Podsumowanie tygodnia #BJJWeekSumUp1

Tydzień 1/2018

#1 – Marcin Held na Polaris 6! 17 lutego będziemy mogli kibicować Marcinowi w Londynie na jednym z najpopularniejszych turniejów grapplerskich –  Polaris Professional Jiu Jitsu Invitational 6. Marcin znany jest z występów MMA w największej na świecie organizacji UFC.  Jego pojedynek będzie można obejrzeć na platformie UFC FightPass. Powodzenia!

#2 – Academia Gorila Płock! Jeden z najprężniej rozwijających się klubów w Polsce – Academia Gorila otwiera nową filię w Płocku. Treningi poprowadzi Łukasz Kamiński,  purpurowy pas pod Lucio Lagarto.

#3 – Mackenzie Dern zawalczy na UFC 222. 3 marca 2018 roku będziemy mogli podziwiać starcie jednej z topowych zawodniczek światowego formatu. Dern realizuje swoje plany w MMA w sposób bardzo dynamiczny, co pozwoliło jej dostać się do największej organizacji na świecie. W swoim pierwszym pojedynku zmierzy się z Ashley Yoder – amerykanką, dzierżącą rekord 5-3.

#4 – Gerard Łabiński na BJJ Heroes. Nasz rodak dołącza do ekipy BJJ Heroes. Jest to kolejny Polak z takim profilem, co świadczy o ciągłym, dynamicznym rozwoju naszego Jiu Jitsu, oraz tym, że jesteśmy bardziej rozpoznawalni na arenie międzynarodowej.

#5 – Listy startowe na ME Lisbon 2018 zamknięte. Na portugalskich matach zmierzy się wielu zawodników z Polski, na różnym poziomie zaawansowania. Mistrzostwa rozpoczynają się 15 stycznia, będziemy Was informować o sukcesach :)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *