Podsumowanie tygodnia #BJJWeekSumUp4

Tydzień 4/2018

#1 – 10 ACB JJ za nami. W piątek mieliśmy okazję śledzić poczynania światowej czołówki zawodników na gali ACB w Sao Paulo. Bez wątpienia była to najlepsza karta walk w historii BJJ. Praktycznie każdy pojedynek był dynamiczny, ciekawy, przyjemny dla oka. Mamy nadzieję, że to dopiero początek rozwoju BJJ w tym aspekcie i że z czasem będziemy mogli częściej podziwiać tego typu eventy.

#2 – Adam Wardziński wygrywa swoją walkę na 10 ACB JJ. Po dość ciężkiej pierwszej rundzie Wardziak wygrywa z Erberthem Santosem przez poddanie. Jest to kolejny duży krok nie tylko dla samego Adama, ale i dla całego Polskiego BJJ. Serdeczne gratulacje !

#3 – 17 lutego w Londynie odbędzie się Polaris 6. Znamy kartę walk. Jest to kolejna już edycja popularnego turnieju BJJ. Na Polaris 6 zmagać się będzie między innymi nasz zawodnik Marcin Held – czarny pas BJJ.

Pełną kartę walk znajdziecie tutaj : http://www.bjjfanatics.pl/gwiazdorska-obsada-polaris-6/

#4 –  Iron Brown Belt Europe już niebawem. 10 lutego odbędzie się turniej Iron Brown Belt, gdzie zawalczy Gniewko Wiśniewski. Znamy pełną kartę walk. Trzymamy kciuki za sukces Polaka!

Szczegóły : http://www.copapodio.com/eventos/detalhes.php?id=TVRrPQ==#C

#5 – Marek Zbróg brązowym medalistą ME. „Zbróg Jitsu” zdobywa trzecie miejsce na ME w Lizbonie, największej imprezie BJJ w Europie. Gratulujemy!

#6 – Podano termin NAGA Europe w Hiszpanii. 02.06.2018 to oficjalna data kolejnego turnieju spod szyldu NAGA Europe. Po raz pierwszy impreza odbędzie się w hiszpańskiej Maladze.

shares