LONDON WINTER OPEN | LISTA MEDALISTÓW

Winter Open w Londynie Ibjjf to już rytuał dla Polaków i zawsze można tam spotkać zawodników znad Wisły, nie było inaczej w tym roku. Poniżej przedstawiamy medalistów. Źródło LONDON WINTER INTERNATIONAL OPEN JIU-JITSU 2019

Odzież Klubowa – ExtremeHobbyTM

Adult / Male / Black / Feather

1 – Spencer Royce Nogawa – Art of Jiu Jitsu Academy

2 – Lucas Ramos Gonçalves – Gracie Barra

3 – Krzysztof Flak – BJJ Globetrotters

3 – Sergio Calderon Gonzalez – CFC Team

Master 2 / Male / Black / Light

1 – Marco Aurelio Oliveira Canha – CheckMat

2 – Fergal Quinlan – BJJ Revolution Team – International

3 – Arek Zienkiewicz – Gold Team Fighters

3 – Simon Tutton – New School BJJ

Master 2 / Male / Black / Heavy

1 – Vitor Nóbrega do Nascimento – Nóbrega Team

2 – Paweł Jan Szubart – Fight Sports International

Master 2 / Male / Black / Open Class

1 – Fabiano Junior Leite de Souza – FF Team BJJ

2 – Rodrigo de Oliveira Pereira – GF Team

3 – Alexandre Sousa Izidro da Silva – Icon Jiu-Jitsu Team

3 – Paweł Jan Szubart – Fight Sports International

Master 3 / Male / Black / Middle

1 – Thomas John King – SBG Swords

2 – Mark Patrick Reding – TAC Team BJJ

3 – Boguslaw Aleksander Dawiec – Fight Sports International

3 – Frederic Leray – Cicero Costha Internacional

Master 3 / Male / Black / Open Class

1 – Pedro Garcia Santisteban – GF Team

2 – Boguslaw Aleksander Dawiec – Fight Sports International

Master 2 / Male / Brown / Light

1 – Georgy Zaleev – Neves Brazilian Jiu-Jitsu Association

2 – Sebastian Ryszard Swislocki – Roger Gracie Academy

3 – Irisney Cezario Barbosa De Lima – Black Helmet Ireland

3 – Marek Polnik – CheckMat

Master 2 / Male / Brown / Open Class

1 – Matthew Langridge – Icon Jiu-Jitsu Team

2 – Sebastian Ryszard Swislocki – Roger Gracie Academy

3 – Christopher Davis – Gracie Barra

3 – Irisney Cezario Barbosa De Lima – Black Helmet Ireland

Adult / Male / Purple / Medium-Heavy

1 – David Cartwight-Khoza – Gracie Barra

2 – Mateusz Flaga – ZR Team Association

3 – Bruno Furtado Da Costa Jardim – Gracie Barra

3 – George Takeyuki Woodhead – Gracie Barra BJJ

Master 1 / Male / Purple / Medium-Heavy

1 – Jack Duffy – Icon Jiu-Jitsu Team

2 – Wilson José Da Silva – SBG Ireland

3 – Dawid Janusz Markiewicz – Roger Gracie Academy

3 – Radoslaw Lisiak – CheckMat

Master 1 / Male / Purple / Heavy

1 – Bartosz Paweł Lewandowski – Roger Gracie Academy

2 – Patrick Jalloh – Fight Sports International

3 – Dan Stuart Hart – Bitetti Team – London

3 – Joachim Miinalainen – Polar Jiu Jitsu Team

Master 2 / Male / Purple / Middle

1 – Ilya Motorygin – Frota Team Nogueira

2 – Michael Charles J Hellinckx – Kaizen BJJ Brussels / Behring

3 – Adam Zielinski – CFS BJJ

3 – James Anderson – ZR Team Association

Master 2 / Male / Purple / Super-Heavy

1 – Lukasz Przybylski – CheckMat

Master 2 / Male / Purple / Open Class

1 – Lukasz Przybylski – CheckMat

2 – António Pereira de Araújo Júnior – Gracie Barra

3 – Alessandro Stagnari – MatSide Jiu Jitsu

3 – James Anderson – ZR Team Association

Adult / Male / White / Medium-Heavy

1 – Sayed Naqibul Hasan – ZR Team Association

2 – Sam Robert Crouch – Kernow BJJ

3 – Matt Lam – CheckMat

3 – Wojciech Przemyslaw Barnus – CheckMat

Adult / Female / Blue / Feather

1 – Magda Krzyszczak – CheckMat

2 – Scout Bosshard – Carlson Gracie Team

3 – Michelle Hart – Kernow BJJ

3 – Olga Komarova – Stone Fight

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *