Oficjalne wyniki Open Gi 2015

medale_openGi_BJJF

Oficjalne wyniki Open Gi 6 czerwca 2015

baner 2

GI

MASTER CZARNE GI
-76kg
1.Ireneusz Mila SHOOTERS KONIN
2.Andrzej Stolzmann Alan Finfou BJJ

BRĄZOWE GI
-76kg
1.Michał Kałużyński COPACABANA ŁÓDŹ
2.Adrian Kozicz GOLD TEAM
3.Robert Piotrowski UNITED GYM/HEROS TEAM
-82,3kg
1.Piotr Trajdos GRACIE BARRA
2.Wojciech Biernacki GRACIE BARRA
3.Dominik Małkowski EXILADOS KOSZALIN
3.Patryk Jankiewicz ALLIANCE
-94,3kg
1.Adam Wardziński ALAN FINFOU BJJ
2.Marcin Wiśniewski ZENITH BJJ
3.Jakub Mroczkowski COPACABANA ŁÓDŹ
+100,5kg
1.Tomasz Pacześny GRACIE BARRA
2.Patryk Wysocki GOLD TEAM
3.Piotr Chmielarz GRACIE BARRA

MASTER BRĄZOWE GI
-76kg
1.Marcin Koźbiał SHOOTERS TUREK
-82,3kg
1.Piotr Trajdos GRACIE BARRA
2.Dominik Małkowski EXALIDOS KOSZALIN
3.Jakub Wolny GRACIE BARRA
-94,3kg
1.Maciej Dombrowski GRACIE BARRA
2.Marcin Miśkiewicz UNITED GYM
3.Damian Fidala GOLD TEAM
+100,5kg
1.Piotr Chmielarz GRACIE BARRA

PURPURY GI
-64kg
1. Damian Majsner GRACIE BARRA
-70kg
1.Michał Babirecki BERSERKERS TEAM
2.Wojciech Pająk PRETORIAN GORZÓW
3.Aleksander Marczewski ZENITH BJJ
-76kg
1.Paweł Węsierski COPACABANA BYDGOSZCZ
2.Wojciech Zygadło ZENITH BJJ
3.Tomasz Grykałowski COPACABANA BYGOSZCZ
3.Jakub Szustak STREFA WALKI
-82,3kg
1.Patryk Bąk BJJ ACADEMY ZGORZELEC
2.Kamil Rutkowski GOLD TEAM POLSKA
3.Norbert Pobikrowski BERSERKERS TEAM
3.Przemysła Matuszak ALLIANCE
-88,3kg
1.Piotr Jaroszewski BERSERKERS TEAM
2.Marcin Mencel ANOKS ZAPASY POZNAŃ
3.Kamil Czochra RIO GRAPPLING CLUB
3.Artur Szymański ZENITH BJJ
-94,3kg
1.Kamil Wtorkowski ALAN FINFOU BJJ
2.Antonio Stanic Roger GRACIE VIENNA
3.Grzegorz Kaszuba Rio Grappling Club
-100,5kg
1.Voronovich Alexander COMBAT CLUB LIGA
+100,5kg
1.Eldar Rafigaev JUNGLE BJJ
2.Maciej Ptaszek UNITED GYM/HEROS TEAM
3.Michał Marciniak GOLD TEAM
MASTER PURPUROWE GI
-82,3kg
1.Przemysł Matuszak ALLIANCE
2.Łukasz Rewers BERSERKERS
3.Filip Kowalski ZENITH BJJ
-88,3kg
1.Jacek Wierzbicki COPACABANA ŁÓDŹ
-94,3kg
1.Robert Zyfert BERSERKERS TEAM
2.Jakub Spychała GRACIE BARRA
-100,5kg
1.Aliaksandr Varanovich COMBAT CLUB LIGA

NIEBIESKIE GI
-64kg
1.Sebastian Gnyp C.S.W UNITED GYM
2.Tomasz Paczka BJJ FACTORY GLIWICE
3.Mateusz Gawryluk BJJ ACADEMY ZGORZELEC
3.Paweł Wadas ATOS/Wrox GYM
-70kg
1.Maciej Orzech ACADEMIA GORILLA
2.Igor Kabaciński COPACABANA ŁÓDŹ
3.Adam Rybczyński UNITED GYM
3.Jakub Maszczak EXILADOS KOSZALIN
-76kg
1.Mikołaj Bajserowicz ATOS WROX GYM GALVAO
2.Dawid Dudziak ZENITH BJJ
3.Andrey Shved ALLIANCE
3.Adrian Żurowski ZENITH BJJ
-82,3kg
1.Piotr Kur GRACIE BARRA
2.Bartosz Dziekoła STREFA WALKI
3.Mateusz Husak BERSERKERS TEAM
3.Robert Raducki UNITED GYM
-88,3kg
1.Bartek Zawadzki GRACIE BARRA
2.Irenerusz Dziekoła STREFA WALKI
3.Jacek Welfle ZŁOMIARZ TEAM
3.Jarosław Frankowski RIO GRAPPLING CLUB
-94,3kg
1.Jakub Dudziński GRACIE BARRA
2.Michał Struski STREFA WALKI
3.Łukasz Borowczyk GRACIE BARRA
3.Ilya Anisimov BERSERKERS TEAM
-100,5kg
1.Rafał Szałek SHOOTER KONIN
2.Remigusz Wilenta RIO GRAPPLING
3.Artur Adamczak ZŁOMIARZ TEAM
3.Marcin Szymański ALLIANCE
+100,5kg
1.Kajetan Błażejowski ATOS GALVAO JIU-JITSU
2.Maciej Merkur ATOS GALVAO JIU JITSU

NIEBIESKIE MASTER GI
-70kg
1.Radosław Śmigasiewicz ALAN FINFOU BJJ
2.Artur Owczarek GRACIE BARRA
3.Kamil Szczypkowski GRACIE BARRA
3.Mieczysław Jędrzejczak BERSERKERS TEAM
-76kg
1.Robert Niedzwiecki KS SPARTAKUS MIĘDZYRZECZ
2.Szymon Baum GRACIE BARRA
-88,3kg
1.Michał Marciniak BERSERKERS TEAM
2.Bartosz Tomyślak ALLIANCE
3.Radosław Radziszewski COPACABANA BYDGOSZCZ
-94,3kg
1.Michał Struski STREFA WALKI
2.Tomyślak Marcin GRACIE BARRA
+100,5kg
1.Radosław Kopydłowski GOLD TEAM

BIAŁE GI
-57,5kg
1.Gabriel Główka ACADEMIA GORILLA
-64kg
1.Patryk Siciński UNITED GYM/HEROS TEAM
2.Miłosz Kasperek BERSERKERS TEAM
3.Piotr Mazurkiewicz COPACABANA ŁÓDŹ
-70kg
1.Mateusz Ziętek RIO GRAPPLING CLUB
2.Kacper Labuda ZŁOMIARZ TEAM GDAŃSK
3.Mateusz Dzikowicz UNITED GYM
3.Jarosław Sadowski DRAGON’S DEN FIGHT CLUB
-76kg
1.Marek Lesiak ATOS GALVAO JIU JITSU
2.Marcin Bernad INVICTUS BJJ WROCŁAW
3.Sebastian Radziejewski ACADEMIA GORILLA
3.Mateusz Brdys PRETIRIAN KOŹMIN WLKP.
-82,3kg
1.Emil Wajerowicz GRACIE BARRA
2.Maciej Kwiatkowski RIO GRAPPLING
3.Michał Basalak ZENITH BJJ
3.Jakub Karwacki UNITED GYM/HEROS TEAM
-88,3kg
1.Rałał Jasiński FIGHT MZOS PŁOCK
2.Tomasz Igielski GRACIE BARRA
3.Piotr Pietras BERSERKERS TEAM
3.Maciej Laskowski FIGHT MZOS PŁOCK
-94,3kg
1.Paweł Misiak GRACIE BARRA
2.Przemysław Baryła COPACABANA ŁÓDŹ
-100,5kg
1.Mateusz Chudzik BERSERKERS TEAM
+100,5kg
1.Bartek Michalak ACADEMIA GORILLA
2.Cyprian Wieczorek ALAN FINFOU BJJ
3.Damian Ratajczyk ZENITH BJJ
3.Adam Gawinek BJJ FACTORY ( GOLD TEAM POLSKA)

MASTER BIAŁE GI
-64kg
1.Wojciech Gala ACADEMIA GORILLA
-76kg
1.Andrzej Butrym GRACIE BARRA
2.Kamil Krysztofiak GRACIE  BARRA
3.Rene Korner BJJ ACADEMY ZGORZELEC
-82,3kg
1.Dominik Szufranowski Alliance
2.Kamil Pietrzyk COPACABANA ŁÓDŹ
-85,5kg
1.Marc Reifberg ROGER GRACIE VIENNA
-88,3kg
1.Arkadiusz Kulpiński GRACIE BARRA
2.Michał Luboński ZENITH BJJ
3.Marc Reifberger ROGER GRACIE VIENNA
3.Tomasz Dudzik BERSERKERS TEAM
-100,5kg
1.Karol Zalewski INVICTUS WROCŁAW
2.Piotr Rudnicki GOLD TEAM
3.Czesław Rosiak BERSERKERS TEAM

MŁODZICY DZIEWCZYNKI GI
-40kg
1.Antonina Maria Piasecka RGA Norway
2.Nicol Pawłowska ALLIANCE

MŁODZICY GI
+46kg
1.Marcel Radosław Michniacki RGA NORWAY

JUNIOR GI
-64kg
1.Paweł Wadas ATOS GALVAO JIU-JITSU
2.Artur Inczewski GRACIE BARRA TORUŃ
-69kg
1.Dawid Jeżewski ZENITH BJJ
2.Adam Stachowiak GOLD TEAM POLSKA
-74kg
1.Kamil Grześkowiak ZENITH BJJ
2.Szymon  Stasik STREFA WALKI KROTOSZYN
3.Kamil Wiśniewski GRACIE BARRA
-84,3kg
1.Artur Grężlikowski GRACIE BARRA TORUŃ

MŁODSZY JUNIOR GI
-52kg
1. Adam Bugdlaski GRACIE BARRA
-60kg
1. Kewin Rutkowski SHOOTERS KONIN
+60kg
1.Kamil Grześkowiak ZENITH BJJ
2.Dominik Sztaba ALLIANCE
3.Maciej Plaskota COPACABANA ŁÓDŹ

KOBIETY BIAŁE PASY GI
-53,5kg
1.Natalia Augustyniak PRETORIAN KOŹMIN WLKP.
2.Aleksandra Wojciechowska ACADEMIA GORILLA
-58,5kg
1.Julia Sowada LUTADORES OPOLE
2.Anna Młynarczyk UNITED GYM/HEROS TEAM
3.Justyna Jurczykowska COPACABANA BYDGOSZCZ
-64kg
1.Klaudia Mitko OCTAGON TEAM
2.Ewa Walentynowicz ZENITH BJJ
3.Aleksandra Zawisza ACADEMIA GORILLA
3.Aleksandra Szanda UNITED GYM/HEROS TEAM
-69kg
1.Małgorzata Potyra ZENITH BJJ
2.Magda Karolak COPACABANA ŁÓDŹ
3.Weronika Pieniaszek COPACABANA ŁÓDŹ
+74kg
1.Nina Wicińska GOLD TEAM POLSKA
2.Martyna Wawrzyniak STREFA WALKI
3.Agnieszka Miljon OCTAGON TEAM

KOBIETY NIEBIESKIE PASY
-69kg
1.Agnieszka Rosińska COPACABANA
2.Joanna Duda GRACIE BARRA

KOBIETY KOLOROWE PASY GI
-56,5kg
1.Dominika Szober GOLD TEAM
-74,5kg
1.Klaudia Prałat ZENITH BJJ

NO GI
CZARNE MASTERS NO GI
-76kg
1.Ireneusz Mila SHOOTERS KONIN

BRĄZ NO-GI
-73,5kg
1.Michał Kaużyński COPACABANA ŁÓDŹ
2.Janusz Andrejczuk DRAGONS DEN
3.Adrian Kozicz GOLD TEAM

-85,5kg
1.Filip Kopij RIO GRAPPLING CLUB

-91,5kg
1. Jakub Mroczkowski COPACABANA ŁÓDŹ
2. Damian Fidala GOLD TEAM

BRĄZ MASTER NO-GI
-85,5kg
1.Filip Kopij RIO GRAPPLING CLUB

PURPURY NO-GI
-67,5kg
1.Wojciech Pająk
-73,5kg
1.Dawid Słoma ALLIANCE
2.Michał Babirecki BERSERKERS TEAM
-79,5kg
1.Łukasz Rewers BERSERKERS TEAM
-85,5kg
1.Marcin Mencel ANKOS ZAPASY POZNAŃ
2.Norbert Pobikrowski BERSERKERS TEAM
3.Piotr Jaroszewski BERSERKERS TEAM

PURUPRY MASTER NO GI
-79,5kg
1.Łukasz Rewers BERSERKERS TEAM

NIEBIESKIE NO-GI
-67,5kg
1.Dawid Żywica BERSERKERS TEAM
2.Oskar Wasielewski BERSERKERS TEAM
3.Rosiak Przemysław COPACABANA
3.Jan Pracz MMA DEVIL POZNAŃ

-73,5kg
1.Dawid Dudziak ZENITH BJJ
2.Wiktor Basamon BJJ ACADEMY ZGORZELEC
3.Andrey Shved ALLIANCE
3.Karol Jankowiak PRETORIAN KOŹMIN WLKP.
-79,5kg
1.Patryk Waworski PRETORIAN KOŹMIN WLKP.
2.Radosław Frankowski RIO GRAPPLING CLUB
3.Damian Walicki SHOOTERS KONIN
-85,5kg
1.Bartosz Zawadzki GRACIE BARRA
2.Maciej Mathea PIRANHA GDYNIA
3.Łukasz Czubak PRETORIAN KOŹMIN WLKP.
3.Alexander Mosingiewicz RIO GRAPPLING CLUB]
+97,5kg
1.Adam Ruszkiewicz ALLIANCE
2.Maciej Merkur ATOS GALVAO JIU JITSU
3.Marcin Szymański ALLIANCE

NIEBIESKIE MASTER NO-GI
-67,5kg
1.Kamil Szczypkowski GRACIE BARRA ŁÓDŹ
-73,5kg
1.Robert Niedźwiecki GOLD TEAM

BIAŁE NO-GI
-67,5kg
1.Krzysztof Pawlaczek RIO GRAPPLING CLUB
2.Łukasz Gawor CALVACANTI BJJ POLAND
3.Wojciech Gąsieniec C.S.W UNITED GYM
3.Jarosław Sadowski DRAGON’S DEN FIGHT CLUB
– 73,49kg
1. Marek Lesiak Atos Galvao Jiu Jitsu
2. Marcin Soszyński ZŁOMIARZ TEAM GDAŃSK
3. Marcin Bernad INVICTUS BJJ WROCŁAW
3.Bartłomiej Horobiowski INVCITUS BJJ WROCŁAW
-79,5kg
1.Artur Kasprzak Alan Finfou BJJ
2.Łukasz Szurgot COPACABANA KONIN
3.Krystian Pater ALLIANCE
3.Wojeciech Stępniak ALLIANCE
-85,5kg
1.Julian Siwek SHOOTERS TUREK
2.Sebastian Owczarczyk C.S.W UNITED GYM
3.Michał Koska MMA DEVIL POZNAŃ
-97,5kg
1. Tymoteusz Piwowarczyk MMA DEVIL POZNAŃ
+97,5kg
1.Mariusz Mermer ALLIANCE
2.Adam Bąkowski GOLD TEAM
3.Kacper Grzeliński COPACABANA ŁÓDŹ
3.Dominik Buzalski COPACABANA TEAM

BIAŁE MASTER NO-GI
-73,5kg
1.Rene Koner BJJ ACADEMY ZGORZELEC
2.Frank Sieber BJJ ACADEMY ZGORZELEC
-79,5kg
1.Andrzej Dębski WROX GYM GALVAO
-97,5kg
1.Karol Zalewski INVICTUS WROCŁAW
2.Damian Kawecki ZENITH BJJ

KOBIETY BIAŁE PASY NO-GI
-51,49kg
1.Natalia Augustyniak PRETORIAN KOŹMIN WLKP.
-61,5kg
1.Klaudia Mitko OCTAGON TEAM
2.Ewa Walentynowicz ZENITH BJJ
-66,5kg
1.Roksana Wójcik ATOS GALVAO JIU JITSU
2.Katarzyna Grabowska COPACABANA
3.Magdalena Karolak COPACABANA ŁÓDŹ
3.Małgorzata Potyra ZENITH BJJ
+71,5kg
1.Agnieszka Miljon OCTAGON TEAM

JUNIOR NO GI
-66,5kg
1.Paweł Wadas ATOS GALVAO JIU JITSU
+86,5
1.Krystian Bogalecki KOKORO GYM GRUDZIĄDZ

JUNIOR MŁODSZY NO-GI
-40kg
1.Damian Ramulewicz BJJ ACADEMY ZGORZELEC
-54,5kg
1.Kewin Rutkowski SHOOTERS KONIN
+63kg
1.Kamil Grześkowiak ZENITH BJJ
2.Patryk Lisowski BJJ ACADEMY ZGORZELEC

MŁODZICY DZIEWCZYNKI NO GI
-40kg
1.Nicol Pawłowska ALLIANCE
2.Antonina Maria Piasecka RGA NORWAY
MŁODZICY
+46kg
1.Maksymilian Kamiński ZENITH BJJ
2.Marcel Radosław Michniacki RGA NORWAY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *