MISTRZOSTWA EUROPY NAGA 2019 |

Kolejna impreza zorganizowana w Europie amerykańskiej federacji NAGA miała rangę Mistrzostw Europy i tym razem zawitało tam kilku czołowych zawodników z Polski jak dwójką z Koszalina Mateusz Szczeciński oraz Piotr Farjaszewski na czele. Udany start Pawła Kozłowskiego, Wojciecha Koisa i Artura Pujszo z bydgoskiej filii Copacabany Team Poland. Podczas imprezy Polacy zgarnęli aż 56 medali (32 złote, 18 srebrnych i 6 brązowych). Zmagania trwały w Gi i Nogi w kategoriach Adlut (-29 lat) Masters (+30 lat) oraz Director (+40 lat). Poniżej Lista Medalistów …

  • Podwójne medale Rafała Fajraszewskiego, Mateusza Szczecińskiego, Artura Pujszo i Wojciecha Koisa w Adlut
  • Masters z pasami – Kornel Zapadka, Daniel Krakowiak i weteran zawodów Naga Ireneusz Mila
  • Marcin Kabat udanie wraca do startów i zdobywa złoto w Gi

NOGI – EXPERT

Złoto – Rafał Farjaszewski / Academia Gorila – Adult -69,9 kg

Złoto – Mateusz Szczeciński / Academia Gorila – Adult -74,9 kg

Złoto – Daniel Krakowiak / Rio Grappling Club – Director -74,9 kg

Złoto – Wojciech Kois / Gold Team – Adult -79,9 kg

Brąz – Kamil Rabiec / Gold Team – Adult -79,9 kg

Złoto – Marcin Kabat / Gold Team – Masters -79,9 kg

Złoto – Ireneusz Mila / Shooters Team Konin – Director -79,9 kg

Złoto – Artur Pujszo / Copacabana Bydgoszcz – Adult +115 kg

Srebro – Kornel Zapadka / Bersekers Team – Director +115kg

NOGI – INTERMEDIATE

Brąz – Kamil Kusza / Rio Grappling Club – Adult -74,9 kg

Złoto – Damian Stepniak / PHD-BJJ – Masters -74,9 kg

Złoto – Marcin Kasprzyk / Gracie Barra – Masters -79,9 kg

Złoto – Piotr Kurcman / Pedro Bessa Swetbox – Adult -114,9 kg

Srebro – Przemek Janda / Oxy Felipe Mota – Adult -114,9 kg

Złoto – Krystian Skibiński / Rio Grappling Club – Adult -89,9 kg

Złoto – Dariusz Walczak / Adamusik Team – Director +115kg

Złoto – Aila Solecki / BJJAA via Checkmat – Adult -59,9 kg

Srebro – Kate Bacik / Elements BJJ via Checkmat – Adult -59,9 kg

Srebro – Agnes Lisik / Icon Pablo Cerino Team – Masters -64,9 kg

Złoto – Kate Bacik / Elements BJJ via Checkmat – OPEN

NOGI – BEGINNER

Srebro – Ilona Modrak / Aranha Belgium – Adult -54,9 kg

NOGI – NOVICE

Brąz – Kamil Rachwał / Gold Team – Masters -79,9 kg

Złoto – Korneliusz Janda / Oxy Felipe Mota – Adult +115 kg

GI – CZARNE

Złoto – Rafał Fajraszewski / Academia Gorila – Adult -69,9 kg

Złoto – Mateusz Szczeciński / Academia Gorila – Adlut -74,9 kg

Srebro – Paweł Kozłowski / Alpha Jiu Jitsu Academy – Adlut -74,9 kg

Złoto – Daniel Krakowiak / Rio Grappling Club – Masters -74,9 kg

Złoto – Marcin Kabat / Gold Team – Masters -79,9 kg

Srebro – Ireneusz Mila / Shooters Team Konin – Masters -79,9 kg

Srebro – Kamil Rabiec / Gold Team – Adult -114,9 kg

Złoto – Kornel Zapadka / Bersekers Team – Masters -114,9 kg

GI – BRĄZOWE

Srebro – Tomasz Deszcz / Gold Team – Adult -64,9 kg

Złoto – Wojciech Kois / Gold Team – Adult -84,9 kg

Srebro – Norbert Frontczak / Gracie Barra – Masters -114,9 kg

Złoto – Łukasz Przybylski / Checkmat UK – Adult -114,9 kg

Srebro – Daniel Karaczun / BJJ Academy Amsterdam – Adult -114,9 kg

Złoto – Artur Pujszo / Copacabana Bydgoszcz – Adult +115 kg

Srebro – Bartłomiej Dróbka / Checkmat Poznań – Adult +115 kg

GI – PURPUROWE

Srebro – Grzegorz Pernak / Rio Grappling Club – Masters -84,9 kg

GI – NIEBIESKIE

Brąz – Szymon Jęśko-Białek / GT via Roger Gracie – Adult -69,9 kg

Złoto – Damian Stepniak / PHD-BJJ – Masters -74,9 kg

Złoto – Marcin Kasprzyk / Gracie Barra – Masters -79,9 kg

Srebro – Bartłomiej Ksobiak / Gold Team – Masters -79,9 kg

Złoto – Przemek Janda / Oxy Felipe Mota – Adult -114,9 kg

Złoto – Kornrliusz Janda / Oxy Felipe Mota – Adult +115 kg

Złoto – Agnes Lisik / Icon Team – Masters -64,9 kg

Złoto – Kate Bacik / Elements BJJ via Checkmat – OPEN

GI – BIAŁE

Złoto – Przemysław Tytyła / Gold Team – Masters -89,9 kg

Złoto – Rafał Adamczyk / Oxy Felipe Mota – Masters -114,9 kg

Srebro – Ilona Modrak / Aranha Belgium – Adult -54,9 kg

DZECI / JUNIORZY

Brąz – Filip Dopierała / Shooters Team Konin NOGI

Złoto – Jan Brodecki / Gold Team

Srebro – Filip Chelchowski / Lets Roll BJJ via Contagalo Internacional

Srebro – Filip Dopierała / Shooters Team Konin

Złoto – Milena Piechowiak / Gold Team NOGI

Srebro – Milena Piechowiak / Gold Team

źródło – Smoothcomp.com

Share
shares