POLACY NA EUROPEN JIUJITSU NOGI IBJJF CHAMPIONSHIP ROMA 2019

Udany weekend w Rzymie udany dla POLAKÓW …

Czarne Pasy – W czarnych pasach srebro wywalczył Adam Wardziński, który zamyka kategorię ze swoim kolegą z Chekmatu Philippe Pomaskim, zdecydowanie więcej udało się ugrać w Mastersach, gdzie Polacy zdobyli sześć medali (Zapadka 2, Les 1, Kopij 1, Górny 1 oraz Czarny Pas pod Cyborgiem – Paweł Kunysz 1)

W brązowych możemy się pochwalić tytułem Mistrznii Europy IBJJF NOGI Zofii Szawernowskiej, która zdominowała rywalizacje w WIECZNYM MIEŚCIE i złoto Marty Szareckiej (sama w kategorii) gdzie była faworytką.

W niższych pasach do zdobytych medali przyzwyczaił nas Nikodem Janik z Londyńskiej filii Checkmatu oraz debiut bez kimon i podwójny brąz Marianny Jurkiewicz. Weekend można zaliczyć do udanych dla Polskich Sportowców. Gratulacje a zapraszamy do zapoznania się z klasyfikacji kategorii z udziałem „POLSKIEJ EKIPY”

Adult / Male / Black / Heavy

1 – Philippe Basil Pomaski – CheckMat

2 – Adam Wardzinski – CheckMat

3 – Murilo Silva Ferreira de Santana – Unity Jiu-jitsu

3 – Santeri Lilius – Gracie Barra

Adult / Female / Brown / Feather

1 – Zofia Szawernowska – Brasa Poland

2 – Nina Navid – Roger Gracie Academy

3 – Ashley Louise Bendle – Gracie Barra

Adult / Female / Brown / Super-Heavy

1 – Marta Szarecka – Gracie Barra

Adult / Male / Purple / Ultra-Heavy

1 – Juan Rafael Heredia Mena – Blakz Team

2 – David James Graham – SBG Drayton Valley

3 – Mauro Danesin – Brazilian Jiu Jitsu Bolzano A.S.D.

3 – Wojciech Piotr Wisniowski – BJJ Globetrotters

Adult / Male / Purple / Super-Heavy

1 – Emrah Yaman – Fight Sports International

2 – Rolf Linke – GF Team

3 – David Lee Jaime Buitrago – Ases Jiu Jitsu

3 – Wojciech Wilk – Brasa Poland

Adult / Male / Purple / Middle

1 – Faris Ben-lamkadem – Roger Gracie Academy

2 – Pierre-olivier Leclerc – Tri-Star Montreal

3 – Nikodem Szczepan Janik – CheckMat

3 – Vladyslav Yaroshchuk – Gracie Barra BJJ

Adult / Female / Blue / Feather

1 – Anna Berg – Gracie Barra

2 – Paraskevi Roustani – Alliance

3 – Mar Cabello Ramos – CFC Team

3 – Marianna Jurkiewicz – Gracie Barra

Master 2 / Male / Black / Medium-Heavy

1 – Lukasz Les – Mario Sukata International

2 – Francesc Xavier Jurado Segui – Crazy Team

3 – Filip Kopij – Rio Grappling Club Europe

3 – Nakapan Phungephorn – BETA Academy

Master 2 / Male / Black / Heavy

1 – Maximiliano de Figueiredo Carvalho – ZR Team Association

2 – Robson de Lima Rodrigues – GF Team

3 – Pawel Piotr Kunysz – Fight Sports International

3 – Thiago Yasuhiro Kaneko – GF Team

Master 2 / Male / Black / Feather

1 – Leonardo da Silva Rodrigues – Qatar BJJ

2 – Raphael Cezar Ribeiro de Moraes – BARBOSA JIU-JITSU

3 – Adam Władysław Górny – Brasa Poland

3 – Marco Bancone – Milanimal

Master 2 / Male / Purple / Super-Heavy

1 – Alen Ramic – Gracie Barra

2 – Craig Fraser Guthrie – Rio Grappling Club Europe

3 – Lukasz Szyler – Mario Sukata International

3 – Stanislav Shamshurin – Ribeiro Jiu-Jitsu

Master 2 / Male / Blue / Open Class

1 – Oleksii Makhrinskyi – ZR Team Association

2 – Paolo Zorzi – Milanimal

3 – Marcin Klonowski – Invictus BJJ

3 – Viktor Pavlov – ZR Team Association

Master 2 / Male / Blue / Ultra-Heavy

1 – Marcin Klonowski – Invictus BJJ

2 – Omar Haddadou – Focus Jiu-Jitsu

3 – Paolo Zorzi – Milanimal

3 – Vasileios Ippekis – Hermes Club

Master 3 / Male / Black / Super-Heavy

1 – Luke Harris – Zenith BJJ – Canada

2 – Kornel Zapadka – De La Riva International

3 – Jorge Carlos da Silva de Carvalho – GF Team

Master 3 / Male / Black / Open Class

1 – Kornel Zapadka – De La Riva International

2 – Michell Laureano Torres – Halavanca BJJ Brasil

3 – Carlos Clayton Araújo de Souza – Academia Betânia de Artes Marciais

3 – Cristian Migovan – Fn Fight.co Europa

Master 3 / Male / Brown / Super-Heavy

1 – Piotr Ryszard Zalewski – Brasa Poland

2 – Alassan Michel Sydi Niang – AAM

3 – Janne Toivanen – CheckMat

Master 3 / Male / Brown / Middle

1 – Szymon Wątroba – Gold Team Fighters

2 – Bruce Nardone – Ares BJJ

3 – Alessandro Ardini – Rio Grappling Club Italia

3 – David Saavedra Yuste – Team Gil Catarino

Master 3 / Male / Blue / Ultra-Heavy

1 – Oleksandr Soboliev – Intelligent Team Ukraine

2 – Piotr Kurkus – Brasa Poland

Master 5 / Male / Purple / Ultra-Heavy

1 – Dariusz Senko – Gold Team Fighters

Master 5 / Male / Purple / Open Class

1 – Dariusz Senko – Gold Team Fighters

2 – Marc Thompson – Combat Base UK

shares