KARTA WALK EGZEKUTOR SUPER FIGHT I

EGZEKUTOR SUPER FIGHT – Kolejna, odświeżona edycja pierwszego w Polsce turnieju submission only (2014r.).
Tym razem, po raz pierwszy na świecie, będziecie mogli zobaczyć walki w formule chwytanej w kimonach ,,tylko do poddań” bez dogrywek i remisów, za to z dozwolonymi uderzeniami ,,z liścia” czyli otwartą dłonią. Pomału otwieramy kartę walk. A to dopiero początek !!!

NINA WICIŃSKA konta Greta Wilczek – Kosmetyczna zmiana na Karcie Walk Egzekutor Super Fight — w zastępstwie kontuzjowanej Klaudii Mitko pojawiła się czołowa purpura z Poznańskiej Akademii Gold Team Nina Wicińska. Zawodniczka znana jest zadziorności na macie i postara się, żeby to jej ręka uniosła się po pojedynku z Gretą Wilczek. Starcie dwóch doświadczonych zawodniczek z dodatkiem „liści”. Jak dla nas godne zastępstwo. #slap #slap

DERENOWSKI KONTRA KUROWSKI – Karta walk na Egzekutor Super Fight zapełnia się ciekawymi zestawieniami. Kolejna walka to starcie podopiecznych Adam Wardzińskiego i Radka Turka. Brązowy pas Głogowskiej fili Checkmat Barton Derenowski zmierzy się Piotrem Korba Kurowskim. Obaj zawodnicy to multimedaliści swoich kategorii na najważniejszych zawodach bjj. Po kilka próbach zestawienia walki dla zawodnika z Głogowa udało się zakontraktować Warszawiaka. Starcie techniki kontra siły dodając „liście”, zapowiada się ciekawie. Wynik poznamy 15 czerwca w Łodzi. Bilety dostępne na https://mamytwojbilet.pl/ESF


GRETA WICZEK KONTRA KLAUDIA MITKO – Karta walk zyskuje kolejne super starcia – czas na walkę Pań — skład pojedynku może powalić na kolana. Greta Wilczek kontra Klaudia Mitko. Walka przyszłości polskiego jiu jitsu — walka Śląskich dziewczyn (nie będzie łatwo). Graeta Wilczek kadrowiczka Ju-Jitsu Newaza na co dzień trenująca w Rybnikcim Klubie Ju-Jitsu jest wielokrotną medalistka zawodów w Polsce i poza granicami. Druga to Klaudia Mitko, która jest niekwestionowaną czołówka światowego BJJ z wieloma medalami na Światowej senie, jej klasa i wyniki mówią za siebie. Starcie tych Pań w bjj połączone z „liśćmi” na pewno przyciągnie miłośników sportów chwytanych. Nastawiamy się na bardzo zacięty pojedynek z wieloma spadającymi płaskimi w wykonaniu kobiet. Szanse według nas 60% do 40% dla zawodniczki trenującej w Poznańskim Checkmat, tylko ze względu wyniki w ju-jitsu oraz bjj. Czy będzie niespodzianka ? A ty na kogo stawiasz #wilczekteam czy #mitkoteam ?

TUREMKA KONTRA KOZICZ – Karta walk Egzekutor Super Fight powoli się zapełnia. Kolejny pojedynkiem będzie starcie między Adrian Koziczem (CheckMat) a Marcinem Turemka z warszawskiej Copacabany. Adrian będzie świeżo po bardzo dobrym występie na Pucharze Polski BJJ. W Koninie stoczył trzy pojedynki, które pewnie wygrał. Natomiast Marcin wraca do startów i jego dyspozycja jest wielkim znakiem zapytania. Pojedynkę odbędzie się w wadze oscylującej około 80 kg. Obaj mają przeszłość w startach w MMA. Faworytem wydaje się zawodnik z Poznania, jednak należy pamiętać o „liściach”, które zmieniają obraz walki w parterze. To nie koniec ciekawych nazwisk niebawem poznacie zaskakujące nowe — niekoniecznie męskie. Bilety dostępne na Egzekutor Super Fight ŁÓDŹ — Bilety.

PIWOWARSKI KONTRA WIZNER – Starcie dwóch kolegów Michała Piwowarskiego i Piotra Wiznera to pojedynek z wielką niewiadomą. Michał o członek kadry Ju Jitsu Newaza z pokaźnym sportowym CV, na co dzień trenuje z elitą Polskiego MMA u samego Bagiego. Natomiast student Macieja Studzińskiego z Łodzkiej fili Unii Jiu Jitsu — Piotrek jest na fali wznoszącej, ostatnio wywalczone złoto na Mistrzostwach Europy CBJJP. Pojedynek odbędzie się w formule bez kimon, co może okazać się zupełnie innym wyzwaniem niżeli kontrola w kimonie i otrzymywanie „płaskich”. Czekamy na pierwsze „liście” na Egzekutor Super Fight, bilety są już dostępne na Egzekutor Super Fight ŁÓDŹ — Bilety.

WYSOCKI KONTA WARCHOŁ – Po pierwszej walce ciężkich czas na kolejną w kategorii powyżej 100 kg – z jednej strony trener zawodników MMA Patryk Wysocki znany z doskonałego wyszkolenia technicznego kontra legenda Ślaskiego MMA i miłośnik wszystko, co kojarzy się z dobra walka w parterze Łukasz Warchoł, który ma za sobą kilka stoczonych walk w MMA jak walki na PLMMA u Mirka Okińskiego. Pojedynek ten jest starciem dwóch gigantów, kto okaże się zwycięzcą. Nasz typ to stosunek 45% do 55% szans dla zawodnika Bastion, tylko na wzgląd przeszłość MMA.

MICHAŁ KAUZYŃSKI KONTRA DOMINIK MAŁKOWSKI – Kolejne starcie bezzwątpienia przyniesie wiele emocji, z jednej strony etatowy medalista i miłośnik dźwigni na nogi Michał Kauzyński z Łódzkiej Copacabany kontra utytułowany zawodnik na scenie międzynarodowej znany ze świetnego przygotowania zapaśniczego i wielu walorów grapplerskich. Właśnie ten pojedynek może dać najwięcej emocji, obserwując i znając ich zaciętość w walce w kimonach lub bez – A co dopiero dojdą „Liście”. Szansę obstawiamy 50% na 50% – A wy ???

ROBERT HENEK KONTRA FILIP SADOWSKI – Włodarze Egzekutor Cup — przygotowali kolejne bardzo ciekawe zestawienie. W rozpędzony dobrymi wynikami Robert Hanek (Academia Gorila) zmierzy się z Filipem Sadowskim (Zenith BJJ). Tym ciekawsze jest to zestawienie, ponieważ Henek jest zawodnikiem jiu-jitsu, a Filip od kilku miesięcy przysposabia się do mma. Jakie są wasze typy na ten pojedynek?

KORNEL ZAPADKA KONTRA PAWEŁ JEZIOŁKOWSKI –W pierwszym pojedynki zmierzą się Czarne Pasy Bersekers Team i Chekmat. Pierwszy to pomimo swojego wieku należy do czołówki swoje kategorii, jest bardzo aktywnym zawodnikiem i często wraca z medalami z najważniejszych zawodów — ostatni to medal z World Pro. Drugi to bardzo solidny zawodnik, sparingpartner Adama Wardzińskiego znany z roli Serba w jednym z seriali, który wraca po ciężkiej kontuzji. To zestawienie może okazać się bardzo ciekawym starciem. Kto waszym zdaniem jest faworytem. #zapdkateam #wiezateam