Oficjalne wyniki Poznań Open 2016 IBJJF * GI

Oficjalne wyniki Poznań International Open Jiu-Jitsu

Poznań International Open Jiu-Jitsu – Klasyfikacja drużynowa !!!
1 – Gracie Barra – 108
2 – CheckMat – 55
3 – Frontline Academy – 31
4 – Brasa Poland – 21
5 – De Souza Dojo – 21
6 – Jungle BJJ – 18
7 – Ribeiro Jiu-Jitsu International – 18
8 – Zenith BJJ – 18
9 – Alliance International – 13
10 – Brasa – 12
Wyniki Kategorii w Kimonach
WHITE / Adult / Male / Light
First – Marcin Soszynski – Brasa Poland
Second – Michael Jones – De Souza Dojo
Third – Adi Mocanu – Icon Jiu-Jitsu Team
Third – Milosz Stachowiak – Alliance Jiu-Jitsu
WHITE / Adult / Male / Heavy
First – Maciej Sigiel – BJJ Globetrotters
WHITE / Adult / Female / Light Feather
First – Julianna Lam – Brazilian Power Team International
Second – Dzhemma Liubarska – Gracie Barra
WHITE / Adult / Female / Light
First – Iris Karjalainen – Frota Team Nogueira
WHITE / Master 1 / Male / Middle
First – Alan Beroud – Gold Team Fighters
WHITE / Master 2 / Male / Middle
First – Jaroslaw Szymanski – CheckMat
Second – Krzysztof Tylicki – BJJ Globetrotters
BLUE / Adult / Male / Feather
First – Chritopher Newman – CheckMat
Second – Marcus Trzebinski – Frontline Academy
Third – Dawid Sanko – BJJ Globetrotters
BLUE / Adult / Male / Light
First – Roberto Sanchez Carmona – WING BJJ
Second – Fabian Benz – BJJ Akademie Berlin
Third – Sipho Sondela – Frontline Academy
Third – Kamil Polak – Zenith BJJ
BLUE / Adult / Male / Middle
First – Tomasz Piwnicki – Frontline Academy
Second – Oleksandr Karpenko – Gracie Barra
Third – Tomasz Piotrowski – BJJ Globetrotters
Third – Maciej Szyszka – Barracuda
BLUE / Adult / Male / Medium Heavy
First – Aleksander Wolczyk – Gracie Barra
Second – Wojciech Stempniak – Alliance International
Third – Mateusz Rogala – CheckMat
BLUE / Adult / Male / Heavy
First – Yavuz Bozkurt Ögüt – VFL Wolfsburg e.V. BJJ
Second – Cyprian Wieczorek – CheckMat
BLUE / Adult / Male / Super Heavy
First – antonio ferrer – GF Team Berlin
Second – Marcin Szpak – Gracie Barra
BLUE / Adult / Male / Ultra Heavy
First – Andrzej Witczak – Gracie Barra
Second – Lewis Thonr – CheckMat
BLUE / Adult / Male / Open Class
First – Cyprian Wieczorek – CheckMat
Second – Oleksandr Karpenko – Gracie Barra
Third – Wojciech Stempniak – Alliance International
Third – Roberto Sanchez Carmona – WING BJJ
BLUE / Adult / Female / Light
First – Anja Bergo – Frontline Academy
Second – Dagmara Drozd – Piwnicka – Frontline Academy
BLUE / Adult / Female / Medium Heavy
First – Sarah Jones – De Souza Dojo
Second – Olga Pruska – Gracie Barra
BLUE / Adult / Female / Open Class
First – Sarah Jones – De Souza Dojo
Second – Anja Bergo – Frontline Academy
Third – Dagmara Drozd – Piwnicka – Frontline Academy
Third – Olga Pruska – Gracie Barra
BLUE / Master 2 / Male / Light
First – Kevin Cunningham – CheckMat
BLUE / Master 2 / Male / Medium Heavy
First – Cezary Spiz – CheckMat
Second – Jaroslaw Jadczak – Zenith BJJ
Third – Marek Trojanowski – Roger Gracie
BLUE / Master 2 / Male / Super Heavy
First – Adrian Grzyb – Ribeiro Jiu-Jitsu International
Second – Lonzius Nico – Brasa Poland
BLUE / Master 2 / Male / Ultra Heavy
First – Oleg Ganichev – Gracie Barra
BLUE / Master 2 / Male / Open Class
First – Adrian Grzyb – Ribeiro Jiu-Jitsu International
Second – Oleg Ganichev – Gracie Barra
Third – Kevin Cunningham – CheckMat
Third – Cezary Spiz – CheckMat
PURPLE / Adult / Male / Light
First – Pawel Kozlowski – Zenith BJJ
Second – Nenad Bilbija – Zenith BJJ – Serbia
Third – Vinicius Silva – Frontline Academy
PURPLE / Adult / Male / Heavy
First – Bartosz Zawadzki – Gracie Barra
Second – Julian Stonjek – Schubert Jiu-Jitsu
Third – Antonio Stanic – Zenith BJJ
Third – Marcin Tomyslak – Gracie Academy
PURPLE / Adult / Male / Super Heavy
First – Maciej Surma – Gracie Barra
Second – Robert Jabloniowski – Zenith BJJ
PURPLE / Adult / Male / Open Class
First – Maciej Surma – Gracie Barra
Second – Bartosz Zawadzki – Gracie Barra
Third – Julian Stonjek – Schubert Jiu-Jitsu
Third – Antonio Stanic – Zenith BJJ
PURPLE / Master 1 / Male / Light
First – Gavin Stephen Thomas – 99 Nine Nine JJ – International
PURPLE / Master 1 / Male / Middle
First – Dominik Szerszen – Alliance International
PURPLE / Master 1 / Male / Open Class
First – Dominik Szerszen – Alliance International
Second – Gavin Stephen Thomas – 99 Nine Nine JJ – International
PURPLE / Master 1 / Female / Medium Heavy
First – Tetiana Lirnyk – Gracie Barra
PURPLE / Master 1 / Female / Open Class
First – Tetiana Lirnyk – Gracie Barra
PURPLE / Master 2 / Male / Feather
First – Pawel Harasim – BJJ Globetrotters
BROWN / Adult / Male / Middle
First – Krzysztof Michalak – Brasa Poland
Second – Michal Jakub Kauzynski – Gracie Barra
Third – Ruben Sanda de Lemos – Gracie Barra
BROWN / Adult / Male / Heavy
First – Adam Wardzinski – CheckMat
Second – Jakub Mikolaj Mroczkowski – Gracie Barra
Third – Tony Jonsson – Dynamix Fighting Sports
BROWN / Adult / Male / Ultra Heavy
First – Eldar Rafigaev – Jungle BJJ
Second – Patryk Wysocki – Gold Team Fighters
BROWN / Adult / Male / Open Class
First – Eldar Rafigaev – Jungle BJJ
Second – Ruben Sanda de Lemos – Gracie Barra
Third – Patryk Wysocki – Gold Team Fighters
Third – Jakub Mikolaj Mroczkowski – Gracie Barra
BROWN / Master 1 / Male / Light
First – Marcin Adrian Kabat – CheckMat
BROWN / Master 1 / Male / Middle
First – Michael Malischewski – Brasa
Second – Bryan Gorman – Rilion Gracie Ireland
Third – Pawel Wolowiec – Gracie Barra
BROWN / Master 1 / Male / Medium Heavy
First – Filip Kopij – Rio Grappling Club Europe
BROWN / Master 1 / Male / Open Class
First – Filip Kopij – Rio Grappling Club Europe
Second – Michael Malischewski – Brasa
Third – Marcin Adrian Kabat – CheckMat
Third – Bryan Gorman – Rilion Gracie Ireland
BROWN / Master 3 / Male / Middle
First – Vadym Puzanov – Gracie Barra
BROWN / Master 3 / Male / Heavy
First – Ievgen Chechuga – Gracie Barra
BROWN / Master 3 / Male / Open Class
First – Vadym Puzanov – Gracie Barra
Second – Ievgen Chechuga – Gracie Barra
BROWN / Master 4 / Male / Ultra Heavy
First – Slawomir Zbigniew Zakrzewski – Gold Team Fighters
BROWN / Master 4 / Male / Open Class
First – Slawomir Zbigniew Zakrzewski – Gold Team Fighters
BLACK / Adult / Male / Feather
First – Jonathan Paul Thomas – Alliance Atlanta
Second – Rafael Souza Salomao – Team Carvalho Mexico
Third – Ashley Jordan Williams – Gracie Barra
Third – Andre Porto de Carvalho – Frontline Academy
BLACK / Adult / Male / Light
First – Krzysztof Marek Suchorabski – Gracie Barra
Second – Samuel Hertzog Canquerino – UAE Jiu-jitsu Team
BLACK / Adult / Male / Middle
First – Lukasz Tomasz Niejodek – Gracie Barra
Second – Mateja Valjarevic – Zenith BJJ – Serbia
Third – Jaques Douglas Guimarães – Brazilian Power Team
Third – Renato Germano – Germano’s Team BJJ
BLACK / Adult / Male / Medium Heavy
First – Marek Pawel Zbrog – Gracie Barra
BLACK / Adult / Male / Heavy
First – Tuomas Kristian Tammilehto – Brasa CTA
BLACK / Adult / Male / Open Class
First – Krzysztof Marek Suchorabski – Gracie Barra
Second – Samuel Hertzog Canquerino – UAE Jiu-jitsu Team
Third – Marek Pawel Zbrog – Gracie Barra
Third – Tuomas Kristian Tammilehto – Brasa CTA
BLACK / Adult / Female / Open Class
First – Outi Järvilehto – Brasa CTA
BLACK / Master 2 / Male / Light
First – Mauro Renato Alves Salomão Júnior – Team Carvalho Sweden
BLACK / Master 2 / Male / Open Class
First – Mauro Renato Alves Salomão Júnior – Team Carvalho Sweden
BLACK / Master 4 / Male / Light
First – Austin Nehemiah Gardner – Brasa/99
BLACK / Master 4 / Male / Open Class
First – Austin Nehemiah Gardner – Brasa/99

źródło :IBJJF

IMG_8523 IMG_8599 IMG_8587 IMG_8418 IMG_8382 IMG_8298 IMG_8297 IMG_8296

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *