Podsumowanie tygodnia #BJJWeekSumUp48

Tydzień 48/2017

#1 – Winter OPEN 2017 za nami. Kolejna edycja znanych zawodów w Luboniu przechodzi do historii. Na imprezę zgłosiło się ponad 640 zawodników, organizatorzy stanęli na wysokości zadania. Zawody w Luboniu są jednymi z tych, gdzie za jednym zamachem można zaliczyć start w GI jak i NO-GI, co jest bardzo dobrym, wygodnym połączeniem. Wszystkim medalistom serdecznie gratulujemy!

fotorelacja – https://web.facebook.com/media/set/?set=a.1512577982155006.1073741974.741930872553058&type=1&l=e4889f31b2

#2 – Wczoraj odbyła się gala EBI „The Absolutes”. Na wydarzeniu startowało 16 zawodników z najwyższej półki. W walce finałowej spotkali się Craig Jones i Gordon Rayan. Po bardzo wyrównanym pojedynku zwycięski okazał się Gordon Rayan. Walka dynamiczna, mocne zwroty akcji, było gorąco :)

#3 – Znamy zawodników gali „Modern Gladiators Jiu Jitsu – Submission Only Grappling Event! 9.12.2017 w Tomaszowie Mazowieckim odbędzie się grapplingowy event organizowany przez Academia Gorila Tomaszów Mazowiecki. Podczas turnieju będziemy mogli zobaczyć walki brązowych pasów do 70 kg oraz niebieskich pasów do 80kg w formule NO-GI. Walki turniejowe będą przeplatane superfightami znanych czarnych pasów w GI. Informacje na temat tego wydarzenia znajdziecie na fanpage – Modern Gladiators.

#4 – ME w Ostravie szczęśliwe dla Polaków. 2 Grudnia w czeskiej Ostravie przez Way of Warriors zorganizowane zostały Mistrzostwa Europy BJJ. Na listach startowych można było znaleźć wielu naszych rodaków, a duża część z nich wróciła z licznymi medalami. Serdecznie gratulujemy!

#5 – W gdańskim Złomiarzu odbyło się seminarium z Adamem Wardzińskim. Seminarium trwało dwa dni, sala pękała w szwach, miejsca rozeszły się bardzo szybko. Na event dotarło ponad 60 osób. Tematem seminarium było połączenie półgardy z gardą motylą. Adam pokazał dużo fajnych sztosów oraz zwracał uwagę na istotne detale. Pod koniec pierwszego jak i drugiego dnia była możliwość pokulania się z Wardziakiem, z czego skorzystało bardzo dużo uczestników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *