczkoRonin Gold Team Koszalin / Białogard
adult; purpurowy; -79.5 kg 2019-09-21 13:31:57
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub NajdekCheckmat / Poznań
2Aleksander DomagałaUnited Gym- Kauża Team / Łódź
3Piotr MikołajczakInvictus / Mosina
3Oskar ChmielInvictus / Mosina
adult; purpurowy; -85.5 kg 2019-09-21 17:05:28
#Imię i nazwiskoKlub
1Krzysztof KubitGrappling Kraków / Kraków
2Grzegorz PernakRio Grappling / Ostrów Wielkopolski
3Maciej KaczmarekZenith BJJ / X-Team
3Marek MachuraBJJ Factory Gliwice / Gliwice
adult; purpurowy; -91.5 kg 2019-09-21 12:26:23
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin MaciulewiczGrizzly Martial Arts / Ruda Śląska
2Oliwier SzczygiełAcademia Gorila / rybnik
3Piotr LasockiAcademia Gorila / Warszawa
3Denis SekuraGrizzly Martial Arts / Ruda Śląska
adult; purpurowy; -97.5 kg 2019-09-21 11:01:42
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz MichowskiSamuraj Gold Team / Piła
2Damian PiwowarczykCzerwony Smok Poznań / Poznan
3Mariusz PiekarekGracie Barra / Toruń
3Bartłomiej GładkowiczCopacabana / Bydgoszcz
adult; purpurowy; +97.5 kg 2019-09-21 11:08:56
#Imię i nazwiskoKlub
1Norbert WęgrzynBerserker`s Team / Szczecin
2Maciej Gwarek-StrzyżewskiGold Team Polska / Linke Gold Team Szczecin
adult; brązowy; -67.5 kg 2019-09-21 09:43:25
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr KamińskiAlliance Jiu-jitsu / Poznań
2Mateusz ŻeromskiAcademia Gorila / Koszalin
3Piotr KowalZenith BJJ / Sowilo Kielce
3Michał KlepackiRio Grappling Club / Wrocław
adult; brązowy; -73.5 kg 2019-09-21 10:08:41
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr KacprzakDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
2Jan KiszewskiGracie Barra Team Draculino / Poznań
3Kamil MaizenhilderZenith BJJ / KSW DE LA RIVA
3Piotr MajchrzakAcademia Gorila / Koszalin
adult; brązowy; -85.5 kg 2019-09-21 11:38:41
#Imię i nazwiskoKlub
1Adam LewandowskiZenith BJJ / Swinoujście
2Albert ŚmieszekGold Team Polska / GOLD TEAM POLSKA filia Grodzisk Wlkp
3Damian LipkaRio Grappling Club / Wrocław
3Maciej SzubartNext Level BJJ / Wrocław
adult; brązowy; -91.5 kg 2019-09-21 11:47:50
#Imię i nazwiskoKlub
1Stefan NowackiAcademia Gorila / Koszalin
2Łukasz MatułajtisBerserker`s Team / OLSZTYN
3Marcin MencelInvictus / Zielona Góra
3Piotr ŁukaszewskiGold Team Polska / Piła
adult; brązowy; -97.5 kg 2019-09-21 12:36:42
#Imię i nazwiskoKlub
1Kacper WeremaRonin Gold Team Koszalin / voodoo gold team
2Piotr LewandowskiHusaria Bydgoszcz / Bydgoszcz
3Kamil WojciechowskiInvictus / Mosina
3Adam FlorekForca Brava Gold Team / Opole
adult; brązowy; +97.5 kg 2019-09-21 13:03:34
#Imię i nazwiskoKlub
1Bartłomiej MaciążekRio Grappling / Dąbrowa Górnicza
2Łukasz SudolskiBerserker`s Team / Szczecin
3Arek LewandowskiZenith BJJ / Swinoujście
3Damian KarłowiczGwiazda Fight Academy / Bydgoscz
adult; czarny; -73.5 kg 2019-09-21 13:49:19
#Imię i nazwiskoKlub
1Damian StasiakUNITED GYM / Aleksandrów Łódzki
2Karol KawiorskiAkademia Fenix / Kraków
3Mariusz JoniakGold Team Polska / Bielawa
3Rafał FarjaszewskiAcademia Gorila / Koszalin
adult; czarny; -79.5 kg 2019-09-21 14:01:56
#Imię i nazwiskoKlub
1Paweł TomalikNext Level BJJ / Opole
2Tomasz RudzkiCopacabana / Piotrków Trybunalski
adult; czarny; -85.5 kg 2019-09-21 14:25:16
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin KmiotekZenith BJJ / Gdynia
2Krzysztof MichalakZenith BJJ / Piranha Grappling Team Gdynia
3Filip KopijRio Grappling / Oława
3Michał ElsnerZenith BJJ / Virtus Radom
adult; czarny; +97.5 kg 2019-09-21 15:02:48
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz PacześnyGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
2Andrzej IwatZłomiarz Team / Gdańsk
3Kornel ZapadkaBerserker`s Team / Berserkers Team Szczecin
3Wojciech MałysiakGracie Barra / Toruń
kobiety; biały; -56.5 kg 2019-09-21 08:44:44
#Imię i nazwiskoKlub
1Sabrina PietrasRio Grappling Club / Krośnice
2Danuta ZygmuntSWD / Kraków
3Edyta JędrzejczykVETO Team Bielsko Biała / Bielsko-Biała
3Jagoda PaprzyckaZenith BJJ / Gameness team Poznań
kobiety; biały; -61.5 kg 2019-09-21 09:04:49
#Imię i nazwiskoKlub
1Adrianna RożniakCopacabana Bydgoszcz / Bydgoszcz
2Agnieszka HildebrandAcademia Gorila / Warszawa
3Karolina SitkoRenato Tavares Poland / Szop&jitsu Słupsk
kobiety; biały; -66.5 kg 2019-09-21 09:32:30
#Imię i nazwiskoKlub
1Zofia WiącekCopacabana / Bydgoszcz
2Patrycja BeszterdaPoznańska Akademia Linke Gold Team / Poznań
3Karolina WojnarskaDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
kobiety; biały; +71.5 kg 2019-09-21 09:37:44
#Imię i nazwiskoKlub
1Anna PrzyborekAligatores Fight Club / Warszawa
2Polina KharlamovaGracie Barra / Poznan
3Ola StrąkRenato Tavares Poland / Szop&jitsu Słupsk
3Ilona RydzewskaAcademia Gorila / Warszawa
kobiety; niebieski; -51.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Agnieszka DurmowiczBJJ Factory Gliwice / Gliwice
kobiety; niebieski; -56.5 kg 2019-09-21 10:21:02
#Imię i nazwiskoKlub
1Barbara BalickaGold Team Polska / Poznań
2Katarzyna MańkeHulk Team / Police
3Justyna SiemieniukNext Level BJJ / Opole
kobiety; niebieski; -61.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Martyna Ciaskowska23 Evolution / Wrocław
kobiety; niebieski; -66.5 kg 2019-09-21 10:44:29
#Imię i nazwiskoKlub
1Katrin-Jessika KamaszAkademia Fenix / Kraków
2Katarzyna EmilitAcademia Gorila / Koszalin
kobiety; niebieski; -71.5 kg 2019-09-21 10:36:06
#Imię i nazwiskoKlub
1Monika WoźniakGold Team Polska / Opole
2Daria CybulskaAcademia Gorila / Warszawa
3Alicja MałeckaGold Team Polska / Bielawa
kobiety; niebieski; +71.5 kg 2019-09-21 10:28:53
#Imię i nazwiskoKlub
1Martyna WawrzyniakBarracuda BJJ / Dolsk
2Monika ZandeckaGold Team Polska / Poznań
kobiety; purpurowy; -61.5 kg 2019-09-21 11:07:13
#Imię i nazwiskoKlub
1Weronika NiteckaZenith BJJ / Gameness Team Poznań
2Agnieszka StangreckaCopacabana / Bydgoszz
3Małgorzata ChlebowiczWroxGym / Wrocław
master 1; biały; -67.5 kg 2019-09-21 14:51:32
#Imię i nazwiskoKlub
1Paweł BociarskiNext Level BJJ / Wrocław
2Dawid BarczewskiHusaria Bydgoszcz / Bydgoszcz
3Jaroslaw KrukowskiBerserker`s Team / Poznan
master 1; biały; -73.5 kg 2019-09-21 15:07:22
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz BartoszczykZenith BJJ / Fit Fabric Łódź
2Łukasz Raban1 / Bialystok
3Jacek KlimbejCopacabana Bydgoszcz / Bydgoszcz
3Bartosz PawłowskiAlliance Jiu-jitsu / Alliance Poznan
master 1; biały; -79.5 kg 2019-09-21 15:25:25
#Imię i nazwiskoKlub
1Aleksander ŚlęzakNext Level BJJ / Wrocław
2Radek BebekNext Level BJJ / 612
3Adrian RojkowskiBoneBreakers / Kutno
3Bartosz KołodziejBJJ Garda Chojna / Chojna
master 1; biały; -85.5 kg 2019-09-21 15:55:51
#Imię i nazwiskoKlub
1Przemysław NausKaiser Sport / Olsztyn
2Marcin KonopackiAcademia Gorila / Koszalin
3Kamil NadolnyCheckmat / Poznań
3Krzysztof ŻurawskiNiezrzeszony / Wągrowiec
master 1; biały; -91.5 kg 2019-09-21 15:51:57
#Imię i nazwiskoKlub
1Przemysław WojniakBJJ Garda Chojna / Chojna
2Michał PipowskiHusaria Bydgoszcz / Bydgoszcz
master 1; biały; -97.5 kg 2019-09-21 16:44:51
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał KubackiLion Group / Poznań
2Tomasz AftykaGold Team Polska / Piła
3Artur SzylkinSWD / Krakow
3Rafał SkrzypiecPiranha Grappling Team Gdynia / BJJ Braniewo
master 1; biały; +97.5 kg 2019-09-21 17:03:06
#Imię i nazwiskoKlub
1Maciej DrożdżyńskiFrontline Academy Poland / Polska
2Rafał AsmanDomino Jiu Jitsu / Koszalin
3Sebastian GałęckiBJJ StepOne Poznań / Poznań
3Dawid JeneralczykCheckmat / Poznań
master 1; niebieski; -73.5 kg 2019-09-21 14:33:07
#Imię i nazwiskoKlub
1Aymen RezguiUnia Jiu Jitsu / Streefa Walki Jelenia góra
2Krystian TaraszkiewiczCheckmat Głogów / Glogow
3Tomasz KobesBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
3Paweł MąkaRio Grappling Club / Wrocław
master 1; niebieski; -79.5 kg 2019-09-21 15:06:25
#Imię i nazwiskoKlub
1Bartłomiej KsobiakGold Team Polska / Piła
2Sebastian MajewskiHorda MMA Wałbrzych / Saiyan Gold Team
3Paul LöhnertBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
3Arkadiusz MaciejewskiRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
master 1; niebieski; -85.5 kg 2019-09-21 15:13:10
#Imię i nazwiskoKlub
1Patryk LewandowskiHusaria Bydgoszcz / Bydgoszcz
2Paweł KaszyńskiRenato Tavares Poland / Szop&jitsu Słupsk
3Mateusz MielczarekGold Team Polska / Opole
master 1; niebieski; -91.5 kg 2019-09-21 15:06:49
#Imię i nazwiskoKlub
1Rafal MiszkiewiczBrak / Brak
master 1; niebieski; +97.5 kg 2019-09-21 15:43:40
#Imię i nazwiskoKlub
1Damian SkarzyńskiCheckmat / Poznań
2Marek KucharskiGold Team Polska / Sulechów
3Grzegorz BerskiGold Team Polska / szczecin
3Dominik GorzaniakGold Team Polska / GOLD TEAM POLSKA filia Grodzisk Wlkp
master 1; purpurowy; -73.5 kg 2019-09-21 12:42:10
#Imię i nazwiskoKlub
1Stanislav RomanovBJJ39 / Kaliningrad
2Kamil ŁukasikAcademia Gorila / Rybnik
3Robert JanistaDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
3Ireneusz WierzchońGold Team Polska / Lublin
master 1; purpurowy; -79.5 kg 2019-09-21 13:02:42
#Imię i nazwiskoKlub
1Konrad TurekGold Team Polska / Szczecin
2Radosław OlbryśCopacabana / Konin
3Maciej KrajewskiGrappling Dynamit Rzeszów / Rzeszów
3Mateusz KozyraGrappling Kraków / Kraków
master 1; purpurowy; -85.5 kg 2019-09-21 14:11:38
#Imię i nazwiskoKlub
1Szymon FrątczakInvictus / Zielona Góra
2Mateusz RogalaCheckmat / Checkmat international
3Marcin OchońskiBerserker`s Team / Jelenia Góra
3Michał WojtanowskiAcademia Gorila / Academia Gorila
master 1; purpurowy; -91.5 kg 2019-09-21 13:32:42
#Imię i nazwiskoKlub
1Rafał ZuchniakSerpentes / słupsk
2Piotr LasockiAcademia Gorila / Warszawa
master 1; purpurowy; -97.5 kg 2019-09-21 13:55:50
#Imię i nazwiskoKlub
1Damian MieczkowskiBerserker`s Team / Kołobrzeg
2Rafał KulasStreetFighters / Słubice
master 1; purpurowy; +97.5 kg 2019-09-21 14:02:56
#Imię i nazwiskoKlub
1Maciej Gwarek-StrzyżewskiGold Team Polska / Linke Gold Team Szczecin
2Damian KaweckiANKOS MMA / poznań
master 1; brązowy; -85.5 kg 2019-09-21 09:11:42
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał DacaGold Team Polska / Stargard
2Jan BielawskiNext Level BJJ / Kluczbork
master 1; brązowy; -91.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Łukasz MatułajtisBerserker`s Team / OLSZTYN
master 1; brązowy; -97.5 kg 2019-09-21 09:19:56
#Imię i nazwiskoKlub
1Dawid DrobinaHeel Hook Namysłów / Namysłów
master 1; brązowy; +97.5 kg 2019-09-21 09:18:42
#Imię i nazwiskoKlub
1Bartłomiej MaciążekRio Grappling / Dąbrowa Górnicza
2Arek LewandowskiZenith BJJ / Swinoujście
3Marcin FrankiewiczKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
master 1; czarny; -79.5 kg 2019-09-21 14:50:28
#Imię i nazwiskoKlub
1Aleksander JabłońskiGold Team Polska / Piła
2Paweł TomalikNext Level BJJ / Opole
master 1; czarny; -85.5 kg 2019-09-21 14:25:30
#Imię i nazwiskoKlub
1Krzysztof MichalakZenith BJJ / Piranha Grappling Team Gdynia
2Marcin KmiotekZenith BJJ / Gdynia
master 1; czarny; +97.5 kg 2019-09-21 15:26:00
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz PacześnyGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
2Kornel ZapadkaBerserker`s Team / Berserkers Team Szczecin
master 2; biały; -73.5 kg 2019-09-21 14:30:44
#Imię i nazwiskoKlub
1Damian WrobelCarlson Gracie Chojnice / Chojnice
2Maciej JaworskiGold Team Polska / Piła
3Robert WrońskiZenith BJJ / Fit Fabric Łódź
master 2; biały; -79.5 kg 2019-09-21 15:05:25
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin CzerwińskiBJJ StepOne Poznań / Poznań
2Bartosz KotońskiGwiazda Fight Academy / Bydgoszcz
3Grzegorz MajewskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
3Hubert NiewiadomskiGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
master 2; biały; -85.5 kg 2019-09-21 14:51:24
#Imię i nazwiskoKlub
1Andrzej KrzyżanowskiFF Sport Opoczno / Opoczno
2Jakub AbramczykAcademia Gorila / Warszawa
master 2; biały; -91.5 kg 2019-09-21 15:22:02
#Imię i nazwiskoKlub
1Filip SzczepaniakSerpentes / Słupsk
2Wojciech KlamutDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
3Marcin PotasiakRio Grappling Club / Otmuchów
master 2; biały; +97.5 kg 2019-09-21 15:42:12
#Imię i nazwiskoKlub
1Sebastian GałęckiBJJ StepOne Poznań / Poznań
2Janusz JagielskiNext Level BJJ / Kluczbork
3Igor JantosDomino Jiu Jitsu / Koszalin
3Maciej DopierałaAlliance Jiu-jitsu / Poznań
master 2; niebieski; -73.5 kg 2019-09-21 13:02:45
#Imię i nazwiskoKlub
1Dominik CzyżAlliance Jiu-jitsu / Poznań
2Mariusz LeonikBerserker`s Team / Olsztyn
master 2; niebieski; -79.5 kg 2019-09-21 13:44:56
#Imię i nazwiskoKlub
1Darek KunikowskiGracie Barra Team Draculino / CHORZÓW
2Krzysztof SadowskiGold Team Polska / Ronin Koszalin
3Michał BubakCopacabana / Łódź
master 2; niebieski; -85.5 kg 2019-09-21 13:38:42
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz WłochCarlson Gracie Chojnice / Chojnice
2Sebastian DąbrowskiAcademia Gorila / warszawa
master 2; niebieski; -91.5 kg 2019-09-21 14:11:44
#Imię i nazwiskoKlub
1Kamil PernejHorda MMA Wałbrzych / Wałbrzych
2Michał WolskiGwiazda Fight Academy / Bydgoszcz
3Michał SochońZenith BJJ / Poznań
master 2; niebieski; +97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Artur KrawczykCopacabana / Łódź
master 2; purpurowy; -73.5 kg 2019-09-21 10:58:55
#Imię i nazwiskoKlub
1Damian KarwackiUNITED GYM / Aleksandrów Łódzki
2Zdzisław RauboKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
master 2; purpurowy; -79.5 kg 2019-09-21 11:05:23
#Imię i nazwiskoKlub
1Lech SzcześniakRenato Tavares Poland / Szop&jitsu Słupsk
2Pawel SzajaJu jitsu Lubsko / Lubsko
master 2; purpurowy; -85.5 kg 2019-09-21 12:04:45
#Imię i nazwiskoKlub
1Steve DillanBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
2Maciej StronczyńskiBJJ StepOne Poznań / Poznań
3Aleksander StańkoPretorian Gorzów / międzychód
master 2; purpurowy; -91.5 kg 2019-09-21 12:00:25
#Imię i nazwiskoKlub
1Grzegorz JaniakGold Team Polska / Strzelec Gold Team Ostrów Wielkopolski
2Slawomir OsypiukGold Team Polska / Piła
3Marcin StołeckiCopacabana / Poznań
3Bogusław BagińskiPiranha Grappling Team Gdynia / Gdynia
master 2; purpurowy; -97.5 kg 2019-09-21 11:58:07
#Imię i nazwiskoKlub
1Lukasz SzylerTeam Sukata / Mielec
2Marcin PawlakOctopus Łódź / Octopus Łódź
master 2; purpurowy; +97.5 kg 2019-09-21 12:11:59
#Imię i nazwiskoKlub
1Paweł KempaBarracuda BJJ / Poznań
2Aleksander MędralaNext Level BJJ / Opole
master 2; brązowy; -73.5 kg 2019-09-21 08:46:14
#Imię i nazwiskoKlub
1Jaroslaw MożdżeńAcademia Gorila / Academia Gorila
master 2; brązowy; -79.5 kg 2019-09-21 08:37:14
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin RolederMarga Dragons Den Ze Radiola Poland / MARGA Radom
2Jakub TomczakZenith BJJ / X-Team Poznań
master 2; brązowy; +97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin FrankiewiczKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
master 2; czarny; -73.5 kg 2019-09-21 15:10:49
#Imię i nazwiskoKlub
1Łukasz BilskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
2Wojciech GoleńskiForca Brava Gold Team / Opole
master 2; czarny; -79.5 kg 2019-09-21 15:52:29
#Imię i nazwiskoKlub
1Ireneusz MilaSHOOTERS TEAM / Konin
2Piotr ŁukaszewskiZenith BJJ / Gniezno
master 2; czarny; -85.5 kg 2019-09-21 15:57:55
#Imię i nazwiskoKlub
1Dominik MałkowskiExilados Koszalin / Koszalin
2Tomasz RusieckiGracie Barra Team Draculino / Poznań
3Leszek JaremkowskiGold Team Polska / Forca Brava
3Filip KopijRio Grappling / Oława
master 2; czarny; +97.5 kg 2019-09-21 16:37:42
#Imię i nazwiskoKlub
1Kornel ZapadkaBerserker`s Team / Berserkers Team Szczecin
2Artur KrerowiczBerserker`s Team / Kołobrzeg
3Grzegorz SzymczykZenith BJJ / Gniezno
shares