Podsumowanie tygodnia #BJJWeekSumUp50

Tydzień 50/2017

#1 – Kalendarz zawodów na 2018 rok ogłoszony. Osoby chcące zaplanować sobie starty po nowym roku, mogą sprawdzić terminy zawodów za granicą organizowanych przez największe federacje BJJ  (IBJJF, UAEJJF). Najbliższa wielka impreza to oczywiście ME IBJJF w Lizbonie. Dokładne daty znajdziecie tutaj http://www.bjjfanatics.pl/europejski-sezon-2018/

Ogłoszony został również kalendarz zawodów w dobrze znanym Luboniu: http://www.bjjfanatics.pl/kalendarium-zawodow-na-2018-rok-w-luboniu/

#2 – Polacy z medalami w Hiszpanii. Zakończył się turniej UAEJJF w Maladze. Nasi rodacy jak zwykle nie zawiedli naszych oczekiwań przywożąc aż 21 medali z różnych kategorii  wiekowych, wagowych i pasowych. Na podium znaleźli się między innymi Adam Wardziński, Wojciech Piekut, Krzysztof Flak, Adrian Kozicz, Jakub Zajkowski, świeżo nominowana Marta Szarecka, Klaudia Mitko, Kamil Wojciechowski i wielu innych! Wszystkim serdecznie gratulujemy świetnie zakończonego sezonu 2017 :)

#3 – Klaudia Mitko pierwsza w rankingu purpur UAEJJF. Prężnie rozwijająca się zawodniczka jest na pierwszym miejscu w światowym rankingu purpur UAEJJF po zawodach w Maladze. Jak sama stwierdziła na swoim fanpage „do końca sezonu jeszcze daleko”, tak więc czekamy na więcej :) Gratulacje!

#4 – Znamy pełny skład Copa Podio: Iron Brown Belt – Europe. Na prestiżowym turnieju, gdzie zobaczymy w akcji naszego zawodnika Gniewka Wiśniewskiego podziwiać będziemy również :  Tarik Hopostock (Frontline Academy), Emad Omran (Prana Jiu-Jitsu), Marcus Phelan (East Coast Jiu-Jitsu), Yusef Kaddur (Atos Jiu-Jitsu), Alan Ciku (Renaissance Jiu-Jitsu / PSLPB Cicero Costha), Bryn Jenkins (CF24 Jiu-Jitsu / East Coast Jiu-Jitsu), Alberto Buriasco (Yel Training Club / Batatinha Team). Szykują się dobre walki!

#5 – 16 grudnia odbył się wewnętrzny turniej Invictus BJJ. Impreza miała charakter zamknięty, skierowana była do młodych adeptów związanych z klubem Invictus BJJ. Poziom organizacji bardzo wysoki, a sam pomysłodawca zapewnia, że nie była to ostatnia taka inicjatywa, i że następne edycje będą otwarte dla wszystkich klubów BJJ.

Fotorelacja z I Turniej Invictus Bjj Cup organizowanego przez Maksymilian Wiśniewski i jego klub. Oznaczajcie się ….

Opublikowany przez BJJ Fanatics – Combat Sports News na 16 grudnia 2017

Bjjweeksumup

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *