Marcin Held zmierzy się z Joe Lauzonem na gali w Phoenix 15 stycznia!

Jakże ciekawe dla nas pojedynek dodano do karty walk UFC Fight Night 103 w Phoenix! Nasz czarny pas BJJ zmierzy się z Joe Lauzonem, który znany jest ze świetnej gry grapplingowej. Czy Panowie zdecydują się na pojedynek w parterze czy też może pozostaną w stójce? W jakiej płaszczyźnie ta walk by się nie toczyła, będzie niesamowicie ciekawa, ponieważ będzie to niezwykle wyrównany pojedynek.

Przypomnijmy, że Marcin Held dość szybko wraca do oktagonu UFC po niedanym debiucie w Meksyku, gdzie uległ Diego Sanchezowi poprzez decyzję sędziów. Jak to się mówi: „pierwsze koty za płoty” i mamy nadzieję, że teraz będzie tylko lepiej!

marcin-held-bellator-145

Natomiast Joe Lauzon to weteran organizacji UFC, którego rekord wskazuje na to, iż jego kariera jest przeplatana zwycięstwami i porażkami. W lipcu tego roku, Lauzon również mierzył się z Diego Sanchezem, jednak szybko uporał się z rywalem, wygrywając poprzez TKO w pierwszej rundzie. Jednakże, ostatni pojedynek z Jimem Millerem to przegrana niejednogłośną decyzją sędziów. Podrażniony takim obrotem spraw, Lauzon z pewnością będzie chciał za wszelką cenę przenieść szalę zwycięstwa na swoją stronę.

images

Zatem przed nami super fight Marcina Helda w największej organizacji MMA na świecie – czekamy z niecierpliwością!

Pamiętajmy, że na tej samej karcie walk, znajduje się pojedynek Damiana Grabowskiego z Viktorem Pesto.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *