KSW 48 – 27 kwietnia Lublin! Karta Walk

Już nieco ponad dwa tygodnie, tak niewiele zostało do gali KSW 48 w Lublinie. Karta walk już prawie pełna. Czy emocje jakie dostarczą zawodnicy sprawią, że będzie głośno? O tym jesteśmy pewni. Czas rzucić okiem na zestawienia jakie przygotowano na Sobotni kwietniowy wieczór:

Szmajda vs Musaev
Debiutujący Hubert Szmajda spotka się z zawodnikiem, który jest niepokonany czyli Shamil Musaev. Szamil ma półroczne doświadczenie I nosi na barkach niepokonane dwanaście zwycięstw. Przed Hubertem stoi nie lada wyzwanie. Ale czy Polak sprosta temu pojedynkowi dowiemy się już 27 kwietnia.

Kęsik vs Kamieniarz
Miejscowa publiczność zdecydowanie wesprze swojego zawdonika. Mowa oczywiście o Cezarym Kęsiku. ,,Lubelski Czołg” zdecydowanie zrobi wszystko aby wciąż pozostać niepokonanym zawodnikiem kategorii średniej. Obecny Rekord (8-0, 6 KO, 1 Sub) postara się zniszczyć jego rywal, bardziej doświadczony – Jakub Kamieniarz  (7-5, 1 KO, 4 Sub).

Michalski vs Janićić
Debiutant z KSW 43 z kwietnia ubiegłego roku Michał Michalski przywita w oktagonie Milosa Janicića. Czy Zawodnik z Bałkanów dopisze minusowy wynik w rekordzie reprezentanta Rio Grappling? czy może to właśnie Wrocławianin pokaże co potrafi zdziałać w Klatce? Wiemy jedno, Michalski zawsze daje z siebie wszystko co pokazał w poprzednich występach MMA.

Wolański vs Pejić
Filip nie raz udowodnił swoje umiejętności. Na przeciwko stanie rewelacyjny Chorwat, Filip Pejić. Według obecnych ocen typ walki układa się 69% na korzyść Chorwata zgodnie z informacjami typology.com, ale czy Polak zgodzi się z opinią internet czy pokaże, że warto dwa razy zastanowić się przed kolejnym typowaniem.
Walka zapowiada się interesująco, a zawodnik z Grappling Krakow nie powiedział ostatniego słowa.

Szadziński vs Ziółkowski
Ta walka zdecydowanie jest jedną z najbardziej wyczekiwanych. Marian Ziółkowski to bardzo mocny przeciwnik, dlatego Gracjan Szadziński ma nie mały orzech do zgryzienia. Doświadczenie Mariana na pewno da pewną przewagę nad Gracjanem, natomiast Gracjan to zawodnik z ogromnym sercem I zdecydowanie nie przejdzie sennie przez to spotkanie. Świetne zestawienie, które pokaże który z zawodników zasłużenie jest w miejscu w którym się znajduje.

Jurkowski vs Bekavac
Tym razem nie usłyszymy słynnego ,,łuuuooooo”. Łykasz Jurkowski szykuje się do kolejnego pojedynku po drugiej stronie siatki. Na przeciwko stanie jego rywal z 2005 roku Stipe, który uważa, iż to spotkanie skończyło się nokautem. Przed name rozwiązanie sporu, które zobaczymy już za kilkanaście dni. Jak Juras sam powiedział ,,Chcę udowodnić kibicom i sobie, że stać mnie, by rywalizować na wysokim poziomie i walczyć naprawdę widowiskowo”.

Szymański vs Parnasse
Młody utalentowany Roman Szymański stanie w szrankach z Francuzem Salahdinem Parnassem. Walka wieczoru z takimi nazwiskami to już Creme de la Crème. Czy Lublińska hala wytrzyma emocje jakie będą towarzyszyć spotkaniu? Roman nie uważa się za kolejny szczebel w drabinie sukcesu Francuza a sam uważa, że ,,Bądźcie pewni do ostatniej sekundy, że będę chciał mu coś urwać!”. Te słowa na pewno będzie chciał zrealizować w starciu 27 kwietnia.

Miejmy nadzieje, że przyszła gala Konfrontacji Sztuk Walki uda się pod każdym zględem, zarówno organizacyjnie jak I oczywiście sportowo.

Do zobaczenia w Lublinie, – BJJ FANATICS / GerwazBJJ

shares