OFICJALNE WYNIKI Z OPEN GI 2018 W GI

Oficjalne wyniki z OPEN GI 2018 GI & NO GI JIU JITSU DYWIZJA GI

CZARNE PASY MASTER

-82,3kg

1

marcin kabat

gold team polska

2

kamiński michał

gold team polska/gf team berlin

-88,3kg

1

kopij filip

rio grappling club oława

2

małkowski dominik

exilados koszalin

3

radosław senger

zenith bjj

4

joamchimiak marcin

gold team polska

BRĄZOWE PASY ADULT

-82,3kg

1

słoma dawid

alliance

2

patryk bak

zgorzelec bjj

3

krzysztof liwocha

zenith bjj

4

-100,5kg

1

piotr łukaszewski

samuraj gold team

2

paweł murias

rio grapling wroław

3

BRĄZOWE PASY MASTER

-82,3kg

1

patryk bak

bjj zgorzelec

2

lakomy mariusz

unia jiu jitsu

3

+100,5kg

1

maciej ptaszek

copacabana Łódź wodna

2

jakub brsinski

ksw nokaut kościan cawalcanti

3

PURPUROWE PASY ADULT

-64kg

1

marcin merkel

rio grapling wrocław

2

-76kg

1

spirydowicz dawid

bersekers team kolobrzeg

2

jankowski dawid

pretorian koxmin wlkp

3

piwowarski bajer marcus

invictus bjj

4

turek konrad

gold team polska

-82,3kg

1

żurowski adrian

checkmat poznań

2

dudziak dawid

invictus bjj leszno

3

dziekoła bartosz

unia jiu jitsu

4

krzysztof adamczewski

copacabana btdgoszcz

-88,3kg

1

SUSNIAK MAREK

CHECMAT POZNAŃ

2

BARTOSZ TOMYSLAK

ALLIANCE

3

KASPROEICZ DAMIAN

UNIA JIU JITSU

4

RYGIEL SLAWOMIR

UNIA JIU JITSU

-94,3kg

1

MENCEL MARCIN

INVICTUS ZIELONA GÓRA

2

LASOCKI PIOTR

ACADEMIA GORILA

3

STRUSKI MICHAŁ

UNIA JIU JITSU

4

MARCIN TOMYŚLAK

GRACIE BARRA

PURPUROWE PASY MASTERSU

-70kg

1

przytulski radosław

złomiarz team gdańsk

2

marcin merkel

rio grapling wrocław

-76kg

1

turek konrad

gold team polska

2

patrykszczygieł

bastion tychy

-82,3kg

1

bogumił grzebieniowski

next level bjj

2

trasiewicz dawid

zenith bjj

-88,3kg

1

TOMYSŁAK BARTOSZ

ALLIANCE

2

SOWA JEREMIASZ

EXALIDOS KOSZALIN

3

STEVE DILLAN

BJJ ZGORZELEC

4

NOWAK PAWEL

GLD TEAM POLSKA

-94,3kg

1

LASOCKI PIOTR

ACADEMIA GORILA

2

KUROWSKI PIOTR

BERSEKERS TEAM WARSZAWA

3

MARC REIFBERGER

ALPHA JIU JITSU ACADEMY VIENA

4

MACHALA OTO

LAUGARICIO JIU JITSU

NIEBIESKIE PASY ADULT

-64kg

1

kujawski kacper

bersekers team szczecin

2

grzegorz wabno

rio grappling club zielona góra

3

buriak krzysztof

bjj panther nowogard

4

błoński adrian

zenith bjj

-70kg

1

dawid matysiak

checkmat wrocław

2

kurpisz marcin

checkmat poznań

3

jęśko szymon

gold team polska

4

thomas bernascone

copacabanawarszawa

-76kg

1

pawlaczk krzysztof

rio grappling club oława

2

mamytov emir

bersekers team warszawa

3

patryk pisarski

rio grapling club

4

kamiński wojciech

unia jiu jitsu

-82,3kg

1

mikołajczak piotr

invictus bjj

2

borowik michał

bjj panther nowogard

3

dratwiński maciej

copcabana łódź

4

andrzej kozak

gold team poznAŃ

-88,3kg

1

TYRAJSKI OSKAR

BERSEKERS TEAM KOŁOBRZEG

2

CIESIELSKI JAKUB

BERSEKERS TEAM STARGARD

3

KRONKOWSKI OSKAR

PRETORIAN GORZOW WLKP

4

ŁUKASZ PIETRYKOWSKI

UNIA JIU JITSU

-94,3kg

1

DROZDOWSKI PIOTR

ACADEMIA GORILLA

2

PIOTR URBANIAK

COPACABANA

3

MATEUSZ KSYCKI

ZŁOMIARZ TEAM GDAŃSK

4

CZERWINSKI PAWEL

UNIA JIU JITSU

-100,5kg

1

IWO BARANIEWSKI

BERSERKERS TEAM WARSZAWA

2

NORBERT WEGRZYN

BERSERKERS TEAM

3

MICHAŁ SYNAK

EXILADOS KOSZALIN

4

DZIENISZEWSKI ŁUKASZ

ZENITH

NIEBIESKIE PASY MASTER

-76kg

1

GÓRSKI PIOTR

PRETORIAN GORZOW

2

TOMASZEWSKI MICHAŁ

UNIA JIU JITSU

3

ADAM TYTOŃ

UNIA JIU JITSU

4

SIEKIERSKI JAN

UNIA JIU JITSU

-82,3kg

1

KRZYSZTOF WITEK

RIO GRAPPLING CLUB OŁAWA

2

BARYŁKO ROBERT

UNITED GYM

3

MAREK TROJANOWSKI

ALLIANCE

-88,3kg

1

RADOSŁAW OLBRYS

COPACABANA KONIN

2

PAUL LOHNERT

BJJ ZGORZELEC

-94,3kg

1

DROZDOWSKI PIOTR

ACADEMIA GORILLA

2

KUCHARSKI MAREK

GOLD TEAM POLSKA

3

-100,5kg

1

TULIS DANIEL

LAUGARCIO JIU JITSU

2

TOMASZ WOJCIECHOWSKI

BJJ PANTHER NOWOGARD

3

BIAŁE PASY ADULT

-64kg

1

PIOTR NOWAK

ZENITH BJ

2

MINKIEWICZ DAMIAN

GOLD TEAM POLSAK

-70kg

1

2

OTTO KACPER

ALLIANCE

3

MĄKA PAWEŁ

RIO GRAPPLING CLUB

4

MILOSZ SUDOŁ

RIO GRAPPLING CLUB

-76kg

1

DUONG MICHAŁ

BERSERKERS TEAM WARSZAWA

2

TOMASZ MILEWICZ

BERSERKERS TEAM SZCZECIN

3

KRZYSZTOF WOŹNIAK

BERSERKERS TEAM SZCZECIN

4

KAROL WOROŃKO

GOLD TEAM POLSKA

-82,3kg

1

MIKOŁAJ STASIACZEK-DREWICZ

COPACABAN BYDGOSZCZ

2

ADAM TOMICZEK

UNIA JIU JITSU

3

NORBERT DZIKOWSKI

BERSERKERS TEAM KOŁOBRZEG

4

FILIP ŻODZIK

RIO GRAPPLING CLUB

-88,3kg

1

MARZEC KONRAD

UNIA JIU JITSU

2

ADAM JEZIERSKI

ZŁOMIARZ TEAM GDAŃSK

3

KAWINSKI PATRYK

UNIA JIU JITSU

4

RUSIN MIKOŁAJ

CHECKMAT POZNAŃ

-94,3kg

1

CIEŚLEWICZ BARTEK

BERSERKSERS TEAM SZCZECIN

2

DANIEL PIECHNO

BJJ ZGORZELEC

3

ŁUKASZ ŁABEJSZA

RONIN GOLD TEAM KOSZALIN

4

ŁUKASZ JANECZEK

UNIA JIU JITSU

-100,5kg

1

DENIS PLAKHTYR

UNIA JIU JITSU

2

MARCIN RUPENTAL

CHECKMAT POZNAŃ

3

+100,5kg

1

KONIECZNY TOMASZ

BARRACUDA

2

MATEUSZ MAJEROWSKI

SIHASAPA GOLD TEAM GRODZISK WIELKOPOLSKI

BIAŁE PASY MASTER

-70kg

1

ARKADIUSZ KITOWSKI

GRACIE BARRA POZNAŃ

2

PIOTR BĄK

GOLD TEAM POLSKA

3

-76kg

1

OSIAK ERNEST

UNIA JIU JITSU

2

RAFAŁ RUDNICKI

UNIA JIU JITSU

3

DAMIAN GOŁABEK

ZENITH

-82,3kg

1

ARKADIUSZ SEWERYNIAK

ACADEMIA GORILA PŁOCK

2

ADAM MIKŁASZEWSKI

RGC ZIELONA GÓRA

3

SEBASTINA DĄBROWSKI

ACADEMIA GORILA

4

-88,3kg

1

RAFAŁ ROŻNIAK

COPACABANA BYDGOSZCZ

2

JACEK KOWALSKI

DRAGON’S DEN ZE RADIOLA TEAM POLAND

3

JAKUB JASIAKIEWICZ

RONIN GOLD TEAM KOSZALIN

4

-94,3kg

1

ARKADIUSZ ŚCIĘGOSZ

GORILA SKIERNIEWICE

2

ARKADIUSZ KARWOWSKI

GOLD TEAM POLSKA

3

ŁUKASZ ŁABEJSZA

RONIN GOLD TEAM KOSZALIN

4

-100,5kg

1

MARCIN NOWACZYŃSKI

GRACIE BARRA

2

+100,5kg

1

SEBASTIAN GAŁĘCKI

UNIA JIU JITSU

2

MAJEROWSKI MATUSZ

GOLD TEAM POLSAA / SHIPASAPA GOLD TEAM

KOBIETY NIEBIESKIE PASY

-64kg

1

MARCZEWSKA MARIOLA

ZENITH BJJ / GAMESS TEAM

2

KORNELUK MAŁGORZATA

COPACABANA ŁÓDX

3

PEMPERA EWA

ZENITH BJJ/GAMES TEAM

4

IZABELA KORZYZSTKA

SAIYNA GOLD TEAM

-74kg

1

GRETA WILCZEK

UNIA JIU JITSU

2

KAROLINA BIERNAT

GRACIE BARRA TEAM DRACULINIO

3

BEATA ANIÓŁA

GRACIE BARRA POZNAŃ

KOBIETY BIAŁE PASY

-53,5kg

1

pietras sabrina

2

pachciarek karolina

checkmat poznan

3

sabina knapek

rgc wrocław

-64kg

1

angelika glapiak

de souza dojo

2

laputa zuzanna

unia jiu jitsu

3

helena wojakowska

szczerek fight team

4

breszler joanna

copacabana bydgoszcz

-74kg

1

kr ól moniaka

unia jiu jitsu

2

+74kg

1

czyczyn janina

unia jiu jitsu

2

polina kharlamova

unia jiu jitsu

3

izabela pinkowska

gracie barra poznań

4

woźniak monika

next level bjj

JUNIORZY

-58,5kg

1

DWORAK JAKUB

UNIA JIU JITSU

2

AGACIŃSKI PAWEŁ

BJJ PANTHER NOWOGARD

3

BIAŁOWĄS JAKUB

UNIA JIU JITSU

-74kg

1

KOSTYA SHUTKO

SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU JITSU

2

TOMASZ SZYMAŃSKI

BJJ ZGORZELEC

3

MATEUSZ SZATKOWSKI

ACADEMIA GORILA PŁOCK

4

ŁOWICKI JAKUB

BERSEKERS TEAM KOŁOBRZEG

-79,3kg

1

KACPER KOWALSKI

BERSERKERS TEAM SZCZECIN

2

JAKUB KOŁODZIEJ

INVICTUS BJJ

3

GOZDOWSKI ŁUKASZ

UNIA JIU JITSU

+89,5g

1

MIŁOSZ MISIAK

2

REMBACZ REMIGIUSZ

GOLD TEAM POLSKA

JUNIORKI

-60,5kg

1

DUDA KATATRZYNA

BJJ PANTHER NOWOGRAD

2

GABRIELA JANKOWSKA

COPACABANA POZNAŃ

MŁODSZY JUNIOR

-46Kg

1

GÓRNY JAKUB

SHOOTERS KONIN

2

DANIEL SORZYCKI

RIO GRAPPLING

3

KAMIL NADOBNIK

ALLIANCE

4

-60kg

1

KOWALCZYK JAKUB

VALIANT GOLD TEAM

2

SZTOBNICKI ADRIAN

UNIA JIU JITSU

3

KRÓL KACPER

UNIA JIU JITSU

4

+60kg

1

WIECZOREK KACPER

UNIA JIU JITSU

2

KAMIŃSKI MAKSYMILIAN

ZENITH BJJ

3

KOSAKIEWICZ MIKOŁAJ

UNIA JIU JITSU

4

MŁODZICY

-34kg

1

możejko oskar

bjj panther nowoghard

2

duda jan

bjj panther nowogard

3

sobczyk borys

bjj panther nowogard

4

igor sołtysiak

alliance

-40kg

1

maciagowski adam

unia jiu jitsu

2

kurdynowski jakub

unia jiu jitsu

3

kozlowski natan

bjj panther nowogard

4

michniewski david

bjj panther nowograd

-46kg

1

madrak piotr

unia jiu jitsu

2

goliszewski stanislaw

unia jiu jitsu

3

seweryn jurczyk

bjj panther nwogard

4

wojciechowski aleksander

bjj panther nowogard

+46kg

1

MALLEK ERNEST

UNIA JIU JITSU

2

OBRACIANKO KACPER

BJJ PANTHER NOWOGRAD

3

MACIEJ KUBASIK

ALLIANCE

MŁODZICY DZIEWCZYNKI

-40kg

1

kozłowska santia

bjj panther nowogard

2

kowalska zuzanna

dragons den ze radiola team poland

3

-46kg

1

mazur ada

unia jiu jitsu

2

kluszczynska nikola

bjj panther nowogard

+46kg

1

zółwińska emilia

bjj panther nowogard

2

DZIECI 7-9LAT

-25kg

1

stankiewicz nikodem

ronin gold team koszalin

2

konrad błażejczyk

alliance

3

borys sawiniec

bersekers team szczecin

4

patry nadobnik

alliance

-30kg

1

Krzeminski sebstian

unia jiu jitsu

2

M ściszewski Igor

bjj panther nowogard

3

szymon furmański

ronin gold team koszalin

4

dopierała filip

shoothers konin

-40kg

1

pałys piotr

gold team polska

2

jurek janicki

ronin gold team koszalin

DZIECI DZIEWCZYNKI 7-9LAT

-25kg

1

oliia grewling

bersekers team

2

zuzanna błażejczyk

alliance

-35kg

1

piechowiak milena

gold team polska

2

natalia kami ńska

bjj panther nowogard