Letni obóz federacji KSW – Giżycko 2019

Tam, gdzie aktywność fizyczna spotyka się z wypoczynkiem, tam nikt nie powinien spotkać się z nudą. Na ile jednak oczekiwania względem tegorocznego letniego obozu KSW spotkają się z rzeczywistością? Odpowiedź poznamy w najbliższe wakacje. Jeśli jednak poziom zostanie utrzymany, to jakość organizacji z pewnością nie powinna być przedmiotem obaw.

Tegoroczna edycja przyniesie zmiany w postaci podziału turnusów w zależności od stopnia zaawansowania uczestników obozu. Do wyboru będzie opcja dla początkujących/średniozaawansowanych oraz dla zaawansowanych. Obydwa zgrupowania będą trwały siedem dni i odbędą się w profesjonalnym kompleksie dla zawodowych sportowców — Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Giżycku.

Jeśli chcesz być najlepszy, musisz ćwiczyć z najlepszymi!

Jest to hasło, które promuje letnie obozy KSW, a obecność Damiana Janikowskiego czy Marcina Wrzoska w zeszłorocznej edycji, założenie ćwiczenia z najlepszymi zdecydowanie potwierdzała. Na pełny skład tegorocznej kadry trzeba co prawda jeszcze poczekać, jednak już wiadomo, że na obozie na pewno pojawia się:

  • Bartek Walczewski – ponad 20 lat doświadczenia w sportach walki, wychował wielu zawodników Muay Thai, jeden z najbardziej wszechstronnych trenerów stójki w Polsce.
  • Grzegorz „Griszka” Sobieszek – menadżer obozu. Na obozie odpowiedzialny za nadzór nad całością projektu.
  • Martin Lewandowski – współwłaściciel federacji KSW, na obozie będzie wypatrywał młodych talentów w polskim MMA.

Program obozu poza trzema treningami dziennie ma zapewnić również szkolenia dietetyczne oraz zajęcia z przygotowania motorycznego w sportach walki.

W zależności od turnusu zgrupowanie odbędzie się:
Początkujący i średniozaawansowani: 24 -31 sierpnia 2019 COS-OPO Giżycko.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/573179703194362/


Zaawansowani: 12-19 lipca 2019, COS-OPO Giżycko.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2320180041581092/

Share