KSW 50: NARKUN VS MYSIALA – POJEDYNEK CZARNYCH PASÓW

Już za niecałe 3 tygodnie odbędzie się jubileuszowa gala KSW 50. Póki co nieznana jest jeszcze cała rozpiska, dla wielu zawodników nie ogłoszona przeciwnika. Na tą chwilę karta walk nie do końca zachwyca jak na galę jubileuszową, jednak ciekawym zestawieniem dla fanów BJJ będzie pojedynek Tomasza Narkuna z Przemysławem Mysialą.

Narkun to trenujący w Berserkers Team Szczecin czarny pas BJJ, kilkukrotny mistrz Polski ADCC, miał również okazję dojść do ćwierćfinału Mistrzostw Świata ADCC w Pekinie. Aktualnie jest posiadaczem mistrzostwa kategorii półciężkiej KSW, jednak ostatni raz pasa bronił 2,5 roku temu, a powodem jest brak rywali zatrudnionych w organizacji. Jego ostatnie 3 walki to dwie wygrane z Mamedem Khalidovem w catchweightcie oraz porażka z Philem De Friesem w kategorii ciężkiej.

Mysiala również  jest czarnym pasem BJJ, a w KSW jeszcze nie walczył. Miał przygody w wielu organizacjach, między innymi UFC (program The Ultimate Fighter), Bellator, ACB, zdobył także mistrzostwo kategorii półciężkiej FEN oraz organizacji Contenders. Jego bilans walk to 23-9, z czego tylko dwa razy kończył walkę przez decyzję, reszta walk natomiast była wygrana lub przegrana przed czasem, co wskazuje na dobre dla oka nastawienie zawodnika.

Znalezione obrazy dla zapytania ksw 50

Share
shares