KARTA WALK EGZEKUTOR SUPER FIGHT I

EGZEKUTOR SUPER FIGHT – Kolejna, odświeżona edycja pierwszego w Polsce turnieju submission only (2014r.).
Tym razem, po raz pierwszy na świecie, będziecie mogli zobaczyć walki w formule chwytanej w kimonach ,,tylko do poddań” bez dogrywek i remisów, za to z dozwolonymi uderzeniami ,,z liścia” czyli otwartą dłonią. Pomału otwieramy kartę walk. A to dopiero początek !!!

PIWOWARSKI KONTRA WIZNER – Starcie dwóch kolegów Michała Piwowarskiego i Piotra Wiznera to pojedynek z wielką niewiadomą. Michał o członek kadry Ju Jitsu Newaza z pokaźnym sportowym CV, na co dzień trenuje z elitą Polskiego MMA u samego Bagiego. Natomiast student Macieja Studzińskiego z Łodzkiej fili Unii Jiu Jitsu — Piotrek jest na fali wznoszącej, ostatnio wywalczone złoto na Mistrzostwach Europy CBJJP. Pojedynek odbędzie się w formule bez kimon, co może okazać się zupełnie innym wyzwaniem niżeli kontrola w kimonie i otrzymywanie „płaskich”. Czekamy na pierwsze „liście” na Egzekutor Super Fight, bilety są już dostępne na Egzekutor Super Fight ŁÓDŹ — Bilety.

WYSOCKI KONTA WARCHOŁ – Po pierwszej walce ciężkich czas na kolejną w kategorii powyżej 100 kg – z jednej strony trener zawodników MMA Patryk Wysocki znany z doskonałego wyszkolenia technicznego kontra legenda Ślaskiego MMA i miłośnik wszystko, co kojarzy się z dobra walka w parterze Łukasz Warchoł, który ma za sobą kilka stoczonych walk w MMA jak walki na PLMMA u Mirka Okińskiego. Pojedynek ten jest starciem dwóch gigantów, kto okaże się zwycięzcą. Nasz typ to stosunek 45% do 55% szans dla zawodnika Bastion, tylko na wzgląd przeszłość MMA.

MICHAŁ KAUZYŃSKI KONTRA DOMINIK MAŁKOWSKI – Kolejne starcie bezzwątpienia przyniesie wiele emocji, z jednej strony etatowy medalista i miłośnik dźwigni na nogi Michał Kauzyński z Łódzkiej Copacabany kontra utytułowany zawodnik na scenie międzynarodowej znany ze świetnego przygotowania zapaśniczego i wielu walorów grapplerskich. Właśnie ten pojedynek może dać najwięcej emocji, obserwując i znając ich zaciętość w walce w kimonach lub bez – A co dopiero dojdą „Liście”. Szansę obstawiamy 50% na 50% – A wy ???

ROBERT HENEK KONTRA FILIP SADOWSKI – Włodarze Egzekutor Cup — przygotowali kolejne bardzo ciekawe zestawienie. W rozpędzony dobrymi wynikami Robert Hanek (Academia Gorila) zmierzy się z Filipem Sadowskim (Zenith BJJ). Tym ciekawsze jest to zestawienie, ponieważ Henek jest zawodnikiem jiu-jitsu, a Filip od kilku miesięcy przysposabia się do mma. Jakie są wasze typy na ten pojedynek?

KORNEL ZAPADKA KONTRA PAWEŁ JEZIOŁKOWSKI –W pierwszym pojedynki zmierzą się Czarne Pasy Bersekers Team i Chekmat. Pierwszy to pomimo swojego wieku należy do czołówki swoje kategorii, jest bardzo aktywnym zawodnikiem i często wraca z medalami z najważniejszych zawodów — ostatni to medal z World Pro. Drugi to bardzo solidny zawodnik, sparingpartner Adama Wardzińskiego znany z roli Serba w jednym z seriali, który wraca po ciężkiej kontuzji. To zestawienie może okazać się bardzo ciekawym starciem. Kto waszym zdaniem jest faworytem. #zapdkateam #wiezateam