Listy startowe Gorila BJJ Cup V

Dzisiaj, chwilę po północy – na stronie wydarzenia Gorila BJJ Cup V – opublikowane zostały listy startowe turnieju, który odbędzie się w tą sobotę.

Bardzo Małe dziewczyny

1. Marta Rybarska (AG Rybnik)
2. Anna Jakima (AG Warszawa)
3. Agnieszka Rogala (AG Warszawa)
4. Kasia Duda (Panther Nowogard)

Małe dziewczyny

1. Julia Pażdzioch (Grappler Mińsk Mazowiecki)
2. Magda Przygoda (AG Rybnik)
3. Marlena Matuszak (AG Warszawa)
4. Wioleta Wojciechowska (Panther Nowogard)
5. Ada Szczepankowska-Szyszka (AG Warszawa)
6. Kamila Wybrańczyk-Pasiut (AG Warszawa)
7. Daria Cybulska (AG Warszawa)
8. Sylwia Brzostek (AG Ostrów Mazowiecki)

Elitarne bardzo małe dziewczyny

1. Agnieszka Dębicka (AG Warszawa)
2. Małgorzata Kałuża (AG Tomaszów Mazowiecki)
3. Ewa Popowska (AG Ostrów Mazowiecki)

Elitarne małe dziewczyny

1. Barbara Zielińska (AG Warszawa)
2. Jola Rybińska (Fight Club Bytom)
3. Marta Kowalczyk (AG Warszawa)

Elita mała

1. Zbigniew Smolarek (AG Rybnik)
2. Mateusz Kojtych (AG Warszawa)
3. Mateusz Korcz (AG Warszawa)
4. Oliwier Szczygieł (AG Rybnik)
5. Tomasz Andrzejewski (Copacabana)
6. Wiktor Rainka (AG Warszawa)
7. Jakub Tulin (Copacabana)
8. Kamil Kobus (AG Warszawa)

Elita duża

1. Szymon Krupa (AG Rybnik)
2. Jarosław Karczmarczyk (AG Warszawa)
3. Marcin Frankiewicz (Grappler Mińsk Mazowiecki)
4. Piotr Lasocki (AG Warszawa)
5. Krzysztof Ciurzyński (AG Warszawa)
6. Andrzej Czajka (AG Warszawa)
7. Maciej Ptaszek (Copacabana Łódź)

Białe pasy +100 kg

1. Tomasz Jabłoński (AG Płock)
2. Radosław Nowis (AG Żyrardów)
3. Artur Krawczyk (Copacabana)
4. Mateusz Gryżewski (AG Warszawa)
5. Adam Burek (AG Warszawa)
6. Piotr Januszewski (AG Płock)
7. Piotr Giza (AG Płock)

Białe pasy do 97 kg

1. Łukasz Walkiewicz (AG Warszawa)
2. Adam Laskowski (AG Ostrów Mazowiecki)
3. Mateusz Staszczyk (AG Rybnik)
4. Piotr Siek (AG Warszawa)
5. Adam Guziewicz (AG Warszawa)
6. Tomasz Tomaszewki (AG Warszawa)
7. Mariusz Kamiński (AG Płock)
8. Tomasz Stachel (AG Tomaszów Mazowiecki)
9. Dawid Lubrant (AG Rybnik)
10. Łukasz Groborz (AG Rybnik)
11. Adam Sosinka (AG Rybnik)
12. Tomasz Gomuliński (AG Warszawa)
13. Patryk Półka (AG Warszawa)
14. Marcin Korpowski (AG Płock)
15. Marcin Polczyński (AG Warszawa)

Biały do 72

1. Kamil Linoż (AG Warszawa)
2. Robert Giza (AG Płock)
3. Mariusz Kotas (AG Rybnik)
4. Marcin Gil (AG Tomaszów Mazowiecki)
5. Bartosz Byliński (AG Warszawa)
6. Daniel Zawolik (AG Warszawa)
7. Artiom Gulin (AG Warszawa)
8. Kacper Bernat Januszkiewicz (AG Warszawa)
9. Maciej Kordulewski (AG Warszawa)
10. Andrew Bardes (AG Warszawa)
11. Jacek Palica (AG Rybnik)
12. Mikołaj Gregiej (AG Warszawa)
13. Bartosz Frentzel (AG Warszawa)

Biały do 76

1. Piotr Szejk (AG Warszawa)
2. Maciej Szczygielski (AG Płock)
3. Łukasz Mazelanik (AG Rybnik)
4. Karol Budynek (AG Skierniewice)
5. Kamil Lubicki (AG Tomaszów Mazowiecki)
6. Marcin Karpiesiuk (AG Warszawa)
7. Adam Ronij (AG Warszawa)
8. Artur Prościński (AG Warszawa)
9. Łukasz Klimkiewicz (AG Żyrardów)
10. Maciek Olszewski (AG Żyrardów)
11. Patryk Włódarczyk (AG Żyrardów)
12. Arkadiusz Niedzielski (Copacabana)

Biały do 83

1. Marcin Wesołowski (AG Warszawa)
2. Andrzej Woźniak (AG Warszawa)
3. Piotr Bień? (AG Warszawa)
4. Mateusz Wójcik (AG Warszawa)
5. kamil Trajdos (Copacabana)
6. Robert Dębiec (AG Tomaszów Mazowiecki)
7. Jakub Jaszczura (AG Tomaszów Mazowiecki)
8. Marcin Ertmann (AG Warszawa)
9. Sebastian Dąbrowski (AG Żyrardów)
10. Kamil Kowal (AG Płock)
11. Wojciech Klimala (AG Warszawa)
12. Jakub Lorencki (AG Warszawa)
13. Zbyszek Wójciak (AG Warszawa)
14. Adrian Zagórski (AG Warszawa)

Biały do 88kg

1. Sławomir Uściński (AG Warszawa)
2. Michał Brejnak (AG Warszawa)
3. Albert Żbik (AG Ostrów Mazowiecki)
4. Antoni Stolarzewicz ? (AG Warszawa)
5. Borowski Jacek (AG Warszawa)
6. Dominik Kurpiewski (AG Warszawa)
7. Maciej Rylski (AG Warszawa)
8. Dominik Szcygrebki? (AG Warszawa)
9. Radał Kluska (Copacabana)
10. Miłosz Misiak (AG Płock)
11. Tomasz Serafin (AG Płock)
12. Arkadiusz Ścięgosz (AG Skierniewice)
13. Rafał Kawulak (AG Warszawa)
14. Mateusz Mieszkowski (AG Warszawa)
15. Konrad Subocz (AG Płock)
16. Mariusz Łabiński (AG Płock)

Juniorzy

1. Jakub Wojciehowski (Panther Nowogard)
2. Patryk Pietrzak (AG Tomaszów Mazowiecki)
3. Szymon Kazimierski (AG Tomaszów Mazowiecki)

Masters niebieskie 100+

1. Sławomir Seweroza (AG Rybnik)
2. Sylwester Cychowski (AG Rybnik)
3. Łukasz Karwat (AG Skierniewice)
4. Michał Kiziniewicz (AG Warszawa)

Niebiekie 100+

1. Piotr Drozdowski (AG Żyrardów)
2. Tomasz Wojciechowski (Panther Nowogard)
3. Mateusz Gamdzyk (AG Ostrów Mazowiecki)
4. Sergiusz Jaśniewski (AG Tomaszów Mazowiecki)

Niebieskie do 72kg

1. Krzysztof Burniak (Panther Nowogard)
2. Andrzej Wrzos (AG Warszawa)
3. Mateusz Sitniak (AG Warszawa)
4. Adam Smoliński (AG Warszawa)
5. Marek Borzym (AG Warszawa)
6. Bartosz Raczyński (Grappler Mińsk Mazowiecki)
7. Kamil Kublik (Grappler Mińsk Mazowiecki)
8. Kuba Śliwiński (AG Rybnik)

Niebieskie do 76

1. Mariusz Wiśniewski (AG Ostrów Mazowiecki)
2. Czajkowski Piotr (AG Warszawa)
3. Arek Glasman (AG Rybnik)
4. Arek Nowakowski (AG Żyrardów)
5. Artur Kaczmarek (AG Warszawa)
6. Bartłomiej Stańczyk (AG Warszawa)
7. Jakub Siennicki (AG Warszawa)
8. Rafał Szajbe (AG Warszawa)
9. Daniel Pasik (AG Warszawa)
10. Adam Ziółkowski (AG Warszawa)

Niebieskie do 82,3

1. Grzegorz Lutyński (AG Warszawa)
2. Jakub Miś (Grappler Mińsk Mazowiecki)
3. Arek Pietruczuk (Panther Nowogard)
4. Andrzej Piasecki (AG Warszawa)
5. Michał Borowik (Panther Nowogard)
6. Seweryn Radke (AG Rybnik)
7. Adam Kałuża (AG Tomaszów Mazowiecki)
8. Grzegorz Grochulski (AG Tomaszów Mazowiecki)
9. Paweł Kulczyński (AG Warszawa)
10. Tomasz Kobierski (AG Warszawa)
11. Michał Komosa (AG Warszawa)
12. Andrzej Chyliński (AG Warszawa)
13. Michal Bujalski (AG Warszawa)

Niebieskie do 89,9

1. Grzegorz Gamdzyk (AG Ostrów Mazowiecki)
2. Maciej Lakowski (AG Płock)
3. Paweł Giza (AG Płock)
4. Adam Milczarek (Copacabana Łódz)
5. Tomasz Nykiel (Copacabana Łódz)
6. Piotr Wojda (AG Warszawa)
7. Mikołaj Buzarewiz? (AG Warszawa)
8. Łukasz Szyszka (AG Warszawa)
9. Bartosz Barteczko (AG Rybnik)
10. Patryk Turlik (AG Tomaszów Mazowiecki)
11. Wojciech Szenic (AG Warszawa)
12. Dima Ishehenko (AG Warszawa)
13. Patryk Maciejak (AG Skierniewice)
14. Arkadiusz Kolus (AG Skierniewice)

Dla przypomnienia, turniej odbędzie się 10 lutego na Warszawskim AWF!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *