PIĘKNE PODDANIE POLKI NA RIZIN 14 | Posumowanie Gali w Japonii

Floyd Mayweather nokautuje Tenshina Nasukawae już w pierwszej rundzie. Pokazowa walka bokserska była zakontraktowana na trzy rundy.  Mimo wcześniejszych założeń Japończyka, że pośle na deski Mayweathera w któreś z trzech rund uległ zmianie. To Amerykanin od samego początku kontrolował całe spotkanie, przy czym świetnie się bawił. Po trzy krotnym posłaniu Nasukawy na deski narożnik Japończyka zdecydował przerwać walkę.

Gabi Gracia reprezentantka temu Alliance wygrywa podaniem już w  pierwszej rundzie.  Po kilku wymianach w stójce z Barbarą Nepomuceno, Gabi przenosi  walkę do parteru łapiąc pozycje boczną i poddaje rywalkę kimurą. Po zakończonej walce, pewna japonka chciała wtargnąć na ring i wymierzyć sprawiedliwość Gabi. Jak się okazało była to niedoszła rywalka Brazylijki, która nie spełniła wymogów wagi do walki która miała odbyć się jakiś rok temu. Może przy następnej gali Rizin panie skrzyżują rękawice.

Na gali Rizin walczyła też nasza Rodaczka Justyna Haba. Był to debiut Polki na gali Rizin14. Rywalką Justyny była reprezentantka Stanów Zjednoczonych Shinju Nozawa Auclair (2-1). Początek pierwszej rundy przebiegał w stójce, pod koniec  rundy Polka złapała arm-bara, następnie toe holda, lecz amerykanka umiejętnie ucieka i o mało co nie zdobywa pleców Polki.  Druga runda jednak należała do Justyny. Po kilku ucieczkach  Polka zdobyła dosiad gdzie okładała rywalkę łokciami po czym zdobywa plecy i podaję amerykankę duszeniem za pleców.

@haba.justyna #submission RIZIN Fighting Federation #polishpower #polishgirl #submission #mma #bjj #bjjfanaticsnews #bjjvideos #brazilianjiujitsu #bjjfanaticstv #bjjfanaticsteam #bjj4ever #bjjpolska #bjjlegend MANTO Activlab Untamed Brand @extremehobbytm @muscleclinic @mataleao_wear Solve Labs wieszakinamedale.pl #noblepharma #drukarniabergpoznan BJJ Fanatics – Combat Sports News

Opublikowany przez BJJ Fanatics – Combat Sports News Wtorek, 1 stycznia 2019