Podsumowanie Tygodnia #BJJWeekSumUp 11

Tydzień 11/2018

#1 – ME ACB JJ przechodzą do historii. Zawody odbyły się w Warszawie w miniony weekend. Jak najkrócej można opisać ten event? WYSOKI POZIOM SPORTOWY. Na matach można było podziwiać zmagania zawodników z całego świata na każdym poziomie zaawansowania. Na turnieju wygrać można było trochę grosza, a w dywizji brązowych oraz czarnych pasów – w pełni opłacony wyjazd do Moskwy na MŚ ACB JJ.

#2 – W Łodzi odbył się Puchar Polski Grapplingu. Jest to kolejna impreza organizowana przez PZZ przy współpracy z BT Łódź oraz Ministerstwem Sportu i Turystyki. Na matach starło się ze sobą wielu topowych polskich zawodników.

#3 – Jan Błachowicz wygrywa na UFC London. Polak po przewalczeniu pełnego dystansu rund wyszedł zwycięski z octagonu. Janek wygrał z Jimim Manuwa. Gratulujemy!

#4 –  Ogłoszono kolejną edycję Akademickich Mistrzostw Polski BJJ Gi i No Gi. Jest to kolejna impreza skierowana do studentów wszystkich uczelni wyższych trenujących BJJ. Zawody odbędą się 29 kwietnia w Poznaniu.

#5 – Już niedługo Mistrzostwa Europy IBJJF  No Gi w Rzymie. Na listach startowych możemy znaleźć wiele polskich nazwisk. ME IBJJF NO Gi to jedna z największych imprez w Europie zrzeszająca zawodników z całego świata. W każdej kategorii będą się oni bili o tytuł najlepszego jiujiteiro No Gi w Europie. Trzymamy kciuki za naszych!

#6 – Marcin Held przechodzi do organizacji ACB. Jeden z czołowych jiujiteiros i zawodników MMA z Polski, Marcin Held zakończył współpracę z największą na świecie federacją UFC na rzecz nowego kontraktu z prężnie rozwijającym się ACB.

Fotorelacja M.S. Foto z Mistrzostw Europy ACB JIU JITSU 2018 w Warszawie 17-18.03.2018 dla ACB Jiu Jitsu , Pit Bull West…

Opublikowany przez BJJ Fanatics – Combat Sports News na 17 marca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *