POLACY NA BRITISH NATIONAL 2019

Spora grupa zawodników rodem z Polski powalczyła na British National IBJJF Jiu-Jitsu Championship. W pierwszy dzień zmagania w formule Gi, gdzie poza Oskarem Gugała bardzo dobrze zaprezentowali się Polacy. Mateusz Flaga w swojej kategorii brąz by w Open Class wywalczyć już złoto. Na stałe trenujący Paweł Sujewicz z ZR Radiola zakończył pojedynki wywalczeniem złota w Master 1 brązowych pasów Medium-Heavy. 

Poniżej wyniki w Gi w niedzielę zacznie się rywalizacja w NoGi.

Adult / Male / Purple / Middle

1 – Abdallah Allam – CheckMat

2 – Fahad Ali Almarri – GF Team Kuwait

3 – Dawid Janusz Markiewicz – Roger Gracie Academy

3 – Mateusz Flaga – ZR Team Association

Adult / Male / Purple / Medium-Heavy

1 – David Cartwight-Khoza – Gracie Barra

2 – Marcel Romanowski – Roger Gracie Academy

3 – Alexander Lenos Alexandrou – Roger Gracie Academy

3 – George Takeyuki Woodhead – Gracie Barra


Adult / Male / Purple / Enum_WeightDivision_Open Class_Label

1 – Mateusz Flaga – ZR Team Association

2 – Abdallah Allam – CheckMat

3 – Guilherme Rodolfo Ferrari – Lucio Sergio BJJ Lifestyle

3 – Igor Carlos Alves da Silva – PSLPB Cicero Costha

Adult / Male / Brown / Middle

1 – Oscar Gugala – Roger Gracie Academy

Adult / Male / Brown / Enum_WeightDivision_Open Class_Label

1 – Oscar Gugala – Roger Gracie Academy

2 – Willian Salvino de Sousa – Ares BJJ

3 – Johanan Andres Carreño Vielma – NS Brotherhood International

3 – Keli Manglona – Carlson Gracie Team

Master 1 / Male / Brown / Medium-Heavy

1 – Pawel Sujewicz – ZR Team Association

2 – Andrew Smith – Lucio Sergio BJJ Lifestyle

3 – Nicolas Emilio Flores Ocaranza – Alliance


Master 2 / Male / Blue / Medium-Heavy

1 – Tomasz Szmigiel – CheckMat

2 – Leigh Snowden – Gracie Barra BJJ

3 – Aaron Pelaez – CheckMat

3 – David Parr – Gracie Barra

Master 2 / Male / Blue / Ultra-Heavy

1 – Krzysztof Wojno – Gracie Barra

2 – Jason Joannou – Inglorious Grapplers

3 – DAX Harding – BMB Norwich BJJ Team

3 – Gareth James Fisher – BMB Norwich BJJ Team

Master 2 / Male / Purple / Middle

1 – James Anderson – ZR Team Association

2 – Adam Zielinski – CFS BJJ

3 – Christopher Joseph May – BMB Norwich BJJ Team

3 – James Forbes – Gracie Barra

Master 2 / Male / Purple / Super-Heavy

1 – Lukasz Przybylski – CheckMat

2 – Chris Fields – Team KF

3 – Maxim Sevostyanov – Carlson Gracie Team

Master 2 / Male / Purple / Enum_WeightDivision_Open Class_Label

1 – Lukasz Przybylski – CheckMat

2 – Nick Barnø – CheckMat

3 – Adam Zielinski – CFS BJJ


Master 2 / Male / Brown / Light

1 – Matthew Doucette – ZR Team Association

2 – Gavin Stephen Thomas – 99 Nine Nine JJ – International

3 – Charlie Woods – Gracie Barra

3 – Marek Polnik – CheckMat

Master 2 / Male / Brown / Middle

1 – Tim Connolly – Mario Sukata International

2 – Tomek Kuczynski – Icon Jiu-Jitsu Team

3 – Shamus Kelly – British Army BJJ

Master 2 / Male / Brown / Medium-Heavy

1 – Richard Kerrigan – Roger Gracie Academy

2 – Tom Steven Aylott – ZR Team Association

3 – David Wyatt – Gracie Barra

3 – Waldemar Glaz – ZR Team Association

Master 2 / Male / Brown / Enum_WeightDivision_Open Class_Label

1 – Richard Kerrigan – Roger Gracie Academy

2 – Tom Steven Aylott – ZR Team Association

3 – Gavin Stephen Thomas – 99 Nine Nine JJ – International

3 – Waldemar Glaz – ZR Team Association


Master 2 / Female / Blue / Light

1 – Clare F A Busst – Warwolf BJJ

2 – Lisa Bridget McManus – Warwolf BJJ

3 – Andzelika Glapiak – De Souza Dojo

Master 3 / Male / Brown / Ultra-Heavy

1 – Maciej Banasinski – Gold Team Fighters

2 – Edward Bradman Cuffy – ZR Team Association

3 – Glenn Richard Ward – ZR Team Association

3 – Jason Grant – CheckMat