OCTOPUS BJJ CUP 6 | WYNIKI

Oficjalne wyniki z Octopus Cup 6, zawody zorganizowane po raz szósty w Łodzi przez Octopus Łódź i jak co edycje stały na najwyższym poziomie organizacyjnym i co najważniejsze sportowym. Później wyniki wszystkich kategorii wagowych …

źródło – Octopus BJJ CUP 6

adult; czarny; -76 kg 2019-10-06 10:59:39
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz RytelAcademia Gorila / Warszawa
2Krzysztof FlakAkademia Fenix / Kraków
3Marcin PolczykAcademia Gorila / Warszawa
3Kamil TarnowskiRio Grappling Club / Wrocław
adult; czarny; -88.3 kg 2019-10-06 11:36:37
#Imię i nazwiskoKlub
1Kamil DrukałaRio Grappling / Dąbrowa Górnicza
2Paweł WydzińskiGracie Barra Team Draculino / Wąbrzeźno
3Tomasz KaźmierczakBerserker`s Team / Łódź
adult; czarny; -94.3 kg 2019-10-06 09:49:35
#Imię i nazwiskoKlub
1Adam ZygaCopacabana / Warszawa
2Jakub MroczkowskiOctopus Łódź / Łódź
3Radosław SengerZenith BJJ / Gniezno
adult; czarny; +94.3 kg 2019-10-06 08:21:14
#Imię i nazwiskoKlub
1Andrzej IwatZłomiarz Team / Gdańsk
2Patryk WysockiCheckmat / Poznań
adult; brązowy; -70 kg 2019-10-06 09:01:46
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub MaszczakRenato Tavares Poland / Szop&jitsu Słupsk
2Jakub RubajCopacabana / Lublin
3Michał CiszekRio Grappling / Częstochowa
3Paweł SokołowskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
adult; brązowy; -76 kg 2019-10-06 09:18:57
#Imię i nazwiskoKlub
1Jan HeindlGb Draculino Ostrava / Ostrava
2Przemysław ZbiciakKaiser Sport / Olsztyn
3Jakub SzwakGold Team Polska / Juggernaut
3Jakub FilipiakGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
adult; brązowy; -82.3 kg 2019-10-06 13:49:19
#Imię i nazwiskoKlub
1Marek SuśniakCheckmat / Poznań
2Piotr RudnickiZenith BJJ / Olsztyn
3Carlos-Henrique Sedlacek-FilhoAcademia Gorila / Warszawa
3Michał WojtaszczykUNITED GYM / Octopus
adult; brązowy; -88.3 kg 2019-10-06 10:45:30
#Imię i nazwiskoKlub
1Bartosz DerenowskiCheckmat / Checkmat Głogów
2Tomasz JendrzejczakGold Team Polska / Juggernaut
3Kamil KobusAcademia Gorila / Warszawa
3Maciej SzubartNext Level BJJ / Wrocław
adult; brązowy; -94.3 kg 2019-10-06 11:15:47
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr ŁukaszewskiGold Team Polska / Piła
2Łukasz MatułajtisBerserker`s Team / OLSZTYN
3Artur WasilewskiZenith BJJ / Arrachion MMA Olsztyn
adult; brązowy; -100.5 kg 2019-10-06 08:16:56
#Imię i nazwiskoKlub
1Bartosz ZawadzkiGracie Barra Team Draculino / Sosnowiec
2Artur AdamczakGracie Barra Team Draculino / Toruń
adult; brązowy; +100.5 kg 2019-10-06 08:54:01
#Imię i nazwiskoKlub
1Bartłomiej MaciążekRio Grappling / Dąbrowa Górnicza
2Jarosław DrozdBerserker`s Team / Lublin
adult; purpurowy; -64 kg 2019-10-06 08:48:13
#Imię i nazwiskoKlub
1Jerzy IzdebskiZłomiarz Team / Gdańsk
2Cezary DzięciołCopacabana / Kielce
3Stanislav ShakunGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
adult; purpurowy; -70 kg 2019-10-06 09:37:22
#Imię i nazwiskoKlub
1Paweł WadasWroxGym / Wrocław
2Łukasz WiśniewskiRio Grappling / Oława
3Rafał MajewskiAcademia Gorila / Ruda Śląska
3Piotr SzymroszczykAcademia Gorila / Ruda Śląska
adult; purpurowy; -76 kg 2019-10-06 12:47:30
#Imię i nazwiskoKlub
1Nikita SimanenkovJungle BJJ / Praha
2Mateusz BiniędaBerserker`s Team / Szczecin
3Kacper LabudaZłomiarz Team / Gdańsk
3Grzegorz DokowiczCheckmat / Poznań
adult; purpurowy; -82.3 kg 2019-10-06 10:52:13
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub NajdekCheckmat / Poznań
2Paweł MazurGracie Barra Team Draculino / Octopus
3Damian GórskiZenith BJJ / Gniezno
3Aleksy MazurAcademia Gorila / Rybnik
adult; purpurowy; -88.3 kg 2019-10-06 12:38:25
#Imię i nazwiskoKlub
1Łukasz PawlinaAligatores Fight Club / Warszawa
2Radosław WłochBerserker`s Team / Szczecin
3Grzegorz PernakRio Grappling / Ostrów Wielkopolski
3Sebastian KołachaUnited Gym-Copacabana / Aleksandrów Łódzki
adult; purpurowy; -94.3 kg 2019-10-06 11:02:02
#Imię i nazwiskoKlub
1Patryk SmosznaAkademia Fenix / Akademia fenix kraków
2Oliwier SzczygiełAcademia Gorila / rybnik
3Rafał SzejnaZenith BJJ / Olsztyn
adult; purpurowy; -100.5 kg 2019-10-06 08:55:33
#Imię i nazwiskoKlub
1Szymon KrupaBJJ Factory Gliwice / Gliwice
2Michał PaczkowskiZenith BJJ / Olsztyn
3Kamil BurasCopacabana / kielce
adult; purpurowy; +100.5 kg 2019-10-06 09:16:15
#Imię i nazwiskoKlub
1Andrzej WitczakCopacabana / Łódź
2Sebastian GarbieńCopacabana / Warszawa
3Wojciech WiśniowskiRalph Gracie Jiu-Jitsu Rzeszów / Rzeszów
adult; niebieski; -64 kg 2019-10-06 13:13:34
#Imię i nazwiskoKlub
1Damian GąsińskiGracie Barra Team Draculino / Octopus Pabianice
2Wojciech GajdaIpanema / Ipanema Piaseczno
3Mikołaj NowakCheckmat / Poznań
3Łukasz ŻelechowskiBerserker`s Team / Warszawa
adult; niebieski; -70 kg 2019-10-06 15:28:45
#Imię i nazwiskoKlub
1Sebastian BarczyckiCopacabana / Kielce
2Bartłomiej SołtysCopacabana / Warszawa
3Emil ProboszczCopacabana / Kielce
3Jakub DrozdowskiASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
adult; niebieski; -76 kg 2019-10-06 16:04:46
#Imię i nazwiskoKlub
1Elnur ZhumabekovRalph Gracie Jiu-Jitsu Rzeszów / Rzeszów
2Kamil JędrzejewskiSempre Jiu Jitsu Kwidzyn / Kwidzyn
3Alexander KurlovichDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Holy Family Gym (Minsk)
3Krzysztof WoźniakBerserker`s Team / Szczecin
adult; niebieski; -82.3 kg 2019-10-06 13:38:11
#Imię i nazwiskoKlub
1Igor DziągCopacabana / Kielce
2Jakub WiśniewskiCheckmat / Poznań
3Igor JankowiakGold Team Polska / Ostrów Wielkopolski
3Aleksander KroworzBJJ Factory Gliwice / Gracie Barra Maciek Polok
adult; niebieski; -88.3 kg 2019-10-06 14:34:07
#Imię i nazwiskoKlub
1Vladislav RyzhenkovGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
2Michał GrygielCopacabana / Konin
3Jakub DeskaZenith BJJ / Flow House Academy Warszawa
3Adam WitkowskiBerserker`s Team / Olsztyn
adult; niebieski; -94.3 kg 2019-10-06 11:10:32
#Imię i nazwiskoKlub
1Kamil TeofilakBerserker`s Team / Warszawa
2Krzysztof ŁukszaCheckmat / Poznań
3Ryszard DudziakFrontline Academy Poland / Sulmierzyce
3Mikołaj RusinCheckmat / Poznań
adult; niebieski; -100.5 kg 2019-10-06 10:13:29
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr OchockiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
2Michał SzkutnikRio Grappling / Wrocław
3Damian RusieckiZenith BJJ / Gniezno
3Kamil SarnaGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
adult; niebieski; +100.5 kg 2019-10-06 08:42:22
#Imię i nazwiskoKlub
1Maciej GrylewiczZenith BJJ / Gniezno
2Szymon HertelZenith BJJ / Olsztyn
3Dawid LubrantAcademia Gorila / Rybnik
adult; biały; -64 kg 2019-10-06 16:19:32
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcel BodyłGold Team Polska / Ostrów Wielkopolski
2Łukasz BąkFlow House Academy / Warszawa
3Jacek MyszewskiZłomiarz Team / GDANSK
3Mateusz StawarskiRio Grappling Club / Stronghold Zamość
adult; biały; -70 kg 2019-10-06 12:08:03
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz KudłaBerserker`s Team / Warszawa
2Dominik MaziarzGrizzly Martial Arts / Ruda Śląska
3Maciej MalikRio Grappling Club / Dąbrowa Górnicza
3Krystian DrzewieckiOCTOPUS ŁÓDŹ / Łódź
adult; biały; -76 kg 2019-10-06 15:22:00
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał DuongBerserker`s Team / Warszawa
2Maciej KrawentkowskiOga Animal / Ostrowiec
3Przemysław StasiakBoneBreakers / Zgierz
3Rafał CzernikGracie Barra Chorzów / Chorzów
adult; biały; -82.3 kg 2019-10-06 15:21:18
#Imię i nazwiskoKlub
1Wiktor SzczepaniakRio Grappling Club / Wrocław
2Michał RogulaCopacabana / Kielce
3Przemysław KochCopacabana Bydgoszcz / bydgoszcz
3Karol ŁuczkaUnity Team / Warszawa
adult; biały; -88.3 kg 2019-10-06 15:40:10
#Imię i nazwiskoKlub
1Paweł PorzuczekGrizzly Martial Arts / Ruda Śląska
2Tomasz SerafinAcademia Gorila / Płock
3Kacper KowalRio Grappling Club / Oława
3Damian KowalczykInvictus BJJ / Zielona Góra
adult; biały; -94.3 kg 2019-10-06 17:08:39
#Imię i nazwiskoKlub
1Jan GlinkowskiInvictus / Mosina
2Marcin BorkowskiOCTOPUS ŁÓDŹ / Łódź
3Marek MichalukDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
3Sebastian KolańczykGrizzly Martial Arts / Ruda Śląska
adult; biały; -100.5 kg 2019-10-06 09:35:46
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr GarnysCopacabana-Kauża Team / Łódź
2Krzysztof KowalewskiLwy Kłodzko / Kłodzko
3Cezary MaciejekCopacabana / Warszawa
3Maciej ŚniegockiRio Grappling / Wrocław
adult; biały; +100.5 kg 2019-10-06 09:12:24
#Imię i nazwiskoKlub
1Łukasz LesiakBerserker`s Team / Zgierz
2Jarosław GajewskiCopacabana / Pruszków
3Maciej CzarnieckiZłomiarz Team / Gdańsk
3Kiryl ShyshkoDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Holy Family Gym (Minsk)
adult; biały/niebieski; open 2019-10-06 17:54:06
#Imię i nazwiskoKlub
1Dawid TęczarTeam Sukata / Mielec
2Wiktor SzczepaniakRio Grappling Club / Wrocław
3Grzegorz TrzonkowskiUnity Team / Warszawa
3Adam GerwatowskiGracie Barra Team Draculino / Octopus
adult; purpurowy/brązowy/czarny; open 2019-10-06 16:54:45
#Imię i nazwiskoKlub
1Andrzej IwatZłomiarz Team / Gdańsk
2Patryk WysockiCheckmat / Poznań
3Jerzy IzdebskiZłomiarz Team / Gdańsk
3Jeremiasz JaworowskiBerserker`s Team / Szczecin
master; biały/niebieski; -70 kg 2019-10-06 08:34:24
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin PaszkoBerserker`s Team / Warszawa
2Jakub PorębskiGacie Barra Sosnowiec / Sosnowiec
3Leszek KarskiAcademia Gorila / Warszawa
3Marcin BrodeckiGold Team Polska / Fido Gold Team Piotrków Trybunalski
master; biały/niebieski; -76 kg 2019-10-06 08:50:14
#Imię i nazwiskoKlub
1Aleksander CzechShark Top Team Bytom / Bytom
2Aymen RezguiUnia Jiu Jitsu / Streefa Walki Jelenia góra
3Marcin NaumiukZenith BJJ / Kielce
3Alexander KurlovichDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Holy Family Gym (Minsk)
master; biały/niebieski; -82.3 kg 2019-10-06 09:08:48
#Imię i nazwiskoKlub
1Mariusz GołębskiTajfun / Legionowo
2Krzysztof BrzozowskiASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
3Karol ŁuczkaUnity Team / Warszawa
3Lukasz TowalewskiSamuraj Gold Team / Pila
master; biały/niebieski; -88.3 kg 2019-10-06 09:40:21
#Imię i nazwiskoKlub
1Łukasz MakuchaVETO Team Bielsko Biała / Bielsko-Biała
2Adam WitkowskiBerserker`s Team / Olsztyn
3Bartłomiej DylińskiLFC Legia Fight Club / Warszawa
3Łukasz HildebrandtZłomiarz Team / GDAŃSK
master; biały/niebieski; -94.3 kg 2019-10-06 09:47:09
#Imię i nazwiskoKlub
1Ryszard DudziakFrontline Academy Poland / Sulmierzyce
2Dawid StańczykAcademia Gorila / Warszawa
3Tomasz NowikAcademia Gorila / Warszawa
3Radosław ŚwierkZenith BJJ / Olsztyn
master; biały/niebieski; +94.3 kg 2019-10-06 13:44:15
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz JabłonowskiAcademia Gorila / Płock
2Jarosław KsiążczakGold Team Polska / PIOTRKOW TRYBUNALSKI
3Piotr OchockiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
3Sebastian DoboszAcademia Gorila / Rybnik
master; purpurowy/brązowy/czarny; -70 kg 2019-10-06 12:18:14
#Imię i nazwiskoKlub
1Arkadiusz KlasaAcademia Gorila / Brzesko
2Michał KlepackiRio Grappling Club / Wrocław
master; purpurowy/brązowy/czarny; -76 kg 2019-10-06 14:36:00
#Imię i nazwiskoKlub
1Łukasz UrbańskiInvictus BJJ / Oborniki Śląskie
2Robert ZajkowskiZenith BJJ / Gniezno
3Marcin ToberaCopacabana / Kielce
3Łukasz GolińskiOctopus Łódź / Łódź
master; purpurowy/brązowy/czarny; -82.3 kg 2019-10-06 14:15:15
#Imię i nazwiskoKlub
1Bartosz TomyślakAlliance Jiu-jitsu / Poznań
2Piotr OlbromskiCopacabana / Pruszków
3Dariusz KasprzykIpanema / Piaseczno
master; purpurowy/brązowy/czarny; -88.3 kg 2019-10-06 13:49:09
#Imię i nazwiskoKlub
1Wiktor RainkaAcademia Gorila / Warszawa
3Szymon FrątczakInvictus / Zielona Góra
master; purpurowy/brązowy/czarny; -94.3 kg 2019-10-06 12:26:03
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr KrygierGracie Barra Team Draculino / Poznań
2Marcin TomyslakGracie Barra Team Draculino / Poznań
3Rafał SzejnaZenith BJJ / Olsztyn
3Jakub DługoszWroxGym / Wrocław
master; purpurowy/brązowy/czarny; +94.3 kg 2019-10-06 10:48:27
#Imię i nazwiskoKlub
1Andrzej WitczakCopacabana / Łódź
2Sebastian GarbieńCopacabana / Warszawa
kobiety; biały; -53.5 kg 2019-10-06 16:26:48
#Imię i nazwiskoKlub
1Daria BrzozowskaASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
2Iga MędrekCopacabana / Lublin
3Paulina OlszówkaCheckmat / Poznań
kobiety; biały; -58.5 kg 2019-10-06 16:39:50
#Imię i nazwiskoKlub
1Selma MestanliFenix Kraków / Krakow
2Patrycja WiśniewskaCheckmat / Poznań
3Aneta RóżewickaZenith BJJ / Walka Gniezno
kobiety; biały; -64 kg 2019-10-06 16:02:54
#Imię i nazwiskoKlub
1Adrianna RożniakCopacabana Bydgoszcz / Bydgoszcz
2Karolina MusiałGold Team Polska / Poznań
3Klaudia Grzelak-KrupaGold Team Polska / Piotrków Trybunalski
3Żaneta SiwulaAcademia Gorila / Ruda Śląska
kobiety; biały; -69 kg 2019-10-06 16:23:00
#Imię i nazwiskoKlub
1Marta ZinserlingNastula Club Bielany / Warszawa
2Justyna ZajączkowskaGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
3Agnieszka RosaCopacabana / Bydgoszcz
3Maria SmulskaAcademia Gorila / Brzesko
kobiety; biały; +69 kg 2019-10-06 16:29:11
#Imię i nazwiskoKlub
1Slávka HolubjakováSAI CLUB Martin Slovakia / Martin
2Anna AbramczykNastula Club Bielany / Warszawa
3Alicja Przywózka-SuwałaZenith BJJ / Warszawa
3Anna PrzyborekBerserkers Team Aligatores / Warszawa
kobiety; niebieski; -53.5 kg 2019-10-06 15:48:25
#Imię i nazwiskoKlub
1Joanna SuchorabskaZłomiarz Team / Gdańsk
2Kamila KwiatkowskaRio Grappling / Częstochowa
3Anna StolarekFlow House Academy / Warszawa
3Alicja CiszekRio Grappling / Częstochowa
kobiety; niebieski; -58.5 kg 2019-10-06 16:26:08
#Imię i nazwiskoKlub
1Adrianna WojarskaCopacabana / Kielce
2Natalia JakubowiczAlliance Jiu-jitsu / Poznan
3Marianna Jurkiewiczgorilla / Warszawa
3Roksana KadurGold Team Polska / Samuraj Gold Team
kobiety; niebieski; -64 kg 2019-10-06 15:29:23
#Imię i nazwiskoKlub
1Małgorzata WcisłoAkademia Fenix / Kraków
2Karolina SładkiBastion / Tychy
3Magdalena PrzygodaAcademia Gorila / Rybnik
3Joanna ZabulewiczZłomiarz Team / Gdańsk
kobiety; niebieski; -69 kg 2019-10-06 16:49:19
#Imię i nazwiskoKlub
1Daria CybulskaAcademia Gorila / Warszawa
2Viviana PozorskaBerserker`s Team / Szczecin
3Justyna PlutkaCopacabana / Kielce
3Jessica DziedzicBerserkers Team Aligatores / Warszawa
kobiety; niebieski; +69 kg 2019-10-06 15:17:35
#Imię i nazwiskoKlub
1Weronika PieniaszekZłomiarz Team / Gdańsk
2Iryna PauchunDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
kobiety; purpurowy/brązowy/czarny; -58.5 kg 2019-10-06 12:41:02
#Imię i nazwiskoKlub
1Karolina ChłobuszewskaAcademia Gorila / Rybnik
2Magdalena UlikowskaCheckmat / Poznań
3Natalia KarpiukCopacabana / Lublin
3Weronika NiteckaZenith BJJ / Gameness Team Poznań
kobiety; purpurowy/brązowy/czarny; -64 kg 2019-10-06 12:37:09
#Imię i nazwiskoKlub
1Natalia PanekAcademia Gorila / Ruda Śląska
2Agnieszka StangreckaCopacabana / Bydgoszcz
kobiety; purpurowy/brązowy/czarny; +69 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Joanna GabrylukKS Sparta Jaworzno / Jaworzno
kobiety; open 2019-10-06 17:55:29
#Imię i nazwiskoKlub
1Joanna GabrylukKS Sparta Jaworzno / Jaworzno
2Slávka HolubjakováSAI CLUB Martin Slovakia / Martin
3Magdalena UlikowskaCheckmat / Poznań
3Elizaveta PerminaCopacabana Bydgoszcz / Bydgoszcz
junior; -58.5 kg 2019-10-06 16:12:22
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcel HulbójKS Sparta Jaworzno / Jaworzno
2Marek ZacharSAI CLUB Martin Slovakia / Martin
junior; -65 kg 2019-10-06 16:54:48
#Imię i nazwiskoKlub
1Šimon KleinSAI CLUB Martin Slovakia / Martin
2Marcin JóźwiakSHARK ŁÓDŹ / Łódź
3Jakub GuzielAcademia Gorila / Ruda Śląska
3Oliwier PłaczkowskiAcademia Gorila / Ruda Śląska
junior; -69 kg 2019-10-06 17:46:01
#Imię i nazwiskoKlub
1Maciej TyrpaAkademia Fenix / Kraków
2Tomasz BatógOga Animal / Feniks Kraków
3Michał RobakTeam Sukata / Mielec
3Filip DziągCopacabana / Kielce
junior; -74 kg 2019-10-06 16:46:46
#Imię i nazwiskoKlub
1Karol KubskiCheckmat / Poznań
2Grzegorz DereńTeam Sukata / Mielec
3Dominik MigajFrontline Academy Poland / Sulmierzyce
3Marcin UzarekCopacabana / Copacabana Lublin
junior; -79.3 kg 2019-10-06 16:50:55
#Imię i nazwiskoKlub
1Filip ZawalCheckmat / Poznań
2Dariusz KwolekAcademia Gorila / Brzesko
3Bartosz AdamczykGold Team Polska / FIDO FIGHT-GOLD TEAM PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
junior; -84.3 kg 2019-10-06 17:10:54
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał WnętrzakOCTOPUS ŁÓDŹ / Łódź
2Jakub GłuchWalka Gniezno / Gniezno
3Łukasz ZapałaKS Sparta Jaworzno / Jaworzno
3Tomasz CzarnieckiZłomiarz Team / Gdańsk
junior; +84.3 kg 2019-10-06 17:13:24
#Imię i nazwiskoKlub
1Damian MączkowskiGracie Barra Team Draculino / Wąbrzeźno
2Maksymilian KamińskiZenith BJJ / Czerwony Smok Poznań
3Braian MirgaLwy Kłodzko / Kłodzko
shares