Poznań International Open IBJJF Jiu-Jitsu Championship | WYNIKI

30 marca w Pod poznańskim Luboniu obyła się kolejna edycja zawodów Ibjjf — Poznań International Open IBJJF Jiu-Jitsu Championship. Poniżej podajemy oficjalne wyniki …

Adult / Male / White / Feather

1 – Tasos Koliadimas – Hermes Club

2 – Jan Piotr Tatarynowicz – Coracao Valente Academy of Jiu-Jitsu

3 – Georgios Vlachakis – Hermes Club

3 – Theo Mouri – CDK Team

Adult / Male / Blue / Heavy

1 – Patryk Wiktor Smoszna – CheckMat

2 – David Czibulka – ZR Team Association

3 – Florian Preußel – Hilti BJJ IMAG Berlin

3 – Sergey Andreev – Hermes Club

Adult / Male / Blue / Ultra-Heavy

1 – Wojciech Piotr Wisniowski – BJJ Globetrotters

2 – Khmeliuk Oleksandr – Southside Brazilian Jiu-Jitsu

3 – Vasileios Vlachakos – Gracie Barra

Adult / Male / Blue / Enum_WeightDivision_Open Class_Label

1 – Isaev Islam – PAT Academy Belgium

2 – Norbert Węgrzyn – Brasa Poland

3 – Antwnis Kougkas – Hermes Club

3 – Patryk Wiktor Smoszna – CheckMat

Adult / Male / Purple / Light

1 – Pavel Kalesnik – Neves Brazilian Jiu-Jitsu Association

2 – Viki Dabush – Soul Fighter’s Israel

3 – Igor Kabaciński – Gracie Barra

3 – Ilias Dikelis – Gracie Barra

Adult / Male / Purple / Middle

1 – Krzysztof Kubit – BJJ Globetrotters

2 – Jakub Najdek – CheckMat

3 – Christos Tzikas – Gracie Barra

3 – Stanislav-Iurii Lysak – Southside Brazilian Jiu-Jitsu

Adult / Male / Purple / Enum_WeightDivision_Open Class_Label

1 – Ilias Dikelis – Gracie Barra

2 – Viki Dabush – Soul Fighter’s Israel

3 – Maor Halevy – Teampact

3 – Pavel Kalesnik – Neves Brazilian Jiu-Jitsu Association

Adult / Male / Brown / Middle

1 – Fabian Benz – Mill Hill BJJ

2 – Daniel Dolinski – GF Team

3 – Vassilis Kapirelis – CheckMat

Adult / Male / Brown / Medium-Heavy

1 – Daniel Reimond Eklund – Atos Jiu-Jitsu

2 – Saar Shemesh – Takedown

3 – Michał Charowski – Gold Team Fighters

Adult / Male / Black / Feather

1 – Thiago Aguiar Abud – Unity Jiu-jitsu

2 – Ighor Luis Alvim Horta – Brazilian Top Team

3 – Krzysztof Flak – BJJ Globetrotters

Adult / Male / Black / Medium-Heavy

1 – Piotr Marcin Frechowicz – Brasa Poland

Adult / Male / Black / Super-Heavy

1 – Adam Wardzinski – CheckMat

2 – Marek Pawel Zbrog – Gracie Barra

3 – Hassine Azarkan – Azarkan

Adult / Male / Black / Ultra-Heavy

1 – Eldar Rafigaev – Jungle BJJ

2 – Jakub Mikolaj Mroczkowski – Gracie Barra

Adult / Male / Black / Enum_WeightDivision_Open Class_Label

1 – Eldar Rafigaev – Jungle BJJ

2 – Piotr Marcin Frechowicz – Brasa Poland

3 – David Benzaken – Teampact

3 – Oliver Leys Geddes – Roger Gracie Academy

Adult / Female / White / Middle

1 – Lucia Pechová – Jungle Brazilian Jiu-Jitsu

2 – Jitka Dóková – Jungle BJJ

3 – Maria Kyriakou – Hermes Club

3 – Vasiliki Pitsiou – Hermes Club B

Adult / Female / Blue / Feather

1 – Vanessa Swierczek – Legacy

2 – Alexandra Zimniak – CheckMat

3 – Anna Teresa Lelito – Fight Sports International

Adult / Female / Blue / Middle

1 – Gamila Antonia Kanew – Ralph Gracie Jiu-Jitsu Berkeley

2 – MARIA-ELENI Zoumpouli – Hermes Club

3 – Monika Silko – CheckMat

Adult / Female / Blue / Medium-Heavy

1 – Heike Wieters – GF Team

2 – Greta Wilczek – Neves Brazilian Jiu-Jitsu Association

Adult / Female / Blue / Enum_WeightDivision_Open Class_Label

1 – Gamila Antonia Kanew – Ralph Gracie Jiu-Jitsu Berkeley

2 – MARIA-ELENI Zoumpouli – Hermes Club

3 – Anna Teresa Lelito – Fight Sports International

3 – Greta Wilczek – Neves Brazilian Jiu-Jitsu Association

Master 1 / Male / White / Middle

1 – Ivan Holoborodko – Southside Brazilian Jiu-Jitsu

2 – Thomas Jubin – Gracie Barcelona

3 – Mateusz Tiuchty – Invictus BJJ

3 – Milosz Ludwig – BJJ Akademie Berlin

Master 1 / Male / White / Heavy

1 – Eduard Orieshkin – Intelligent Team Ukraine

2 – Milan Dedek – Jungle BJJ

3 – Baptiste Gil Duguet – CheckMat

3 – Paweł Andrzej Hoffmann – Zenith BJJ – Poland

Master 1 / Male / Blue / Feather

1 – Miroslav Peroutka – Jungle BJJ

2 – Sergei Krasnoshlykov – Zenith BJJ – Poland

3 – Krystian Taraszkiewicz – CheckMat

3 – Moritz Reischel – Hilti BJJ IMAG Berlin

Master 1 / Male / Blue / Heavy

1 – Piotr Kuczkowski – Invictus BJJ

2 – Tony Fethke – Frontline Academy

3 – Ondrej Skrivan – DSC Gym (Silver Fox BJJ)

Master 1 / Male / Blue / Enum_WeightDivision_Open Class_Label

1 – Tony Fethke – Frontline Academy

2 – Vlad George Darie – Absoluto BJJ

3 – Fabian Biedermann – Gracie Barra

3 – Piotr Kuczkowski – Invictus BJJ

Master 1 / Male / Purple / Light

1 – Gleison Guilherme de Souza Simoes – Champions BJJ

2 – Konrad Tadeusz Turek – Gold Team Fighters

3 – Jan-Heinrich Brockmann – Hilti BJJ IMAG Berlin

3 – Robert Grzegorz Janista – ZR Team Association

Master 1 / Male / Purple / Middle

1 – Stefan Müller – BJJ Akademie Berlin

2 – Marco Vendramin – GF Team

3 – Adam Maw – Gracie Barra

3 – Rad Budzicki – Gracie Barra

Master 1 / Male / Purple / Medium-Heavy

1 – Onur Yasar – GF Team

2 – Miłosz Marian Borowski – Invictus BJJ

3 – Dawid Janusz Markiewicz – Roger Gracie Academy

3 – Rostislav Rybak – Southside Brazilian Jiu-Jitsu

Master 1 / Male / Purple / Heavy

1 – Bartosz Paweł Lewandowski – Roger Gracie Academy

Master 1 / Male / Purple / Enum_WeightDivision_Open Class_Label

1 – Miłosz Marian Borowski – Invictus BJJ

2 – Onur Yasar – GF Team

3 – Dawid Janusz Markiewicz – Roger Gracie Academy

3 – Stefan Müller – BJJ Akademie Berlin

Master 1 / Male / Brown / Medium-Heavy

1 – Pawel Sujewicz – ZR Team Association

2 – Sebastian Eberhardt – BJJ Akademie Berlin

3 – Joyce Leigh Ellitott – Arlans Siqueira Jiu-Jitsu

Master 1 / Male / Brown / Ultra-Heavy

1 – Damian Jakub Rogala – CheckMat

Master 1 / Male / Black / Medium-Heavy

1 – Benjamin Alan Fletcher – Coracao Valente Academy of Jiu-Jitsu

2 – Filip Kopij – Rio Grappling Club Europe

3 – Marcin Adrian Kabat – Neves Brazilian Jiu-Jitsu Association

Master 1 / Male / Black / Enum_WeightDivision_Open Class_Label

1 – Janos Csampar – ZR Team Association

2 – Mohammad J A GH Ali – Brasa

3 – Marcin Adrian Kabat – Neves Brazilian Jiu-Jitsu Association

Master 2 / Male / White / Medium-Heavy

1 – Lukasz Kalka – Invictus BJJ

2 – Robert Svedik – Jungle BJJ

Master 2 / Male / Blue / Heavy

1 – Krzysztof Filipczak – Neves Brazilian Jiu-Jitsu Association

Master 2 / Male / Blue / Super-Heavy

1 – Michal Chudy – Invictus BJJ

2 – Michal Schweineker – Gold Team Fighters

3 – Benjamin Krause – BJJ Akademie Berlin

Master 2 / Male / Blue / Enum_WeightDivision_Open Class_Label

1 – Yury Ermakov – ZR Team Association

2 – Michal Chudy – Invictus BJJ

3 – Benjamin Krause – BJJ Akademie Berlin

3 – Daniel Grosenick – CheckMat

Master 2 / Male / Purple / Light

1 – Łukasz Urbański – Invictus BJJ

2 – Ivo Hoffman – Jungle BJJ

3 – Bobby Hall – ZR Team Association

3 – Dirk Stautmeister – GF Team

Master 2 / Male / Purple / Super-Heavy

1 – Jan Bartoška – Jungle BJJ

2 – Lukasz Przybylski – CheckMat

Master 2 / Male / Purple / Enum_WeightDivision_Open Class_Label

1 – Lukasz Przybylski – CheckMat

2 – Yavuz Bozkurt Ögüt – VFL Wolfsburg e.V. BJJ

3 – Jan Bartoška – Jungle BJJ

3 – Łukasz Urbański – Invictus BJJ

Master 2 / Male / Black / Light

1 – Daniel Krakowiak – Rio Grappling Club Europe

Master 2 / Male / Black / Middle

1 – Robert Graalfs – BJJ Akademie Berlin

2 – Jaroslaw Tomasz Chmiel – Rio Grappling Club Europe

Master 2 / Male / Black / Medium-Heavy

1 – Dominik Malkowski – Exilados Team Poland

2 – Aliaksandr Varanovich – Neves Brazilian Jiu-Jitsu Association

Master 2 / Male / Black / Enum_WeightDivision_Open Class_Label

1 – Aliaksandr Varanovich – Neves Brazilian Jiu-Jitsu Association

2 – Dominik Malkowski – Exilados Team Poland

3 – Daniel Krakowiak – Rio Grappling Club Europe

3 – Jaroslaw Tomasz Chmiel – Rio Grappling Club Europe

Master 3 / Male / White / Heavy

1 – Bartosz Bart Romaniec – CheckMat

2 – Nerijus Strumila – Roger Gracie Academy

Master 3 / Male / Purple / Middle

1 – Lech Witold Szczesniak – Exilados Team Poland

Master 3 / Male / Purple / Enum_WeightDivision_Open Class_Label

1 – Maik Henneberg – Gracie Barra

2 – Lech Witold Szczesniak – Exilados Team Poland

3 – Kostas Seitanidis – Hermes Club

Źródło – Poznań International Open IBJJF Jiu-Jitsu Championship 30 marca 2019