Piotr Kapral szkoli w Akademii Młodego Wojownika

Uznana marka zawodnika jak sędziego Piotr Kapral ruszył z projektem dla najmłodszych. W Łodzi powstaje nowa Akademia Sztuk Walki dla dzieci, pod przewodnictwem Czarnego Pasa — kilkukrotnego Mistrza Polski oraz głównego trenera Copacabana Łódź — Kuźnia. Jesteśmy pewni, iż projekt to idealny pomysł na zaczepienie i rozwój bjj w Polsce. Po powstaniu klas w szkołach czas na zajęcia ruchowe z najmniejszymi.

Zapytaliśmy Piotra jak powstała idea pomysłu Akademii Młodego Wojownika oraz zapotrzebowanie w Łodzi na właśnie taki rodzaj ruchu dla najmłodszych ?

„Pomysł wziął się, że tego ze w Łodzi brakuje miejsca, Akademii przeznaczonej wyłącznie dla dzieci i młodzieży, gdzie zajęcia mogą odbywać się w godzinach przed po południowych oraz wieczornych. Adepci nie muszą dzielić miejsca ani czasu z treningami dla dorosłych jak to zwykle bywa, gdy przy danym klubie jest sekcja dla dzieci w określonych, wąskich ramach czasowych. Akademia Młodego Wojownika jest właśnie jedynym takim miejscem w Łodzi, które jest skierowane wyłącznie dla dzieci i młodzieży. Wyposażonym w profesjonalny sprzęt umożliwiający wszechstronny rozwój każdego dziecka. Koncentrujemy się nie tylko na sztukach walki, ale i na treningach kształtujących: – siłę, – koordynację, – ogólną atletykę
Co jest doskonałym uzupełnieniem każdego treningu sztuk walki. Dzięki profesjonalnie wyposażonej sali każde zajęcia będą ciekawe. Nasi studenci będą szybko podnosili poziom swoich umiejętności. Zapraszamy wszystkich już 17.06.2017 na zajęcia Brazylijskiego jiu-jitsu, Judo. „

” Dopiero ruszamy, jednak zainteresowanie jest duże. Rodzice dzwonią i dopytują o szczegóły oraz ofertę zajęć, na które mogliby przyjść z dziećmi. Pierwsze zajęcia odbędą się 17.06 a regularne treningi Bjj. Judo oraz treningi kształtujące ogólną atletykę rozpoczną się z początkiem lipca i będą trwały do końca wakacji. We wrześniu oferta będzie rozbudowana o kolejne zajęcia przed i popołudniowe. Grupy wiekowe, dla których będą prowadzone treningi to 4-5 lat, 6-9 lat, 9-12 lat i 12-15 lat.”

Link do Fan Page – @AkademiaMlodegoWojownika

AKADEMIA MŁODEGO WOJOWNIKA – VIDEO

Skoro sam główny trener Piotr Kapral Bjj jest zadowolony to już połowa sukcesu :) AMW ZAPRASZA :)

Opublikowany przez Akademia Młodego Wojownika Łódź na 31 maja 2017