Podsumowanie tygodnia #BJJWeekSumUp3

Tydzień 3/2018

#1 – Marta Szarecka Mistrzynią Europy IBJJF! Świeżo promowana na brązowy pas zawodniczka warszawskiej Copacabany zdobywa złoto w Lizbonie. Do swojego sukcesu dorzuca również brąz w kategorii OPEN. Serdeczne gratulacje!

#2 – Piotr Bagiński Mistrzem Europy IBJJF! Dobrze znany wszystkim jiujiteiros główny trener Berserkers Team wywalczył złoto na największych zawodach IBJJF na naszym kontynencie. Gratulujemy!

#3 -Podium dla wielu Polaków na ME IBJJF 2018. Do piątku Polacy wywalczyli 12 medali w różnych kategoriach wagowych oraz pasowych. Dywizja czarnych pasów w sobotę okazała się również szczęśliwa dla naszych rodaków – zdobyli oni 5 medali. Wszystkim startującym gratulujemy i liczymy, że za rok będzie jeszcze lepiej !

Nazwiska medalistów niższych pasów znajdziecie tutaj : http://www.bjjfanatics.pl/5-dni-i-12-medali-polakow-na-mistrzostwach-europy-ibjjf-2018/

Nazwiska medalistów dywizji czarnych pasów tutaj:  http://www.bjjfanatics.pl/udana-sobota-dla-polakow-na-me-ibjjf/

#4 –  Natalia Jakubowicz Mistrzynią Europy IBJJF Juniorek! Podopieczna trenera Sebastiana Słowka, zawodniczka Alliance Jiu Jitsu zdobywa złoto w kategorii juniorek na największych zawodach w Europie. Sukces ten cieszy o wiele bardziej z uwagi na fakt, że Natalia zdecydowała się walczyć w kategorii wyżej, niż zwykle, gdyż w jej podstawowej wadze nie było przeciwników. Jak widać warto było :) Gratulacje!

#5 – 3 lutego 2018 roku odbędzie się 7 edycja popularnego turnieju Gi & No Gi w Dzierżonowie. Pojawił się komunikat organizacyjny , serdecznie zapraszamy do zapisywania się. Jest to dobra opcja na przetarcie się przed nadchodzącymi MP No Gi w Luboniu. Organizator przewiduje również nagrody finansowe. Więcej informacji znajdziecie tutaj : http://www.bjjfanatics.pl/vii-ogolnopolski-turniej-no-gi-i-gi-fight-rejestracja-trwa/

#6 – Sebastian Słowek promowany na trzecia belkę na Czarnym Pasie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *