POLACY NA LONDON FALL | WYNIKI

Za nami kolejna edycja zawodów Ibjjf – London Fall, gdzie tradycyjnie powalczyli nasi rodacy mieszkający na wyspach i nie tylko, a to ich zdobycze medalowe … Sobotnia rywalizacja odbyła się w Gi, natomiast w NoGi walczą w niedziele.

  • Jakub Zajkowski z dwoma medalami w pierwszych zawodach IBJJF w Czarnych Pasach
  • Mateusz Flaga >>>Tutaj<<<
  • Czarny Pas pod Linke z medalem
  • Udane starty naszych Pań

Adult / Male / Black / Open Class

1 – Helton Jose Mendes da Silva Junior – Atos Jiu-Jitsu

2 – Jakub Zajkowski – Gracie Barra

3 – Frederic Vosgröne – Carlson Gracie Team

3 – Jacob Douglas Staader – Alliance International

Adult / Male / Black / Medium-Heavy

1 – Jakub Zajkowski – Gracie Barra

2 – Thomas Julien Michel Edmond Trintignac – Team Thurin JJB

3 – Mateo Tenzera – CheckMat

3 – Pedro Gabriel Bianco de Carvalho Gomes – GF Team

Adult / Male / Brown / Middle

1 – Mateusz Flaga – ZR Team Association

2 – Sebastian Ryszard Swislocki – Roger Gracie Academy

Adult / Male / Purple / Open Class

1 – Faris Ben-lamkadem – Roger Gracie Academy

2 – Charlie Adorian – Gracie Barra

3 – Diogo Quintas Nogueira – Art of Fight – Lisboa

3 – Nikodem Szczepan Janik – CheckMat

Adult / Male / Purple / Ultra-Heavy

1 – Wojciech Piotr Wisniowski – BJJ Globetrotters

Adult / Male / Purple / Medium-Heavy

1 – Michał Grzegorz Kaczmarek – Gracie Barra BJJ

2 – Andy Sukandar – Roger Gracie Academy

3 – Alexander Lenos Alexandrou – Roger Gracie Academy

3 – Charlie Adorian – Gracie Barra

Adult / Male / Purple / Middle

1 – Faris Ben-lamkadem – Roger Gracie Academy

2 – Ryan James K. Viegas – CheckMat

3 – Nikodem Szczepan Janik – CheckMat

3 – Pádraig O’Connell – SBG Ireland

Adult / Female / Blue / Feather

1 – Magda Krzyszczak – CheckMat

2 – Yara Issam Saket – Team Mirza

3 – Kjellaug Lund – Karkara BJJ

3 – Maily Chevrolet – Icon Jiu-Jitsu Team

Adult / Female / Purple / Open Class

1 – Rafaela Alexandra Policarpo da Rosa – Carlson Gracie Team

2 – Scarlett Anstiss-Liljefors – Dynamix Fighting Sports

3 – Joanna Wisniewska – A-Force Brazilian Jiu-Jitsu International

3 – Nadine Tavares da Silva – CheckMat

Master 1 / Male / Purple / Light

1 – Bartlomiej Somiak – Roger Gracie Academy

2 – Eduardo Fuentes Gonzalez – Cohab Chile

3 – Zsolt Lakatos – ZR Team Association

Master 1 / Male / Purple / Ultra-Heavy

1 – Vlad George Darie – Absoluto BJJ

2 – Wojciech Żbikowski – Gracie Barra

Master 1 / Male / Brown / Medium-Heavy

1 – Nathan Jones – Roger Gracie Academy

2 – Pawel Sujewicz – ZR Team Association

3 – Thomas Showler – 99 Nine Nine JJ – International

Master 1 / Male / Brown / Medium-Heavy

1 – Nathan Jones – Roger Gracie Academy

2 – Pawel Sujewicz – ZR Team Association

3 – Thomas Showler – 99 Nine Nine JJ – International

Master 2 / Male / Purple / Middle

1 – Adam Zielinski – CFS BJJ

2 – António Pereira de Araújo Júnior – Gracie Barra

3 – Jonny Williams – Gracie Barra

Master 2 / Male / Brown / Middle

1 – Shamus Kelly – British Army BJJ

2 – Mauricio Gomez Ludena – Frontline Academy

3 – Marek Polnik – CheckMat

3 – Sundeep Manik – SBG Drayton Valley

Master 2 / Male / Brown / Medium-Heavy

1 – Waldemar Glaz – ZR Team Association

2 – Talal Anbar Abdullah – GF Team Kuwait

Master 2 / Male / Brown / Open Class

1 – Waldemar Glaz – ZR Team Association

2 – Glenn Richard Ward – ZR Team Association

3 – Gavin Stephen Thomas – 99 Nine Nine JJ – International

3 – Sundeep Manik – SBG Drayton Valley

Master 2 / Male / Black / Light

1 – Marco Aurelio Oliveira Canha – CheckMat

2 – Arek Zienkiewicz – Gold Team Fighters

3 – Oscar Vieira Lopes – Studio Morumbi Fight

Master 2 / Female / Blue / Middle

1 – Tomoko Miller – Mill Hill BJJ

2 – Magdalena Mikolajczyk – A-Force Brazilian Jiu-Jitsu International

3 – Charlotte Isaac – ZR Team Association

3 – Danielle Tighe – CheckMat

Share
shares