Patryk Wysocki zmienił barwy ?!?

Jakiś czas temu Czarny Pas pod braćmi Linke zmienił otoczenie i przeniósł się z Poznańskiej Akademii Linke GT do Checkmat Poznań. Znany z przygotowania parterowego zawodnika KSW Romana Szymańskiego oraz do zamiłowania do dźwigni na nogi prowadzi w akademii Adama Wardzińskiego sekcję bez kimon.

Wraz z Patrykiem przenieśli się do poznańskiej filii Alan Finfou czołowa purpura Klaudia Mitko oraz do niedawana lider rankingu Uaejjf Adrian Kozicz.

Patryk zapytany o powody zmiany barw –  Około 3ch tygodni temu przestałem być trenerem w Poznańskiej Akademii Linke Gold Team. Nie było tajemnicą, że od nowego sezonu przymymierzałem się do utworzenia własnej szkoły, która też miała wejść w skład Gold Teamu. Zajęcia w poprzednim klubie miałem prowadzić do momentu, kiedy klub nie znajdzie za mnie zastępstwa i tak się stało. Nastąpiło to szybciej niż się spodziewałem, a co za tym idzie nie miałem nic gotowego pod nowy klub. Jest jeszcze 2ga część sezonu, kilku moich zawodników ma poważne plany startowe i nie mogłem sobie pozwolić na kilkumiesięczną przerwę. W związku z tym przeniosłem się do klubu Pretorium w którym stacjonuje poznański Checkmat.

Wiadomo, że z Adamem Wardzińskim jesteśmy bliskimi znajomymi więc nie było problemu z aklimatyzacją. Umówiłem się, że zostanę przynajmniej do października. Przez ten czas chcę odpocząć, skupić się na BJJ własnym i zawodników. Mam za sobą najtrudniejszy rok w życiu i daję sobie ten czas, żeby się zastanowić nad tym, czy mam siłę, czas i możliwości, aby tworzyć własny klub. Na codzień pracuję na pełnym etacie, więc moje możliwości czasowe są ograniczone. Jestem czarnym pasem, bardzo mocno emocjonalnie związanym z Mariuszem Linke dlatego nie odszedłem oficjalnie z Gold Teamu i nie zrobię tego póki w te wakacje nie przemyślę, co dalej. Ale teraz prowadzę zajęcia w Preto, trenuję z Nimi, więc daję temu klubowi 100% mojej energii i zaangażowania. Przynajmniej do wakacji nie podejmuję żadnych innych decyzji, chcę psychicznie odpocząć, a fizycznie znów ciężko pracować nad powrotem do odpowiedniej formy.

Patryk Wysocki porcja kończeń na nogi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *