Podsumowanie tygodnia #BJJWeekSumUp2

Tydzień 2/2018

#1 – Adam Wardziński zdobywa srebro na Grand Slam Abu Dhabi. Adam stoczył trzy mocne walki, do złota zabrakło jedynie przychylnej decyzji sędziowskiej. Wardziak dwie z trzech walk skończył przed czasem pokonując Andre Reisa i Basela Fanousa. W finale nieznacznie przegrał z mocnym zawodnikiem Cicerio Costa – Heltonem Juniorem. Srebrny medal na tak prestiżowym turnieju to spory sukces, gratulujemy sukcesu Adam!

#2 – Znamy pełną kartę walk na ACB JJ 10. 26 stycznia 2018 roku w Sao Paulo odbędzie się kolejna gala organizacji ACB, gdzie będziemy mogli podziwiać zmagania wielu topowych zawodników, w tym naszego rodaka Adama Wardzińskiego. Organizacja ACB cały czas dynamicznie się rozwija chcąc dostarczyć widzom jak najwięcej emocji.

Pełną kartę walk znajdziecie tutaj: http://www.bjjfanatics.pl/karta-acb-jiu-jitsu-10/

#3 – Marcin Held poznał swojego rywala na Polaris 6. Polski zawodnik zmierzy się z Chrisem Fishgold’em – zawodnikiem Bellatora, specjalistą od duszenia gilotynowego. Chris (MMA Rekord 17:1:0) jest doświadczonym fighterem, który w 12 na 17 walk odprawił rywali gilotyną. Teraz należy z niecierpliwością czekać na walkę, która odbędzie się 17 lutego br. Trzymamy kciuki za naszego!

#4 – ACB Jiu Jitsu Open Championship w Sao Paulo już 3-4 lutego. Turniej otwarty jest dla wszystkich stopni, przewidziane są nagrody pieniężne. Jest to ciekawa opcja dla osób, które lubią starty wyjazdowe. Fakt, dość daleko, ale myślę, że organizacja takiego turnieju chociażby u nas w Polsce, to kwestia czasu :)

#5 – Rusza projekt Polish BJJ Titans! Na naszym portalu będziecie mogli poznać historie legend polskiego BJJ. Na pierwszy ogień – Karol Matuszczak. Zapraszamy do śledzenia projektu i zgłębiania swojej wiedzy na temat naszej dyscypliny. Pierwsza część tutaj

Polish BJJ Titans || Karol Matuszczak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *