Marcin Held zmienia UFC na ACB

Od dzisiejszego dnia, Marcin Held (23-7) dołączył do grona Polaków walczących dla rosyjskiej federacji, którą można uważać za jedną z największych w Europie a może i nawet na świecie, jaką jest ACB (Absolute Championship Berkut). Kontrakt Marcina zapewnia mu 4 walki dla federacji.

Sam zawodnik poinformował nas wstawiając zdjęcie na Instagramie:

View this post on Instagram

🇵🇱Wiele osób mnie pyta kiedy stoczę następną walkę. Jeszcze tego nie wiem, ale pewnie już niedługo. Właśnie podpisałem kontrakt z organizacją ACB i tutaj stoczę kilka następnych walk. Czekałem na walkę od UFC, ale musiałbym pewnie jeszcze na nią długo poczekać dlatego zdecydowałem się iść do najmocniejszej organizacji jaka obecnie jest na rynku. Dużo osób odradzało mi ACB z tego właśnie względu, że jest tam dużo mocnych zawodników, ale ja nie jestem zawodnikiem, który szuka dróg na skróty. Wiem, że jeśli chce być najlepszy to muszę walczyć z najlepszymi i udowodnić, że ostatnio miałem dużego pecha. Trzeba napisać kolejny rozdział, iść dalej. Mam nadzieję, że dam jeszcze dużo dobrych walk z najlepszymi zawodnikami na świecie. Trzymajcie kciuki 🙂 🇺🇸A lot of people ask me when I will fight. I don’t know yet but it will be soon. I just signed contract with ACB and I will fight there. I was waiting for fight from UFC but it would take a lot of time to get it so I decided move to the strongest organisation on market. A lot of people did not advise me to go there because there are very good fighters but I was never looking easy way. I know that if I want be the best I have to fight with the best and prove that I was very unlucky in my las few fights. I hope I will give you a lot of great fight with good submissions. Keep your fingers crossed 🙂 #mma #acb #newchapter #mmafighter #marcinheld #held #bjj #contract #nowyrozdział #changes #zmiany #wishmeluck

A post shared by Marcin Held (@marcinheld) on

Oraz zawiadomiło nas ACB wstawiając post na Twittera:

Dla fanów rodaka jest to świetna wiadomość, nowe możliwości pokazania się oraz rozwinięcie jego dalszej kariery, gdyż w UFC brakowało mu czasem szczęście. Może z nowa federacją przyjdzie odpowiedni czas dla Marcina i powalczy on o pas ACB. Jest to z kolei 30 Polak w ACB. Czy ACB chce zdominować Europę? Czy Polak poradzi sobie w ACB? Aby być na bieżąco obserwujcie nasz profil oraz samego Marcina.

Profil Marcina na Instagramie: https://www.instagram.com/marcinheld/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *